Pojištění právní ochrany využijete v každé životní situaci

Život je plný nástrah a my se vůči nim neumíme vždy efektivně bránit. Nemáme dostatek času, energie nebo odborných znalostí v dané problematice a najmout si právníka je příliš drahé pro každodenní řešení problémů. S pojištěním právní ochrany se již ničeho obávat nemusíte, v případě potíží můžete kdykoliv zavolat či napsat e-mail některému ze zkušených právníků, ten vám poradí a může vám pomoci vyřešit vaši nepříjemnou životní situaci. 

S čím vším se musí lidé denně potýkat? S uzavíráním různých smluv, s řešením neuznaných reklamací u nepoctivých obchodníků, s krádeží nemovitosti přes katastr, s problémy v práci a nevyplacenou mzdou nebo s autohavárií, kdy pojišťovna odmítá dodržet sjednané plnění.

 

23915OWR.jpg

 

Co všechno vás může v životě potkat?

Bohužel, pokud vlastníte nějakou nemovitost, chystáte se ji pořídit nebo prodat, má to svá rizika a úskalí.

Na místě je velká opatrnost, právník po ruce řeší podvodné smlouvy svých klientů, neodborně provedené rekonstrukce i problémové vztahy se sousedy. Váš dům či byt se také může někdo pokusit ukrást díky nekalým machinacím přes katastr nemovitostí.

 

23917OTA.jpg

 

I tyto případy se opravdu dějí! Také reklamace nemusí být vždy jednoduchá, nepoctiví prodejci vsází na to, že se neumíte bránit a neznáte pořádně zákon o ochraně spotřebitele. V práci lidé nejčastěji řeší neoprávněnou výpověď, nevyplacenou mzdu a další spory ohledně dovolené, finančních náhrad a vztahů na pracovišti. Při dopravních nehodách se vám může stát, a je to čím dál častější jev, že vám pojišťovna odmítne uhradit to, na co máte nárok.

 

Co pojištění „právník po ruce“ nabízí?

Pojištění s právníkem po ruce vyřeší vaše veškeré právní problémy, se kterými si nebudete vědět rady, v rámci jedné pojistky bude chráněna celá vaše rodina včetně partnera a dětí. Garancí je úhrada všech poplatků a právních nákladů souvisejících s případem až do výše 500.000,- Kč, a to i v případě, kdy využijete služeb vašeho vlastního právního zástupce.

 

23916Mzk.jpg

 

Zkušený právnický tým má za sebou stovky případů z mnoha oblastí, neváhejte a přenechejte své starosti druhým, pojištění lze začít využívat ihned po sjednání.

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová


 


Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 3.5 bodů z pěti


Čtěte také:

5.březen 2018 - Ani Ondráček obušek, ani Babiš kompostér, ani… 
Holky a kluci, máme OSMOU medaili!! 
Starověký Egypt: Čím Kleopatra mámila muže? 
Velká soutěž pro velké chytrolíny! 
Zdeněk Miler: Dětem. První výstava in memoriam v Pardubicích 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist