Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Renatou

Tantrický orgasmus pro ženy

nahled

Milé dámy, jak vnímáte své ženství a milování? Tu nádhernou sexuální energii? Nebo je to už opruz? Bacha, tak v druhém případě se zastavte, protože něco je strašně špatně. Základní oheň ženské duše uhasilo něco zvenčí, ať to bylo cokoliv….V milování je největší dávka výživy pro lidskou duši, tělo, zdraví.

více... 3.11.2017
S Mirabelkou

Mirabelka: Čekání na Godota 2. díl - zatím

nahled

Čekáte na Godota od Mirabelky? Tak tady je slíbený druhý díl. Už jsem jí dnes večer upozornila, že si bude muset sednout a obratem napsat další. Protože od té doby uplynulo dost roků a dnešní Mirabelka je zcela jiná a jinde. Dokonce včera pronesla, že .... (ale ona vám to pak poví sama). Vlastně je to, s ohledem na množství žen, které si prochází obdobou jejího povídání, i její občanská povinnost, napsat, jak to vlastně dopadlo, a co jí to dalo...

více... 28.07.2017
S Mirabelkou

Mirabelka: Čekání na Godota 1. díl

nahled

Milé Popelky. Není nad příběhy ze života. A ta, kterou znáte jako Mirabelku, moje drahá přítelkyně Míša, svého času odložila na papír, respektive monitor svůj vlastní kříž. Svým obsahem může být její příběh neskutečně fádní. A tím ale, paradoxně i aktuální. To proto, že by ho mohly psát stovky a tisíce žen. Pomalu slovo od slova. Pamatujete, na článek „Pračka vs. hračka“? Tak tady je ta moje tehdejší úvaha in natura v reálu. 

více... 21.07.2017
S Renatou

Byron Katie, Michael Katz: Potřebuji tvou lásku - je to pravda?

nahled

Podtitul knihy zněl pro mne naprosto příšerně: Jak přestat usilovat o lásku, přijetí a uznání a opravdu je najít. Až fyzicky nevolno se mi z toho udělalo. Ale uplynuly skoro dva nebo tři měsíce a sama jsem si prošla s koučkou metodu Byron Katie, a snad poprvé v životě jsem zjistila, že nějaká vypracovaná metoda urovnání psychiky a v tomto případě myšlenek, opravdu funguje.

více... 13.02.2017
S Renatou

Nicole Daedone: Orgasmická meditace

nahled

Milujete pomalé jídlo? Děsí vás zběsilý konzum kolem? Pak si jistě zamilujete i pomalý sex.  Napsáno o něm bylo mnoho publikací, a tak zkuste třeba tuto. Kromě praktického návodu a plánu se v ní dočtete mnoho o lidské duši. O tom, jak pomalým, citlivým vnímáním svého sexuálního prožívání obnovíte tok života ve svém těle. A duši.

více... 5.01.2017
S Renatou

Jaiya: V poutech rozkoše

nahled

Jak to říci zkrátka? Neviděla jsem doposud vkusnější, jasnější a do hloubi věci jdoucí knihu o sexuální – snad perverzi, a to nikoliv hanlivém slova smyslu – snad o životním stylu? Ano, nezaujímala jsem k BDSM zrovna neutrální názor, ale každému, co jeho jest, že? 

více... 28.12.2016
S Michaelou

Kdo ohromil milenku vašeho muže? Vy!

nahled

Není snad zásadnější věci ve vztahu, než je geometrický útvar zvaný trojúhelník. Možná tímto článkem na jedné straně potěším manželky, na straně druhé trochu pootevřou oka milenky a snad si něco málo uvědomí partneři. Pochybuji, že se něco zásadně změní, ale je třeba být připraven a hlavně, když ne vědět, tak třeba jen tušit.

více... 9.09.2016
S Michaelou

Nula od nuly nepojde

nahled

Celý den, jsem v průběhu nahrávání horoskopů (už je mám) přemýšlela, jak vám to vlastně podám tak, abyste se vyznali v tom, v čem se zatím začínám orientovat já. A to ještě formou, která by vás zaujala a ne unudila. Protože je jasné, že co je megasilné pro jednoho, je mnohdy zcela bezvýznamné pro druhého. 

více... 2.08.2016
S Renatou

Na dosah ruky: Mystérium menstruace

nahled

Jak souvisí menstruace a vztahy? Jsem čím dál víc přesvědčena, že celou intimitu, hloubku, problémy i neochvějné síly lásky jsou ukryty právě v ní. Že právě ona je jedním z vodítek, kterými nám duše dává vědět, jestli jsme milované, nemilované, na dobré či špatné cestě. 

více... 21.07.2016
S Michaelou

Hledáte muže, který má rád ženy? Počkejte si nějaké to století

nahled

Chtělo by se říct, že to teda říkám ale novinku! Ještě tak hledat chlapa, co je na chlapy, že? Ale ne, myslím to vážně. Vážněji, než to vypadá. Budu hodně vážná, v tomhle článku, protože je to důležité. Vážná témata vyvažuji Ranní kávou, což také udělám.

 

více... 28.06.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist