Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Nenechte se omezovat zraněním, půjčte si motodlahu

nahled

I když úrazy kolene patří ke zraněním, které se léčí dlouho, není nutné se doživotně sportovně omezovat. Pokud si zajistíte kvalitní lékařskou péči a následnou rehabilitaci, koleno se zotaví rychle a efektivně. Věděli jste, že máte možnost pokračovat s efektivní rehabilitací sami doma? Stačí si půjčit motodlahu.

 

více... 16.05.2019
S Michaelou

Změna času! Za dva roky si naše orgány uleví

nahled

Dnes, v neděli 31.3. si posuneme ručičky na hodinách o hodinu kupředu a vykonáme tak znovu tuto bezvýznamnou a vůči našemu organizmu kontraproduktivní akci. Budiž nám útěchou, že od roku 2021 už to dělat nebudeme. 

více... 31.03.2019
S obchodní nabídkou

Inkontinence nemusí být problém

nahled

Jedná se o intimní záležitost. Problém, o němž neradi mluvíme. Díky ostychu se obtíže zdají hůře řešitelné. Inkontinence vás však nemusí trápit.  Věkem ochabuje naše tělo a nejinak je tomu i u svalstva v intimní oblasti. Inkontinencí trpí častěji ženy, dokonce dvakrát více než muži. 

více... 6.03.2019
S Michaelou

Nemáte čichové halucinace, ale stres!

nahled

Myslím, že leden není špatný den na nějaké objevné modely světové vědecké obce v oblasti našich těl, a tak u nich ještě zůstaneme. Ještě mám tady jednu věděckou studii a říkala jsem, ci že by vás to mohlo třeba zajímat. Určitě jste totiž už zažili, že máte potic, jakoby najednou něco smrdělo a pak hledáte, co by to bylo a protějšku se ptáte, jestli to cítí taky... 

více... 30.01.2019
S Michaelou

Jste lechtiví? Vím od koho určitě ne!

nahled

Já sice nejsem nechtivá téměř vůbec, asi jsem nějaký pařez, případně ještě mohu mít hroší kůži, ale vím o lidech, které zlechtá už jen pohled. Jen samotná představa, že by jim někdo sáhnul na jedno z žeber, je pro některé důvodem se ošívat a kroutit.

 

více... 28.01.2019
S Michaelou

Fascinující Egypt. Ranní hygiena na dvě hodiny a pusu na zámek

nahled

Slíbili jsme si ještě ráno v Egyptě a fakt je to myslím dost objevné. Nevím, jak dlouho to trvá vám, ale pro člověka, co chodí do práce, by dvě hodiny ráno v koupelně byly asi luxus. Pro starověké Egypťany a Egypťanky... norma. A uměli to i déle. Ovšem, na rozdíl od nočních hrátek, ráno již striktně odděleni.

více... 22.01.2019
S Michaelou

Nejčistotnější civilizace a sex s příchutí? Hádejte kde!

nahled

A hned zapomeňte na to, že bychom to byli my, lidé 21. století. Můžeme se jít, milé dámy zahrabat s našimi kosmetickými zvyklostmi, péčí o pleť, o vlasy. Proti starověkým Egypťankám jsme … takové holky šmudlinky.

 

více... 17.01.2019
S TorouTorouTorou

Deset pravidel pro hubnutí do plavek

nahled

Pokud se někdo z vašich blízkých rozhodl, že od nového roku hubne do plavek, je jistě bohulibé rozhodnutí dotyčnému v takovém záměru pomoci. Zvlášť, pokud již máte několik hubnoucích sezón za sebou a můžete nabídnout bohaté zkušenosti. Mám pro vás několik fakt upřímných rad, jak přežít bez úhony...

 

více... 7.01.2019
S obchodní nabídkou

Plastika prsou se za posledních deset let výrazně změnila

nahled

Bohužel, poprsí se v průběhu let výrazně mění, a to zejména v mateřství a během kojení. Pokud nejste se svým dekoltem spokojená, zřejmě uvažujete nad plastickou operací, kterou dávno nepodstupují pouze slavné celebrity. Plastika prsou za posledních deset let prošla značným vývojem, a tak se v následujících řádcích podíváme, jaké změny dané odvětví zasáhly.

více... 1.12.2018
S TorouTorouTorou

Jak jsem potkala scorpiona

nahled

Kdybyste se mě zeptali, jaké jídlo mám nejraději, neřeknu žádný název konkrétního receptu. Má odpověď bude znít: pálivé. Miluji všechno ostré, pikantní, pálivé a ďábelské. V restauracích si dávám vždy pikantní jídla. V čínském bistru nám ta milá číňanka přinese objednávku a pravidelně thajské hovězí označené dvěma papričkami položí před manžela. Když jí opravím, chce opravit ohleduplně můj omyl: „ Pálí, fakt pálí, to pánovo.“ „Pálí, vím, že pálí, to je moje,“ opravuji tu milou ženu. 

více... 15.10.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist