Komerční tip: Už máte za sebou jarní detoxikaci?

O parazitech v lidském těle se v poslední době hodně mluví. Bohužel se vyskytují i v tělech lidí, kteří dodržují správné hygienické návyky a necestují do rizikových zemí. Jak se jich zbavíte? Detoxikací organismu. A právě jaro je pro ni vhodným obdobím. Parazit žije v lidském těle a odebírá z něj živiny pro svou potřebu. Navíc vylučuje škodlivé látky (toxiny), jimiž oslabuje imunitu. Podle toho, jaké orgány parazité napadají, mohou způsobit celou řadu neduhů.

Navenek často nejsou vidět, člověk jich v sobě může mít stovky – viry, bakterie, kvasinky, plísně, červy i tasemnici. Zbavit se jich je přitom docela jednoduché, stačí detoxikace organismu.

 

23853ODB.jpg

 

Možným řešením jsou přírodní bylinky

Chcete-li se pročistit, pijte čistou vodu a bylinné čaje. Dostatek tekutin je základ, protože právě ledviny mohou z těla odvést spoustu škodlivin. Obyčejné čaje nemají takový účinek jako výtažky z bylin, na jaře si jich můžete spoustu nasbírat venku.

Nejlepší jsou první bylinky, které se po zimě objevují – např. sedmikrásky, šťovík, pampeliška či mladé zelené kopřivy. Povařte listy, nechte dostatečně dlouho luhovat, přeceďte a pijte vývar.

 

Můžete změnit jídelníček

Výše popsané bylinné čaje nemusí vyhovovat každému, nelekejte se, chuť není příliš vábná. Jestli ji nejste schopní vydržet, zkuste třeba na týden změnit jídelníček. Vyvarujte se červeného masa, tuků, kávy, alkoholu, cigaret, soli, bílé mouky, vajec a mléčných výrobků. Přijímejte do těla zejména vlákninu a antioxidanty, jezte hodně ovoce, zeleniny, luštěnin, trochu bílého masa (kuře, ryby), rýže apod.

 

Pomáhají i doplňky stravy

 

23852OGV.jpg

 

Případně je možné si zakoupit doplněk stravy ve formě tablet, které mají několik účinků. Jednak vypudí parazity, jednak zlepšují pleť, fungují proti únavě. Právě únava, častá nemocnost, bolesti kloubů, nervozita nebo průjem jsou běžnými příznaky přítomnosti parazitů v těle.

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová 


Hodnocení článku

Hodnotilo 8 čtenářů průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

„Déjà-vu“ Každý ho vysvětluje po svém… 
KOMERČNÍ TIP: Wellness ve dvou povzbudí váš organismus i váš vztah 
Nenechte se bolestí svalů odradit od cvičení 
Rumburk laicky: V podstatě nepodstatné vaky… 
Zubní pastou na beďary!? Fakt jo! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist