Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Kadidla je do kostela skoro škoda… je to všelék! A je to prosté

nahled

Tedy jak pro koho. Pro nás tady, to bude asi trochu oříšek, ale i tak by to myslím za snahu stálo. Podle posledních výzkumů, a nechci se rouhat, je této vzácné a nesmírně léčivé pryskyřice, když je „zbůhdarma“ pálena v kostelích až škoda.

 

více... 12.03.2018
S Michaelou

Jste levák? Tak nechtějte vědět, kdo vás křtil...

nahled

Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Julius Caesar a mnoho dalších velikánů dějin se muselo potýkat s problémem, který byl ještě začátkem minulého století pokládán za tělesnou vadu ... a kdyby jen to. Jste levák? Pak vás asi křtil Ďábel ... takže Bůh s vámi wink

 

více... 22.02.2018
S komerční nabidkou

Nenechte se bolestí svalů odradit od cvičení

nahled

Máte za sebou první hodinu spinningu, běh, squash, trénink v posilovně či jakoukoliv jinou fyzickou aktivitu, která vás totálně odrovnala? Nenechte se odradit. Svaly prostě občas bolí, když je donutíte hýbat se trochu více, než byly zvyklé. Příště už lépe odhadnete svou výdrž a bolesti vás trápit nebudou. A co s nimi teď, když jsou tady a znepříjemňují vám život?

 

více... 17.02.2018
S komerční nabidkou

Péče o seniory na sklonku života

nahled

Péče o seniory v pokročilém věku a se zdravotními problémy, které snižují jejich mobilitu, není jednoduchá. Ulehčit vám ji však mohou určité kompenzační pomůcky. Ty navíc poskytnou staršímu člověku pohodlí a zpříjemní mu pobyt doma.

 

více... 15.02.2018
S komerční nabidkou

Strašák jménem atopie: Co podstatného byste o ní měli vědět?

nahled

Některá onemocnění sice člověka neohrožují na životě, ale vůbec to neznamená, že by se o nich nemělo mluvit. K těm nejnepříjemnějším, a bohužel velmi častým patří atopie – kožní onemocnění, které se obvykle vyskytuje u dětí, u mnoha jedinců následně přetrvává až do dospělosti, a v horším případě pronásleduje dotyčného po celý život. 

více... 6.02.2018
S Renatou

Léčivé dotyky, další encyklopedie zdraví od Josefa Schröttera

nahled

Pokud tuhle knihu zhodnotím z pohledu ženy, tak nám se tady, autor, léčitel a psychotronic, věnuje vskutku plnou měrou. A s novými pohledy na psychosomatiku musíme uznat, že mnoho z tradičního léčitelství je prostě spojeno s psychosomatikou. A že právě to může být spojující prvek mezi medicínou klasickou a tou léčitelskou. Ve zkratce: Tady se naučíte pochopit energetické dráhy těla a dostanete na čtyřicet návodů na řešení různých neduhů.

více... 12.01.2018
S komerční nabidkou

Alergie, aneb když se tělo brání

nahled

Svěží vzduch, kvetoucí stromy, jaro doslova ve vzduchu. Mnozí z nás se již po dlouhé zimě nemohou dočkat, ale ne všichni máme důvod k radosti. Pro velkou část populace to bohužel znamená i opětovné shledání s alergií.

více... 12.01.2018
S Michaelou

Když jde malý bobr spát…

nahled

„Ty jo a dole měla úplnej prales“!!! „Fááák jo?“… bylo to docela zajímavý, poslouchat ty dvě holky, zhruba patnáctileté, co stály u housek v Globusu na Černém mostě a prožívaly mravní lepru z toho, že nějaká jejich kolegyně „je TAM zarostlá jako šimpanz“.

více... 31.12.2017
S redakcí

Trápí vás vlhký, nebo suchý kašel?

nahled

Kašel. V těchto měsících se s ním setkává snad každý, ať už osobně, nebo když onemocní děti, partner či kamarádka. Kašel se nevyhýbá nikomu. Nejedná se sice o žádnou vážnou zdravotní komplikaci, ovšem potrápit dokáže pořádně. Neustálé nutkání ke kašli je nepříjemné, a tak se nemocný pochopitelně snaží se ho co nejdříve zbavit.

 

více... 20.11.2017
S TorouTorouTorou

Hexnšus

nahled

Lidé se dělí na dva typy. Jedni nevědí, co to je hexnšus a ti druzí to vědí. Tedy oni mají povědomí o tomhle pojmu obě skupiny. Ta první ho zná jaksi z encyklopedického hlediska, takže vlastně nezná. Ta druhá měla tu čest poznat ho na vlastní kůži. V praxi to znamená, že jim při vyslovení tohoto pojmu vyskočí husí kůže, čelo zalije studený pot a instinktivně se skroutí do tvaru úhledného paragrafu. Zažít hexnšus znamená nikdy nezapomenout. 

více... 4.09.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist