Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Trápí vás vlhký, nebo suchý kašel?

nahled

Kašel. V těchto měsících se s ním setkává snad každý, ať už osobně, nebo když onemocní děti, partner či kamarádka. Kašel se nevyhýbá nikomu. Nejedná se sice o žádnou vážnou zdravotní komplikaci, ovšem potrápit dokáže pořádně. Neustálé nutkání ke kašli je nepříjemné, a tak se nemocný pochopitelně snaží se ho co nejdříve zbavit.

 

více... 20.11.2017
S TorouTorouTorou

Hexnšus

nahled

Lidé se dělí na dva typy. Jedni nevědí, co to je hexnšus a ti druzí to vědí. Tedy oni mají povědomí o tomhle pojmu obě skupiny. Ta první ho zná jaksi z encyklopedického hlediska, takže vlastně nezná. Ta druhá měla tu čest poznat ho na vlastní kůži. V praxi to znamená, že jim při vyslovení tohoto pojmu vyskočí husí kůže, čelo zalije studený pot a instinktivně se skroutí do tvaru úhledného paragrafu. Zažít hexnšus znamená nikdy nezapomenout. 

více... 4.09.2017
S Michaelou

Sójové maso – A je to vůbec zdravé? /ne/

nahled

Z mého pohledu nevěřím ničemu, co se tváří, jako že je to něco jiného. A ono mezi námi ten sojový boom už taky poněkud utichá. Pomalu se objevují zprávy, že ona ta sója zase takový zázrak není, nedávno jsem četla, že některé sojové moderní výdobytky jsou dokonce škodlivé.

více... 11.08.2017
S TorouTorouTorou

Jist, nejíst, jíst

nahled

Nedávno jsem zase nevěděla co sežrat, abych po tom zhubla. Přeci jen je plavková sezóna v plném proudu a nudistickou pláž mám daleko, takže se musím čas od času nasoukat do toho titěrného oblečku jménem plavky.  Vždycky před nákupem se ujišťuji, že obsahují dostatek elastanu. Nikdy to není dost. 

více... 19.07.2017
S Renatou

Jak dál po antibiotikách... aneb jak ozdravit své tělo! Plus SOUTĚŽ

nahled

Milujete bylinky? Milujete tradiční i zcela nové chutě? Potřebujete jednoduše přesně to, co nabízí tato kniha – regeneraci organismu po léčbě antibiotiky? Pak je tato kniha to pravé, ale já ji vidím především jako informačně vyčerpávající encyklopedii potravin a bylinek, které se směle umí postarat o regeneraci zažívání, imunity a tím v podstatě téměř celého těla

více... 5.07.2017
S redakcí

Komerční tip: Jak na únik moči po porodu

nahled

Těhotenství a porod je náročnou zkouškou pro tělo každé ženy. Již v průběhu gravidity dostává zabrat. Vlivem hormonů a rostoucího plodu dochází k utlačování močového měchýře a rozvolňování svalů pánevního dna. Ve třetím trimestru máme některé z nás pocit, že z nás to miminko snad vypadne. Následuje porod, při kterém dochází k napínání porodních cest na maximum. 

více... 8.06.2017
S Michaelou

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Univerzální živý bolehoj

nahled

Tentokrát v našem seriálku zabrousíme do zdraví, protože tohle je prostě zajímavé, i když je to sezónní. O to vás prostě připravit nemohu, jednak pro samou zajímavost a jednak proto, že to mám vyzkoušené a už roky. 

více... 7.06.2017
S Michaelou

Všichni jsme „hysterky!“ Jde o to, v jaké formě

nahled

Dala jsem si čas, protože toto téma, na které jste sami upozornili, dá spoustu práce, aby to nebylo jen tak po povrchu. A to jsem nechtěla. Chci, abyste věděli, že „hysterka“ nemusí být vždycky vlastně jakoby nadávka. Může to být leccos. Od okamžité, zcela přirozené reakce dospělého, přes frekventovaný, leč hrůzný stav batolete, až po neměnný, vrozený typ osobnosti – nemoc.

více... 22.05.2017
S Michaelou

Panická ataka: Umírání, co se nekoná

nahled

Panická porucha je potíž, kterou trpí ve vyspělých státech čím dál tím více lidí. Přichází často bez zjevné příčiny, a hlavně bez varování. Bušení srdce, tlak v hlavě, tlak u žaludku, píchání u srdce a hlavně šílený strach. To je ta ataka.

více... 16.05.2017
S redakcí

Hubněte zdravě a zodpovědně

nahled

V současné době je trendem zdravý životní styl a štíhlá, sportovní postava. Ať už však chcete zcela změnit životní styl, nebo jen vytvarovat postavu do plavek, dělejte to zodpovědně. Nepočítejte s tím, že to půjde ze dne na den. Vše chce potřebný čas. Naštěstí v dnešní době existuje mnoho způsobů, jak s kilogramy zatočit. Stačí si jen vybrat to, co pro vás bude nejvhodnější. Velmi oblíbené se staly také různé programy na hubnutí.

více... 11.05.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist