Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Pavlínou

Můj sloupek VIII

nahled

Krásné pondělní ráno dobří lidé. Doufám, že jste vstoupili do nového týdne s úsměvem a plní optimismu. Mé poslední dva týdny byli vskutku hektické a navíc poměrně vyčerpávající, takže jsem se kromě angíny nebyla schopná věnovat téměř ničemu. Díky svým báječným přátelům a jejich akcemi protkaným životům jsem se ale opět mohla intenzívně zamýšlet nad životem a jeho nevýslovnou hloubkou. 

více... 11.12.2017
S Michaelou

Jak moc je blbej pučtok? Armádně!

nahled

Když už je jedinec obdařen blbostí, ještě to neznamená, že by se zahrnul do jedné škatulky. Stejně jako génie řadíme do různých oblastí, tak i blbce je třeba pečlivě rozlišovat. A není to jedno. Je to přímo věda.

více... 1.12.2017
S Pavlínou

Můj sloupek VII

nahled

Příjemný začátek týdne všem, kteří se rozhodli započít ho s úsměvem. Ti, kteří se nebojí překonávat sami sebe, můžou se mnou začít jednadvaceti denní program „Nestěžuji si“. Začínám s ním právě dneska a jsem na sebe mooooc zvědavá. 

více... 28.11.2017
S Pavlínou

Můj sloupek VI

nahled

Příjemné pondělí a s ním i nadcházející týden. Doufejme, že se to dnešní obejde bez řetězové SMS, která mě vyprovodila vstříc tomu minulému. Neumím tak úplně pochopit, co vede člověka k tomu, aby hned v pondělí ráno začal vyhrožovat svým přátelům, že jestli mu jako nepřijde tahle zpráva zpátky, tak budu mít deset let smůlu, pásovej opar, syfilis, celá moje rodina mě zavrhne, přejede autobus, příští prezident bude Okamura a to přesně v tomhle pořadí.

více... 20.11.2017
S Renatou

Eva Hölzelová: Arina

nahled

Je to pohádka? Nebo mýtický příběh? V roli čtenáře budete často tápat, až se nakonec rozhodnete tuhle věc neřešit a ponoříte se do svěžího příběhu odloženého znetvořeného chlapečka Adama, který vyrostl u lesních žen, moudrých a spravedlivých. Převzal od nich jejich moudrost, a přidal mužnou odvahu. Jednoho se musel vydat do světa, protože tak už to bývá.

více... 15.11.2017
S Pavlínou

Můj sloupek V

nahled

Máme tu pondělí a to je samozřejmě čas na další sloupek. Čili vás tímto zdravím a doufám, že vám předám zase kousek úsměvu. Uplynulý týden byl skvostný a to především díky cestě na koncert oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse. Vezmeme to ale pěkně popořádku ať se v tom zase sama neztratím, což zvládám poměrně s přehledem i u sebe doma.

více... 13.11.2017
S Michaelou

Co má Svatý Martin společného s hříchem?

nahled

To jsem vám dala tím titulkem co? Svatý a hnedle ho spojím s jedním, z dokonce hlavních hříchů. Chudák Martin. Ten kdyby se exhumoval, patrně by okamžitě zase rychle umřel. Vedle toho, že vůbec nejezdí na bílém koni, což by tento dobroděj a vzor skromnosti asi přešel, rozhodně by na naše stoly, které se jeho jménem prohýbají pod svatomartinskou husou, koukal jako Hurvínek. 

více... 10.11.2017
S Renatou

Jan van Helsing: Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu

nahled

Když se ke slovu dostane krizová situace, kdy se dostaneme na samé dno a přicházíme o něco nesmírně cenného, pohled na svět se dramaticky mění. Člověk někdy přijde o všechno. Přijde o práci, rodinu nebo o zdraví. Možná se už nikdy nepostavíte na nohy. Možná už nikdy nedáte dohromady rozbitou rodinu. Možná pak zůstane jediným, co vám zbývá víra, že vše se děje z nějakého důvodu. A že všude je světýlko naděje, které je třeba jen nalézt.

více... 8.11.2017
S Pavlínou

Můj sloupek IV

nahled

Krásné pondělní ráno a celý následující týden všem dobrým lidem. Jako již tradičně i další z uplynulých týdnů byl příjemný, ač více méně pracovní. Vždycky, když přijdu unavená z práce, vzpomenu si na svůj život v Londýně a dobu, kdy jsem tam zoufale sháněla zaměstnání. 

více... 6.11.2017
S Renatou

Jan van Helsing: Kniha za milion

nahled

Všechny knihy Jana van Helsinga jsou ve smyslu „Ruce pryč od této knihy“, což je také název jednoho z jeho starších titulů. Aneb šokující téma nastoleno a nyní se od něj pěkně odrazit. V Knize za milion se dozvíte návod na to, jak býti v životě šťastní, naplnění a jak nemít existenční starosti. A i když tu autor často zabíhá do tajemství těch nejbohatších elit, či spíše privilegovaných vrstev, nenechte se odradit. 

více... 1.11.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist