Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Komerční tip: Jak na únik moči po porodu

nahled

Těhotenství a porod je náročnou zkouškou pro tělo každé ženy. Již v průběhu gravidity dostává zabrat. Vlivem hormonů a rostoucího plodu dochází k utlačování močového měchýře a rozvolňování svalů pánevního dna. Ve třetím trimestru máme některé z nás pocit, že z nás to miminko snad vypadne. Následuje porod, při kterém dochází k napínání porodních cest na maximum. 

více... 8.06.2017
S Michaelou

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Univerzální živý bolehoj

nahled

Tentokrát v našem seriálku zabrousíme do zdraví, protože tohle je prostě zajímavé, i když je to sezónní. O to vás prostě připravit nemohu, jednak pro samou zajímavost a jednak proto, že to mám vyzkoušené a už roky. 

více... 7.06.2017
S Michaelou

Všichni jsme „hysterky!“ Jde o to, v jaké formě

nahled

Dala jsem si čas, protože toto téma, na které jste sami upozornili, dá spoustu práce, aby to nebylo jen tak po povrchu. A to jsem nechtěla. Chci, abyste věděli, že „hysterka“ nemusí být vždycky vlastně jakoby nadávka. Může to být leccos. Od okamžité, zcela přirozené reakce dospělého, přes frekventovaný, leč hrůzný stav batolete, až po neměnný, vrozený typ osobnosti – nemoc.

více... 22.05.2017
S Michaelou

Panická ataka: Umírání, co se nekoná

nahled

Panická porucha je potíž, kterou trpí ve vyspělých státech čím dál tím více lidí. Přichází často bez zjevné příčiny, a hlavně bez varování. Bušení srdce, tlak v hlavě, tlak u žaludku, píchání u srdce a hlavně šílený strach. To je ta ataka.

více... 16.05.2017
S redakcí

Hubněte zdravě a zodpovědně

nahled

V současné době je trendem zdravý životní styl a štíhlá, sportovní postava. Ať už však chcete zcela změnit životní styl, nebo jen vytvarovat postavu do plavek, dělejte to zodpovědně. Nepočítejte s tím, že to půjde ze dne na den. Vše chce potřebný čas. Naštěstí v dnešní době existuje mnoho způsobů, jak s kilogramy zatočit. Stačí si jen vybrat to, co pro vás bude nejvhodnější. Velmi oblíbené se staly také různé programy na hubnutí.

více... 11.05.2017
S Renatou

Rebarborový nepečený koláč dle Sladkého života

nahled

Kartičky s recepty mají jednu nevýhodu. Já vím, že jsem je tady vychvalovala, ale asi jsem při tvorbě rebarborového koláče měla den Blbec a ta nevýhoda vystupovala neustále dokola na povrch. Těžká kuchařská kniha je do kuchyně neforemná, ale neztratí se. Kdežto kartička ANO! 

více... 9.05.2017
S Renatou

36x CHIA KUCHAŘKA: Letní lososová polévka z chia semínky

nahled

Není nad to si něco vyzkoušet na vlastní kůži. Chia semínka jsou tak trochu jako olivy a kaviár, prostě jim musíte přijít na chuť. Máte-li to stejně, pak tenhle recept vyzkoušejte. Za prvé je jednoduchý, za druhé chia můžete klidně vynechat, protože se stejně používají až na ozdobu, a za třetí si na této polévce na vlastní kůži vyzkoušíte jaké to je, když něco zachutná až na druhou a třetí lžíci!

více... 4.05.2017
S redakcí

Komerční tip: Už máte za sebou jarní detoxikaci?

nahled

O parazitech v lidském těle se v poslední době hodně mluví. Bohužel se vyskytují i v tělech lidí, kteří dodržují správné hygienické návyky a necestují do rizikových zemí. Jak se jich zbavíte? Detoxikací organismu. A právě jaro je pro ni vhodným obdobím. Parazit žije v lidském těle a odebírá z něj živiny pro svou potřebu. Navíc vylučuje škodlivé látky (toxiny), jimiž oslabuje imunitu. Podle toho, jaké orgány parazité napadají, mohou způsobit celou řadu neduhů.

více... 21.04.2017
S redakcí

Bezbolestná laserová depilace prováděna zkušenými lékaři

nahled

Odstranění chloupků kdekoliv na těle je v současnosti častým zákrokem, který lze provádět z pohodlí domova, v kosmetickém salonu, anebo v profesionálním depilačním centru, kde zákroky provádějí zkušení lékaři. Výhody laserové depilace jsou víc než zřejmé. Zákrok je prováděn laserem, jenž je opatřen výkonným chladicím systémem, a díky tomu je absolutně bezbolestný.

více... 7.04.2017
S Michaelou a vámi

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Místo kapslí, mandle

nahled

Když jsme tak hezky a akčně začali, a když jste byli ke zdravému životnímu stylu tak strženi, což je jedině dobře, tak vesele pokračujme. Náš seriál jsem nazvala RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE a vždycky bude mít článek nějaký podtitul. A mám další tip. Děkuji za tu záplavu e-mailů s radami od vás. Tohle je jedna z nich.

 

více... 22.03.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

TOPlist