Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

KRÁSNÝ BELTINE VŠEM!

nahled

SVÁTEČNÍ VYDÁNÍ

Jeden z nejvýznamnějších a také jeden z nejhezčích pohanských svátků, který si musíme užít. A kdyby ne u dvou ohňů, připravených z devíti druhů dřeva, tak alespoň v duchu a s vědomím, že jde o velice krásný a silný den. (nezapomeňte si skočit, holky!)

více... 30.04.2017
S Michaelou a hostem

Případ zmizelé Míši: Matka hlavního podezřelého - "Ota by Míše neublížil"

nahled

V případě zmizelé Michalky Muzikářové se toho už napsalo mnoho. Víme, co má dívenka ráda, víme, že před jejím zmizením zmizel i její králíček, víme, jaký postoj zaujala maminka holčičky a víme i, jak moc ztrátou trpí babička. Víme o tom, že jeden z hlavních podezřelých v tomto případě, spáchal koncem ledna 2017 sebevraždu. Ale kolik prostoru se věnovalo člověku, kterého většinová část veřejnosti pokládá za pachatele?

více... 29.04.2017
S redakcí

Pojištění právní ochrany využijete v každé životní situaci

nahled

Život je plný nástrah a my se vůči nim neumíme vždy efektivně bránit. Nemáme dostatek času, energie nebo odborných znalostí v dané problematice a najmout si právníka je příliš drahé pro každodenní řešení problémů. S pojištěním právní ochrany se již ničeho obávat nemusíte, v případě potíží můžete kdykoliv zavolat či napsat e-mail některému ze zkušených právníků, ten vám poradí a může vám pomoci vyřešit vaši nepříjemnou životní situaci. 

více... 28.04.2017
S Michaelou

4.Říše bude dokonalejší

nahled

Dovolte mi tento článek jako úvahu, jako podnět k přemýšlení. Text není návodem, jak zjistit, co je správné a co špatné. Ani není nějakou kategorizací zla. To totiž ani nejde. Nikdo se vědomě nepostaví na stranu zla. Vždycky na stranu dobra. A dobro by bez zla neexistovalo. A proto je třeba ponejprve pojmenovat zlo. Potom se rozhodnout a na straně dobra proti zlu bojovat.

více... 27.04.2017
S Renatou

David Michie: Pes Jejího Veličenstva a jeho mise

nahled

Tak úplně zrovna nejsem psomil. Navíc knihy Davida Michieho z mého pohledu mají někdy střídavou kvalitu, ale to je asi dáno tím, že každá oslovuje jinak laděné čtenáře.

Jeho Dalajlamovy kočky mi sedly neuvěřitelně a dodnes patří k těm top knihám pedantsky se dloubajících v psychice koček, duchovna a v tom všem se líně rozvalující.

více... 24.04.2017
S Michaelou

Asteroide JO, doufáme, že NE

nahled

Dalším „okololetcem“ v řadě a současně také velkým tématem pro apokalyptické proroky je asteroid, který byl pojmenován jako 2014 JO25. Přimlouvám se, aby pánové z NASA zapojili lidský mozek a dávali tomu normálnější jména… třeba asteroid Fredy…ať pak po té apokalypse víme, že to byl Fredy a ne nějaký shluk znaků.

více... 19.04.2017
S Renatou

Alberto Villoldo: Návrat duše

nahled

Šamanská cesta do minulosti a ozdravení budoucnosti. Tak zní podtitul knihy, která zcela předčila má očekávání. Šamanismus je něčím, co může západního člověka neskutečně lákat, ale také díky "civilizací zašpiněnému" vnímání velmi mást. Autor studovat tyto techniky více než dvacet let, sám prošel iniciačními procesy u domorodců a vše spojil se známou psychologií, archetypy a problémy, které řešíme. Cítíte se neúplní? Beze smyslu? Možná vám chybí kus duše.

více... 18.04.2017
S Michaelou

KRÁSNÉ SVÁTEČNÍ PONDĚLÍ, POPELKY!

nahled

Určitě máte pro koledníky výslužku připravenou, protože něco za něco. Oni nám zdraví, my jim vejce. Kdybychom hledaly symboliku, ani nemusíme hledat dlouho, pokud se odrážíme od podstaty samotné Ostary – Velikonoc. Je to o plodnosti, o zdraví, o novém životě…o kráse, o slunci. 

více... 17.04.2017
S Michaelou

Čemeřice, Belladona, arsen, sarin, chlor – máme to v genech!

nahled

Kde se to v lidech vlastně vzalo, že jsou schopni použít nemoc jako zbraň? Něco tak zákeřného, leč velice účinného? Myslíte, že nápad využít v boji biologické, dnes i chemické zbraně je nějaký následek morální degenerace moderního člověka? Kdepak. Moderní člověk je jenom zmodernizoval. Ale přišel na ně ještě dávno před tím, než se narodil Kristus.

 

více... 13.04.2017
S Renatou

Enrique Barrios: Ami, chlapec z hvězd, Ami se vrací

nahled

„Aby se z nich stala moudrost, musí být pocity osvětleny rozumem. A aby se rozum proměnil v opravdovou inteligenci, musí být osvětlen emocemi.“ Z Amiho si odnesete dozajista nějakou tu větu, která stojí za zapamatování na celý život. Stejně jako z Malého prince. 
Vím, že Ami je k němu často přirovnáván, a o to zvědavější jsem na Amiho byla. Je jiný… 

více... 5.04.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist