Stolní denní kalendářík Láskyplný rok 2016

Máte rádi stojací kalendáře na stůl? Louise L. Hay opět přichází s kalendáříčkem je nejen rozměrem tak akorát do ruky, ale taky je tak akorát do lidské duše. Malý rozsahem, velký svým obsahem. Na každý den totiž přináší malé poselství, které – co já vím – si třeba ten den ve vás sedne právě tam, kam má. Každý den malé povzbuzení.

„Milují své přátele a oni milují mne. Laskavost, radost a smích, které dávám světu, se mi vracejí dvojnásobně.“

„Život dnes vynáší na povrch to nejlepší, co ve mně je.“

„S radostí opouštím všechno, co mi už dobře neslouží.“

„Nebojuji sama v džungli života. Když potřebuji pomoc, řeknu si o ni.“

„Nikdy neuvíznu na jednom místě, protože mám vždycky možnost vybrat si nové myšlenky a nový způsob myšlení.“

 

18522ZjV.jpg

 

K čemu takový kalendář použít? Léčí snad?

 

Už  jsem asi dva nebo tři roky s podobným kalendářem prožila a tak se zkusíme zamyslet nad tím, k čemuže nám může nejlépe sloužit. Autorka na deskách slibuje téměř nemožné.

 

„Tento rok bude jiný než předchozí roky vašeho života. Vaše vědomosti a chápání se novým způsobem prohloubí. Prohloubí se vaše schopnost soucítit s druhými.“

 

K tomu bych dodala, že to je dost dobře možné.  Tím, že nám každý den nabídne k přemýšlení nějakou hlubokou lidskou emoci, si pravidelně budeme sahat do svého nejhlubšího nitra a zkoumat své pocity. Prohloubíme to chápání lidské duše, protože se mu budeme pravidelně věnovat. Soucit s jinými se možná prohloubí, ale co se prohloubí ještě více, je soucit s námi samými.

 

18523NjN.jpg

 

„Umění přijímat a dávat lásku udělá z každodenního života nebe na zemi. Každý rok s sebou přináší příležitost pro nový začátek… Život vás miluje a bude vám po celý rok přinášet zázraky.“

 

Každý den tak pocítíme alespoň náznakem vědomí, že dnešek může být jiný. Že může být začátkem něčeho hezkého, nového… a že nám může konečně přinést příležitost vzít osud do svých rukou. Možná i vědoměji budeme přistupovat k tomu, co se kolem nás děje, nenecháme se zavléci do vleku negativních událostí a budeme mít sklony jet po té pozitivnější rovině.

 

To jako celek působí velmi pozitivně a opravdu to může přinést změny do života. Faktické výsledky možná nebudou hned, ale alespoň budeme vše kolem vnímat trošku jinak. Nezáleží na tom, jaký stres prožíváme, ale na tom JAK ho prožíváme.

 

To je stará pravda stokrát omletá a tady je vlastně dle mého názoru principem tohoto kalendáře Láskyplný rok 2016.

 

18524ODZ.jpg

 

Příjemné a léčivé oranžové cosi na pracovním nebo nočním stolku. Věc, na které denně spočinete okem a na chvíli se vám blahem zastaví duše. A to je samo o sobě lepší než milion pilulek antidepresiv.

 

O autorce

Louise L. Hay je lektorkou v oboru metafyziky a autorkou mnoha bestsellerů, mezi nejznámější patří Miluj svůj život. Její díla byla přeložena do 29 jazyků a vyšla ve 35 zemích po celém světě.

Prostřednictvím její pozitivní filozofie a léčivých technik se miliony lidí naučily, jak si do života přinést více toho, po čem touží, včetně lepšího zdraví a většího klidu v duši. Vystupuje v televizních pořadech po celém světě a její pravidelný novinový sloupek „Milá Louise“ je každý měsíc publikován v 50 novinách a časopisech ve Spojených státech, Kanadě, Austrálii, Španělsku a Argentině.

Louise je zakladatelkou nakladatelství Hay House, které vydává knihy, CD, DVD a jiné předměty, které přispívají k uzdravení naší planety. Když zrovna necestuje, věnuje se ve svém domově v kalifornském San Diegu malování, zahradničení a tancování.

 

Originál:  I Can Do It 2015 Calendar

Přeložila: Denisa Štrbová

Vydalo: Hay House, Inc., California

České vydání: Láskyplný rok 2016

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2015, www.synergiepublishing.com

Vydání: první

 

Renata Petříčková


192NzA.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Cesta medu aneb chvíle na včelí výstavě 
Jít a hledat Eldorádo? Anebo raději ne. Nebo ano? 
PROGRAM PŘEDNÁŠEK s výklady karet na ZÁŘÍ A ŘÍJEN 2013 
ROZHOVOR – Josef Schrötter: „Ženy potřebují lásku“ 
ROZHOVOR: Josef Mužík – „Kdybych neměl jistotu, tak tu nejsem skoro třicet let“ 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 05.09.2015 12:40
 

Na kalendář se určitě podívám v knihkupectví.Děkuji Renatko za info.

HelenaWink 

 
Avatar
post Zaslal: 05.09.2015 11:08

Odpověď na příspěvek #157282
Uživatel: Andy

Včera jsem se cítila dost příšerně.Nemohla jsem spát a najednou...
 

Andy, to je fantastický! Výborný nápad, tak ať se ti podaří a hlavně udělá obrovskou radost.

 

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2015 14:26
 

Včera jsem se cítila dost příšerně.Nemohla jsem spát a najednou jsem zničehonic vytáhla voskovky a čtvrtku a začala malovat podle Joan Perrin-Falquet.Z něčeho jsem se potřebovala vymalovat. Přesně nevím z čeho, anebo to spíš nedokážu pojmenovat.Ale jako terapie je to něco úžasného.(A docela se mi to i dařilo) A dnes, díky tobě, Reni, jsem dostala ještě úžasnější nápad. Spojím příjemné s užitečným a dám se do výroby stolního kalendáříčku pro svou dceru. Bude to sice hodně práce, ale do Vánoc času dost. (Dobře jsi to načasovala). Myslím, že spolu s kamínky od Míši to bude dost originální dárek, a hlavně od srdce.Ještě jednou díky

 
#157271

post Zaslal: 02.09.2015 12:50
 

Afirmace na každý den jsou přínosné a fajn, já ale k nim v kalendáři potřebuji i obrázek. Letos mám Zdeňka Hajného 2015, je úžasný, doporučuji! Jinak afirmace mám ve stojánku jako karty.

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2015 01:00
 
Krása...to chci :-)
 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist