Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Může se bradavice vyděsit? Zkuste to

nahled

...a rovnou vám napovím, že bradavice jsou lekavé. Osobně mám dobrou zkušenost s vlaštovičníkem, kterého se bradavice bojí hodně, no a dusík pak je klasika. Překvapivě prý ale funguje každá z metod uvedených v titulku! Ano, ač je to pro někoho k nevíře, vedle moderních, lékařských metod může bradavici odstranit i zaříkání, nebo nadávky. A tohle je vyzkoušené...

více... 9.05.2018
S Pavlínou

Meningoencefalitida ...už nikdy!

nahled

Dnešní vydání bude klíšťové, protože je to téma aktuální, takže klíšťata na vás polezou z Ranní kávy i z vydání. S tím rozdílem, že v Ranní kávě kávě to je už z trochu veselejšího, nadlehčenějšího úhlu. Jak víte, miluji všechy živé tvory, včetně všech larviček a broučků a stonožek a podobně... jen jednoho tvora ne. Klíště. Nenávidím ho...  Asi těžko je vypovědět, jaké to je, bezmocně sledovat vlastní dítě, jak se kroutí v bolestech a tvrdí, že umírá...

více... 16.04.2018
S komerční nabidkou

Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

nahled

Ať děláte, co děláte, nemůžete se pořád v některých partiích těla zbavit nežádoucího tuku? Trápí vás silná stehna, tukové polštáře na břiše či nevzhledný podbradek? Hrozíte se léta kvůli plavkám a celulitidě, kterou budete u moře opět všem dávat na odiv? Udělejte radikální změnu!

více... 28.03.2018
S Michaelou

Kadidla je do kostela skoro škoda… je to všelék! A je to prosté

nahled

Tedy jak pro koho. Pro nás tady, to bude asi trochu oříšek, ale i tak by to myslím za snahu stálo. Podle posledních výzkumů, a nechci se rouhat, je této vzácné a nesmírně léčivé pryskyřice, když je „zbůhdarma“ pálena v kostelích až škoda.

 

více... 12.03.2018
S Michaelou

Jste levák? Tak nechtějte vědět, kdo vás křtil...

nahled

Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Julius Caesar a mnoho dalších velikánů dějin se muselo potýkat s problémem, který byl ještě začátkem minulého století pokládán za tělesnou vadu ... a kdyby jen to. Jste levák? Pak vás asi křtil Ďábel ... takže Bůh s vámi wink

 

více... 22.02.2018
S komerční nabidkou

Nenechte se bolestí svalů odradit od cvičení

nahled

Máte za sebou první hodinu spinningu, běh, squash, trénink v posilovně či jakoukoliv jinou fyzickou aktivitu, která vás totálně odrovnala? Nenechte se odradit. Svaly prostě občas bolí, když je donutíte hýbat se trochu více, než byly zvyklé. Příště už lépe odhadnete svou výdrž a bolesti vás trápit nebudou. A co s nimi teď, když jsou tady a znepříjemňují vám život?

 

více... 17.02.2018
S komerční nabidkou

Péče o seniory na sklonku života

nahled

Péče o seniory v pokročilém věku a se zdravotními problémy, které snižují jejich mobilitu, není jednoduchá. Ulehčit vám ji však mohou určité kompenzační pomůcky. Ty navíc poskytnou staršímu člověku pohodlí a zpříjemní mu pobyt doma.

 

více... 15.02.2018
S komerční nabidkou

Strašák jménem atopie: Co podstatného byste o ní měli vědět?

nahled

Některá onemocnění sice člověka neohrožují na životě, ale vůbec to neznamená, že by se o nich nemělo mluvit. K těm nejnepříjemnějším, a bohužel velmi častým patří atopie – kožní onemocnění, které se obvykle vyskytuje u dětí, u mnoha jedinců následně přetrvává až do dospělosti, a v horším případě pronásleduje dotyčného po celý život. 

více... 6.02.2018
S Renatou

Léčivé dotyky, další encyklopedie zdraví od Josefa Schröttera

nahled

Pokud tuhle knihu zhodnotím z pohledu ženy, tak nám se tady, autor, léčitel a psychotronic, věnuje vskutku plnou měrou. A s novými pohledy na psychosomatiku musíme uznat, že mnoho z tradičního léčitelství je prostě spojeno s psychosomatikou. A že právě to může být spojující prvek mezi medicínou klasickou a tou léčitelskou. Ve zkratce: Tady se naučíte pochopit energetické dráhy těla a dostanete na čtyřicet návodů na řešení různých neduhů.

více... 12.01.2018
S komerční nabidkou

Alergie, aneb když se tělo brání

nahled

Svěží vzduch, kvetoucí stromy, jaro doslova ve vzduchu. Mnozí z nás se již po dlouhé zimě nemohou dočkat, ale ne všichni máme důvod k radosti. Pro velkou část populace to bohužel znamená i opětovné shledání s alergií.

více... 12.01.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist