Co hračičkům k Vánocům?

Taky máte často pocit, že váš chlap z té puberty nikdy nevyroste? Bere synovi vláček a po nocích potajmu „paří“ videohry? Tak proč mu chcete dávat k Vánocům další hodinky a luxusní diář? Udělejte mu tentokrát opravdu radost a dopřejte mu od Ježíška parádní hračku jen pro něj!

2877NDg.jpg

 

Otevřeně přiznávám, že mě k tomuto článku inspirovala nedávná návštěva u mého kamaráda, kam jsem neprozřetelně vzala i svého přítele. Kamarád totiž dostal k narozeninám funkční repliku dobývacího stroje, u které můj mužský doprovod strávil příjemné odpoledne, zatímco já se stala neviditelnou.

Volného času jsem využila k menší úvaze nad ideálním dárkem pro chlapa. Mylně jsem se totiž domnívala, že mladý muž nejvíce ocení erotické prádlo oblečené na své partnerce, zatímco starší pány okouzlí spíše nejnovější typ tabletu nebo kvalitní víno. Máte-li ovšem doma hračičku jakéhokoli věku, nezbývá vám, než pořídit dárek v jeho stylu. A z čeho můžete vybírat?

Dobývací stroj trebuchet

 Každý chlap, který si v mládí hrál na rytíře, jistě toužil dobýt nějaký ten hrad nebo pevnost. Splňte mu jeho dětský sen a pořiďte mu repliku trebuchetu. Tato obléhací dalekonosná zbraň pracuje na principu vahadla a je vyrobena podle originálního nákresu Leonarda da Vinci. Trebuchet má hned dvě výhody:

  • Můžete si jej sestavit jako stavebnici u Vás doma
  • Je plně funkční a v odpalech dost přesný (kamínek o velikosti 1cm3 odhodí do vzdálenosti 8m)

Jen vřele doporučuji vyhnat ho s tím ven, nebo alespoň poschovávat všechny skleničky, zabednit skleněné výplně knihoven a sundat křišťálový lustr.
 

Cena: 492 Kč
Dostupný na: http://www.papirovehelmy.cz/

 

trebuchet

  

Vrtulník na dálkové ovládání

 Pokud si myslíte, že zrovna váš muž z chlapecké touhy po vlastní helikoptéře už vyrostl, pak se na 90% mýlíte. Z mého rychlého průzkumu mezi pánskou částí obyvatel by vrtulníkem nepohrdl ani jeden (z 12 dotazovaných různého věku). Na výběr máte z nepřeberného množství typů, designů i barevných kombinací a většina modelů bezproblémově vzdoruje i slabšímu větru. Ideální způsob jek dostat partnera ven z domu jinak, než do hospody, nemyslíte?


Cena: cca 600 – 18 000,- Kč
Dostupné na: http://www.rc-vrtulnik.eu/

 

vrtulník
 

 

Miniaturní parní stroj
Už jste někdy viděly padesátiletého džentlmena radostně vískat nad rozsvícením pidi pouliční lampy pomocí páry? Ne? Tak to jste určitě ještě nikdy nedarovali miniaturu parního stroje. Je jen na vás, jestli zvolíte parní traktor, lokomotivu, nebo mini parní elektrárnu. Pokud je váš manžílek technický hračička, nemohli jste mu dát lepší dárek.
 

Cena: cca 1200 – 20 000,- Kč (najdou se ale i výjimečné kousky v ceně luxusního auta)
Dostupné na: http://www.stoletipary.cz/

 

parní stroj


Elfský luk
Má váš partner v knihovně kompletní trilogii od Tolkiena včetně Hobita a Pána prstenů? Hltá fantasy filmy a na halloween chodí zásadně za zaklínače? Pak mu jistě uděláte radost dvoumetrovým elfským lukem. Jen mám jedno bezpečnostní upozornění: NIKDY s ním nechoďte do lesa střílet! Riskujete tak své nervy, duševní zdraví, ale i rozpad dlouholetého vztahu (pohled na milovaného muže bláznivě pobíhajícího s lukem a toulcem šípů po lese – v horším případě ještě křičícím něco jako: „Legolas je nejlepší!“, to, věřte mi, není moc hezký pohled).
 

Cena: 1064,- Kč
Dostupný na: http://www.papirovehelmy.cz/

 

elfský luk

 

 Roboraptor
Budete se divit, jak moc může vašeho partnera tenhle robotický dinosaurus potěšit. Díky nejnovějším technologiím se pohybuje dimorfními pohyby (tedy jako živý tvor) a navíc je vyveden v nejmodernějším designu. Ovládá se buď na dálku, ale díky zabudovaným senzorům je schopen i samostatného pohybu v prostoru (reaguje na většinu překážek). Navíc mu můžete nastavit i povahu podle nálady – jednou na hravé mládě, podruhé zas na krvežíznivého dravce. Uznejte, který muž by odolal…
 

Cena: 1668,- Kč
Dostupný na: http://interaktivni-hracky.heureka.cz/

 

roboraptor


Mít doma muže-hračičky je sice někdy o nervy a absolutně k zbláznění, ale aspoň vás jen tak neomrzí. A protože jsou zpravidla věčnými dětmi, odmění vás za vhodný dárek dětsky upřímným nadšením. Co víc si můžete přát?

 

Katka


Kata Cihova 


Hodnocení článku

Hodnotili 4 čtenáři průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

DENÍK 
Pro knihomoly a soutěživce: BONAPARŤAČKA 
Slečny neprodávám 
VELIKONOCE! Na Popelkách bez katů a udavačů 
Zas jedna kravina z úst pana Putina 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 12.12.2011 17:24

Odpověď na příspěvek #10784
Uživatel: Quentinová z Montargis

Nedostane nic, zlobil jako sviňa.
 

Ty to vždycky napravíšROFL

 
Avatar
post Zaslal: 12.12.2011 15:22
 

no ba,dám mu luk,pak ho naštvu a mám to spočítané.

 
 

Nedostane nic, zlobil jako sviňa.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist