Roční vozy Škoda – kompromis mezi novým a ojetým autem

Málokdo má našetřeno tolik peněz, aby si mohl pořídit úplně nový automobil. Na druhou stranu po něm všichni řidiči touží. Nová auta mívají výrazně nižší poruchovost a člověk se nemusí bát, co s nimi asi jejich předchozí majitel dělal. Pokud se k nim budete od začátku chovat hezky, déle vydrží. Jen kdyby ty ceny nebyly tak vysoké.

Ojeté automobily nemusí být nutně špatné. Záleží na konkrétním kusu, na tom, od koho jej koupíte a na spoustě dalších faktorů. Přece jen ale vždycky podstupujete určitý risk, že vám prodávající neříká úplnou pravdu nebo zatajuje určité skutečnosti. Jak tedy z této těžké situace vybruslit?

 

Dobrý poměr cena-kvalita nabízí roční vozy

Výbornou volbou pro všechny, kdo nevěří ojetým automobilům, jsou Škoda roční vozy. Jedná se o auta, která jsou téměř nová, ovšem za cenu ojetých. Právě automobilka Škoda je velmi často distribuuje. Jedná se obvykle o vozy, které byly používány v rámci leasingu jen po krátkou dobu, takže jsou ve skvělém stavu. Maximální stáří činí 18 měsíců, maximální nájezd je 30 000 km.

26681ZmZ.png

Získáte auto ještě v záruce

Budete si připadat skutečně, jako kdybyste si pořídili nový vůz. Důkazem toho je i záruka. Všechny vozy z programu ŠKODA Plus Roční vozy nabízí 4 nebo 5letou záruku. Dokonce je možné vůz během jednoho dne vyměnit, kdybyste nakonec zjistili, že tento model vám z nějakého důvodu nevyhovuje. Získáte plné technické zázemí od značky ŠKODA, doporučí vám autorizovaný servis Škoda, nabídnou výhodné pojištění a bonus při výkupu vašeho stávajícího vozu.

 

Cenami se nechte překvapit

Ptáte se, o kolik je takový roční vůz levnější ve srovnání s novým autem? Konkrétní částku vám sdělit nemůžeme, liší se podle modelu a dalších kritérií. Na průzkum se vydejte sami. Podívejte se nejdříve na nové skladové vozy Škoda a pak si přečtěte bližší informace o ročních vozech. Najdete je například na webu firmy Auto Podbaba nebo u kteréhokoliv jiného autorizovaného prodejce vozů Škoda.

 

Zpracovala: Placla


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotili 4 čtenáři průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

Harry Potter: Poslední z posledních - byl SUPER! 
Nejstarší řemeslo není to, které vás hned napadlo 
PAN Václav Havel ZEMŘEL 
Posezení s vrahy… 
SOUTĚŽ: Pro filmové fanoušky 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 03.08.2018 18:45

Odpověď na příspěvek #215701
Uživatel: čekanka

Ahoj Míšo,informace jak na zavolanou. Děkuji,pa pa
 

Jééé, díky ... to je fakt super, když zaujme i obchodní článek. Zejména pro toho, kdo jím chce upozornit čtenáře na svou nabídku Ok. Mám radost.

 
post Zaslal: 03.08.2018 18:18
 

Ahoj Míšo,informace jak na zavolanou.

Děkuji,pa paLove it

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist