Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Renatou

Byron Katie, Michael Katz: Potřebuji tvou lásku - je to pravda?

nahled

Podtitul knihy zněl pro mne naprosto příšerně: Jak přestat usilovat o lásku, přijetí a uznání a opravdu je najít. Až fyzicky nevolno se mi z toho udělalo. Ale uplynuly skoro dva nebo tři měsíce a sama jsem si prošla s koučkou metodu Byron Katie, a snad poprvé v životě jsem zjistila, že nějaká vypracovaná metoda urovnání psychiky a v tomto případě myšlenek, opravdu funguje.

více... 13.02.2017
S Renatou

Nicole Daedone: Orgasmická meditace

nahled

Milujete pomalé jídlo? Děsí vás zběsilý konzum kolem? Pak si jistě zamilujete i pomalý sex.  Napsáno o něm bylo mnoho publikací, a tak zkuste třeba tuto. Kromě praktického návodu a plánu se v ní dočtete mnoho o lidské duši. O tom, jak pomalým, citlivým vnímáním svého sexuálního prožívání obnovíte tok života ve svém těle. A duši.

více... 5.01.2017
S Renatou

Jaiya: V poutech rozkoše

nahled

Jak to říci zkrátka? Neviděla jsem doposud vkusnější, jasnější a do hloubi věci jdoucí knihu o sexuální – snad perverzi, a to nikoliv hanlivém slova smyslu – snad o životním stylu? Ano, nezaujímala jsem k BDSM zrovna neutrální názor, ale každému, co jeho jest, že? 

více... 28.12.2016
S Michaelou

Kdo ohromil milenku vašeho muže? Vy!

nahled

Není snad zásadnější věci ve vztahu, než je geometrický útvar zvaný trojúhelník. Možná tímto článkem na jedné straně potěším manželky, na straně druhé trochu pootevřou oka milenky a snad si něco málo uvědomí partneři. Pochybuji, že se něco zásadně změní, ale je třeba být připraven a hlavně, když ne vědět, tak třeba jen tušit.

více... 9.09.2016
S Michaelou

Nula od nuly nepojde

nahled

Celý den, jsem v průběhu nahrávání horoskopů (už je mám) přemýšlela, jak vám to vlastně podám tak, abyste se vyznali v tom, v čem se zatím začínám orientovat já. A to ještě formou, která by vás zaujala a ne unudila. Protože je jasné, že co je megasilné pro jednoho, je mnohdy zcela bezvýznamné pro druhého. 

více... 2.08.2016
S Renatou

Na dosah ruky: Mystérium menstruace

nahled

Jak souvisí menstruace a vztahy? Jsem čím dál víc přesvědčena, že celou intimitu, hloubku, problémy i neochvějné síly lásky jsou ukryty právě v ní. Že právě ona je jedním z vodítek, kterými nám duše dává vědět, jestli jsme milované, nemilované, na dobré či špatné cestě. 

více... 21.07.2016
S Michaelou

Hledáte muže, který má rád ženy? Počkejte si nějaké to století

nahled

Chtělo by se říct, že to teda říkám ale novinku! Ještě tak hledat chlapa, co je na chlapy, že? Ale ne, myslím to vážně. Vážněji, než to vypadá. Budu hodně vážná, v tomhle článku, protože je to důležité. Vážná témata vyvažuji Ranní kávou, což také udělám.

 

více... 28.06.2016
S Michaelou

Promiň, nejsi můj typ…

nahled

Včerejší diskuze u seznamky mě bavila stejně, jako vás, a tak ještě u tématu seznamování na inzeráty zůstanu. Tentokrát, aby chlapi neřekli, že jsme potvory, vystřelím i do vlastní řady. Ostatně můj dědeček, moudrý a krásný muž, chlap, gentleman ( už se nerodí takoví) říkával, že jen ten má právo tropit si žerty z druhých, kdo je ochoten i vlastní osobu žertu vystavit. A je to fakt…

více... 16.06.2016
S Michaelou

Seznamka? Já bych jí nezatracovala...i když..

nahled

Včerejší diskuze s jednou z vás mě donutila opášit staré vzpomínky na seznamky. Tím je nechci strhat, protože mám kolem sebe hodně přátel i klientek, kteří žijí láskyplně ve vztahu, ke kterému přišli právě touhle cestou. Faktem je, že občas je to cesta trnitá. Doslova se musí jeden trním prodírat k jednomu sladkému plodu.  Když jsem se já před mnoha lety vrhla do seznamky, šla jsem na to z logiky. Do práce jezdím autem, jsem tam od rána do večera, a pak jedu zpět zase autem. Kde bych někoho potkala, že?

více... 15.06.2016
S Michaelou

Zlatý Oidipus!

nahled

„Teda, to když moje máma dělá koláč, tak to je švestka vedle švestky...“

„Moje máma prala na 60 °C všechno a bylo to lepší...“

„Máma dávala do knedlíků i chleba… téééda ty byly, kdybys chtěla, ona ti to určitě vysvětlí… tydle jsou takový mdlý...“

…Líbí? Asi ne, co? Taky myslím, že pán je na zabití...

 

více... 26.04.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

TOPlist