Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Zajímavé informace o hovně

nahled

… a nejen o něm. Předkládám vám, milé Popelky vskutku perlu a budu ráda, bude-li zdobit archív tohoto magazínu. Nikoli proto, že bych měla radost, mohu-li beztrestně vypsat slovo píča, to přenechám jiným, vyšším, ale pro lásku k tajům historie, což o mě víte. Uvidíme, co řekne na obsah robot na FB, ale vás teď zvu hodně hluboko do minulosti, kdy se mrdalo, jako se dnes běhá…

 

více... 16.05.2018
S TorouTorouTorou

Tip na sobotu: Protiteroristický seminář

nahled

V květnu 1945 vzduch voněl šeříky a euforií. Tehdy všichni věřili, že nyní se jim mír podaří již navždy ubránit. Že jsme se poučili a se všemi vypořádali. Ne, nechci tady laborovat nad tím, nakolik jsme se vypořádali se všemi nacistickými zločinci a nakolik s těmi, kteří přišli po nich. A nebudu ani uvažovat nad tím, zda jsme se poučili, protože odpověď je jasná. Albert Einstein řekl: "Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny." 

více... 11.05.2018
S TorouTorouTorou

Funus

nahled

Víte, co to je dress code a jak se příhodně obléct pro konkrétní příležitost? Osobně si myslím, že mé vědomosti ohledně oblékání jsou na tom poměrně dobře a šatník také. I když si neodpustím ranní rituál před otevřenou skříní na téma: Já prostě nemám co na sebe. Manžel se tváří, že neslyší, nebo že už odjel do práce a tělo zapomněl na gauči. 

více... 7.05.2018
S Renatou

Vlastimil Hela: Tajemství bohyní na Žítkové

nahled

„Jistě žili po svém, jednoduše. Byl to jejich život a většina ani o lepším nevěděla, natož aby po něm toužila a chtěla něco měnit. Na co taky? Kopce, lesy i půda, kterou si od hor a lesů půjčili, jim dávala málo, ale to málo bylo vším, co potřebovali. Hofer, jak je znát z jeho článků, cítil sounáležitost s krajem, do kterého se dostal víceméně za trest. Postupně objevoval jeho kouzlo, a také něco, co mu pod vousy moc nešlo – čarování, magii a Bohyně.“

 

více... 27.04.2018
S Michaelou a hostem

VÍTE, KDO JSEM? – Tentokrát o gagát

nahled

Narodil jsem se ve znamení Vodnáře. Bylo to v roce, kdy významní sourozenci představili významný posun v oboru, jehož významný představitel před několika dny zesnul. To je panečku tajnosnubná věta, že?! No co byste čekali, právě ode mě…O mém tatínkovi by se dalo říci, že byl sladký ouřada. Moje maminka byla hodná, venkovská bytost, která mému otci dala mimo mě, ještě dvě děti.

 

více... 23.04.2018
S Michaelou

Oldjob.com? Pojídači a zvěrokleštiči

nahled

Zaujala vás profese pojídače hříchů, když jsem ji včera nadnesla? Věřím, že ano… Zapsat si člověk dnes tuto prastarou profesi do svého živnosťáku, na tuty bude v MHD kolem něho spousta volných míst. Včera jsem nechala tohle zajímavé téma na dnes, aby mělo sólo prostor. Zaslouží si ho…

 

více... 11.04.2018
S Michaelou

Jste tím, čím jste si přáli být?

nahled

Když před mnoha … no, před několika lety viděl můj otec mou brilantní práci s matematikou a zeměpisem, prorokoval mi, že budu jednou v rámci obživy „v parku kartáčovat vrabce“. Dost se mi ta myšlenka líbila. Hodně i proto, že jsem tomu rozuměla přesně tak, jak to řekl, neb mi bylo dvanáct…

více... 10.04.2018
S Michaelou

Odtajnění očí a vaší brilantní intuice!

nahled

Musím říct, že jste potvrdili tézi vědců o tom, že člověk je obdařen schopností intuitivně vycítit nebezpečí z očí druhého člověka. V testu, který jsem v pátek vydala, jste excelovali. A to jak tady na magazínu, tak i na Facebooku. Lze tedy říci, že vzorek testovaných byl velký. Zlo identifikujete téměř neomylně!

 

více... 26.03.2018
S Michaelou

Je oko do duše okno? Tak schválně

nahled

Určitě už se vám už stalo, že jste seděli proti člověku, jehož pohled jste vydrželi stěží několik minut. Víceméně od začátku, od první výměny pohledů jste měli potřebu utéct, nebo rozhodně odejít. Je to takový ničím neodůvodněný vnitřní neklid, mnohdy strach, nejistota. Naopak jsou lidé, jejichž pohled je vám příjemný anebo jen na nás nemá žádný vliv. Člověk je vybaven intuicí, používá ji, ale mnohdy ji následně upozadí.

 

více... 23.03.2018
S Michaelou

Everybody TOO!

nahled

Asi bude hodně těch, které by mohly říct: „me too“. Prakticky bych si troufla napsat, že méně bude těch, které onu zkušenost nemají. To sice neznamená, že většina chlapů jsou prasáci, ale znamená to, že jich je hodně. Nevím ale, zda to také znamená, že nakonec bude pomalu postižený ten, lépe řečeno ta, která není „too“.

 

více... 21.03.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist