Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Inkontinence nemusí být problém

nahled

Jedná se o intimní záležitost. Problém, o němž neradi mluvíme. Díky ostychu se obtíže zdají hůře řešitelné. Inkontinence vás však nemusí trápit.  Věkem ochabuje naše tělo a nejinak je tomu i u svalstva v intimní oblasti. Inkontinencí trpí častěji ženy, dokonce dvakrát více než muži. 

více... 6.03.2019
S Michaelou

Nemáte čichové halucinace, ale stres!

nahled

Myslím, že leden není špatný den na nějaké objevné modely světové vědecké obce v oblasti našich těl, a tak u nich ještě zůstaneme. Ještě mám tady jednu věděckou studii a říkala jsem, ci že by vás to mohlo třeba zajímat. Určitě jste totiž už zažili, že máte potic, jakoby najednou něco smrdělo a pak hledáte, co by to bylo a protějšku se ptáte, jestli to cítí taky... 

více... 30.01.2019
S Michaelou

Jste lechtiví? Vím od koho určitě ne!

nahled

Já sice nejsem nechtivá téměř vůbec, asi jsem nějaký pařez, případně ještě mohu mít hroší kůži, ale vím o lidech, které zlechtá už jen pohled. Jen samotná představa, že by jim někdo sáhnul na jedno z žeber, je pro některé důvodem se ošívat a kroutit.

 

více... 28.01.2019
S Michaelou

Fascinující Egypt. Ranní hygiena na dvě hodiny a pusu na zámek

nahled

Slíbili jsme si ještě ráno v Egyptě a fakt je to myslím dost objevné. Nevím, jak dlouho to trvá vám, ale pro člověka, co chodí do práce, by dvě hodiny ráno v koupelně byly asi luxus. Pro starověké Egypťany a Egypťanky... norma. A uměli to i déle. Ovšem, na rozdíl od nočních hrátek, ráno již striktně odděleni.

více... 22.01.2019
S Michaelou

Nejčistotnější civilizace a sex s příchutí? Hádejte kde!

nahled

A hned zapomeňte na to, že bychom to byli my, lidé 21. století. Můžeme se jít, milé dámy zahrabat s našimi kosmetickými zvyklostmi, péčí o pleť, o vlasy. Proti starověkým Egypťankám jsme … takové holky šmudlinky.

 

více... 17.01.2019
S TorouTorouTorou

Deset pravidel pro hubnutí do plavek

nahled

Pokud se někdo z vašich blízkých rozhodl, že od nového roku hubne do plavek, je jistě bohulibé rozhodnutí dotyčnému v takovém záměru pomoci. Zvlášť, pokud již máte několik hubnoucích sezón za sebou a můžete nabídnout bohaté zkušenosti. Mám pro vás několik fakt upřímných rad, jak přežít bez úhony...

 

více... 7.01.2019
S obchodní nabídkou

Plastika prsou se za posledních deset let výrazně změnila

nahled

Bohužel, poprsí se v průběhu let výrazně mění, a to zejména v mateřství a během kojení. Pokud nejste se svým dekoltem spokojená, zřejmě uvažujete nad plastickou operací, kterou dávno nepodstupují pouze slavné celebrity. Plastika prsou za posledních deset let prošla značným vývojem, a tak se v následujících řádcích podíváme, jaké změny dané odvětví zasáhly.

více... 1.12.2018
S TorouTorouTorou

Jak jsem potkala scorpiona

nahled

Kdybyste se mě zeptali, jaké jídlo mám nejraději, neřeknu žádný název konkrétního receptu. Má odpověď bude znít: pálivé. Miluji všechno ostré, pikantní, pálivé a ďábelské. V restauracích si dávám vždy pikantní jídla. V čínském bistru nám ta milá číňanka přinese objednávku a pravidelně thajské hovězí označené dvěma papričkami položí před manžela. Když jí opravím, chce opravit ohleduplně můj omyl: „ Pálí, fakt pálí, to pánovo.“ „Pálí, vím, že pálí, to je moje,“ opravuji tu milou ženu. 

více... 15.10.2018
S Michaelou

Jakou barvu má smích? Jak chutná Bach? Jste synestetik?

nahled

Jestli se ptám na nějakou cizokrajnou chorobu, genetické postižení, nebo duševní poruchu? Ne, myslím, že se ptám lékařsky na druh mozkové anomálie, ale čistě lidsky spíše na jakýsi dar. Být synestetikem, totiž nikomu neublíží a „postiženému“ udělá tato zvláštnost život mnohem zajímavějším. Patříte mezi synestetiky?

 

více... 3.10.2018
S TorouTorouTorou

Z plavek na lyže

nahled

Když jsem se před rokem rozhodla vyhodit všechny tří čtvrteční kalhoty jako zbytečný krám, zabírající jen místo ve skříni, nebyla jsem daleko od reality. Soudě dle průběhu posledních dvou tří sezón jsem zjistila, že takové to oblečení „něco mezi“, „ani teplo, ani zima“, zkrátka neupotřebím. Venku je totiž jenom teplo nebo zima. Ne jinak je tomu i  nyní. 

více... 26.09.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist