Ozvláštněte si vztah sexuálními pomůckami

V okamžiku, kdy do ložnice zavítá stereotyp, začnete koketovat s myšlenkou, že si pořídíte milence. Bohužel, často se pak jedná o definitivní konec vztahu, což by však byla škoda, nemyslíte? Spíše se zaměřte, jak ozvláštnit milostný vztah. 

27623Njk.png

 

Jestliže vás nenapadá, čím nabourat stereotyp v posteli, podívejte se do nabídky sexshopů, kde najdete celou řadu způsobů, jak okořenit intimní život. V následujících řádcích vám představíme ty nejzajímavější, s nimiž je vzrušení zaručeno.

 

Pokud se řeknou erotické hračky, každý si představí něco jiného. Zatímco ženu napadne jako první vibrátor, muže zase nějaké erotické spodní prádlo, do něhož se obleče jeho drahá polovička. Co člověk, to jiná fantazie a představivost.

 

Vibrátor i pro hrátky ve dvou

Jestliže si myslíte, že vibrátor slouží pouze k masturbaci, potom jste na omylu, neboť ho bez problémů použijete i při milování s partnerem. Internet je plný inspirace, klidně se můžete podívat na nějaké filmy pro dospělé, kde najdete více než dost ukázek, jak můžete využít vibrátor ve dvou. Třeba ho dejte do rukou vašeho partnera, aby vás s ním uspokojil. Zvládne to?

 

Španělské mušky zvýší libido

Připadá vám, že partner po vás netouží stejně jako dříve? Zkuste zvýšit jeho vášeň. Pořiďte španělské mušky, díky nimž vás čeká noc plná vášní, několikanásobných orgasmů a nekonečného chtíče. Španělské mušky slouží k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida.

 

27625N2E.jpg

 

Erotická hra pro navození romantické atmosféry

Začněte zlehka. Co takhle erotická hra? Zkoušeli jste ji někdy hrát? Oblibě se těší například hra zvaná Růžový robertek, v němž si vyzkoušíte používání jednotlivých erotických pomůcek. Jakmile se tedy naučíte s partnerem používání těchto hračiček ve virtuálním světě, můžete jít společně do ložnice a pustit se do experimentování v realitě. Všimněte si, jak se na vás bude partner dívat, když budete erotickou hru zkoušet. Určitě si v hlavě představí, jak by danou pomůcku testoval na vás.

 

27624MTY.jpg

 

 

Anální kolík dávno není tabu

Pro někoho citlivé téma, pro někoho neopakovatelné vzrušení. I tak jsou dávno pryč doby, kdy byl anální sex tabu. Stále častěji se o něm mluví. Spousta mužů po análním sexu touží, ale je důležité, abyste se na něj dobře připravila. Potřebovat budete kvalitní lubrikační gel, stejně tak se musíte dokonale uvolnit. Prvně klidně vyzkoušejte anální kolík, jejž si můžete aplikovat například i při klasickém milování, a tím zvýšit sexuální požitek.

 

Pokud se stydíte jít do kamenného sexshopu, nabízí se vám internetový. Jedním z nejoblíbenějších u nás je RůžovýSlon.cz, kde seženete vše, na co si jen vzpomenete.

 

Podívejte se také na facebookové či intagramové stránky sexshopu, kde na vás čekají užitečné tipy a novinky.

 

Zpracovala: Placla


 


Hodnocení článku

Hodnotili 4 čtenáři průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

David Deida: Cesta nespoutané ženy 
Chystáte se mu odpustit? Umyjte mu nohy! 
Když se při sexu řekne „ty zvíře“. Je v tom dávka pravdy! 
Láska za hrob … byla krásná 
Prodávala jsem se, no a co? Už na to ale nemám... 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 17.03.2019 00:30

Odpověď na příspěvek #218001
Uživatel: NoraJ

I mně to zní blbě:-) a jako Mirabelka se přiznávám, že tuhle polohu si v...
 

Obě slova, kterými je to označený, jsou prostě blbý LaughingRun

 
post Zaslal: 17.03.2019 00:29

Odpověď na příspěvek #217996
Uživatel: adina

Míšo, máš čtyři děti právě proto, žes neměla...
 

ROFL no jasnééé

 
post Zaslal: 15.03.2019 17:13
 

I mně to zní blbě:-) a jako Mirabelka se přiznávám, že tuhle polohu si v tomto životě odpustím. Ale jsem překvapená z poznámek ve svém okolí, že její popularita stoupá. Nějak nevím, o tom jak úžasné to je mne přesvědčují hlavně muži. Někteří se dušují, že se to partnerkám líbilo. těžko říct, s nimi jsem nemluvila. Je možný že jsem tak mimo?

 
Avatar
post Zaslal: 15.03.2019 17:05

Odpověď na příspěvek #217989
Uživatel: Michaela Kudláčková

... no ... akorát mě zní termín "anální kolík" tak...
 

Anální kolík...přiznávám že i mě to blbě zní :-)..a zrovna tuhle "věc" nemusíme ani jeden :-P ....

 
Avatar
post Zaslal: 15.03.2019 16:32

Odpověď na příspěvek #217996
Uživatel: adina

Míšo, máš čtyři děti právě proto, žes neměla...
 

Laughing tak analni kolik jsem poprve videla u syna...on ho dostal jakožto "vtipný" darek od svych pubertalnich kamaradu k nejakym narozkam. Mel ho na stole a ja netusila, co to je, myslela jsem, ze nejaka nepovedena opěrka na mobil...takova ta, co se pricucne na hladkou plochu. No, syn brecel smichem, kdyz zjistil, co si myslim, ze to je...a pry mi poradi, kdyby jeste neco neznala . 

 
Avatar
post Zaslal: 15.03.2019 13:52

Odpověď na příspěvek #217989
Uživatel: Michaela Kudláčková

... no ... akorát mě zní termín "anální kolík" tak...
 

Míšo, máš čtyři děti právě proto, žes neměla anální kolík, to je přece jasný Tongue out...

 
post Zaslal: 14.03.2019 21:46

Odpověď na příspěvek #217978
Uživatel: mirabelka

Jojo, nemáme s tím problém ani já ani přítel, naopak, je to...
 

... no ... akorát mě zní termín "anální kolík" tak strašně, že se úplně děsim. Nehledě teda na to, že jsem tu "věc" v životě neviděla. (jak já můžu mít 4 děti?) ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 14.03.2019 09:39
 

Jojo, nemáme s tím problém ani já ani přítel, naopak, je to úžasné a rozhodně ne stereotyp :-) a hodně si to užíváme....milujeme překvapení, které ten druhý přichystá :-) ..a samozřejmě, musí se to líbit oběma jinak je to blbě...nutit člověka do něčeho, co mu není příjemné je blbě v životě, natož v posteli :-)

PS: holky, ale i chlapi, není to tabu :-)

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist