Popelky se nacpaly i do rádia!! :)

 

 

Za všechno může Pepa Podolák, jeho žena „Sharon“ a rádio Patriot, jehož je Pepa duchovním otcem…

Sharon je, jak vám asi neuniklo, jedna z vás, žena moudrá a velice zběhlá v bylinkách i jejich magických účincích a termín Universum jí rozhodně není cizí. Je to člověk duchovní a ryze přírodní.

 

Tu jsem poznala jako první tady, a pak osobně na přednášce v Nymburku a tam jsem došla také k poznání, že s člověkem, s nímž spojila svůj život, se hledali, až se našli.

 

V době, když jsem s Pepou během přednášky udělala jeden krátký rozhovor tehdy ještě do jiného rádia, jsem ho ihned, nevím proč překřtila na Josefa Koubu a tak jsem si ho také uložila do mobilu, kde takto pietně zůstal uložen doteď.

 

Už se tomu smějeme a on na Koubu slyší.

 

Sharon zase nedělá problém oslovení paní Koubová.

 

Jen mě zřejmě dělají problém asociace, které se Bůh ví, kde berou. wink

 

V každém případě naše přátelství se setkáním prohloubilo, neumřelo, naopak žije a roste.

 

Moc jsme s Tomem Pepovi fandili, když přišel s tím, že plánuje vlastní nové rádio.

 

Vždycky mám moc velkou radost, když člověk hodlá udělat krok kupředu.

 

A Pepa to dokázal. Mám trochu v hlavě Popelky a jejich první krůčky.

 

15162MzA.jpg

 

Rádio Patriot, jak ho Pepa a jeho tým pokřtili, je už v pubertě, ale když jsme zhruba před rokem o přípravách na narození tohoto projektu mluvili, tehdy se Pepa vyslovil, že by jednou byl rád, kdyby se tam našla také skulinka na nějaké povídání o věcech, o kterých tady na magazínu často píšeme.

 

Významně se na mě podíval.

 

S povděkem jsem jeho nápad kvitovala a pak jsme o tom už moc nemluvili.

 

A už je to tady!!

 

Snad vás každý pátek vždy ve 21:00 potěší a pobaví hodinovka, kterou jsme s Pepou pojmenovali „Páteční popelení“.

 

15161ZWY.jpg

 

Takto bude na Patriotu každý pátek ve stejnou dobu.

 

Nadšeně jsem Pepovi poslala program témat snad na rok dopředu, takže má z čeho sestavovat páteční hodinovky.

 

A teď chvilku Pepa, abyste také poznali mého nového pana předsedu pro novou činnost v rámci rádiového vlnění.

 


 

Pepo, co bylo impulsem k takovému, v dnešní době těžkému kroku, jakým je realizace nového rádia?

 

Absence rádia u nás v České republice, které by o něčem informovalo, přinášelo nějakou hodnotu posluchači. Samozřejmě zde existuje veřejnoprávní Český rozhlas, který se o to snaží, ale podle mě nedostatečně nebo špatně. A taky dát prostor hudbě, které se nemá šanci dostat do vysílání běžných stanic, začínající muzikanti, nebo řekněme neznámí, ale přitom dobří. Chtěl bych vytvořit takové rádio, kde by moderátor byl i tvůrce obsahu a ne jen odbavovač muziky a omílač toho, že všechno je děsně skvělý a že všichni máme dobrou náladu.  A zároveň se snažíme o informační portál s dosahem prozatím Středního Polabí. 

 

V čem tkví jeho výhoda?

 

Rádio Patriot má ambice být „jiné“ rádio. Už zmiňovaný důraz na moderátora, jako tvůrce obsahu „svého času“ ve vysílání napovídá, že mi nejde u lidí, kteří se posadí za mikrofon, o bezchybnou výslovnost a unifikovanou barvu hlasu, která neruší. Naopak je pro mě důležité, aby ten člověk měl myšlenku, aby jeho povídání mělo nějakou hloubku a posluchače obohatil. To zní možná moc namyšleně, ale v podstatě stačí, když daný moderátor / moderátorka dokáže sdělit obecenstvu svůj pocit a třeba jen převyprávět příhodu dnešního dne. Musí to být člověk vnímavý a otevřený. A pokud není konkrétní pořad vysloveně zakonzervovaný, doufám také v reakce posluchačů, kteří mohou kdykoliv volat do studia a popovídat si do vysílání. 

 

Proč Patriot? Jsi jím?

 

Jsem. Určitě jsem vlastenec a dejme tomu regionální patriot. S názvem přišel legendární moderátor a hudební publicista a historik Jaromír Tůma. Ten zatím dění kolem rádia zpovzdálí sleduje, ale máme dohodu, že až nastane ten správný čas, urve si odpoledne pro sebe a svůj jedinečný pořad „Vaše blahorádio.“

 

Je rádio vyhraněné? Mám na mysli cílovou skupinu.

 

Není vyhraněné v ničem. U nás je běžné dát nálepku, škatulkovat, zařadit. Aby všechno bylo jasné a nebohý posluchač netápal. To je paralela se spotřebním a konzumním světem, kdy tvůrci obsahu jaksi a priori předpokládají, že každý člověk je blbec bez svého názoru a ta skupinka vyvolených musí lidem říci, co vlastně chtějí, co mají rádi, nasměrovat je. To je právě to, čeho se v dnešní společnosti bojím. Manipulovatelnost lidí a manipulace na každém kroku, v každém sdělovacím prostředku. Ale nebude to myslím problém jen naší krásné země, ale celého takzvaně civilizovaného světa. Rádio Patriot chce lidem dát informace, pomoc případně v tápání, ale úsudek, nechť si udělá laskavý posluchač sám.

 

Kde je rádio dostupné, jak ho kromě kliknutí na hlavní stránce Popelek lidé najdou?

 

Vysílání se spustí automaticky vstupem na www.radiopatriot.cz Zde je pak výběr z několika možností poslechu, třeba tak, že se datový tok otevře v běžném přehrávači, který má většina uživatelů počítače nainstalovaný. Pak není potřeba mít otevřený webový prohlížeč a vysílání běží takzvaně na pozadí práce na pc. Jinak jsme v síti vTuner, což nás dostalo do všech možných chytrých zařízení, jako jsou televize, audiopřehrávače s přístupem na internet, digitální autorádia a podobně. Dále jsme k nalezení v hodně rozšířené aplikaci TuneIn, která funguje v mobilech, tabletech na všech možných operačních systémech a opět je tato aplikace v některých současných chytrých televizích a bůhví kde ještě. Základem všeho příjmu je bohužel v současné době připojení na internet. To se doufám brzy změní a dostaneme se i do vzduchu. To bude ale ještě náročná cesta. A drahá. 

 

Řekni prosím, je hodně těžké uvést do života rádio?

 

Daleko těžší, než jsem si myslel. Vyžaduje to práci na 1,5 úvazku :-) Ale také musím někde vydělávat na živobytí, takže na samotnou realizaci projektu Rádio Patriot mi zbývá žalostně málo času. Proto jsou změny a vylepšování programu velmi pozvolné. Naštěstí se mi podařilo pro myšlenku nadchnout pár podobně postižených šílenců, takže v tom nejsem sám. Rádio Patriot je otevřené všem lidem, kteří by se chtěli podílet na vysílání. Stačí přijít s nápadem a napsat mi na podolak@radiopatriot.cz Zároveň je neuvěřitelně náročné takový projekt ufinancovat. Takže kdyby měla některá ze čtenářek nebo některý ze čtenářů Popelek chuť nám pomoci, uděláme pro ně veletoče na hrazdě :-)

 

Klasicky veselá historka, ideálně z prvního živého vysílání? (tuhle otázku mají všichni moc rádi devil)

 

Na Rádiu Patriot zatím asi žádná, ale v některém z mých bývalých působišť mnoho. Například. Kdysi jsem uváděl večerní seznamku a byl to kontaktní pořad s posluchači. Do pořadu psal smutný mladý muž a vzkazoval své bývalé, že už se na ni nezlobí a že ho mrzí, že mu nebere telefony. Že se má dobře, bydlí u kamaráda, ale je mu po ní moc smutno. Tak až bude mít chuť, nechť mu zavolá. No a já jsem ten dojemný romantický vstup ukončil apelem na dotyčnou a nějak se mi přehodila v puse písmenka a vzkázal jsem ji: „Vidíš, vidíš milá Kateřino, v nouzi vojel přítele!“ Mělo být řečeno samozřejmě volej :-)

 

Jaké další plány s Patriotem máš? Kde je nirvána, po které v rámci této činnosti toužíš?

 

Být důležitou součástí dne lidí primárně na Středním Polabí. Aby se těšili na své oblíbené pořady, a i když jim třeba nemusí sedět celkové vysílání, tak aby si našli to svoje a pravidelně si rádio pustili. Pochopitelně bych byl rád, kdyby s rádiem vstávali a usínali, ale to bych byl hodně neskromný. Přál bych si, aby posluchači vnímali Rádio Patriot, jako místo, kde se dozví, co se kde děje, jaká je nabídka kultury, ale třeba také, kde je dobrá hospoda, zajímavé místo na výlet, kde je šikovný a poctivý řemeslník. 

 

A teď lehce zavadím o soukromí – jak se žije s čarodějkou Sharon?

 

No, nenudíme se :-) Sharon mi otevřela v některých oblastech oči, nebo řekněme „třetí oko.“ Než jsem ji poznal, neměl jsem o některých skutečnostech ani páru. V lepším případě jsem o nich něco málo tušil. Je to bytost moudrá a citlivá, vnímavá i skálopevná. 

 

Co vás dva spojuje?

 

Kromě vzájemné lásky a respektu, úcty, z mé strany určitý obdiv. Ona je totiž schopna daleko větších činů, než které prozatím dělá :-)

 

Je něco, co vás rozděluje?

 

Peníze. Já jim nerozumím a Sharon se mi deset let snaží vysvětlit, že je potřebujeme :-) Takže narážíme na zásadní nepochopení v této oblasti.

 

15164MDV.jpg

 

Máš cosi na srdci, co bys rád vzkázal čtenářům Popelek?

 

Buďme lepší než ti špatní. Chraňme přírodu a všechno živé a dívejme se, poslouchejme, prožívejme. Času v této inkarnaci není moc. Nedržme si zbytečně falešná přátelství, jen to vysiluje. 

 

A teď Sharon… (Šárka)

 

Víš, že s Tebou, Šárko v některých pátečních vstupech počítám. Zvláště tam, kde půjde o bylinky, magii, Lunární záležitosti ….  Těšíš se?

 

No jéjé, vždyť Míša Kudláčková je pro mě pojem!! Když jsem v roce 2002 pracovala na Proseku v jednom obchodním centru v nábytku, strašně jsem záviděla kolegovi z videopůjčovny, který si od tebe nechával vyložit karty, když prožíval těžké životní období. Každopádně mi onen mladý muž říkal, že jsi podobná divoženka jako já. Takže jsem si řekla, divoženka k divožence a všeho dočasu. Ejhle a je to tu!! Domnívám se, že budem velmi zvukomalebná a přínosná dvojice.

 

Moc děkuji za hezká slova vám oběma! 

 

A teď něco málo technických informací:

 

Na HP se současně s tímto článkem objevila (nebo se během noci objeví) také ikonka s rádiem a pod ní banýrek, kde je téma pro tento pátek.

 

Takto se vždy objeví téma pro příští pátek, takže budete vědět nač se případně těšit.

 

Na ikonku stačí kliknout a mělo by se vám rádio spustit v samostatném okénku. To znamená, že si při poslouchání můžete brouzdat a klikat kde chcete, aniž by se vám rádio vypnulo.

 

O mobilní verzi už Pepa mluvil.

 

Do rádia budete moci také volat, nebo psát SMS buďto s dotazy k tématu, nebo také s návrhy na témata, o která byste třeba stáli.

 

Tak už jen mohu závěrem doufat, že svatba Popelek a Patriotů přinese štěstí a hodně nových přírůstků, a že jsme vám přinesli společně novinku, která potěší, pobaví a udělá Patriot a Popelky vítaným párečkem.

 

Mimochodem, Pepa mě zaúkoloval výběrem znělky.

 

V tom jsem měla jasno, co bych chtěla. Myslela jsem si ovšem, že jsem partyzán, a že ho děsně ohromím, když mu to pošlu jako youtube verzi.

 

Celý den jsem se tady vztekala s učením nějakého stříhacího programu a převáděním MP3 na MP4.

 

Když jsem skončila, hrdě jsem mu to poslala a žila v přesvědčení, že se pomátne blahem.

 

Inu o znělkách v rádiu toho asi vím hodně málo. 

 

„…noooo, je to jako pěkný, jako tedy písnička, ale herdek nevím, jak bych Ti to jenom řekl, no, nějak si s tím nevím rady….tedy ehm….nevím, co s tím, no já něco udělám, namluvím, uvidím… „ To je v kostce jeho „blažená“ reakce. cheeky

 

Moc mě tím kroucením a gentlemanským přístupem pobavil.

 

Písničku mi nechal a znělku namluvil a sestříhal nakonec moc krásně!!

 

On totiž stříhat umí. 

Můžete již od teď na FB rádia Patriot zasílat své dotazy na aktuální téma

Ke konci ukrojíme čas pro vás a to, co vás zajímá.

 

Tady naleznete předchozí popelení

http://ulozto.cz/x1xR2Tpk/patecni-popeleni-numerologie-5-9-2014-mp3 

http://ulozto.cz/xvTooyye/patecni-popeleni-magie-19-9-2014-mp3

 

 

 

 

Michaela Kudláčková

Pepa Podolák - Kouba

Sharon (Koubová wink)

A rádio Patriot

15166N2R.jpgvizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 30 čtenářů průměrem 4.83 bodů z pěti


Čtěte také:

27 let připomíná Černobyl komunistickou umanutost 
Hokynářka 
IVAN JONÁK bude v pondělí volný - Nejsem vrah, řekl mi před třemi roky. Co mi řekne za pár dnů osobně? 
Margarín a hlad ve stínu pokroku 
Mír smírčích křížů 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 3 > >|
post Zaslal: 25.10.2014 14:11

Odpověď na příspěvek #121094
Uživatel: Birliban

No, to je presne ono, pamatuji si ty veci kolem, jako z meho pohledu.. Johanku lituji, fakt...
 

To je zajímavý, že ona s tím problém nemá. Nemá při tom emoce. Vypráví Ti to jako film.

 

Myslím, že si to nějak zpracovala, jakože jí to neděsí tak, jak by obsahově mělo. Nebo mohlo..

 
Avatar
post Zaslal: 25.10.2014 11:03

Odpověď na příspěvek #121093
Uživatel: Michaela Kudláčková

Pane jo!  Věřím Ti. Pokud si tu postýlku pamatuješ (ty...
 

No, to je presne ono, pamatuji si ty veci kolem, jako z meho pohledu..

Johanku lituji, fakt drsne vzpominky. Aspon ze ma tebe, a muze se bez obav sverit. :)

 
post Zaslal: 25.10.2014 10:56

Odpověď na příspěvek #121092
Uživatel: Birliban

Pamatuji si taky presne na tzv. probuzeni nebo jak to nazvat. Bylo mi asi osm nebo devet let a v...
 

Pane jo!  Věřím Ti. Pokud si tu postýlku pamatuješ (ty záblesky) ze svého úhlu pohledu, tak to je jasný.

 

Moje Johanka si pamatuje, že ji někdo zstřelil v leze v nejaké boudě, že jich tam bylo víc, že to ten člověk ani ne chtěl, jako musel udělat a že byla dítě asi 10 - 12 let. 

 

Vzpomíná si na detaily. Docela hustý.

 
Avatar
post Zaslal: 25.10.2014 10:42
 

Pamatuji si taky presne na tzv. probuzeni nebo jak to nazvat. Bylo mi asi osm nebo devet let a v televizi davali dokument o operaci srdce. Nebyly tam zadne drasticke zabery, ale me se to nejak dotklo. Uvedomeni vlastni smrtelnosti. Vecer jsem pak nemohla usnout a rikala jsem si, jak je ten zivot vlastne kratky. A jak to zase skonci. Bude mi dvacet, tricet,..., a budu stara a umru. Presne si vzpominam, jak jsem se citila. Dlouho jsem brecela a skucela do polstaru.

Taky mam vzpominku, kdyz mi bylo asi kolem roku. Stala jsem v postylce a ma starsi sestra mi dala na hrani olovenou kulicku. Chtela jsem ji ochutnat, tak jsem si ji strcila do pusy. Sklouzla mi ale do krku a ja nemohla dychat a tlacila me. Nastesti mamka vcas pribehla, vzala me za nohy a proste zatrepala. Kulicka vypadla. Uplne presne si pamatuji na to, byt vzhuru nohami a na tu bolest v krku. Mamka tomu nemohla uverit, kdyz jsem ji to jednou vypravela. Pamatuji si presne na tvar me sestry, na umisteni postylky atd. Ani nezminuji, ze si pamatuji, jak lezim v kocarku... zablesky.

Jinak si myslim, ze jsem v jednom z mych minulych zivotu byla nejakym arabskym kocovnikem, lovcem apod. Muzem.

Vice si muzem povykladat, az za mnou prijedes :).

Super Popeleni, diky.Love it

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2014 12:58
 

holky moc díky za výkladLove it

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2014 12:53
 

Potěšení i na mé straně!!Love it

 
post Zaslal: 18.10.2014 12:13

Odpověď na příspěvek #120623
Uživatel: Birliban

Holky, vcera jste byly super, skvely tym! Moc se mi libilo, jak se doplnujete a prece jste jako...
 

Děkujeme moc!!!! SmileAwesome

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2014 08:51
 

Holky, vcera jste byly super, skvely tym!

Moc se mi libilo, jak se doplnujete a prece jste jako noc a den. Alespon tak mi to prislo :).

Take diky za radu na zajimavou masku na vlasy a info o ascendentu. Love it

 
post Zaslal: 13.10.2014 17:41

Odpověď na příspěvek #120076
Uživatel: Helena73

Míšo a co číslo 8 ? Děkuji ještě jednou, jseš hodná.
 

Jo pardon, to je karma na to pozor...to je vlastně vzkaz, že momntálně, nebo v nejbližší době bude člověk odžívat, nebo bude postaven před otázky vlastní karmy.

 

Osudové věci.

 
Avatar
post Zaslal: 13.10.2014 15:36
 

Míšo a co číslo 8 ?

Děkuji ještě jednou, jseš hodná.

 
Avatar
post Zaslal: 11.10.2014 14:23
 

díky, jseš zlatáLove it

 
post Zaslal: 11.10.2014 14:22

Odpověď na příspěvek #119881
Uživatel: Helena73

Míšo včerejší povídání bylo moc...
 

Zítra je v jedenáct dopoledne repríza, ale 

 

555 - změna

777 - cosi se ti vrací

111 můžeš si něco přát

222 - jsou s tebou

333. pozdrav od těch nejvyšších (Kristus, Budha. Marie, Máří Magdalena atd

 

666 - hmotné věci, zpráva že po stránce hmoty se něco upraví, změní

 

999 - dokončení nějakého cyklu

 

000 - začátek nového cyklu

 

444 - něco tě pozitivního potká (většinou u mě do 4 dnů či hodin)

 

Čím víc je těch čísel v řadě a čím častěji je vídáš v některém obdovbí, tím důležitější a naléhavější je ten vzkaz.

 

Méně než tři čísla ane nic neznamenají. Wink

 
Avatar
post Zaslal: 11.10.2014 13:57
 

Míšo včerejší povídání bylo moc příjemné.

Můžeš prosím Tě ještě 1x zopakovat co znamenají čísla, která vidíš vícekrát 5,6,7 a co jiná čísla znamenají?

děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 11.10.2014 11:06

Odpověď na příspěvek #119875
Uživatel: Michaela Kudláčková

Děkuji Ti.   A proč o tom nechce mluvit? Ŕekni mu, že je mnoholikátý,...
 

Az s nim budu, zkusim tohle tema zase otevrit.

Myslim si, ze jmenu mu dal muj syn.

Musim zjistit vice info.

 
post Zaslal: 11.10.2014 10:59

Odpověď na příspěvek #119869
Uživatel: Birliban

Vcerejsi povidani bylo moc mile, hrejive, diky :)). A odevzdala jsem... V noci se mi porad neco...
 

Děkuji Ti.

 

A proč o tom nechce mluvit? Ŕekni mu, že je mnoholikátý, že snad každý druhý člověk v dětství přijde k takovému kamarádovi. Moje dcery taky.

 

A taky to jméno znělo tak tak divně? 

 
Avatar
post Zaslal: 11.10.2014 10:03
 

Vcerejsi povidani bylo moc mile, hrejive, diky :)).

A odevzdala jsem...

V noci se mi porad neco zdalo a dost si i pamatuji. Hlavne mi utkvelo, jak jsem si prohlizela neco jako katalog a na posledni strane byl vzorek, ale byla to vlastne karticka a tam bylo krasnym starodavnym pismem napsano Ohen.

A taky me tak trochu pronasleduji petky Surprised.

BTW, kdyz byl muj syn maly, asi v predskolnim veku, taky mel imaginarniho kamarada. Rikal, ze je z jine planety a ze mu vzdycky pomuze a mel i jmeno. Dneska o tom nechce moc mluvit.

Love it

 
post Zaslal: 05.10.2014 12:28

Odpověď na příspěvek #119316
Uživatel: Birliban

Ahoj, zase prima povidani, diky :). Zvedlo mi to naladu a nasmala jsem se. I nesmelym vstupum...
 

Díky moc! My jsme z toho s Pepou měli taky dobrý pocit.

 

Příště budou Andělíčci Wink

 
Avatar
post Zaslal: 04.10.2014 10:40
 

Ahoj, zase prima povidani, diky :). Zvedlo mi to naladu a nasmala jsem se. I nesmelym vstupum Pepika.Love it

Nektere situace mame doma obracene, napr. dohra u me moc nejede. Jsem vzdy ten prvni, kdo odchazi pro neco k snedku :). Samozrejme jsem si to i zduvodnila.

Tesim se na pristi tyden !

 
Avatar
post Zaslal: 27.09.2014 15:08
 

Taky pridam jeden s cisly.

Mamka byla zivotni cislo 7. Zemrela 27.7 2007 v 19h- tedy v 7 hodin vecer. Datum umrti je taky sedmicka.

 
Avatar
post Zaslal: 27.09.2014 13:20
 

Teda Míšo, teprve si uvědomuji jak jsem to měla se jmény :

 

Můj první kamarád byl Miloslav,pak Miroslav a Miroslav. 

Následně jsem začala chodit s Miloslavem (mmch. jiným než byl ten první kluk).Po rozvodu jsem se přátelila s Miroslavem.

Vzala jsem si po druhé stejného Miloslava, v práci jsem pracovala s Miroslavem.

 

Po smrti manžela Miloslava žiji 10 let s Miroslavem - to je ten z té práce.

 

Snad jsem na některého M.nezapomněla,ale to myslím stačí,ti byli zásadní.

                     Wink  No teda,to jsem netušila???

 
Avatar
post Zaslal: 27.09.2014 12:13

Odpověď na příspěvek #118914
Uživatel: Michaela Kudláčková

Ahoj, děkuji moc....přečti si toho Junga. Je to nejlepší.   Taky se...
 

Kouknu na to. Diky.

Pripomina mi to knizku Alchymista. :)- co se stane dvakrat, stane se i trikrat...

 
post Zaslal: 27.09.2014 10:11

Odpověď na příspěvek #118913
Uživatel: Birliban

Povidani bylo skvele, diky . Pak jsem ani nemohla usnout, jak jsem se probirala ruznymi...
 

Ahoj, děkuji moc....přečti si toho Junga. Je to nejlepší.

 

Taky se tím hodně zabývá kvantová fyzika. To je vůbec strhující čtení.

 
Avatar
post Zaslal: 27.09.2014 09:11
 

Povidani bylo skvele, diky Love it.

Pak jsem ani nemohla usnout, jak jsem se probirala ruznymi udalostmi. Moc me tohle zajima, takze zkusim sehnat nejakou literaturu, info. :)

 
post Zaslal: 26.09.2014 23:00

Odpověď na příspěvek #118901
Uživatel: rak177

Mišulo,díky za moc fajn hodinku,zajímavé téma.
 

Děkuji pěkně, Ráčku - mám velikou radost i mejlů, které chodí. KissKiss

 
Avatar
post Zaslal: 26.09.2014 21:57
 

Mišulo,díky za moc fajn hodinku,zajímavé téma.Love it

 
post Zaslal: 20.09.2014 10:57

Odpověď na příspěvek #117891
Uživatel: Birliban

Me se to taky vcera moc libilo :)). Skoda, ze to byla jen hodina .
 

Moc děkuji oběma. KissJá pokaždé odjíždím a mám pocit, že jsem vlastně nic neřekla, co jsem měla říct :)))

 
Avatar
post Zaslal: 20.09.2014 07:33
 

Me se to taky vcera moc libilo :)).

Skoda, ze to byla jen hodina Frown.

 
Avatar
post Zaslal: 19.09.2014 23:11
 

Míšo dnes jsem konečně stihl poslouchat.

 

Gratuluji, moc pěkné - jste zajímavá duše a máte velice působivý projev. Umíte zaujmout i když nejste vidět Wink

 

Hezké. díky! Ok

 
Avatar
post Zaslal: 07.09.2014 17:25
 

Děkuju za vysvětlení,ano,pochopila jsem že je to k datu narození.Takže to stejné potom platí pro manžela,ten je narozen 11.12.,ta jedenáctka.Protože má potřebu nám pořád nadávat,tak si teda užije té zpětné vazby a co teprve karma.Varovala jsem ho,ale zbytečně.Doteď jsem nevěděla že jeho životní číslo 22 už se nemá sčítat,myslela jsem si že má číslo4.Stále se mám od Tebe čemu učit,jsem ráda že jsi v rádiu a doufám že tam budeš stále.Love it

 
post Zaslal: 05.09.2014 22:56

Odpověď na příspěvek #116001
Uživatel: SNÍŽEK

v rádiu jsi říkala že pozor na osmičky,proč?Syn je narozen 8.8.1985.Jo a...
 

Ahoj, to kvůli tomu Saturnu.

 

Je to silné číslo stran karmy, zpětné vazby a Saturn je prostě necitlivý a neúplatný. 

 

Takový den, klidně může lidem spočítat, co kdy pokazili.

 

Nebo udělali dobře - je spravedlivý.

 

To se týkalo data, ne životního čísla, to pozor,

 

Jsou to takové někdy zásadní dny 8. a 11. nejčastěji.

 

 
Avatar
#116001
Míšo,prosím,

SNÍŽEK
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.09.2014 22:09
 

v rádiu jsi říkala že pozor na osmičky,proč?Syn je narozen 8.8.1985.Jo a manžel je 22,já jsem nevěděla že se už ty čísla nesčítají.Děkuju Ti za odpovědi na mé otázky v rádiu.Jenom bych ráda věděla proč pozor na osmičky v synovém narození.Prosím,vysvětíš mi to?

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2014 17:45

Odpověď na příspěvek #115422
Uživatel: Michaela Kudláčková

Nemáš - od příštího pátku archivováno bude 
 

to jsem ráda,první popelení jsem neslyšela,protože jsem byla v práci,tak aspoň o to příště nepřijdu. Smile

 
Avatar
post Zaslal: 01.09.2014 11:51

Odpověď na příspěvek #115422
Uživatel: Michaela Kudláčková

Nemáš - od příštího pátku archivováno bude 
 

Tak to já taky, vždycky to nevyjde  a chtěla jsem se zeptat na totéž. Taky juchůůůůůůOk

 
post Zaslal: 01.09.2014 01:27
 

Juchůůůů, už se těším! Smile  Champagne

 
post Zaslal: 01.09.2014 00:29

Odpověď na příspěvek #115420
Uživatel: re07

Rádio Patriot hraje parádně  Jen škoda, že archiv pořadů...
 

Nemáš - od příštího pátku archivováno bude Wink

 
post Zaslal: 31.08.2014 23:00
 

Rádio Patriot hraje parádně Smile Jen škoda, že archiv pořadů rádia nearchivuje Páteční popelení a další pořady. Mám smolíka, nemůžu je poslouchat v čase vysílání Cry  

 
Avatar
post Zaslal: 31.08.2014 15:14
 

Aj na Slovensku môžem počúvať rádio Patriot, cez www.radiopatriot.cz,

 

hraje bezchybne

 
Avatar
post Zaslal: 31.08.2014 14:36
 

Praha-od začátku žádný problém se  spuštěním rádia.

 
Avatar
post Zaslal: 31.08.2014 14:00

Odpověď na příspěvek #115405
Uživatel: Birliban

Radio by melo fungovat vsude, i mimo CR. Asi je problem v pc.
 

U rakouských hranic hraje bezvadně  a to má do středních Čech dost daleko...

 
Avatar
post Zaslal: 31.08.2014 13:32

Odpověď na příspěvek #115404
Uživatel:

Mám dotaz, rádio mi nejde spustit. Funguje jen ve Středních...
 

Radio by melo fungovat vsude, i mimo CR.

Asi je problem v pc.

 
#115404

post Zaslal: 31.08.2014 12:34
 

Mám dotaz, rádio mi nejde spustit.

Funguje jen ve Středních Čechách nebo jen v pátek od 21 hod. nebo jak?

 
Avatar
post Zaslal: 30.08.2014 08:57

Odpověď na příspěvek #115391
Uživatel: sharon1

Ahoj Popelky! Pokud jste měl někdo problémy s poslechem písněte prosím...
 

Byla jsem mile překvapena, jak krásným povídáním, tak kvalitou příjmu na noťasu.Love it

 

Těším se na příští pátek, ač nevím o čem bude, dopředu je  mi jasné, že to zas bude příjemná relaxace s novými poznatky.

Děvčata, vám oběma, Míše i Šárce moc díky za krásný večer (i Pepovi!), ale toho políbit nepůjdu, aby mne Sharon něčím nevzala po hlavěKiss

 

 
Avatar
post Zaslal: 30.08.2014 07:45
 

Povidani se mi moc libilo :), tesim se na dalsi.

Diky radio Patriot a Miso.Love it

 
Avatar
post Zaslal: 30.08.2014 01:23

Odpověď na příspěvek #115390
Uživatel:

Ráčku, jsem připravena. Poslouchat se musí. Tebe i rádio.
 

Pohladit Love it

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2014 23:51
 

Ahoj Popelky!

Pokud jste měl někdo problémy s poslechem písněte prosím na patrioťáckej FB nebo na email, který je uvedený výše v článku a písněte zda jste poslouchaly přes PC či přes mobil

Aby Pepa mohl chybku identifikovat a jak píše Míša, do příštího pátku vyladit, ku spokojenosti všech!!Love it

 
#115390

post Zaslal: 29.08.2014 23:45

Odpověď na příspěvek #115388
Uživatel: rak177

Ahoj Dragankoo .Jasně,že budeeeš.
 

Ráčku, jsem připravena. Poslouchat se musí.

Tebe i rádio.Pohladit Love it

 
#115389

post Zaslal: 29.08.2014 23:44

Odpověď na příspěvek #115387
Uživatel: Michaela Kudláčková

Dík, koláč bodne. Připravila jsem si k posteli housku a dvě pomazánky....
 

Posílám ho po holubech. Ale neručím za ně. Jestli ho sežerou, tak si to s nima musíš vyřídit.ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2014 23:42

Odpověď na příspěvek #115382
Uživatel:

Ráčku....ahooooooooooooooooj.... Když to říkáš, tak budu muset.
 

Ahoj Dragankoo Kiss.Jasně,že budeeeš.Love it

 
post Zaslal: 29.08.2014 23:34

Odpověď na příspěvek #115384
Uživatel:

Michalko, lepší, když prská mikrofon, než kdyby prskal Pepa, nebo ty. Ale...
 

Dík, koláč bodne. Připravila jsem si k posteli housku a dvě pomazánky. Klidně to zajím koláčem, mlíka mám dost Ok

 
#115385

post Zaslal: 29.08.2014 23:23

Odpověď na příspěvek #115384
Uživatel:

Michalko, lepší, když prská mikrofon, než kdyby prskal Pepa, nebo ty. Ale...
 

Lenice né, ale lednice!!!!!!

 
1 2 3 > >|

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist