Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Mě nedostanou!

nahled

Dneska měli u nás v práci sraz kreténi. Nikdo jim neřekl, že je to časově omezená akce, takže se trousili celý den. Asi se svolávali na Facebooku nebo se množili v okapové rouře za barákem. Jinak to není možné, že jich je tolik. U brány stál jejich hlavní kápo a každému rozdával heliový balonek nafouknutý jejich egem. 

více... 14.11.2018
S Michaelou

Koloběžky. Vadí/nevadí?

nahled

Zatímco jedni jsou tolerantní a vlastně jim koloběžky v Praze přijdou jako lepší řešení, než předchozí segwaye, druzí volají po jejich zákazu a to ihned. Osobně se řadím ke skupině první. Potkali jsme v Praze teď v rámci oslav výročí 100 let naší republiky mnoho lidí na těchto strojích a fakt nemám pocit, že by nás kdokoli ohrozil, a to ani v místech, kde bylo lidí hodně.

 

více... 30.10.2018
S Michaelou

Víte, kdo jsem? (říjen 2018)

nahled

Mohu třem z vás přinést krásnou cenu. Ale nebude to snadné...Narodila jsem se ve znamení Skopce a ve stejném roce, kdy zemřela arcivévodkyně Eleonor Skotská. Byla jsem princezna. Divoké, ale roztomilé děvčátko. Když mi bylo dvanáct let, můj otec se stal nejvyšším představitelem církve.

 

více... 17.10.2018
S TorouTorouTorou

Vanilka s vůní zločinu

nahled

Přes poněkud mrazivá rána a dny vyplněné slunečními paprsky, které již jen sotva pálí, spíš hřejí, začal krásný podzim, který teprve čeká na všechny své barvy, chutě a vůně. Tohle období voní víc, než jakékoliv jiné. Po štrůdlu s jablky a skořicí, po švestkovém koláči a ořechových rohlíčcích.


 

více... 2.10.2018
S Michaelou

Galvanovna v Rantířově: Když mají jalovice telata

nahled

Přesně tohle přirovnání mě napadlo, když jsem vyposlechla a následně načetla neuvěřitelně absurdní příběh, který by si těžko kdo svedl představit jako reálný. My ale víme, že v tomto státě může být reálné i to sebeabsurdnější. Přesněji řečeno, i ta jalovice povije za úplatu tele.

 

více... 24.09.2018
S Renatou

Kniha - Mu-žung Süe-cchun: Než slehne rudý prach

nahled

Než slehne rudý prach, stane se celý Wej Taův život. Život mladého advokáta žijícího si na tak vysoké noze, jak to pro čínskou zkorumpovanou oblast soudnictví a práva typické. Život tak spletitý nejen událostmi, ale i morálním vývojem, že právě to dělá z knihy nezapomenutelné čtení. Chvílemi se vám bude tajit dech, chvílemi vás obestoupí lidský hnus a pochopení zákona džungle. Román má nepopiratelné charisma už od prvních stránek

více... 14.09.2018
S Michaelou

Až zapomenu, budu senilní!

nahled

A bude to znamenat, že si nepamatuji datum svého narození. A to se zatím nestalo. Je to podivné vůbec v tento den oslavovat. Snad leda to, že jsem přežila. Tedy to, že přežila moje máma. Snad by bylo co slavit, ale celý život s tím mám problém, protože mi to jednoduše pokaždé přijde skoro vlastenecky nekorektní.

více... 21.08.2018
S Renatou

Negativní myšlení versus neužitečné myšlenky

nahled

„Abychom zachovali vyvážený a pozitivní přístup k životu, potřebujeme udržet na uzdě negativní způsob myšlení, říká Stephanie Brookes v Malé knize meditací. Kniha plná drobných i větších tipů na procítění svých emocí, životních situací a vědomého prožívání i běžných věcí, umění najít si klid sami na sebe. To je základ toho vyváženého života, o kterém píše?

 

více... 7.08.2018
S obchodní nabídkou

Roční vozy Škoda – kompromis mezi novým a ojetým autem

nahled

Málokdo má našetřeno tolik peněz, aby si mohl pořídit úplně nový automobil. Na druhou stranu po něm všichni řidiči touží. Nová auta mívají výrazně nižší poruchovost a člověk se nemusí bát, co s nimi asi jejich předchozí majitel dělal. Pokud se k nim budete od začátku chovat hezky, déle vydrží. Jen kdyby ty ceny nebyly tak vysoké.

více... 2.08.2018
S obchodní nabídkou

Přemýšlíte, jak zviditelnit ještě více svou firmu? Reklamní předměty jsou jednou z možností

nahled

Pokud patříte mezi maminky na mateřské dovolené, zřejmě hledáte způsob, jak si přilepšit. Ideální volbou je začít podnikat. Založit si vlastní společnost v současné době není nic složitého. Když začnete jako živnostník, první rok nemusíte platit zdravotní a sociální pojištění, tedy pouze v případě, že jste vedená jako žena na mateřské dovolené. 

více... 17.07.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist