Tom Kenyon: Moudrost Hathorů

Možná jsou to ti, kdož ovlivnili egyptskou civilizaci. Možná jsou to ti, kdož ovlivní jednoho dne komplet i naši civilizaci. Kdoví… a právě proto je toto poselství dávné civilizace o tom, jak probudit a trénovat své interdimenzionální schopnosti tak lákavé, doslova vzrušující s každou další stranou.

 

Na knize mne nejvíce bavila ta představa, že tohle je možná něco, co dokáže změnit, rozšířit a zkvalitnit životní vnímání, přístup k plnému lidskému duševnímu potenciálu. A že možná něco takového se stalo kdysi… byť třeba jenom pár vyvoleným.

 

A bavily mne i samotné práce s představivostí, ačkoliv jsem se zprvu vyděsila matematických souvislostí, ale… matematika tady přestala být o číslech a drilu, ale o logické definici prostoru kolem mě. Došlo mi, že i jen pouhé představení si prostoru vedle sebe, nahoře, dole, úhlopříčně, jednotlivé vrstvy, okruhy, že to všechno je vlastně ta v praxi pojatá matematika. Ta, která mé spíše na vizualizaci a intuici postavené duši a povaze, sedí nejvíc.

 

Hrála jsem si také s představou, jak tuto knihu vnímají muži, nebo lidé více technicky zaměření? Není to na ně moc ezoterika?

 

Na druhou stranu, skeptik nemůže řadu věcí popřít

 

Například emoce a jejich vliv na energetické tělo. Emoce ovlivňují zdraví, což je přesněji ukázáno a zdokumentováno vašimi vědami. Pociťujete-li tedy jistý druh emoce – emoční vibrační pole zvané bezpodmínečná či nezištná láska nebo bezpodmínečné přijetí – vyvolá to speciální, vitální a pozitivní resonanci. Tato mezibuněčná resonance pozitivně ovlivňuje vaši DNA. Posiluje ji a pomáhá jí přesněji zapsat informaci.“Říkají v knize Hathorové…

 

27438ZmR.jpg

 

...nejsem chemik, biolog, ani o DNA mnoho nevím, ale přesto zamyšlení nad tím, že emoce a rozpoložení lidské mysli a tudíž pak i těla, může mít vliv na kvalitu toho, co máme ve svém těle. Genetická informace je záhadou dodnes a logicky by se dalo říci, že čím šťastnější jedinci, tím kvalitnější by mělo být i jejich potomstvo. Jak logické, jak evoluční, jak přirozené…

 

A díky podobným myšlenkám jsem se ponořila i do jiných témat, která v knize jsou a snažila jsem je pochopit, i když jsem nad nimi v první chvíli mohla mávnout rukou a nechat je, ať je vyřeší čas, vědci nebo další generace. Ale, kdoví…

 

I řada cvičení na rozšiřování vědomí, na cvičení bdělé pozornosti, všech energií kolem nás, je úžasnou relaxací, při které si začnete víc cenit svého života. Protože je to skutečně zázrak a chtě nechtě pociťuji, že toho nám do vínku mohlo být dáno mnohem víc, než jsme naučeni používat.

 

A právě pro takové chvilky může být tato kniha jako stvořená: nebo pro jiné.

 

Protože tady mám pocit, že kolik lidí, tolik názorů, protože každý si z knihy vezme to své. Někdo prostou historii, jiný logiku, jiný se napojí na všechnu tu práci s energií, někdo to vezme jako výzvu, v níž bude klást pochybovačné otázky, aby na ně následně dostal odpověď.

 

O autorovi:

Tom Kenyon je průkopníkem v práci s hlasem a zvukem. Svůj hlas s rozpětím téměř čtyř oktáv a své skladatelské dovednosti uplatňuje v tvorbě kompozic, které mění stavy mozku a transformují vědomí. Podílí se na výzkumu psycho-akustických technologií a ve spolupráci vyvíjí znační počet aplikací pro zvládání stresu, na podporu kreativity a inteligence či pro optimalizaci výkonnosti, což jsou metody, které dodnes používají mnozí terapeuti.

 

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2018, www.anch-books.eu

 

Renata Petříčková


192NzA.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

21.8. Odpustit můžeme, ne ale zapomínat 
CAUSA KRAMNÝ: Otec rodiny Petr Kramný byl obviněn z dvojnásobné vraždy 
Konečné řešení čínské berušky 
Lidé se nemění. Zapomněli jste na Rusy? Oni se připomenou! 
Úterý šedé, tlusté, pauvoučí 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 11.01.2019 19:13
 

Zase parádní tip na knihu... díky Renatko, já hlavně odjakživa čtu a láká mě egyptská civilizace, ale tohle v moji knihovničce chybí Ok

 
Avatar
post Zaslal: 10.01.2019 21:07
 

Renatko, děkuji za krásné povídání. Umíš to podat tak, že bych se nejraději rozběhla do nejbližšího knihkupectví. 

Perfektní tip na dárek, nejlépe pro sebe Wink.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist