Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Přemýšlíte, jak zviditelnit ještě více svou firmu? Reklamní předměty jsou jednou z možností

nahled

Pokud patříte mezi maminky na mateřské dovolené, zřejmě hledáte způsob, jak si přilepšit. Ideální volbou je začít podnikat. Založit si vlastní společnost v současné době není nic složitého. Když začnete jako živnostník, první rok nemusíte platit zdravotní a sociální pojištění, tedy pouze v případě, že jste vedená jako žena na mateřské dovolené. 

více... 17.07.2018
S TorouTorouTorou

Číst, snít, cestovat

nahled

Říká se, že kolik knih přečtete, tolik životů prožijete. Ne každá má hrdinu a příběh, který by vás dokázal rozbít na kousíčky jak čínskou vázu. Listováním v kuchařce potrápíte spíš chuťové buňky než srdeční svalovinu. Slovník vás možná nakopne ke studiu jazyka, i když poplakat si nad ním můžete taky dobře. Zvlášť, když si uvědomíte, že byste ho nepotřebovali, kdybyste tenkrát ve škole dávali pozor.

 

více... 16.07.2018
S Michaelou

Za svou pravdou stát

nahled

SVÁTEČNÍ VYDÁNÍ
Jak to zní pevně, silně a hrdě, že? Nikdy jsem nebyla dobrá na letopočty a v dějáku jsem všechno doháněla tím, že jsem barvitě líčila děj bitev, dramaticky gestikulovala a byla bych se i dojetím nad padlými králi rozplakala, jen aby profesorka zapomněla, že jsem kdesi na začátku neřekla datum a rok. Pár si jich ale přece jenom pamatuji. Patří mezi ně 6. červenec 1415.

 

více... 6.07.2018
S TorouTorouTorou

Hodina mezi psem a vlkem

nahled

Člověk se od přírody bojí tmy. Znamenala pro něj nebezpečí. Navíc jsme nebyli evolucí vybaveni drápy či tesáky k lovu nočních hlodavců, ani zrakem takovým, abychom o nějakou tu myšku v noci nezakopli. Jsme zkrátka denní zvíře, naše tělo je tomu uzpůsobeno a pokud nás nějaká okolnost donutí bdít i po západu slunce, zakládáme ohně nebo tančíme za svitu Edisonova vynálezu.

 

 

více... 4.07.2018
S Renatou

Michael Morris: Co nesmíte vědět

nahled

Řekla bych, že co nesmíme vědět, už stejně tak nějak tušíme. Je to těžké téma a klobouk dolů před autorem, že se vůbec do takové stoky pustil. Pevně utažená, pevná a neprůhledná je pavučina událostí a souvislostí, které hýbou světem. Představte si svět jako království, o kterém rozhoduje pár vyvolených, někdo mocný a ostatní jen žijí to, co si ti druzí usmyslí. Fungujeme podle pravidel, která vymyslel někdo tak, aby právě jemu byly ku prospěchu. 

více... 27.06.2018
S Michaelou

Hrobka Bj 581 – Copak je to za Vikinga?

nahled

Zdálo by se, že tam, kam vás chci zavést, už to ode mě tak dobře znáte, že snad ani není nic, co bychom objevili. Vždyť mezi severskými Bohy jsme na Popelkách jako doma. Známe velkého vládce bohů Odina, jeho dobrotivou ženu Frigg, krásnou Freyu, pána hromů Thora, zlomyslného Lokiho i chudáka Baldra …

 

více... 11.06.2018
S TorouTorouTorou

GDPR

nahled

Od GDPR jsem si slibovala hodně. Zvlášť, když e-shopy začaly hromadně rozesílat maily s žádostí o souhlas novými podmínkami. Doufala, jsem, že když souhlas nedám, nebudu mít každé ráno třicet spamů ve schránce. A tak jsem se prostě přikrčila a začala všechny žádosti o souhlas ignorovat. Přitvrdili. 

více... 31.05.2018
S TorouTorouTorou

Z multiplexu pod širák

nahled

Od malička chodím ráda do kina. V dobách mého dětství jsme měli kino dokonce i ve vesnici a dodnes si pamatuji Bolka a Lolka na divokém západě. A taky ty sklápěcí dřevěné sedačky sešroubované do jedné řady, co vám dokázaly useknout prst, když jste nebyli dost pohotoví, nebo měli špatné kamarády se špatnými nápady. Kino bylo středobodem dění na vsi. 

 

více... 29.05.2018
S Michaelou

Pomněnková Hadačka

nahled

Článek je věnovaný Míše „Muzice“ a také spoustě těch, jimž její osud … a zejména pak fakt, že nic zatím, více, než rok po osudném 10. lednu (ano desátém, protože jsem přesvědčena, že to je datum jejího zmizení) nevedlo k jejímu nalezení … není lhostejný. A také kriminalistům, kteří udělali, co mohli, a jejichž snahu a úsilí by nebylo hezké zpochybňovat, ale ocenit. I oni mají děti.

 

více... 28.05.2018
S Michaelou

Zajímavé informace o hovně

nahled

… a nejen o něm. Předkládám vám, milé Popelky vskutku perlu a budu ráda, bude-li zdobit archív tohoto magazínu. Nikoli proto, že bych měla radost, mohu-li beztrestně vypsat slovo píča, to přenechám jiným, vyšším, ale pro lásku k tajům historie, což o mě víte. Uvidíme, co řekne na obsah robot na FB, ale vás teď zvu hodně hluboko do minulosti, kdy se mrdalo, jako se dnes běhá…

 

více... 16.05.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist