Synchronicita případu Kramný – Je osud otázkou matematiky?

Až tohle uvidíte, možná si jako já řeknete, že osud má rád pořádek. To, k čemu jsem vlastně náhodou včera došla, je totiž velice zajímavé, s ohledem na synchronicitu, o které stejně, jako pan Jung absolutně nepochybuji. Budete se divit, jak cosi, o čem se mluví, jako o přitažlivosti podobného, kolem nás funguje přesně a podle pravidel, o kterých toho ještě hodně málo víme.  

Napřed si připomeňme v krátkosti, že čísla mají svou energii, což je obor zvaný numerologie a je zajímavý.

 

Mnoho jsme toho napsali o povaze čísel v souvislosti s tím, jaké planety jim vládnou.

 

Vezměme tedy čísla sedm a jedenáct a jen je připomenu.

 

Sedmička je číslem Neptuna … Vládne snům, vizím, je velice neuchopitelná. Sedmička je nápad a je nehmotná. Je to ale každopádně číslo odjakživa pokládané za jaksi mystické a to historicky a v mnoha kulturách.

 

Psala jsem Tady

 

Neptun (Poseidon)

 

Vládce moří, jeden ze synů Saturna a i jeho Saturn (Kronos) snědl.  

 

Neptunovi se připisují takové lidské vlastnosti, jakými jsou iluze, sny, intuice, předtuchy, promiskuita a otázka nevědomé mysli.

 

21216ODQ.jpg

 

7. dům v astrologii je dům manželství, ale také zákonných věcí ať pozemských nebo nepozemských, najdeme tady povahu partnera a jeho poměry. Reprezentuje vyrovnání věcí, rovněž schopnosti kolem esoterických věd a okolnosti konce života.

 

7. má také tarotový Vůz, který symbolizuje pohyb, dávání věcí do pohybu a změny stavu.

 

Jedenáctka

 

Jsou to dvě Slunce vedle sebe. Jde o nebezpečný žár, který na sebe může vzít nekonečné množství podob, ale každopádně o sobě dá vědět.

 

21217N2N.jpg

 

Je málo věcí, které se staly pod číslem jedenáct a lze je chápat jako nedůležité. Nebudu vás zatěžovat jedenáctým zářím, protože ho všichni znáte. Když zašátráme historií, najdeme hodně podobností.

 

V Tarotu má jedenáctku karta Síla.

 

O číslu jedenáct jsme hodně psali a to ne jednou, ale mnohokrát.

 

O zákonu synchronicity jsem na Popelkách také psala mnohokrát, takže s tím nebudu zdržovat. (kupříkladu tady)

 

To jen ve zkratce.

 

Tak a teď se na něco podívejte…

 

Klárka se narodila 16.7.2005 = 3

Monika 6.6.1977 = 9

Petr Kramný 19.5.1978 = 4

 

Monika a Klárka zemřely ve stejnou chvíli rukou Petra Kramného 30.7.2013 v hotelovém pokoji číslo 6343.

 

21218Yzg.jpg

 

Numerický součet data násilné smrti Klárky a Moniky je 7

Numerický součet narození Moniky, Klárky a Kramného je 7

Numerický součet čísla hotelového pokoje = 7

Numerický součet data rozsudku nad Petrem Kramným v Olomouci je 7

 

Od narození Klárky do její smrti uplynulo 2936 dnů a od narození Moniky k její smrti uplynulo 13 203 dnů = 11

Kramného narození + datum zločinu – 11

Kramného narození + datum rozsudku – 11

Od zločinu ke konečnému rozsudku uplynulo 1037 dnů = 11

Od prvního rozsudku ke druhému potvrzujícímu uplynulo 146 dnů = 11

 

Neuvěřitelné, že?

 

Od čísla 7 k číslu 11 zbývají 4 to a to je Kramného životní číslo.

Od narození Kramného ke zločinu uplynulo 12856 dnů = 4 jeho životní číslo.

 

Číslo hotelového pokoje plus jeho životní číslo = 11

 

Myslím, že pan Jung a jeho zákon synchronicity, by si zasloužili více pozornosti.

 

Docela by mě zajímalo, jaké číslo cely dostane pan Kramný, ale skoro bych si tipla.

 

To, čemu tak rádi říkáme osud je totiž zřejmě velmi přesně a podle pravidel fungující mechanismus, kde zřejmě všechno souvisí se vším.

 

21221MGI.jpg

 

21222MDl.jpg

Čísla u vchodu do domu, kde rodina bydlela ... plus hotelový pokoj

= hádejte.

 

Všechny numerické součty případu tvořící číslo 11 vytvoří spolu s životním číslem JUDr. Kláry Long Slámové 16, tedy číslo 7.

 

Všechny numerické součty případu tvořící číslo 7 vytvoří spolu s životním číslem JUDr. Jany Rejžkové 16, takže zase číslo 7.

 

A až tohle pochopíme, pokud se to někdy povede, budeme něco možná moci předvídat třeba právě matematicky.

 

Ale rozhodně to těžko někdy půjde ovlivnit.

 

Je to zákon Universa.

 

Tedy čehosi, co nás mnohonásobně přesahuje.

 

Řečí kvantové fyziky a mechaniky – Že by šlo Boha vypočítat?

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 100 čtenářů průměrem 4.35 bodů z pěti


Čtěte také:

Hrobka Bj 581 – Copak je to za Vikinga? 
James Altucher: Zvolte sebe! Jóooo, tak tenhle autor je snad fakt Blíženec! 
Od duchovna k duševnu (nebezpečné vztahy) ??!! 
Přednáška s osobními výklady karet KVĚTEN – Jak na děti a partnery podle znamení 
Vaše malůvky z porady? Hotová věda! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 3 > >|
Avatar
#210182
A dalsi vec,ktera by mne zajimala

Lucia Bohrn
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 14.08.2017 17:04
 

Soudní znalce z Kramného procesu obvinila policie

 

21.03.2017 19:17

Policie obvinila soudní znalce Radka Matlacha a Igora Farkaše, kteří svědčili v procesu s Petrem Kramným jako znalci obhajoby, z křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku. Napsal to server iDNES.cz.

"V případě uznání viny jim hrozí tresty v rozmezí od šesti měsíců do tří let," sdělila serveru mluvčí Okresního státního zastupitelství Barbora Zajícová.

Matlach webu řekl, že ho dosud nikdo nevyslýchal a nikdo se ho na nic neptal. "Jinými slovy neproběhlo řádné vyšetřování. Mám právo se jako každý jiný občan vyjádřit k obvinění před zahájením trestního stíhání, což mi bylo upřeno," řekl Matlach.

Kramný byl odsouzen za vraždu své manželky a dcery, kterou spáchal na dovolené v Egyptě, k 28 letům vězení. Obžaloba vycházela z posudku expertů ostravského ústavu soudního lékařství, podle nichž Kramný svou ženu a dceru zabil elektrickým proudem. Znalci Matlach a Fargaš ovšem v posudku obhajoby jako nejpravděpodobnější příčinu úmrtí uvedli otravu z jídla, byť možnost smrti po zásahu elektrickým proudem úplně nevyloučili.

Revizní posudek pak jako příčinu smrti určil jednoznačně zásah elektrickým proudem a znalec František Vorel řekl, že u některých závěrů znalců Matlacha a Fargaše to vypadá, že jde buď o základní neznalost, nebo úmyslné zkreslení. Krajské státní zastupitelství pak na základě závěrů tohoto revizního posudku podalo podnět policii, která nyní oba znalce obvinila.

Matlach se dostal do problémů i kvůli posudku v jiném sledovaném případu. Spolu s Jiřím Závodským došli k závěru, že bývalá zdravotní sestra Věra Marešová vraždila v nemocnici v Rumburku pacienty draslíkem. Jejich posudek ale další znalci vyvrátili a Marešová byla osvobozena. Závěry o podání draslíku označili znalci za diletantskou interpretaci a způsob provedení pitvy nazvali nezájmem nebo lajdáctvím. Letos v únoru kvůli posudku v této kauze soud Matlacha i Závodského vyškrtnul ze seznamu znalců.

 
Avatar
#210126
Tak to jsem zvedava, kdy a kde se to bude projednavat.

Lucia Bohrn
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 12.08.2017 19:29
 

Spolek Šalamoun, který se dlouhodobě angažuje v případu Petra Kramného, přišel s novou analýzou, jež tvrdí, že v soudních rozsudcích je opakovaně uváděno chybné datum smrti Moniky a Kláry Kramných. Spolku navíc také nesedí údajná vražda elektrickým proudem, kterou potvrdil soud. Šalamoun se rozhodl podat trestní oznámení na soudní znalce Margitu Smatanovou, Marka Dokoupila a Františka Vorla. Podle spolku je v nich opakovaně uváděno chybné datum smrti Moniky a Kláry. Navíc vražda elektrickým proudem podle oslovených expertů také úplně nesedí. 

„Tato zásadní nesrovnalost vrhá špatné světlo na celý rozsudek. Podle české justice totiž obě zemřely v době, kdy podle egyptských lékařů byly ještě naživu. Jsme tedy svědky paradoxu: Petr Kramný vraždil v době, kdy již byly mrtvé,“ píše se v analýze, se kterou nově přišel spolek Šalamoun.

Spolek v novém spisu dále poukazuje na to, že české soudy konstatovaly, že k údajným vraždám došlo v časovém rozpětí od 22:00 hodin dne 28. 7. 2013 do večerních hodin dne 29. 7. 2013. Nová analýza spolku Šalamoun ale naznačuje, že zde něco nesedí.                „Ohledání těl Moniky a Kláry provedl bezprostředně po jejich nálezu MUDr. Mustafa Ibrahim Adbelhalim a stanovil dobu smrti na 30. 7. 2013. Stejné datum potvrdil i lékař, který prováděl pitvu Moniky a Kláry Kramných v egyptské Hurghadě, ředitel patologie sekce Rudé moře MUDr. Walid Nagi. Na den 30. 7. 2013 je vystaven i úmrtní list. Datum 30. 7. 2013 mají Monika a Klára Kramné na náhrobku,“ uvádí spolek dále ve výše zmíněné analýze.                        

Spolek Šalamoun v nové analýze také sděluje, že datum smrti 30. 7. 2013, které stanovil mimo jiné i egyptský doktor Mustafa Ibrahim Adbelhalim, uváděl sám Petr Kramný u soudu.

„Datum 30. 7. je plně v souladu s výpovědí Petra Kramného, kterou nahrál na diktafon bezprostředně po smrti své manželky a dcery na diktafon a opakoval ji i u soudu. Čeští patologové měli k dispozici pouze torza již jednou pitvaných těl. Česká policie nebyla na místě činu a egyptské odborníky nevyslechla. Spokojila se pouze s písemným vyjádřením, ale nebrala na něj zřetel.“

Kromě času smrti se spolek v nové analýze soudního spisu zaměřil také na to, jak Monika a Klára vlastně v Egyptě zahynuly. Podle expertů, které Šalamoun kontaktoval, se nejednalo o vraždu elektrickým proudem. Jména odborníků zatím spolek nezveřejnil.          

„Spolek Šalamoun má k dispozici posudky dvou předních českých odborníků, kteří na základě analýzy vzorků srdcí zemřelých – tedy klíčového důkazu, jednoznačně vyloučili, že Monika a Klárka zemřely v důsledku působení elektrického proudu. Jejich jména Šalamoun zveřejní až po rozhodnutí Ústavního soudu,“ uvádí spolek.

Podle spolku Šalamoun s oslovenými experty souhlasí také egyptští lékaři a policisté, kteří mají Petra Kramného za nevinného.

 

 
Avatar
post Zaslal: 06.08.2017 19:48
 

http://www.expres.cz/petr-kramny-kauza-soud-vrah-spolek-salamoun-fzw-/zpravy.aspx?c=A170731_160543_dx-zpravy_lare

 
Avatar
post Zaslal: 25.06.2016 13:31

Odpověď na příspěvek #191731
Uživatel: Majla

Ano přesně tak to bylo. Případ Aničky jsem taky intenzivně sledovala, taktéž...
 

Nevím,Tomkovi jsem nevěřila,tovše kolem něj  by nemohlo být náhodou,ale...otec Aničky podnikatel,kdoví...??Pokud vím,Míša říká,že něvěří,že byl Tomek vrah.

 
Avatar
post Zaslal: 24.06.2016 21:43

Odpověď na příspěvek #191588
Uživatel:

Tomek napsal 2 dopisy na rozloucenou a ve vazbe nebyl sam, mel na pokoji Vietnamce. Proc se...
 

Ano přesně tak to bylo. Případ Aničky jsem taky intenzivně sledovala, taktéž mi ji bylo nesmírně líto...Cry

Nikdy se nepřiznal a zarytě mlčel. Nebyl přímý důkaz. Tak jsme taky byly na pochybách jestli on je vrah nebo ne. Narozdíl od Kramného neměl zájem o popularitu a média. Vzdy když ho novinař nekde potkal, tak Tomek jen opakoval, ze jim nic řikat nebude  a ať mu dají pokoj. Ovšem všechny stopy ve vysetrovani vedly k němu. 

Jakmile našli tělo Aničky, tak vedel, ze je zle, ze ho usvedci a ze z báně uz jen tak hned nevyleze. Tak to zabalil...Hang

 
Avatar
post Zaslal: 23.06.2016 14:54

Odpověď na příspěvek #191588
Uživatel:

Tomek napsal 2 dopisy na rozloucenou a ve vazbe nebyl sam, mel na pokoji Vietnamce. Proc se...
 

diky za informace. Je to straslivy, odporny  zlocin.  Pri sledovani poradu o tomto pripadu jsem byla otresena, musela jsem to vypnout, nebyla jsem schopna dokoukat.

-------------------------------

Jinak - prave ze nebyl ve vazbe sam, pak se muze stat cokoli. :-(

 
#191588
Luci

post Zaslal: 22.06.2016 22:00

Odpověď na příspěvek #191579
Uživatel: Lucia Bohrn

Dalsi takovy zbabelec, krasavec a chudak. Osobne neverim ze by se takovy dosebezahledenec sam...
 

Tomek napsal 2 dopisy na rozloucenou a ve vazbe nebyl sam, mel na pokoji Vietnamce. Proc se obesil? Byl uz 8x ve vezeni avedel co ho ceka. Taky asi nechtel, aby jeho dve dcery Terezka a Kacenka mely punc "jeich otec byl vrah". Logicky cela Praha hleda male devitilete devcatko, Tomek drzel v ruce Anicky batuzek, sam ho pod to prkno nacpal, jeho pot i DNA sperma byly na batuzku, na detektoru lzi taky pohorel. Tomek byl vrah male Anicky.

 
Avatar
post Zaslal: 22.06.2016 16:29
 

Jinak co se vzhledu PK týká, vidím tam značný posun do mínusu, na rozdíl od vás. Mundúr o pár cm větší je na něm divně naaranžovaný, tvář je sevřená, jakási svraštělá, nehezká, rysy zostřené. Vlasy má jen gelem nebo vodou uhlazené, zástřih nic moc, odrostlý. Na mně osobně působí strašlivě.

 
Avatar
post Zaslal: 22.06.2016 16:06

Odpověď na příspěvek #191578
Uživatel:

ono tech stiznosti ze strany Kramneho na policii bylo asi vice..uz se tesim az da policie...
 

Dalsi takovy zbabelec, krasavec a chudak. Osobne neverim ze by se takovy dosebezahledenec sam obesil. Kdovi, jak to v tom vezeni bylo.

 
#191578
Petronelko BINGO!

post Zaslal: 22.06.2016 15:21

Odpověď na příspěvek #191555
Uživatel: Petronela

N to se podívejme.  Tak Richtr mluví o březnu 2014, u soudu se řešil...
 

ono tech stiznosti ze strany Kramneho na policii bylo asi vice..uz se tesim az da policie verejnosti zaznamy z vyslechu Kramneho jako tady s Tomkem vrahem Anicky Janatkove

https://www.youtube.com/watch?v=a__63Jl4uBU

 
Avatar
post Zaslal: 22.06.2016 07:22

Odpověď na příspěvek #191553
Uživatel:

Kramnomatka na sebe uz davno vystebetala, ze ji to pry rekl pravnik.Taky bych si pravnika rada...
 

N to se podívejme.  Tak Richtr mluví o březnu 2014, u soudu se řešil únor 2014 ještě před zatčením.  

kriminalista-me-bil-pravnik-ale-nic-nevidel.html

Petr K. své tvrzení o bití sdělil novinářům z Deníku. Advokát Jaromír Richter si prý žádných následků po údajném napadení nevšiml.(archiv Blesku)

 
#191553
Petronelko

post Zaslal: 22.06.2016 02:16

Odpověď na příspěvek #191549
Uživatel: Petronela

Zavolají matiku k výslechu u soudu? Chci vědět, po kom ji synek vzkázal,...
 

Kramnomatka na sebe uz davno vystebetala, ze ji to pry rekl pravnik.Taky bych si pravnika rada poslechla jak to bylo s tim bacanim.....

12.3.2014

O jeho vině skoro nikdo nepochybuje. Petr Kramný (35) ve vazbě ostravské věznice čeká, zda se u soudu bude zpovídat z vraždy ženy Moniky (†36) a dcerky Klárky (†8), které zemřely loni na dovolené v Egyptě. A jeho poslední spojenec, maminka Irena popsala, jak syn při výsleších trpí.  

Matka Petra Kramného je stále přesvědčena o synově nevině. O to více se zhrozila, jak na tom nyní je. Tvrdí, že se kriminalisté nerozpakovali sáhnout při výsleších k násilí. Prý z něj chtěli přiznání doslova vymlátit. Řekla to alespoň v rozhovoru pro deník Blesk.

Kramného vyšetřovatelé vyslýchali už přes 30 hodin. A při posledním "sezení", kde nebyl ani jeho advokát, se údajně zhroutil. Matka Irena také Blesku uvedla, že jí syn chtěl něco sdělit, ale kvůli neustálému dozoru stráže tak neučinil.

"Co mi chtěl říct, jsem se dozvěděla od jeho právníka. Zhroutil z toho, jakým způsobem byl výslech veden. Hodlají ho zlomit a chtějí z něj přiznání ohledně elektřiny vytlouct stůj co stůj. Vzkázal mi, že vyšetřovatel prý ztratil nervy, povalil ho a tloukl hlavou o zem," řekla deníku v rozhovoru.

Je přesvědčena, že jejího syna chtějí zničit. Poukazuje přitom na skutečnost, že Egypťané při pitvě nepoznali, jak obě ženy zemřely. Půl roku tvrdili, že na otravu a teď česká policie najednou prohlásila, že průběh šetření je stejný jak u českých policistů, tak u kolegů v Egyptě.

Autor: Redakce SIP

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 23:06
 

Zavolají matiku k výslechu u soudu? Chci vědět, po kom ji synek vzkázal, že ho bacali.  Krmný to svádí na Richtra, ale on na dotaz médií odpověděl, že pokud se to mělo stát, on u takového výslechu nebyl!!! Pouze se vyjádřil k nějaké spekulací. On tedy nemohl být ani onen "poslíček " Je fakt, že bezprostředně po vymyšlené události vyměnila matinka ex-offo za zlatokopkou Rejžkovou. Matka se vyjadřovala do médií, tak ať teď řekne, od koho to má.  Snad to nezajímá jen mě? 

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 20:55

Odpověď na příspěvek #191547
Uživatel: kassandra1

Neviete niekto ci uz je zaradeny do nejakej konkretnej veznice?
 

No, ještě asi přemýšlí kam ho zavřou!!!Are you crazy

 
post Zaslal: 21.06.2016 19:54
 

Neviete niekto ci uz je zaradeny do nejakej konkretnej veznice?

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 18:08
 

Jinak řečeno, podle policisty, který byl u výslechu, byl výslech banalita a takových vrahounů, jako je Kramný znají dost.

Jen ta PR reklama Rejžkové nadělala zbytečný rozruch.

Kramnému to časem také dojde, nejpozději, až bude šedovlasý.

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 17:57
 
11:11

Kramný má na sobě vězeňský mundúr i boty. Vlasy má jako vždy upravené. Zdá se klidný, občas zívne, většinu času se usmívá.

No prosím! A pak si Rejžkova myslí a prohlašuje, jak je Kramny zničený, jak trpí za mřížemi a jaký má o něj strach! A přitom on má nějaký důvod k úsměvu. 

Tak to na tom není tak zle, když se dovede usmívat za takové tíživé situace. Jsem zvědava, kdy ho ten úsměv přejde. Patrně nikdy.

Mimochodem - ten vězeňský mundur mu velice sluší.

 
#191540
ta Rejzkova neni normalni ta je pripad pro psychiatra

post Zaslal: 21.06.2016 17:43
 

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/krimi/kramny-u-soudu-poprel-ze-obvinil-policistu-z-nasili_388056.html

 
#191535
Lucia dekuji

post Zaslal: 21.06.2016 17:05

Odpověď na příspěvek #191532
Uživatel: Lucia Bohrn

http://www.denik.cz/z_domova/kramny-odmitl-zalobu-za-krive-obvineni-policisty-20160621.html?utm_s...
 

Kramny je tak hloupy, ze on na sebe vzdycky vsechno  rekne sam . Jsem zvedava jestli bude jeho matka potrestana za sireni poplasne zpravy....

NEVINEN

Kramný žalobu za křivé obvinění odmítl. „Necítím se být vinen. Já jsem nikoho křivě neobvinil," prohlásil Kramný, podle kterého stiznost na chování policisty bez jeho vědomí podal tehdejší právník. „Nedal jsem žádný pokyn k podání podnětu. On porušil povinnost mlčenlivosti. Já jsem ho mlčenlivosti nezprostil," řekl Kramný, který vzápětí využil svého práva a odmítl dále vypovídat.Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/kramny-odmitl-zalobu-za-krive-obvineni-policisty-20160621.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=traffic-exchange

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 16:19
 

http://www.denik.cz/z_domova/kramny-odmitl-zalobu-za-krive-obvineni-policisty-20160621.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=traffic-exchange

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 15:26

Odpověď na příspěvek #191504
Uživatel: Autumn

Mýlila jsem se - na Novinkách sledují jednání online. Soud...
 

Takže to Kramný hodil na bývalého obhájce. Typický Kramný. Já nic, to ostatní to způsobili....Surprised

Kdoví co na to ten bývalý obhájce

 
Avatar
post Zaslal: 21.06.2016 09:44

Odpověď na příspěvek #191492
Uživatel: Autumn

Tak to jsem na zítřek hodně zvědavá. Doufám, že noviny budou informovat...
 

Mýlila jsem se - na Novinkách sledují jednání online. Soud začíná v 10.00 hod.

 
Avatar
post Zaslal: 20.06.2016 23:13

Odpověď na příspěvek #191490
Uživatel: Petronela

Omlouvám se, píši z mobilu. . Matka buď řekne, že jí to řekl...
 

Tak to jsem na zítřek hodně zvědavá. Doufám, že noviny budou informovat - i když v tomhle případě zřejmě ne online. 

 
Avatar
post Zaslal: 20.06.2016 23:06
 

Omlouvám se, píši z mobilu. . Matka buď řekne, že jí to řekl sám synáček, nebo řekne, po kom ji to vzkázal. Řekla, že jí to po někom vzkazal. Takže buď udá synáčka, nebo políčka. Nebo v tom nakonec pojede sama. Jediný, s kým mohl být Kramny sám, byla obhajoba. Rejžková. Kramny říkal, že on to neřekl.  Takže zbývá JR nebo matinka sama. Udá máti poslicka, nebo to zustane na ni samotné? Ještě to bude zajímavé asi.

 
Avatar
post Zaslal: 20.06.2016 22:44

Odpověď na příspěvek #191470
Uživatel: Kytička

Teď jsem si přečetla, že zítra Kramného čeká ten odložený soud...
 

Doktoru čuneti to seceti.  Ale on a chalupy spachal další trestný čin po pravomocnem odsouzení.  Kramny toto spáchal ve vazbě. Tedy před soudem. Asi tresrozsudekt nebude mít vliv  na již pravomocny rozsudek za vraždy. Ale možná se bude z křivého obvinění zpovídat nakonec někdo jiný? Kdo to dal do médií je matka Kramného.  Tak uvidíme. 

 
post Zaslal: 20.06.2016 18:09
 

Teď jsem si přečetla, že zítra Kramného čeká ten odložený soud kvůli křivému obvinění ostravských policistů. Jen nevím, pokud by byl odsouzen k trestu odnětí svobody, jak se uvádí v následujícím článku, jestli by se o to navýšil ten již pravomocný trest 28 let.

Odkaz na článek:

http://www.denik.cz/z_domova/kramny-znovu-stane-pred-soudem-tentokrat-kvuli-krivemu-obvineni-20160620.html

 
Avatar
post Zaslal: 17.06.2016 15:28

Odpověď na příspěvek #190948
Uživatel: Ailbe

No teda...to je až neuvěřitelný. Ale ono stačí zapatrat ve vlastním životě, trochu si...
 

Na co jsi prisla Alibe? Neco prekvapujiciho? Ze bych to zkusila taky?

 
Avatar
post Zaslal: 14.06.2016 15:24
 
No teda...to je až neuvěřitelný. Ale ono stačí zapatrat ve vlastním životě, trochu si započítat a jednomu ( třeba mně) lezou oči z důlků.
 
Avatar
post Zaslal: 09.06.2016 14:11

Odpověď na příspěvek #190297
Uživatel: Lucia Bohrn

Toz a ni! Kdyz nam zdejsi machri jako Misa, Abuzabi a dalsi podhodi material, my to vikómem!
 

Nemám rád nepotrestané vrahy.

 

Vždy se po nějaké době najde nějaká nová stopa, taková zpětná vazba k původu, kdy vrah udělá po nějaké delší době chybičku, které si někdo všimne. Třeba někdo z Popelek.

 

Je známo, že z Popelek čerpají a čtou je profíci z jiných médií.

 

Dokonalá vražda neexistuje.

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 22:22

Odpověď na příspěvek #190297
Uživatel: Lucia Bohrn

Toz a ni! Kdyz nam zdejsi machri jako Misa, Abuzabi a dalsi podhodi material, my to vikómem!
 

Tož sámo! Naše šedé mozky buňkové ROFL fungujó bezvaHammer

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 22:06

Odpověď na příspěvek #190294
Uživatel: Tina

Jo jo, Brno mám trochu z tlapy... Ale ať tak nebo tak, všici tři su extra myslitelny
 

Toz a ni! Kdyz nam zdejsi machri jako Misa, Abuzabi a dalsi podhodi material, my to vikómem!

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:55

Odpověď na příspěvek #190287
Uživatel: Lucia Bohrn

akurát já bich si to mela s tebou kóčo prohodit, a bit spis ta flečr,...
 

Jo jo, Brno mám trochu z tlapy... Ale ať tak nebo tak, všici tři su extra myslitelnyAre you crazy

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:45

Odpověď na příspěvek #190285
Uživatel: Tina

A ještě Poirot - Petronela a jsme kompletní
 

ROFL

akurát já bich si to mela s tebou kóčo prohodit, a bit spis ta flečr, protoze su (predpokladam) bliz temu Brnu ze

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:41
 

A ještě Poirot - Petronela a jsme kompletníOk

21252ZGM.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:36

Odpověď na příspěvek #190281
Uživatel: Tina

Fletcherová v tvém těsném závěsu 
 

ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:32

Odpověď na příspěvek #190278
Uživatel: Lucia Bohrn

Super! Colombo uz je na znacce.
 

Fletcherová v tvém těsném závěsu Rock

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:22

Odpověď na příspěvek #190275
Uživatel: Michaela Kudláčková

Budu mít pro vás všechny po půlnoci hodně věcí k...
 

Super! Colombo uz je na znacce.

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:19
 

Evell a Petronel, a ostatnim, kteri jste pripomneli Monicky narozeniny, diky moc!!

-----------------------------------

Ted kdyz to ctu a vidim ty kytky, a obrazek te strelene laskyplne holky, co si nedovedla poradit se svym zivotem, anebo spis, prave se ji mozna rysovala nova cesta, smer kam dal.. ktery nekdo prekazil... uplne jsem dostala zachvat breku...

-------------------------

doufam, ze jeji duse je v klidu, spolecne s jeji holcickou, a maminkou..

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:15

Odpověď na příspěvek #190187
Uživatel: abuzabi

No, já nevím, snad na to budu mít zítra více času.
 

Budu mít pro vás všechny po půlnoci hodně věcí k přemýšlení.

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 21:14

Odpověď na příspěvek #190242
Uživatel: evell

...
 

CryLove it

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 20:14

Odpověď na příspěvek #190227
Uživatel: Lucia Bohrn

Blbý je, že se PK narodil kam se narodil. Kdyby měl přísnější a...
 

luci, nádherný koment.

Také jsem dnes ráno vzpomněla na Moničiny nedožité 39. narozeniny. Bohužel nedožité.... :-((

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 19:33

Odpověď na příspěvek #190242
Uživatel: evell

...
 

Připojuju se se vzpomínkou...na Moniku a její Klárinku! 

Klid Vaším dušičkám, holky! Love it

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 18:36

Odpověď na příspěvek #190242
Uživatel: evell

...
 

Pohladit Mončo... Champagne

21249OTU.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 15:27
 
Fotka uživatele Monika & Klarka. Monika & Klarka 2 hod ·  

Dnes by nase krásná Moncinka slavila své Narozeninky !!! Plánovala by oslavu a obvolavala sve kamarádky aby to poradně oslavila a všechny dobre pohostila!!!! Vzpomen me si prosím na ni a pripijme si na její život, krásu a odpočinek 

 
#190239

post Zaslal: 06.06.2016 14:22

Odpověď na příspěvek #190211
Uživatel: Romina

On není od přírody vrah a kdyby chvíli vydržel,nemusel by teď sedět....
 

I já jsem přesvědčená, že už si na svět přinesl něco v genech a výchova matky to nezvládla.

 

Vždyť prý už v dětství byl agresivní, byl nevyrovnaný i v dospělosti, protože on v podstatě nedospěl, jemu řídila život matka.

 

Z jejího chování to je patrné. 

Lucka to tady pode mnou hezky napsala.

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 12:29
 

Blbý je, že se PK narodil kam se narodil. Kdyby měl přísnější a výchovu od hlubšího a především láskyplnějšího, expresívnějšího člověka, asi by to dopadlo jinak. Dokážu si představit, jak v době neshod PK žaloval a jak mu matka pěchovala hlavu názory, že jim má být Monika vděčná, co pro ni PK dělá, jak se s ním má dobře, atd. a že by měla splácet pokorou a poslušností.  Další event. invektivy si raději ani nedomýšlím. Moudrá matka by mu poradila, ať tomu dá čas, nebo ať jde od toho. Tady se ale věci zjevně schovávaly pod pokličku, na tradičním maloměstě platili za slušnou rodinu, a tak to muselo zůstat. A uvnitř se pomalu dotvářela směs nenávisti a lhostejnosti vůči Monice.

----------------------------

Už jen proto máti musí urputně negovat, že by její syn měl cokoli udělat. Jak by před lidmi vypadali. :-((

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2016 10:54

Odpověď na příspěvek #189992
Uživatel: Andy

Mě numerologie taky zajímá jako spousta věcí, ale jak se zdá,...
 

On není od přírody vrah a kdyby chvíli vydržel,nemusel by teď sedět.

---------------------

Jako že, kdyby chvíli počkal, tak to za něj udělal někdo jiný??? Surprised 

 

Jsem přesvědčená o tom, že svůj osud si každý vytváříme sám. Měl možnost volby a on se prostě rozhodl je zabít.

Tečka.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2016 23:33

Odpověď na příspěvek #190189
Uživatel: Petronela

Ahojky, díky za reakci, jsem moc zvědavá, k čemu dospěješ :)
 

Myslím si, ale ne na sto procent, že je to někdo opřený v autě, poněvadž ta hlava – vlasy - jsou vidět i v tom dalším okénku, kde to sedadlo v poloze opření končí.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2016 23:26

Odpověď na příspěvek #190188
Uživatel: abuzabi

Je to divný, mohl by to být i odraz zevně od krajiny, silnice.
 

Pokud to není odraz zevnějšku od krajiny, může to být někdo hloupě opřený ve vozidle o okýnko, ale auto na dálnici drncá a to by se špatně asi spalo…….

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2016 23:26

Odpověď na příspěvek #190187
Uživatel: abuzabi

No, já nevím, snad na to budu mít zítra více času.
 

Ahojky, díky za reakci, jsem moc zvědavá, k čemu dospěješ :)

 
1 2 3 > >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist