Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Hloubková emoční paměť je u všech tvorů podobná

nahled

Znáte takový ten divný pocit v žaludku, kdy se třeba řekne nějaké slovo, nebo slyšíte nějakou melodii a podobně? Já tomu říkám, že mě: „kouslo mě u žaludku“. Lékaři to znají...

více... 19.09.2018
S TorouTorouTorou

A slunce pálí jen...

nahled

Možná hodně lidí naštvu, pár zaskočím a některé překvapím...ti ostatní to o mě už ví: Já prostě tyhle horka miluji. Asi jedu na solární pohon a někde pod volnou kůží na břiše mám zašité solární panely, které je potřeba čas od času nabíjet. Čím delší a studenější zima, tím víc jsou vycucané a je nutno je pořádně a do zásoby nabít.

 

více... 6.08.2018
S obchodní nabídkou

Proč ženy touží po prsních implantátech?

nahled

Zdravé sebevědomí má většinou ta žena, která je s sebou spokojená. Přijmout své nedostatky a zamilovat si je leckdy vyžaduje kuráž. Paradoxně málokterá žena zlepšuje své proporce kvůli mužům. Většinou zatím stojí fakt, že se nelíbí sama sobě. V případě prsních implantátů a modelování poprsí však můžou být důvody úplně jiné. 

více... 25.07.2018
S obchodní nabídkou

Kašel u dětí se nevyplatí podceňovat

nahled

Když se vám dítě rozkašle, fakticky vždycky zpozorníte. Stejně jako pro dospělého je to pro něj velmi nepříjemné. Kašel sice nepředstavuje nemoc, nicméně zpravidla nějakou chorobu doprovází a považuje se za jeden z jejích projevů. 

více... 14.07.2018
S obchodní nabídkou

V létě je průjem častější, než si možná myslíte

nahled

Cítíte, že si vaše střeva začínají dělat, co chtějí? Obáváte se, že nestihnete doběhnout do místnosti, kam i královna musí sama? V letním období jsou průjmy poměrně běžné, přičemž příčinou může být prakticky cokoliv od zkažených potravin přes bakterie ve vodě na koupališti až po exotická jídla. 

více... 22.06.2018
S komerční nabidkou

Trápí vás suchý kašel? Poradíme, co dělat

nahled

Nepříjemný a dráždivý suchý kašel může mít více příčin. Vždy ale toužíme, aby co nejrychleji zmizel. Není totiž nic horšího, než se rozkašlat v nejméně vhodnou chvíli a neumět to zastavit. Nepříjemný je i pocit poškrábaného krku. A co může pomoci při kašli? To se dozvíte v tomto článku.

více... 26.05.2018
S Michaelou

Může se bradavice vyděsit? Zkuste to

nahled

...a rovnou vám napovím, že bradavice jsou lekavé. Osobně mám dobrou zkušenost s vlaštovičníkem, kterého se bradavice bojí hodně, no a dusík pak je klasika. Překvapivě prý ale funguje každá z metod uvedených v titulku! Ano, ač je to pro někoho k nevíře, vedle moderních, lékařských metod může bradavici odstranit i zaříkání, nebo nadávky. A tohle je vyzkoušené...

více... 9.05.2018
S Pavlínou

Meningoencefalitida ...už nikdy!

nahled

Dnešní vydání bude klíšťové, protože je to téma aktuální, takže klíšťata na vás polezou z Ranní kávy i z vydání. S tím rozdílem, že v Ranní kávě kávě to je už z trochu veselejšího, nadlehčenějšího úhlu. Jak víte, miluji všechy živé tvory, včetně všech larviček a broučků a stonožek a podobně... jen jednoho tvora ne. Klíště. Nenávidím ho...  Asi těžko je vypovědět, jaké to je, bezmocně sledovat vlastní dítě, jak se kroutí v bolestech a tvrdí, že umírá...

více... 16.04.2018
S komerční nabidkou

Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

nahled

Ať děláte, co děláte, nemůžete se pořád v některých partiích těla zbavit nežádoucího tuku? Trápí vás silná stehna, tukové polštáře na břiše či nevzhledný podbradek? Hrozíte se léta kvůli plavkám a celulitidě, kterou budete u moře opět všem dávat na odiv? Udělejte radikální změnu!

více... 28.03.2018
S Michaelou

Kadidla je do kostela skoro škoda… je to všelék! A je to prosté

nahled

Tedy jak pro koho. Pro nás tady, to bude asi trochu oříšek, ale i tak by to myslím za snahu stálo. Podle posledních výzkumů, a nechci se rouhat, je této vzácné a nesmírně léčivé pryskyřice, když je „zbůhdarma“ pálena v kostelích až škoda.

 

více... 12.03.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist