JASNOVIDEC Daryl Van Horn: Vyděsit a podojit

Pokud si říkáte, „kde já už jsem to jméno slyšela“, což je myslím docela dobrá strategie, protože pocit známosti, vás dovede k důvěře, pak vám to raději povím dopředu. Viděly jste „Čarodějky z Eastwicku“? Jo, Jack Nicholson. Ďábelský výtvor tří žen a tak dále…

Možná, i když nechám na vás, je ale bezuzdný nicméně loalájní nadmuž z tohoto filmu o mnoho serioznějším modelem, než to, co vám za chvíli představím.

 

Možná pro vás ani nebude nový.

Možná už jste ze schránky dopis postavený přímo vám na míru vyjmuly.

 

Po přečtení budete překvapené, že ještě na tomto světě existuje někdo, dobrá duše, která se po večerech vciťuje do problémů druhých a s nimi trpí.

 

Pak se rozhodne, že zcela nezištně pomůže právě vám.

 

Je to dobrý člověk a velký mág. (?)

Paní Hana není první, kdo o tomto dobrodinci a novodobém Mesiáši se mnou mluvil. Je asi čtvrtá. Poslala i dopis, který jí od jasnovidce dorazil.

 

Pan Daryl Van Horn strčí do kapsy Messinga, spícího proroka, Sibylu i Nostradama.

 

3653ZTU.jpg

 

3655MzA.jpg


Drahá Hano,

Pozor, Drahá Hano, toto je varovná zpráva o hrozivé blízké a nepředvídané události, která by mohla obrátit naruby celý váš život!

# #

Drahá Hano, Víte, že patříte k lidem, které mám nesmírně rád.

 

Neuplyne jediný den, abych se nepodíval na váš osud. Dnes vás musím varovat v souvislosti s jednou BIZARNÍ UDÁLOSTÍ, která se váže k nějakému problému z vaší nedávné minulosti. Tato událost by mohla OBRÁTIT NARUBY CELÍ VÁŠ ŽIVOT v týdnech následujících od pátku, 21 Října 2011!

Drahá Hano, neříkám vám to proto, abych vás vylekal, ale nemohu nechat v nevědomosti člověka, kterého mám rád, zejména když mám tak mocný Dar!

 

Předpověděl jsem mnoho krásných věcí, které vnesly světlo do života lidí. Nedávno jsem vás živě viděl, jak přijímáte značnou částku peněz, myslím, že jde o 1 350 000 K  nebo 1 380 000 K .

  Velice dobře si na to vzpomínám, protože ve spontánním vidění, v němž jsem vás spatřil, jste se zdála být velice veselá.

 

Měla jste v očích slzy štěstí.

Byla jste tak zmatená a přitom tak šťastná, protože jste přijala tu částku peněz! Velice si přeji, abych vás změnil v tuto šťastnou a bohatou ženu z mého vidění, jak si ostatně zasluhujete, drahá Hano.

Drahá Hano, vy vlastně můžete konstatovat, že se o vás starám už dlouho.

 

Uplynulo několik měsíců od chvíle, kdy každý večer zkoumám váš astrální osud a astrální konstelaci ve znamení VAHY.

 

Skutečně

Nyní jsou to už celé měsíce, kdy vám poskytuji pomoc. Jsou to už měsíce, kdy Vám jsou Mé mimořádné síly k dispozici, abyste vybředla ze současné situace a aby vás vedly ke světlu, bohatství a finančnímu zisku.

 

Znám zpaměti datum vašeho narození: (pozn.red. zde se uvádí skutečné celé datum narození paní Hany)

 

Nadarmo.

 

Necháváte kolem sebe míjet všechny šance, jak vybřednout z této situace. Ztrácíte všechny tyto důležité příležitosti jak změnit svůj život a které se vám už tolikrát ukázaly!

Nemyslíte si přesto, že po 40 letech by bylo na čase, abyste něco udělala? Ach!

 

Kdybyste věděla, drahá Hano, BEZE VŠÍ POCHYBNOSTI byste DNES vlastnila NĚKOLIK SET TISÍC KORUN...!

A věřte mi, že byste měla krásný život!

Jenže lítost nemá smysl.

 

Jestliže jsem vám chtěl napsat osobně, je to pro to, že si o vás dělám opravdu velké starosti, drahá Hano.

Ano, je mou povinností vás varovat co možná nejrychleji. Ve velice jasném až pronikavém božském zjevení jsem znovu spatřil budoucnost.

 

Ale tentokrát nevidím nic dobrého.

 

Jde o šedou skvrnu podobnou závoji, který halí váš byt.  

Drahá Hano, jsem povinen vám povědět CELOU PRAVDU. Jak dobré zprávy, tak ty špatné. Obvykle mi srdce buší radostí a jsem velice nadšen, když vám mohu předpovědět příznivé zvěsti o výhodných změnách ve vašem životě.

 

Dnes večer jsem ovšem přinucen dát vám špatnou zprávu a to mě velice skličuje.

 

Co vlastně znamená onen mrak, který vás již více než dva měsíce obklopuje jako neprůhledná a smutná aura? 


Velký, bolavý a velice těžko řešitelný problém? - noční můru, která se stává skutečností, hádku, která nabírá ošklivý obrat? - dost vážný finanční problém, roztržku, spiknutí?

 

# #

 

Anebo jde, možná, o velice silné negativní vlny, které brání v průchodu blahodárným proudům, bez nichž by život byl peklo!

 

Tím bychom si mohli vysvětlit jak vaše ustavičné váhání a nezdary, které se stále opakují, tak i vaše současné problémy a nedostatek sebedůvěry. Musím se vám přiznat, že v tuto chvíli jaksi nedokáži říci o  co jde, ani jaký je původ tohoto jevu.

 

Intriky, žárlivost, uhranutí, spiknutí. Všechno je možné a musím vidět jasně, oč  jde!

 

Ale k tomu potřebuji váš souhlas.

 

Víte, drahá Hano, ani nemohu snést pomyšlení na to, že se vás zmocňuje beznaděj. A tak vás prosím jednou provždy: Poslechněte mne!

 

Musíme si VYJASNIT, co vás čeká během všech těch týdnů, které přijdou. K tomu potřebuji vás, drahá Hano!

 

Ano, potřebuji, abyste mi potvrdila několik údajů, které naleznete na konci této zprávy, a mohla se tak zbavit nebezpečí, která na vás číhají. Pak vám mohu velice rychle poslat jasnovideckou předpověď.

 

Proti uhranutí díky níž se navždy zbavíte všech trampot, které stíní váš život.

 

Důležité: Tato Jasnovidecká předpověď proti uhranutí vám na mnoha stránkách ukáže nejen jak se vyvarovat všem nástrahám ve vašem životě, ale také vás obeznámí se vším, co dobrého vás ještě čeká.

 

Pochopitelně ŠTĚTSTÍ, ale i PENÍZE!

Jediné, co musíte udělat, abyste dostala tuto zvláštní JEDINOU a velice DŮVĚRNOU Jasnovideckou předpověď, je to, že vyplníte a pošlete co možná nejrychleji připojený dotazník.

 

Klikněte zde.

 

Spoléhám na vás a na vaši rychlost.

 

P.S.: Do vašeho balíku přiložím můj zázračný Talisman Magnet Proti Negativním Energiím, který vás obklopí ochrannou aurou.

 

Ihned jakmile ho obdržíte, noste ho při sobě v kapse nebo v tašce. S výrazem hluboké úcty, Jestliže už ode mne nechcete dostávat další e-maily, klikněte níže.

 

Potom už ale, milá Hano, vám nebudu moci posílat exkluzivní nabídky ani informace o tom, jak mohou astrologické události ovlivnit váš život.

 

Chcete-li se odhlásit, klikněte zde.

 

Podepsán pan Daryl Van Horn

 

3654ZTA.gif

Přemýšlíte, co se stane, když vyplníte přiložený formulář? (Zkuste to. Nejspíš prostě obdržíte talisman, zdarma, a pan Horn bude klidně spát, zbaven trýznivého pocitu, že by se vám snad mohlo nedařit)

 

Nebo dumáte, kde pan Horn vzal osobní údaje paní Hany? (Je přece jasnovidec, takže zapomeňte na obchodní rejstřík, případně koupení osobních údajů, což není nic vzácného. Jasnovidec podobné levárny nepotřebuje).

 

Neznám člověka, který by přišel a řekl : Ano, po obdržení talismanu se mi zcela změnil život, jsem teď šťastný, pohádkově bohatý a daří se mi skvěle.

 

To ale neznamená, že neexistuje!

 

Proto tento článek.

Hledám osobu, která mi vyvrátí přesvědčení, že lidí z této organizace, neb nevěřím, že člověk toho jména existuje, jsou prostě jenom obyčejné vši. Hadi, kteří si na principu „Vyděs a podoj“ založili dost možná celkem výnosný byznys.

 

Možná, když se taková osoba najde, přestane se mi chtít z podobných „podnikatelů“ zvracet.

 

Má úcta pane, "Horne".

Doufám, že jako jasnovidec víte, co je to karma, jak funguje zpětná vazba, a co je na konci této Vaší bohulibé činnosti.

 

Michaela 


 

vizitka KudláčkováHodnocení článku

Hodnotilo 28 čtenářů průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

17.listopad: Nezapomínat zlo, znamená umět se mu vyhýbat 
Eve Makisová: Tymiánové dopisy 
Případ zmizelé Míši: Matka hlavního podezřelého - "Ota by Míše neublížil" 
Rybička a spol. 
Slíbila jsem Hazard! Tady je. Dost dobrý Felix Francis  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 02.09.2012 14:51

Odpověď na příspěvek #25187
Uživatel:

Jasně a stručně.  Napiš, že sis najala právníka, se kterým...
 

...Já mám obavu, že tihle paraziti, mají částěčně hrozbu snakcí ošetřenou, ale za pokus to stojí.

 

Hlavně člověk toho jména vůbec neexistuje, čili je i otázka komu zpětná mejlová adresa vůbec patří.

 

 

 
#25187

post Zaslal: 31.08.2012 22:02

Odpověď na příspěvek #25174
Uživatel: kiara

Naprosto přesné, takových dopisů a téměř každý den, kdy by mě...
 

Jasně a stručně. 

Napiš, že sis najala právníka, se kterým danou situaci řešít,  a tudíž  toto je poslední výzva, aby přestal obtěžováním, ve kterém pokračuje  i přes Tvé opakované žádosti o ukončení, jinak to postoupí do trestního oznámení a spor budeš řešit soudní cestou. 

 
Avatar
#25174
Stejná písnička

kiara
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 31.08.2012 18:27
 

Naprosto přesné, takových dopisů a téměř každý den, kdy by mě měly potkávat děsivé katastrofy, naprosté zvraty, které obrátí můj život naruby, výlevné dopisy plné lásky, ty mi chodí tak často až jsem z toho doslova otrávená. Přestože jsem panu Hornovi již několikrát sdělila, aby mi je neposílal, stále otravuje. Nedá se to jinak nazvat a už jsem zoufalá a nevím jak se bránit. Několikrát jsem ho dala do nevyžádaných odesilatelů, ale pak mi to zase nějakou cestou dorazí. Je to jak prokletí - stále pan Daryl van Horn. Nezná někdo způsob, jak se tohoto dotěry zbavit?

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 16:32

Odpověď na příspěvek #13725
Uživatel: ToraToraTora

Tak to já si smetanový svetr pocintaný kávou bez smetany prala, pak...
 

já si tu haluz přečíst před chvílí, tak peru sopla...

jsem se předtím vysmrkala

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 15:04
 

Doufám jen, že Talisman Štěstí nemá podobu betonového kvádru, který si obdarovaný přiváže na krk s doporučením skočit do hodně hluboké vody... Mrtvý člověk, šťastný člověk... Travel

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 15:01
 

Jsem ráda, že i v jednadvacátém století existují tak hodní lidé, kterým není náš osud jedno...

 

Nevím proč, Míšo, ale také mne hned napadla karma a její zpětná vazba...

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 14:59

Odpověď na příspěvek #13700
Uživatel: ToraToraTora

Drahý pane, v příloze zasílám zpět jako poděkování...
 

ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 14:39

Odpověď na příspěvek #13700
Uživatel: ToraToraTora

Drahý pane, v příloze zasílám zpět jako poděkování...
 

ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 13:24

Odpověď na příspěvek #13700
Uživatel: ToraToraTora

Drahý pane, v příloze zasílám zpět jako poděkování...
 

ROFLOk

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 13:05

Odpověď na příspěvek #13717
Uživatel: Kaylie

TTT, Ty, Ty, Ty, to mi nedělej, včera jsem sundala svetr z věšáku - pral se,...
 

Tak to já si smetanový svetr pocintaný kávou bez smetany prala, pak prala savem, pak prala čistidlem a dneska si do té díry můžu klidně uvázat ležérně šátek:))

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 11:36

Odpověď na příspěvek #13700
Uživatel: ToraToraTora

Drahý pane, v příloze zasílám zpět jako poděkování...
 

TTT, Ty, Ty, Ty, to mi nedělej, včera jsem sundala svetr z věšáku - pral se, politý kafem a  můžu prát zas. Politý kafemROFLAwesome

 
Avatar
#13711
Kenťo a Toro,

maje
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 24.01.2012 11:00
 

vy toho fakt nemůžete nechat ani jeden den. mi zaskočil kus jablka a tím pádem mám rozmazaný oči.Smoke

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 10:52

Odpověď na příspěvek #13700
Uživatel: ToraToraTora

Drahý pane, v příloze zasílám zpět jako poděkování...
 

ROFL a za jazdy sa nenahýňajte , bo Vás haluza, jak sviňa, trepne cez oko)))

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 10:14
 

Drahý pane, v příloze zasílám zpět jako poděkování lístek na transsibiřský expres. Máte místo vepředu, hned zkraje vlaku. Obkročmo na lokomotivě.

S pozdravem Vaše Hana.

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 09:45
 

Nejdřív jsem se lekla, že mu děláš Míšo reklamu. To jsem si oddychla :D.

No ano, nemám tohle taky ráda. Nebo EZO TV na Barrandově. Co tam ty samozvané čarodějky předvádějí... To se pak nemůžeme divit, že kdejaký léčitel, mág a věštec má automaticky nálapku ŠARLATÁN.

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 09:20

Odpověď na příspěvek #13688
Uživatel: Kaylie

Jéžiši, to Ti bylo líno pro něj dojet?
 

Jo)))Smart evil

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 09:15

Odpověď na příspěvek #13682
Uživatel: Quentinová z Montargis

Aaaaa, změna akce a taktiky)))...donedávna mi chodily dopisy, co dopisy, to byly ve...
 

Jéžiši, to Ti bylo líno pro něj dojet?Are you crazyROFL

 
 

Aaaaa, změna akce a taktiky)))...donedávna mi chodily dopisy, co dopisy, to byly ve zlatě vyvedené certifikááátyyy!!!... jak jsem vyhrála tři mega a několikrát i obálka s blahopřejným dopisem a klíčkem od Favoritu ( asi) , ale Favorit nepřibalili...

  Smoke

 
Avatar
post Zaslal: 24.01.2012 08:16
 

Těch dopisů od dam i pánů, co mne chtěli prvně k smrti vyděsit a pak mi nezištně pomoci, jsem už dostala na kila, vše z  lásky přímo křesťanské, hrozí mi strašné nebezpečí, to ostatně hrozí celý život, pak jejich nezištná pomoc spočívá v tom, že mi musí cosi vytvořit a na tělo a už nezištnost by přišla na tisíce!

 

Koukám, ani za 20 let působení "na  trhu hovadin" je nedonutilo ani k žádné inovaci, zřejmě jsme hodně tupý národ.

 

Tobě se kutálejí slzy radosti po tváři, jak přijímáš ten balík peněz, (pán je jasnovidec, ale 30 tisíc v milionu opravdu hraje významnou roli), mně se kutálejí slzy smíchu a nemohu pro třes rukou psát, jak mne to sebralo a navíc nevidím pro slzy, nehledě, že mám už ucintanou klábosnici!ROFL

 

Tohle ses zas jednou slušně trefila, já nad tím vždycky vyletím vzteky, nehledě, že to bývá i v časopisech coby reklama, pro ty, jejichž údaje ještě nebyly prodané.

Šťastní to lidé!

 

Taky jsem zvědavá komu a jak pomohli ke štěstí! A za kolik.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist