Mezi mužem a ženami - ochutnejte, posuďte

Mám pro vás bonbónek. Pán, píšící pod pseudonymem Marcus Wang, vydal svou první knihu s názvem MEZI MUŽEM A ŽENAMI. Nebudu vám vůbec nic prozrazovat o formě, obsahu  a mluveném slovu. Jen prozradím, že ke knize existuje i video. Ani o to vás nechudím. Je v článku a myslím, že stojí za podívání. Veškeré pocity, názor a dojem jsou čistě na vás. Přeji vám příjemnou zábavu a panu Wangovi držím palce u poroty složené z elitního čtenářstva Popelek...

Booktrailer MEZI MUŽŽEM A ŽŽENAMI from Profi Movie on Vimeo.

 

KATEGORIE PÁTÁ (úryvek z kapitoly)

 

Se zadostiučiněním jsem sledoval, jak mi po ní chlapi vedle od stolu hladově pokukují, a moje ego jásalo. Hodina utekla jako deset minut a musel jsem do práce. Na rozloučenou široce roztáhla oči, lípla mi pěknou hubičku a něžně pohladila po ruce. Ano, ano, náš vztah se rozvíjel dobře.

 

Příští rande se konalo už za dva dny večer. Půjčil jsem si kamarádovo luxusní auto a vyzvedl ji před domem. Zklamala mě, přišla v plandavých džínách. To nesnáším, ženské mají chodit povinně na rande v sukni. Je chmurné nevidět tvar jejich nohou a do kalhot se dostávat svízelné. Zkuste v šeru domovního výklenku nebo vzadu v autě stahovat holce nařvané gatě přes zadek a stehna. U chlapa se chumel u kotníků snese, ale jak má chudák ženská roztáhnout nohy? Než se vymotá z hadrů a odkopne střevíčky, mladý milenec téměř vystříkne a starší kus aby se průběžně honil, jinak povadne. To ani nechci rozebírat, že ženská noha bez boty rázem ztratí vzrušivou eleganci a beztvaré lýtko leckdy připomene vesnickou děvečku z románu Boženy Němcové.

 

Nasedla, naklonila se ke mně s polibkem na rty a uznale zhodnotila interiér vozu:

 

„Hezká kára.“ Tentokrát místo mě zálibně pohladila leštěné dřevo palubky. Bože, ať schová ty akrylátový drápy, poškrábe japonskou polituru! Dej tu pracku pryč, modlím se.

 

Moje blábolení o kávičce a vínku okamžitě típla:

 

„Hele, frajere, jestli máš nějakej kvartýr, jak ses minule vytahoval, můžeme se tam hned podívat, ne?“

 

Na akci v interiéru jsem byl pro všechny případy připraven, ale tímhle přístupem mě zaskočila. Tahat ženskou do pelechu je základní role chlapa. Dostala mě do pozice tupého řidiče, trubce, který bude bez dlouhých fórů sypat prachy a pak možná za přiměřenou odměnu dostane to důležité. Žádná romantika se nekonala. Jak jsme se blížili ke garsonce půjčené od kamaráda, nejistě jsem navrhnul zahřívací drink v pizzérce pod záminkou, že „doma“ není co pít. Což byla pravda. Nahoře nás čekal studenej byt s molitanem na rozkládačce a prázdnou lednicí. Provozní šmajchlkabinet. Blahosklonně svolila a rozvalená v kožené sedačce s vyhříváním vychutnávala neslyšnou jízdu limuzíny.

 

„Máš řidičák?“ pokusil jsem se zamanévrovat do neutrálu.

 

„Ne, ale chci ho mít. Koupíš mi auto?“ Zvolání naivní naděje. „Stačí něco menšího, babskýho, abych to zaparkovala. Do autoškoly chodit nebudu, už jsem řídila na venkově. Za desítku dostaneš rovnou papíry, dělá to každej...“

 

Bral jsem to jako vtípek a adolescentní blábol. Téměř roztomile hloupoučké, ale v českých poměrech takováto „službička“ není ani přestupek. Proti dobrým mravům určitě ne. Stačí znát lidi na správných místech, a když nejsou prachy, sbalit někoho, kdo to rád zacvakne.

 

„Chtěla bych liposukci na stehna a umělý prsa, aspoň čtyřky, potřebuju vypadat, víš? “ šokovala mě nad sklenkou ryzlinku. Pravda, prsa jí zrovna výstřih nerozrážela, ale malé kozičky mají též své neodolatelné kouzlo. Káča bláznivá. Místo umělejch ňader by jí víc slušelo pár facek a sto kiláků na běžícím páse. Tahle kůra zpevní rozevláté plandy.

 

„Až moje kozy za chvilku uvidíš, uznáš sám. Jsou slabý. Jo, a taky mám kérky a piercingy… všude.“

 

Snažil jsem se neztrácet rovnováhu a chytil ji přes stůl za předloktí, které hyzdilo rozplizlé tetování. Žádná výstavní krása. Maso překvapivě měkčí, než bych na školačku čekal. Ale představa piercingů všude mě vzrušovala.

 

„Máš překrásný vlasy,“ zachraňoval jsem sám sebe a polaskal její tmavou hřívu končící až u pasu.

 

„Hmm, jsou levý, nalepený, a stály třicítku... Mívala jsem svoje, ale bejvalej se na mě v žárlivosti nachystal, chytil mě pod krkem, ohnul přes židli a surově ostříhal. Řvaní nepomohlo. Kdybych se bránila a hrábla mu mezi nohy, roztřískal by mi hubu. Tak proto. Měla jsem je fakt krásný,“ posteskla si a bez slzy v oku pohladila příčesek.

 

Při konverzaci se mi zobrazoval její hladce vyholený rozkrok (doufejme!), který jsem si vyfabuloval na základě poslané fotky v prádle, na které samozřejmě vidět nebyl. Mohl být, ale lstivě nebyl. Příliš odvážné foto by nás vrhlo střemhlav do naturální monetizace.

 

Dopili jsme a vyjeli výtahem nahoru do osmého patra. Místo aby na mě skočila hned v předsíni a předvedla mi svou profi vášeň, které jsem se podle předešlých keců poněkud obával, způsobně si sedla na kraj pohovky a po chvilce mi oznámila, že viděla fajn GUCCI hodinky. Za sedmapůllitru a že jsem ten, kdo jí je koupí. Zkoprněl jsem.

 

„Co je? Je to jen za sedmičku, tak nebuď škrt. Líbí se mi, rozumíš? Kabelku probereme jindy...“

 

Chabě jsem namítl, že v Německu by ty věci vyšly levněji. Koupil bych je příští týden ve Frankfurtu na letišti. Nebo bych simuloval snahu. Pohrdavý pohled, šetřílky zřejmě ve své blízkosti bytostně nesnáší.

 

Ačkoli sedm litrů je dost, možná bych přece investoval. V téhle chvíli určitě, prsa byla na dosah a v poklopci mi začínalo vrnět. Nejradši bych se na ní přismažil a vlnil se.

 

„Hele, zlatí,“ pokusil jsem se odklonit nepříjemné téma, „jak jsi to na našem prvním rande myslela, že jsi měla jenom jednoho kluka? Toho Itala. Hádal bych ti víc.“

 

„To mi nevěří ani nejlepší kámoška. Bude to tím, že já mrdám hlavně holky… Ty ale nebudeš žárlit, že ne? Mýmu bejvalýmu to vadilo. Pořád se litoval, že jen on jedinej na světě mě musí hlídat dvojnásob, na ženský i na chlapy. Chudáček hloupej.“

 

„Nee, vůbec ne, já nežárlím,“ pípnul jsem hrdinně, třebaže se mi žaludek zrádně převracel. Navíc nebylo jasné, co myslela přesně tím „s holkama“. Jak to asi dělají? To bych chtěl vidět naživo.

 

„Chodím někdy do gay barů, je tam zábava,“ pokračovala, „AMORCITO znáš? Nad ránem tam chodí i normální kluci na poslední sběr. Holky s nima jdou bez řečí šukat pro zábavu a doufají, že jsou gayové a nebudou se lepit a otravovat esemeskama, že chtějí zase...“

 

Bylo mi vážně šoufl. To z toho kyselého vína na lačno.

 

„Taky mám ráda kokain, sežeň něco na příště, nesnáším nudu. Ale kvalitu! Nesjedu se ledajakou sračkou!“

 

Na můj názor nebo jiné potřeby se moc neptala. Asi předpokládala, že když hodí do placu roztažené nohy, splním jí bez odkladu každé přání.

 

„A nechceš mi tenhle kvartýr přenechat? Vzala bych si sem na bydlení nějakýho kluka nebo holku, a až by nebyli doma, přijel bys mě přefiknout. To by mě rajcovalo!“

 

Její slova ke mně doléhala zastřeně. Obranný mechanismus mi přivíral ušní bubínky. Tohle přece slyšet nechci! Svět nestojí jen na píchání za prachy. Ani pro muže ne! I my chceme iluzi lásky. I monkey business si zaslouží více elegance. Uznávám, že vidina financí a dobrého zabezpečení působí obecně na ženy jako stimulátor a urychlovač rozhodnutí „s tím ne a tomu ano“. Ženské afrodisiakum bylo vynalezeno o tisíciletí dříve než Viagra.

 

Uši zavřené, ale moje tělo odmítalo resetovat spuštěný mechanismus přirozeného vývoje událostí. Vystřelený šíp mého snažení minul cíl. Na jemné dotyky nereagovala. Líbat ani svlékat se nechtěla. Motivace i perspektiva se žalostně propadala k nule. Chlape, vstávej, musíš zabojovat, projelo mi hlavou.

 

„Tak ukaž aspoň ty kozy,“ navrhl jsem troufale v naději posunu vpřed, „slíbilas to!“

 

„To určitě! Ještě jsi nekoupil hodinky, a už bys vejral na moje cecky,“ zchladila mě nekompromisně a vzdorné tmavé chloupky nad jejím horním rtem se bojovně naježily.

..........

 

10222M2F.jpg


 

Tolik první úryvek z prvotiny Marcuse Wanga MEZI MUŽEM A ŽENAMI.

 

Chcete přídavek? 

 

Ještě pár úryvků existuje, a pak už si knihu budete muset koupit.wink

 

Líb se vámí?

Co vy na to?

 

Michaela Kudláčková

s laskavým dovolením

autora


 

 


Hodnocení článku

Hodnotilo 13 čtenářů průměrem 3.77 bodů z pěti


Čtěte také:

Milovala byste Fritzla? Nevadí, fanynek má dost! 
Nevěra? Třeba by pro mě nebyla důvod k rozchodu 
Prodávala jsem se, no a co? Už na to ale nemám... 
Sex prý voní!  
Tantrický orgasmus pro ženy 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
#54739
postřehy ze života

aronie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 30.11.2013 05:47
 
 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2013 04:06
 

Ukazky z Vasi knihy se mi nelibi. Tecka. Je to pouhopouhe vyjadreni nazoru, konstatovani faktu. Nehledejte za tim ani vyjadreni odporu, ani utok na Vas nebetycny talent a schopnost dorazet veci do konce. Ja radeji dotahuji veci do konce, nedorazim... Vzhledem k tomu, ze o sobe v posledni vete Vaseho prispevku pisete v mnoznem cisle, doufam, ze Vas onikanim nezarmoutim, tak tedy: To tam meli napsat rovnou, ze je dovoleno jejich dilo pouze chvalit! Preji Vam hezky den. 

 
post Zaslal: 01.08.2013 23:44
 

Děvčata, děkuji vám všem, která jste přispěli názorem.Laciné? To je otázka. Ženy jsou to nejdražší, co na světě máme. Ať v mysli nebo měřeno úbytkem konta.Všechny příběhy jsou napsány životem, nikoli jen úletným mozkem autora. Pokud jste je (naštěstí či bohužel) nezažily, neznamená to, že neexistují.Napsat knihu není těžké pro toho, kdo umí dorážet věci do konce. Prodat ji v záplavě marketingem vynášených "hodnot" a unést kritiku je těžší.Těm dámám, které moje psaní pobavilo a pochopily, jak vidíme svět, slibuji, že nezůstane jen u jedné "biografické" sbírky.Ty odporem odvrácené, nechť na pokračování raději ani pohledem nespočinou. Jelikož přitvrdíme. Tongue out

 
post Zaslal: 13.07.2013 19:58
 

Název knihy je velice poutavý. Každá žena by si přece přála nahlédnout do mysli muže. Ovšem knihu bych kladně nehodnotila. 

 
Avatar
post Zaslal: 07.07.2013 19:03
 

Marcus Wang (1962) vystudoval prirodni vedy na Karlove universite, pote si chvilku vyzkousel, jake je to v Akademii ved, a dalsi (a delsi) cast sveho zivota venoval pusobeni v zahranicnim obchodu (Hong-Kong a Cina). To vysvetluje i zvoleny pseudonym, no a kniha mozna nepostrada autobiograficke prvky...

 
Avatar
post Zaslal: 07.07.2013 18:10
 

Nechci kritizovat, sama jsem zadnou knizku nenapsala, ale souhlasim s Renatou a Rakem, asi mi chybi ten spravny vtipny nadhled, a pripada mi to cele velmi lacine, obsah i obalka. I kdyz si vazne nemyslim, ze panove potkavaji jen same nezne, kristalove ciste, etericke vily. Tema, jake si zvolil pan Wang, jiste na trhu zaujme, a o to jde. Jedine, co se mi libi, je ta hudba u videa.

 
Avatar
post Zaslal: 04.07.2013 04:38
 

Uffffffffff. Co to sbalil za couru, proboha? 

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 19:16
 

Mně se to nelíbí, i když vím, že to tak chodí. Ale jsem šťastná, že nikoliv v mé blízkosti.

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 15:23
 

Ani obálka na knize se mi nelíbí,přijde mi to laciné..

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 15:21
 

Mě tedy nenadchlo ani jedno.

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 12:50

Odpověď na příspěvek #36944
Uživatel: peetrax

Doufám, že muži, kteří oslovují ženy "zlatí", existují jen...
 

Ne.Cool ... ( Surprised )

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 11:16
 

Doufám, že muži, kteří oslovují ženy "zlatí", existují jen v knížkách. Cool

 
post Zaslal: 03.07.2013 10:16
 

Vůbec nechápu, jak je možné, že takové ženy existují a mohou se ráno na sebe podívat do zrcadla. Totálně pokřivená osobnost, kdo udělal chybu?? Nedělám si iluze mužů s podobnou  osobností je asi taky moc. Knížka mě zaujala, protože do hlavy mužů nevidíme a tato knížka nám ten pohled trochu přiblíží. Také bych prosila o další ukázku. Díky :-)

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 08:44
 

Těžko se mi to říká, ale zdá se mi ta knížka trošku k blití - asi jsem ztratila vtipný nadhled Undecided

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 08:30
 

Video jsem shlédla jako první a musím říci že dobrý. Udělaný velice vkusně. Myslím si že náhled na toto téma pohledem muže není špatné. Těším se na další ukázku

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 07:56

Odpověď na příspěvek #36935
Uživatel: maje

tak tohle stvoření bych neprubla, ani kdyby to bylo poslední hovádko s...
 

Jsem o tom přesvědčena, podobný slovník a zájmy mají dvě osůbky, které znám, jedné je teprve 18 a druhé ke třiceti, ale ta starší je už trochu za zenitem...

  Ta mladší už byla taková "šikula" na základní škole, až mi padla brada, když jsem ji osobně takto slyšela vysvětlovat "nám starým", že víme kulový ))) Chtěla se dostat k našemu rodinnému známému , majiteli velmi pěkného auta ... Wink

 
Avatar
post Zaslal: 03.07.2013 07:43

Odpověď na příspěvek #36933
Uživatel: Quentinová z Montargis

Na video jsem nemrkla, rovnou jedním dechem četla... otevřela se mi h-ba a zavřelo...
 

tak tohle stvoření bych neprubla, ani kdyby to bylo poslední hovádko s dírou. fakt myslíš, že se takhle nějaká holka chová?

 
 

Na video jsem nemrkla, rovnou jedním dechem četla... otevřela se mi h-ba a zavřelo oko Cool

 

 Míšo !!! OkOkOk

 

 Hoď další úryvek) Potká jinou nebou bude ještě prubovat toto stvoření?))

 

 

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist