Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Muži jsou z Marsu a ženy z ocele

nahled

Feministky se nám snaží více než sto let vysvětlit, že ženy jsou stejné jako muži. Že mají stejná práva, s tím bych souhlasila. Ale stejné? Stejné rozhodně nejsme. A projeví se to zejména, když dojde na lámání chleba. Šla jsem po tělocvičně do vany. Když jsem jednou nohou vstoupila do horké vody, došlo mi, že nemám ručník...

 

více... 5.06.2018
S TorouTorouTorou

Jak je těžké neovdovět

nahled

„Kdy budeš prát?“

„Vyperu, až mi dáš něco do pračky.“

„No ne, já ti to tam dám, až budeš prát.“

„Dokud mi tam nic nehodíš, já ji zapínat nebudu.“

„Já bych ti to tam dal, ale až budeš prát.“

„Dej, vyperu !“

více... 15.05.2018
S Michaelou

Ženská logika? Ale ano, a jak!

nahled

Kdybys četl něco jiného než sportovní přílohu, tak bys věděl spoustu věcí…Například, že každý kluk je napřed holka, ale pak mu pomřou nějaké buňky a je klukem…Prostě progestron kontra testosteron, zřejmě…Proč je pro tebe řada tří lidí nepřekonatelnou frontou? Proč nejsi schopen vést dialog na téma „Co se ti na mně líbí?“...

více... 17.04.2018
S Renatou

Tantrický orgasmus pro ženy

nahled

Milé dámy, jak vnímáte své ženství a milování? Tu nádhernou sexuální energii? Nebo je to už opruz? Bacha, tak v druhém případě se zastavte, protože něco je strašně špatně. Základní oheň ženské duše uhasilo něco zvenčí, ať to bylo cokoliv….V milování je největší dávka výživy pro lidskou duši, tělo, zdraví.

více... 3.11.2017
S Mirabelkou

Mirabelka: Čekání na Godota 2. díl - zatím

nahled

Čekáte na Godota od Mirabelky? Tak tady je slíbený druhý díl. Už jsem jí dnes večer upozornila, že si bude muset sednout a obratem napsat další. Protože od té doby uplynulo dost roků a dnešní Mirabelka je zcela jiná a jinde. Dokonce včera pronesla, že .... (ale ona vám to pak poví sama). Vlastně je to, s ohledem na množství žen, které si prochází obdobou jejího povídání, i její občanská povinnost, napsat, jak to vlastně dopadlo, a co jí to dalo...

více... 28.07.2017
S Mirabelkou

Mirabelka: Čekání na Godota 1. díl

nahled

Milé Popelky. Není nad příběhy ze života. A ta, kterou znáte jako Mirabelku, moje drahá přítelkyně Míša, svého času odložila na papír, respektive monitor svůj vlastní kříž. Svým obsahem může být její příběh neskutečně fádní. A tím ale, paradoxně i aktuální. To proto, že by ho mohly psát stovky a tisíce žen. Pomalu slovo od slova. Pamatujete, na článek „Pračka vs. hračka“? Tak tady je ta moje tehdejší úvaha in natura v reálu. 

více... 21.07.2017
S Renatou

Byron Katie, Michael Katz: Potřebuji tvou lásku - je to pravda?

nahled

Podtitul knihy zněl pro mne naprosto příšerně: Jak přestat usilovat o lásku, přijetí a uznání a opravdu je najít. Až fyzicky nevolno se mi z toho udělalo. Ale uplynuly skoro dva nebo tři měsíce a sama jsem si prošla s koučkou metodu Byron Katie, a snad poprvé v životě jsem zjistila, že nějaká vypracovaná metoda urovnání psychiky a v tomto případě myšlenek, opravdu funguje.

více... 13.02.2017
S Renatou

Nicole Daedone: Orgasmická meditace

nahled

Milujete pomalé jídlo? Děsí vás zběsilý konzum kolem? Pak si jistě zamilujete i pomalý sex.  Napsáno o něm bylo mnoho publikací, a tak zkuste třeba tuto. Kromě praktického návodu a plánu se v ní dočtete mnoho o lidské duši. O tom, jak pomalým, citlivým vnímáním svého sexuálního prožívání obnovíte tok života ve svém těle. A duši.

více... 5.01.2017
S Renatou

Jaiya: V poutech rozkoše

nahled

Jak to říci zkrátka? Neviděla jsem doposud vkusnější, jasnější a do hloubi věci jdoucí knihu o sexuální – snad perverzi, a to nikoliv hanlivém slova smyslu – snad o životním stylu? Ano, nezaujímala jsem k BDSM zrovna neutrální názor, ale každému, co jeho jest, že? 

více... 28.12.2016
S Michaelou

Kdo ohromil milenku vašeho muže? Vy!

nahled

Není snad zásadnější věci ve vztahu, než je geometrický útvar zvaný trojúhelník. Možná tímto článkem na jedné straně potěším manželky, na straně druhé trochu pootevřou oka milenky a snad si něco málo uvědomí partneři. Pochybuji, že se něco zásadně změní, ale je třeba být připraven a hlavně, když ne vědět, tak třeba jen tušit.

více... 9.09.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist