Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Dámy, zkuste okořenit hrátky s partnerem masáží prostaty!

nahled

Pokud jste ve vztahu už nějaký ten pátek, jistě si uvědomujete pomalu přicházející nudu a stereotyp nejen v běžných denních záležitostech, nýbrž i v sexu. Chvíle, kdy jste se nemohli dočkat, až spolu budete sami, jsou pryč a vám vrtá hlavou, co udělat proto, abyste se na sebe zase těšili a cítili stejné vzrušení jako dřív. Zkuste něco neobvyklého. Masáž prostaty může být to pravé.

více... 21.12.2018
S Michaelou

Nevěstinec s gumačkami - Je to nevěra!

nahled

Tento článek napíšu tak, jak si to zaslouží, protože když se budu v rámci své profese teď vyjadřovat profesionálně, tak to prostě nevyzní. Nehledě na to, že tohle fakt nejde, než lidsky. Nechť mi odpustí Guth Jarkovský i Ústav pro jazyk český.

 

více... 9.11.2018
S Michaelou

Holky, nechoďte do vztahu hladové. Je to bolavě drahé!

nahled

Tento článek jsem adresovala ženám, ale platí to samozřejmě oboupohlavně. Asi každý z nás ví, co se stane, když máme hlad a jdeme nakoupit. Nakoupíme hromady potravin, které ani nechceme a stojí nás to nemalé peníze. Bohužel i o tom posledním je to, co vám chci ukázat, a před čím varovat.

 

více... 26.10.2018
S TorouTorouTorou

Fascinace potvorami

nahled

My ženy jsme sochány, opěvovány, milovány umělci všech směrů. Naše tváře a křivky krášlí i církevní díla, naše boky opěvují Krista na barokních obrazech. Jsme múzami, bohyněmi, světicemi, matkami, manželkami, milenkami. Jsme zhmotněním lásky, milosrdenství. Označují nás jako své drahé polovičky, své slabší polovičky. Když obdivuji všechny ty němé tváře z obrazů soch, rytin a fresek, nelze než milovat všechny podoby ženy.

 

více... 19.10.2018
S TorouTorouTorou

Muži jsou z Marsu a ženy z ocele

nahled

Feministky se nám snaží více než sto let vysvětlit, že ženy jsou stejné jako muži. Že mají stejná práva, s tím bych souhlasila. Ale stejné? Stejné rozhodně nejsme. A projeví se to zejména, když dojde na lámání chleba. Šla jsem po tělocvičně do vany. Když jsem jednou nohou vstoupila do horké vody, došlo mi, že nemám ručník...

 

více... 5.06.2018
S TorouTorouTorou

Jak je těžké neovdovět

nahled

„Kdy budeš prát?“

„Vyperu, až mi dáš něco do pračky.“

„No ne, já ti to tam dám, až budeš prát.“

„Dokud mi tam nic nehodíš, já ji zapínat nebudu.“

„Já bych ti to tam dal, ale až budeš prát.“

„Dej, vyperu !“

více... 15.05.2018
S Michaelou

Ženská logika? Ale ano, a jak!

nahled

Kdybys četl něco jiného než sportovní přílohu, tak bys věděl spoustu věcí…Například, že každý kluk je napřed holka, ale pak mu pomřou nějaké buňky a je klukem…Prostě progestron kontra testosteron, zřejmě…Proč je pro tebe řada tří lidí nepřekonatelnou frontou? Proč nejsi schopen vést dialog na téma „Co se ti na mně líbí?“...

více... 17.04.2018
S Renatou

Tantrický orgasmus pro ženy

nahled

Milé dámy, jak vnímáte své ženství a milování? Tu nádhernou sexuální energii? Nebo je to už opruz? Bacha, tak v druhém případě se zastavte, protože něco je strašně špatně. Základní oheň ženské duše uhasilo něco zvenčí, ať to bylo cokoliv….V milování je největší dávka výživy pro lidskou duši, tělo, zdraví.

více... 3.11.2017
S Mirabelkou

Mirabelka: Čekání na Godota 2. díl - zatím

nahled

Čekáte na Godota od Mirabelky? Tak tady je slíbený druhý díl. Už jsem jí dnes večer upozornila, že si bude muset sednout a obratem napsat další. Protože od té doby uplynulo dost roků a dnešní Mirabelka je zcela jiná a jinde. Dokonce včera pronesla, že .... (ale ona vám to pak poví sama). Vlastně je to, s ohledem na množství žen, které si prochází obdobou jejího povídání, i její občanská povinnost, napsat, jak to vlastně dopadlo, a co jí to dalo...

více... 28.07.2017
S Mirabelkou

Mirabelka: Čekání na Godota 1. díl

nahled

Milé Popelky. Není nad příběhy ze života. A ta, kterou znáte jako Mirabelku, moje drahá přítelkyně Míša, svého času odložila na papír, respektive monitor svůj vlastní kříž. Svým obsahem může být její příběh neskutečně fádní. A tím ale, paradoxně i aktuální. To proto, že by ho mohly psát stovky a tisíce žen. Pomalu slovo od slova. Pamatujete, na článek „Pračka vs. hračka“? Tak tady je ta moje tehdejší úvaha in natura v reálu. 

více... 21.07.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist