Můj sloupek IX

Dnes vám kromě příjemného pondělí budu přát i příjemný nový rok. Tedy spousty osobních úspěchů, zdraví, lásku a vnitřní pohodu neb ta je klíčem ke štěstí. Jak jsem měla možnost pozorovat a stále pozoruji, jsou vnitřní klid a rovnováha, skutečně záležitostí, na které musíme neustále pracovat a s největší jemností opečovávat.

Vlivem situací, do kterých sami sebe občas dostaneme, se stáváme oběťmi vlastní neschopnosti včas zakročit a rozpoznat, že pomyslný pohár trpělivosti je plný.

 

To má za následek v mém případě lehké zakopnutí na poli vlastní vyklidněnosti.

 

Pod tlakem v práci a jistých okolností v osobním životě, jsem poslední měsíc nosila v duchu nerudnost, která mi není ani trochu vlastní. Musím říct, že s koncem roku jsem byla nucena se zastavit a pohlédnout na všechno dění okolo sebe nehybně a z místa. Do té chvíle jsem měla pocit, že jsem vykloněna z okénka vlakové soupravy Pendolino a nemám jedinou možnost zahlédnout byť minimální obraz světa okolo sebe.

 

Samozřejmě to bylo pouze mou vlastní vinou, protože jsem se nechala tlačit do kouta a coby hromosvod jsem absorbovala blesky vysílané ze stran, které byly svou vlastní podlomeností ochromeny a své zlo vybíjely na mě.

 

Opravdový důvod se mnou měl ale v hlubokém důsledku jen pramálo společného.

 

Zbytečným plácáním se v otázkách, kde jsem a co udělala špatně, jsem ztrácela čas a hrála hru, o kterou blesky usilovaly. Naštěstí jsem jedinec bystrý a za nedlouho jsem celou hru rozklíčovala a dalšího kola, tedy jisté prohry se sebou samou prostřednictvím zlosti druhých, jsem se již nezúčastnila.

 

Je poměrně snadné upadnout na nějaký čas do stagnace a nemilých myšlenek, když jsou vám denně dávkovány v míře, která by srazila koně.

 


 

25506ZTk.jpgNa nás ale je, včas rozpoznat, že se to děje a to dřív, než to ovlivní náš osobní vesmír do takové míry, že naše vibrace tak změní rytmus až máme pocit, že nám někdo vyměnil duši.

 

Nás osobní vesmír je tím největším bohatstvím, které jsme dostali s příchodem na svět a je proto nutné si ho velmi považovat. Jestli něco na světě potřebuje opravdu hladit, tak duše. Obklopovat se hezkými věcmi, které máme rádi, poslouchat hudbu, která nás inspiruje, vídat lidi, kteří nás rozveselují a debaty s nimi obohacují.

 

Říkat hezké věci a dovolit si říct „ne“. 

 

Zastavit se a vnímat užasnou sílu stromů, pohladit květinu a nechat se obdařit její vůní, objímat lidi, které máme rádi (děkuji své drahé kamarádce Lucce, že mě tuto báječnou záležitost před lety naučila.)

 

Zkrátka milovat a dovolit sama sobě být milovaná.

 

Je mnohem přínosnější vnímat život jako dar a mít z něj radost, protože dárky dostáváme každý rád, a protože život má rád nás, bude to vždycky přesně takový dar, který jsme si přáli. Přání jsou důležitá a je úplně jedno, o čem jsou, pakliže vám přinesou radost.

 

Přejte si každý den něco hezkého, a taky druhým ať se ta energie hezky točí.

 

Mějte se rádi a prožívejte. Prožívejte všechno, co se vám v životě přihodí, protože tím získá vaše duše hloubku, pro kterou si sem přišla.

 

Buďte pozitivní, protože jako takoví záříte a záře hřeje…

 

Přeji vám všem ať je váš další rok lepší, než ten předchozí.

Ať jste vy lepší.

 

Rokem to totiž tak úplně není.

Je to o nás…

 

Tak ať jsme v roce 2018 všichni nejlepší!

 

Krásný týden. heart  

 

Pavlína Sýkorová


25124YzM.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 17 čtenářů průměrem 3.65 bodů z pěti


Čtěte také:

Muži, kteří nenávidí ženy – je libo audio verzi nebo film?  
Od prdu k prdu 
Proč křičíš, Země?! Slyšíte ji také? 
Přednáška s osobním výkladem karet: Poslední prázdninová 
Špatný herec, špatný právník 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 08.01.2018 21:50
 

Gremlini po večerceCool Jeste jednou diky holky a krasny vstup do nového rokuRock

 
Avatar
post Zaslal: 08.01.2018 21:11

Odpověď na příspěvek #212177
Uživatel: Bosorka

 A to se mi planety tváří, že by krása měla  střídat...
 

ROFL ... to přejde

 
post Zaslal: 08.01.2018 18:23
 

Wink A to se mi planety tváří, že by krása měla  střídat nádheru, v kozorohu natřískáno...a zatím se ty planety dohromady chovají jak pubertální Gremlini po večerce, co mají poprvé barák sami pro sebe Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 08.01.2018 18:02

Odpověď na příspěvek #212172
Uživatel: Bosorka

Mám pocit, že jsem vykloněná ze stejného Pendolina  Tak moc se...
 

Ok

 
Avatar
post Zaslal: 08.01.2018 16:13
 

Pavlínko,moc hezky napsané.Musíme hledat pozitivní energii i tam,kde zdánlivě žádná není a přežít vše,co je na nás za celý rok nasypáno. A další rok se oklepat a žít dál s nadějí,že to bude lepší.SmileMyslím,že přání někomu "slunce v duši " je nadčasové. Tak Ti také přeji,abys měla celý rok "slunce v duši".Love it

 
post Zaslal: 08.01.2018 15:54
 

Mám pocit, že jsem vykloněná ze stejného Pendolina Ok Tak moc se snažím nehledat smysl někde, kde není, nebrat si nic osobně, nevytvářet domněnky atd., ale někdy to je fakt na Nobelovku za mír Rock25511ZDM.jpg

 
post Zaslal: 08.01.2018 15:04
 

Dekuju holkyLove it

 
Avatar
post Zaslal: 08.01.2018 14:20
 

Ahoj Pájo,díky za pěkný článek.Preji ti hodně štěstí,zdraví a lásky v tomto novém roce.Love it

 
post Zaslal: 08.01.2018 13:28
 

Krásné povídání.Děkuji

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist