VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

Vstupujeme do roku plného nových věcí, které budou vznikat na místech, odkud si Věž odnesla to nepotřebné, špatné, nefunkční, nebo zastaralé.

 

 

Hvězda je novátor.

 

Tak, jako Vodnář, kterému patří.

 

 

Hvězda je nadějí a také má pod sebou oběti, které ale chceme složit, v zájmu vyššího blaha. V zájmu celku, rodiny, s ohledem na budoucnost a ne, jen na krátkou chvíli tady a teď.

 

 

Vstupujeme do Hvězdy velice ponaučení.

 

Vstupujeme do ní ale dospělejší, vyspělejší a s vědomím, že věcí je třeba si vážit.

 

Protože Věž nám ukázala, že i to, co pokládáme za neměnné, se může během chvilky zřítit.

 

22959YmU.jpg

 

Stojíme namnoze na sutinách něčeho, co je definitivně pryč, ale již ne s otázkou „PROČ“?

 

Stojíme tam a už víme, proč.

 

Hvězda je tedy jakýmsi „PROTOŽE“

 

 

Je-li Hvězda ve výkladu, pak víme, že to, co je kolem ní, se děje z důvodu, který zasahuje daleko do budoucna a zpravidla nejen nás.

 

Universum si pomocí Hvězdy hlídá, aby se věci děly přesně takto, protože to má nějaký význam do budoucna, který nutně v té chvíli nemusíme vidět, ale jistojistě jej prohlédneme zpětně.

 

Dočkáme se v roce 2017 nových věcí, nových projektů, nových vztahů, nových dohod a dost pravděpodobně i někde zcela nového směru.

 

Ten můžeme nabrat jak po rovině jednotlivců, tak i celých států a tím pádem společnosti jako takové.

 

Protože má-li se nějaká společnost změnit, musí se změnit jednotlivci. Protože jednotlivci tvoří společnost.

 

Dočkáme se projektů, které dost dosud neměly obdoby.

 

Spojenectví, které byla dosud nerealizovatelná.

 

A to jak v politice, tak i jednotlivě.

 

22958ZTg.jpg

 

Ano, Hvězda je nadějí.

 

A chce – li oběť, je to většinou oběť, kterou vnímáme nikoli jako nutné zlo, ale jako cosi co je pro dobro věci.

 

…. Podrobněji už vám řeknu níže osobně. Tak, jako loni.

 

Jen teď už méně ustaraně.

 

 
 
KRÁSNÝ ROK 2017 VŠEM
 

heart

Žádné katastrofy, jen pozor na vítr, teplo, bude málo vody i sněhu, a nejohroženější oblasti celkově jsou patrně Kanada (Quebec), Spojené státy kolem Texasu (Austin), část Ruska a Polsko.

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 81 čtenářů průměrem 4.36 bodů z pěti


Čtěte také:

21.srpen 1968: Lze se ohlédnout s humorem? 
Colette 
Jan Balabán: Zeptej se táty. Nekonečná mozaika lidské marnosti 
Ježíšek k nám letos dorazí až po cestě zpátky 
Miluj svůj život! Báječný a praktický kalendář pro rok 2016 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 27.12.2017 14:18

Odpověď na příspěvek #211978
Uživatel: vercini

A Michalko, co má pro nás nachystáno LUNA, víme????
 

Víme, víme, Verunko už na tom pracujeme Wink

 
Avatar
post Zaslal: 25.12.2017 17:28
 

A Michalko, co má pro nás nachystáno LUNA, víme????

Laughing

Love it

 
Avatar
post Zaslal: 25.12.2017 17:22

Odpověď na příspěvek #211900
Uživatel: adina

Milá Veru, z celého srdce Ti přeji mnoho úspěchů v...
 

Drahá Adinko, myslím,  že jsem, a že bylo načase......

A Tobě, zlato, děkuju za čas, který jsi mi věnovala, však víš....

 

Přeju Ti z celého srdce, aby další rok byl pro Tebe ten TOP!!! 

Love itLove itLove it

 
post Zaslal: 22.12.2017 18:19
 

Tenhle rok stál za prd. Už ať je po něm.

 
Avatar
post Zaslal: 20.12.2017 18:39
 

Milá Veru,

z celého srdce Ti přeji mnoho úspěchů v skoroúplněnovém životě, zítra vykroč pravou, neboj se, štěstí přeje připraveným, a to Ty jsi!

 
Avatar
post Zaslal: 19.12.2017 18:39
 

Holky........, mazec, měním všechno!!!! 

Bydlení v první řadě! Konečně!!!! Awesome

 

Na zítra mám nachystanou výpověď.......už se to nedá...., začíná to zavánět i šikanou ze strany nadřízených osob, a na to já nemám.......trochu k mé osobě, ale ještě víc ke kolegyni.....nebudu tomu přihlížet!!!! 

Řekla jsem svý k tomu, ale slova padají, jako hrách na zeď.....

 

Zrálo to ve mě delší dobu, ale dnes pohár přetekl, a já se rozhodla nahned a z překvapivou lehkostí....Surprised

 

,, Kdo se bojí, sere v síni" , jak řekla Eva Holubová.....

 

Love itLove itLove it

 

 

 
Avatar
post Zaslal: 01.01.2016 22:28
 

Rok 2017 – Rok hvězdného třpytu, rychlé manifestace a podpory Kristovského vědomí dec31

Je poslední den roku 2016, který byl pro mnoho lidí velice náročný, mnohé se dokončovalo, čistilo a to pěkně hutně v rovině fyzické. Sami víte, že od října byl nemocný kde kdo a to plošně v nebývalé míře. Stonaly děti i jejich rodiče, lidé vykašlávali nepotřebné a i jinými méně příjemnými způsoby se naše těla zbavovala toho, co již nadále s námi nemůže pokračovat do dalších dnů. Zdálo se nám, že se pod námi vše hroutí, situace byly vyhrocené, v některých chvílích jsme měli pocit, že letíme bez kontroly kamsi střemhlav dolů, stejně jako postava na tarotové kartě číslo 16, kde se věž rozpadá až do základů. Byly okamžiky, kdy nám nic nedávalo smysl a na řadu přišla frustrace, smutek, vztek i netrpělivost. Otázky, kdy už se něco opravdu změní, napadaly mnohé z nás. Uzavřel se další devítiletý cyklus, přerušily se již nefunkční vztahy, lidé se stěhovali, měnili svá zaměstnání, nebo alespoň ukončili ta poslední. Došlo k mnoha uvědoměním v kolektivním vědomí, že jen o hmotě to asi nebude. Že požitky v rovině fyzické nám samy o sobě naplnění a štěstí nezaručí. Nemalý počet bytostí též opustil svá fyzická těla, neboť jejich duší je v nastávající době potřeba jinde a nebo se zkrátka rozhodli v těchto energiích nepokračovat. Jako nejdůležitější vnímám, že jsme byli velice neúprosně mnoha zkouškami a situacemi tlačeni k tomu, abychom se postavili do své největší síly. Jako pes, kterého zaženete až ke zdi a on už nemá, kam uhnout a utéct. Tehdy se Vám postaví a začne postupovat vpřed. Rok 2016 byl o rozpadu starých a nefunkčníchstruktur, ale též o odvaze a pochopení. Díky němu mnozí z nás pochopili, že bez ohledu na okolnosti vnější, je veškerá naše síla a svoboda uvnitř nás a nikdo nás o ni nemůže připravit. Bylo to nastavování osobních hranic a seznámení s vlastními limity. Nebo spíše poznání, že ve skutečnosti žádné nejsou!

Přesto buďme roku 2016 vděční. Poděkujme za všechny ty lekce a prožitky, protože bez něj by nemohl přijít rok Hvězdy. Rok 2017 je ještě větší výzvou než rok končící. Ne nebojte se. Ne tak jak myslíte. Výzva kterou mám na mysli je výzvou k lásce a bezpodmínečnému přijetí toho, že ve Vesmíru je možné opravdu všechno!

tarot-hvezda

S rokem 2017 přichází obrovská vlna Kristovské lásky, energie a vědomí. Hvězda naděje září nad našimi hlavami jako jasný démant a zasypává v každém okamžiku naše bytosti zářivým hvězdným prachem, který se jako oslnivě bílé světlo vlévá čakrou hvězdy duše nad našimi hlavami do každičkého našeho atomu. Dovolte prosím tomu světlu vámi proudit. Vnímejte jak tepe vaší krví, proudí vaší lymfou, naplňuje vaše kosti, šlachy a všechny orgány. Vlévá se do vašich očí a též pročišťuje oblast třetího oka a vy začínáte mnoho věcí vidět jasněji a ve vyšších souvislostech. Světlo hvězdy též velice posiluje vaše srdce.

Srdce fyzické i vaše vyšší spirituální srdce, které je domovem veškeré vaší tvorby a schopnosti manifestace. Je to právě vaše srdce, které rozhoduje o všem, co si v roce hvězdy dovolujete zažít.Závoje mezi fyzickým a duchovním světem  jsou tenčí a tenčí. Jako stříbřitý dech se vznáší kolem vás a stačí je jen odhrnout. Přijměte prosím uvědomění, že zázraky k vám přichází každý den. I v podobě těch nejvšednějších maličkostí zažíváte radost a nadšení z toho, jak Vesmír dokonale a v harmonii tvoří. Vnímejte, jak láska, kterou v srdci cítíte, se vám mnohonásobně vrací. Jak nádherná energie světla hvězdy se plynule a láskyplně šíří od člověka k člověku a zaplavuje celou planetu Matku Zemi. Jak se vsakuje do země pod vašima nohama a teče dolů do středu Země až do síní Amenti a kotví se v ohromných éterických krystalech, které se zde nacházejí. Světlo hvězdy se stává naším domovem. Pomáhá nám v naší transformaci.Vše, co se ve starém roce jevilo těžké a zastavené, je nyní uvolněné a lehké. Energie jsou svěží a vaše přání a touhy se manifestují radostně a doslova zázračně. Dovolte si nechat Vesmíru prostor pro způsob, jak k tomu dojde. On ví nejlépe, jak vše zařídit.

Patronem roku hvězdy je milovaný Lord Maitreya. Můžete ho vnímat jako ohromnou zářící bytost v oslnivě bílém a zlatém světle. Lord Maytrea představuje aspekt planetárního Krista. Je učitelem Nanebevzatých Mistrů a prožil na Zemi mnoho inkarnací. On ví, jaké to je, žít život člověka a plamen jeho bezpodmínečné lásky nyní zaplavuje každého, kdo to ve svém srdci svolí. Buďte připraveni. Mnoho z Vás je a bude kontaktováno bytostmi Kristova vědomí. Již to začalo! Mnozí to zažili již na konci starého roku. Ničeho se neobávejte drazí. Můžete si dovolit se ponořit s důvěrou do tohoto Božského proudu a nechat se nést.

Lord Maitreya též přivádí k sobě bytosti, které mají žít a tvořit společně. I toto se děje v roce Hvězdy. Způsoby, jak k tomu může dojít, přesahují vaši lidskou představivost milovaní. Proto se zkrátka věnujte svým záležitostem, radujte se z každého dne a nechte Vesmír konat. Lord Maitreya v tomto roce maximálně podporuje vaše svaté Kristovské JÁ, které se od nynějška aktivně zapojuje do všech činností a tvorby vašeho života, aby Vám přineslo ještě větší blaženost, radost a lásku i do toho zdánlivě nejobyčejnějšího okamžiku každého dne. Lord Maitreya Vás vítá ve své energii a nabízí svou otevřenou náruč. Jasný plamen Kristovské lásky rozsvěcuje mocným světlem hvězdu duše každého z vás, který k tomu svolí. Sledujte prosím, jak hvězda duše nad vaší hlavou začíná zářit a otevírá se ještě více Kosmické lásce a té nejvyšší a nejčistší verzi vás samých. Skrze probuzenou a otevřenou Hvězdu duše k Vám proudí informace. Jste vyživováni láskou a samotnou energií nejvyššího Zdroje. Stáváte se opět plně vědomou bytostí v obrazu nádhery Stvoření. Rok 2017 je skutečně rokem zázraků a to velmi reálných ve fyzické rovině. A my jsme na to připraveni!

TAK SE STAŇ!

S láskou Akášičtí mistři a Ramona Siringlen

 
Avatar
post Zaslal: 01.01.2016 17:28
 

Milá Míšo ,Popelky a Popeláci dovolím si vám popřát dobrý rok 2017,hodně zdraví , pohodu a hvězda ,ať nás provází.

2016

Starý rok ať odnese,

všechno, co se nesnese,

války, zrady, chamtivost,

už toho všeho bylo dost.

2017

Ať konečně lidstvo zmoudří,

a lidé jsou k sobě dobří,

děti mají svoje mámy,

nezůstanou nikdy sami,

přítel je vždy nablízku,

když máš velkou bolístku.

Aby se nám lépe žilo

a zdravíčko nezlobilo.

S úsměvem jde všecho snáz,

tak človíčku, tak se snaž.

Nakonec si můžem přát,

at máme všeho akorát.       

                       

 

 
Avatar
#201039
krásný a pohodový výklad.

aronie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 23.12.2016 06:03
 

podaří se pro srdce člověka všechno poctivé, čisté, věrné, a milující... jen je dejme Pánu Bohu, dejme dobrá předsevzetí, dejme poctivé myšlení. A Michalko, tobě to náramě sluší. A nejen doma. Jsi fešná dáma. A  ještě lepší máma. Hodně štěstí zdraví a úspěchů.... Ať se dobré povede...  všem popelkám a těm, co pro ně dávají srdce a umění a svůj čas... Aleluja... 

23034YjA.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 21.12.2016 22:41
 

Holky, moc všem děkuji a i vám všem co nejkrásnější příští rok. Ještě plánuji Popelení s aktualitami 30.12. Love it

 
Avatar
post Zaslal: 21.12.2016 19:06

Odpověď na příspěvek #200863
Uživatel: peetrax

Jsem z těch, co rok Věže měly/i za odměnu, tak doufám, že to v tomto duchu bude...
 

Neboj, to jenom znamená, že se ti to všechno zhroutilo už dřív. Mě to ještě dobíhá, ale..! Myslím, že už mi  konečně začíná svítat..!!

 
Avatar
post Zaslal: 21.12.2016 09:15
 

přeji ti krásný a pohodový nový rok. Love it

 
Avatar
post Zaslal: 17.12.2016 09:39
 

Díky Míšo, přeji ten nejpohodovější příští rok 2017Love it

 
post Zaslal: 16.12.2016 20:20
 

Poslouchalo se to krásně.Tak budu doufat.Vypadáš nádherně,moc ti to sluší.

 
Avatar
post Zaslal: 16.12.2016 11:42
 

ať má Míša pravdu....já už letos fakt nemůžu. Míšo, moc ti to sluší, faktOk

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 20:37
 

Kráááásně jste se mi poslouchali, holky a kluku! Love it

Super atmoška a pohůdka! Laughing Ok

Děkuju moc!Big Awesome

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 20:08

Odpověď na příspěvek #200868
Uživatel: Hadatko

Já také a slyšela jsem Tvůj a Evičky dotaz..... U Tebe asi bylo něco...
 

Nééé, neměla jsem dotaz, jen zdravici a poděkování..Wink

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 19:41
 

Já také a slyšela jsem Tvůj a Evičky dotaz....Cool. U Tebe asi bylo něco vynecháno Tongue out neb pepíček to nečetl...a jsou krásně slyšet Love it

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 19:10
 

poslechla jsem si konečně vysílání s Vendulkou v létě... a taky Samhain, kde Pepíček složil krásnou básničku o deci vína, do roztouženýho klína..ROFLOk a zahráli jste mi moji milovanou píseň k narozkám..Děkuju moc!!! dodatečně...Wink

 

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 19:07
 

Holky, a Pepo!! Love itPoslouchám!! Laughing

 

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 18:42
 

Jsem z těch, co rok Věže měly/i za odměnu, tak doufám, že to v tomto duchu bude pokračovat a třeba se mi to nějak neprohodí s tou Věží, která bude končit. OMG

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 17:25
 

AwesomeLove it

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 16:18
 

děkuju za nadějnou předpověď a přeju Tobě i Popelkám samou lásku,úspěchy,zdraví v celém roce,je dobře že bude lepší než tento starý rok.Máš krásného anděla na stole,ten Tě jistě ochrání Love it

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 16:03
 

Michalko, taky chci poděkovat za velkou předpověď, poslouchá se daleko líp než na tento rok, který se naštěstí bude s nám brzo loučit. Tak ať máte opět pravdu a vše nejlepší nám všem přeji.

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 15:51
 

Michalko, tisíceré díky, za tuto předpoveď!!! 

Big Awesome

 
Avatar
post Zaslal: 15.12.2016 14:38
 

Přeju všem Popelkáma i Tobě Míšo ať ten rok 2017 je pro Vás všechny úspěšný, optimistický, pohodový ve všech směrech, ať splní Vaše očekávání a přání. Love it.

 
#200835

post Zaslal: 15.12.2016 08:27
 

Michalko,

děkuji za velkou předpověď pro rok 2017 z krásného a útulného koutku Tvého příbytku.

Opět Ti to moc sluší, záříš, jako ta nastávající Hvězda. Love it

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist