Přemýšlíte, jak zviditelnit ještě více svou firmu? Reklamní předměty jsou jednou z možností

Pokud patříte mezi maminky na mateřské dovolené, zřejmě hledáte způsob, jak si přilepšit. Ideální volbou je začít podnikat. Založit si vlastní společnost v současné době není nic složitého. Když začnete jako živnostník, první rok nemusíte platit zdravotní a sociální pojištění, tedy pouze v případě, že jste vedená jako žena na mateřské dovolené. 

Během daného roku si přijdete i na dost slušné peníze, stačí mít pouze originální nápad a dostat se do povědomí veřejnosti.

 

Současný trh je rozmanitý a nabízí příležitost pro každého. Zřejmě nevymyslíte nic úplně nového a natolik originálního, že by se vaše značka propagovala sama, a proto byste měla trošku dopomoct tomu, abyste se stala hvězdou podnikání.

 

Online marketing je alfou a omegou

Bez webové stránky, internetového obchodu a profilů na sociálních sítích se v dnešní době prostě neobejdete. Prostřednictvím internetu získáte nespočetné množství zákazníků, jež se k vám budou velice rádi vracet.

 

Jakmile však zajistíte marketing na internetu, měla byste do něho zapojit i offline marketing. Co takového zákazníka potěší? Pokud se jedná o někoho věrného, kdo u vás nakupuje často, pošlete mu klidně i kalendáře či podobný reklamní předmět

 

26616N2U.jpg

 

Jaké existují reklamní předměty?

Vůbec nikde není napsáno, že musíte mít pouze jeden druh reklamního předmětu. Pro nové zákazníky tak můžete pořídit propisky s logem vaší společnosti či odkazem na webovou stránku. Pro stálé klienty zvolte něco většího, například reklamní kalendáře na následující rok. Pokud zvolíte nástěnnou variantu, můžete si být jista, že se dostanete na oči mnohým dalším lidem, kteří o vás doposud ani netušili. Přece jen pěkné obrázky lákají pozornost.

 

26617MDJ.jpg

 

Jestliže hledáte někoho, kdo zhotovuje nástěnné kalendáře, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia společnosti Helma365.eu, která ročně vyrobí přes 6 milionů produktů s kalendáriem.

 

Zpracovala: Placla


 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Každý z nás je Pinocchio! 
Proč jen to lidé lesu dělají? 
Rusko, (SSSR) prosím o své jméno na seznam nezvaných hostů! 
Studie slunečníků a větrníků – megavědecký dotazník pro vás (a pro mě) 
Tip na sobotu: Protiteroristický seminář 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist