Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Komerční tip: Už máte za sebou jarní detoxikaci?

nahled

O parazitech v lidském těle se v poslední době hodně mluví. Bohužel se vyskytují i v tělech lidí, kteří dodržují správné hygienické návyky a necestují do rizikových zemí. Jak se jich zbavíte? Detoxikací organismu. A právě jaro je pro ni vhodným obdobím. Parazit žije v lidském těle a odebírá z něj živiny pro svou potřebu. Navíc vylučuje škodlivé látky (toxiny), jimiž oslabuje imunitu. Podle toho, jaké orgány parazité napadají, mohou způsobit celou řadu neduhů.

více... 21.04.2017
S redakcí

Bezbolestná laserová depilace prováděna zkušenými lékaři

nahled

Odstranění chloupků kdekoliv na těle je v současnosti častým zákrokem, který lze provádět z pohodlí domova, v kosmetickém salonu, anebo v profesionálním depilačním centru, kde zákroky provádějí zkušení lékaři. Výhody laserové depilace jsou víc než zřejmé. Zákrok je prováděn laserem, jenž je opatřen výkonným chladicím systémem, a díky tomu je absolutně bezbolestný.

více... 7.04.2017
S Michaelou a vámi

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Místo kapslí, mandle

nahled

Když jsme tak hezky a akčně začali, a když jste byli ke zdravému životnímu stylu tak strženi, což je jedině dobře, tak vesele pokračujme. Náš seriál jsem nazvala RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE a vždycky bude mít článek nějaký podtitul. A mám další tip. Děkuji za tu záplavu e-mailů s radami od vás. Tohle je jedna z nich.

 

více... 22.03.2017
S Michaelou

Pilotní text - RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE – Konec léčby smrtí

nahled

Přemýšlela jsem, jak bych uvedla náš seriálek o přírodním léčení, přírodní kosmetice, přírodním praní, mytí, čistění zubů a mytí vlasů… o přírodních mastičkách a vůbec tak nějak přirozeném nakládání s tělem. A asi bych měla začít poděkováním…všem, kdo jsme tady, za to, jací začínáme být. Rozumní, prozíraví, vyspělejší…úvod bude rozsáhlý, ale pokládám to za účelné, tak to udělám…

více... 20.03.2017
S Renatou

Pan LI a jeho Sedni si a nedělej NIC!!!

nahled

Až budete tuhle knihu držet v ruce, nechť vás hřeje vědomí, že držíte v rukou po generace děděné čínské umění relaxace, odpočinku a rozšiřování vědomí. A náš dech bude hrát hlavní roli. Hlavně už se prosím posaďte, protože... (protože to je hrůza, jak jsme pořád kamsi uspěchaní...)

více... 1.03.2017
S Michaelou

Hubený, tlustý … geny a hlava

nahled

„Nemůže být můj syn podvyživený, když tak málo jí? A jak to, že mu jedno pořádné jídlo za týden, které tedy s chutí s ní, stačí? Kde se v něm bere tolik energie? Jak to, že nemá hlad??“

více... 27.01.2017
S Michaelou

Věřte - nevěřte

nahled

Ba ne, žádný neuvěřitelný příběh, vám při pondělku nenabídnu. Spíš doplním k anotaci úsloví, „důvěřuj, ale prověřuj“. Tak třeba moje babička, když mi pěchovala na hlavu hnusného kulicha s odpudivou bambulí, vždycky říkala, že hlavou uniká nejvíc tepla. A v tomhle přesvědčení jsem žila mnoho let. Jenže – je to asi mýtus! Neexistuje totiž jediný vědecký argument pro tohle tvrzení. A je jich mnohem víc.

více... 23.01.2017
S Michaelou

Účinná pomoč

nahled

Není to překlep. Možná by vás nenapadlo, jakou že to vlastně na toaletě produkujete zajímavou tekutinu. Ale no tak… nebuďte citlivky a neodkládejte snídani… možná vás to ošklíbání přejde. Opravdu je neuvěřitelné, k čemu všemu byla a je moč stále využívána. 

více... 17.01.2017
S Michaelou

Vyjukaný bambulín

nahled

Jen si počtěte, když je ta středa. Kdysi dávno před časem jsem se s kamarádkou na tohle téma už bavila a docela hodně jsem to pak řešila. Včera na to přišla řeč znova, s jednou klientkou. Docela zajímavé téma pro ženy, si myslím…Obřízka.

více... 16.01.2017
S Michaelou

Přežíváme díky duševní masturbaci

nahled

SILVESTROVSKÉ VYDÁNÍ 

23097NDU.jpgDíky rozsáhlé studii vědců z dvanácti států, včetně České republiky, převážně z oboru psychologie, neurologie a sexuologie vstupujeme do následujícího roku s převratným zjištěním. Přímo za ženskou oční bulvou se nachází velice důležitý orgán. Přes svou mikroskopickou velikost, je dokonce zásadně důležitý…

více... 31.12.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist