Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Pochodeň č.1 - Národ, který zapomene svou historii…

nahled

…ano, je nucen ji opakovat.

Nikdy bych nechtěla, aby se ještě kdy opakovalo něco takového, aby se mladí lidé ve věku mé dcery upálili.

 

více... 16.01.2019
S Renatou

Tom Kenyon: Moudrost Hathorů

nahled

Možná jsou to ti, kdož ovlivnili egyptskou civilizaci. Možná jsou to ti, kdož ovlivní jednoho dne komplet i naši civilizaci. Kdoví… a právě proto je toto poselství dávné civilizace o tom, jak probudit a trénovat své interdimenzionální schopnosti tak lákavé, doslova vzrušující s každou další stranou.

 

více... 8.01.2019
S Michaelou

Máte křídu? A umíte Tři krále správně „podepsat“?

nahled

Tři hvězdáři, tři učenci, tři mudrcové, tři králové... je to jedno, kdo byli a zda vůbec. K našim dvěřím přináší dar štěstí a požehnání. Tak, jako je přinesli malému Ježíškovi. Máte připravenou křídu? Bezva. Tak ale neudělejte stejnou chybu, jako většina lidí. To znaménko +, to není plus.

více... 6.01.2019
S Michaelou

Když Ježíšek, tak Pražské Jezulátko

nahled

Ježíšek přece nemusí být na kříži. Nemusíme se dívat jen na Jeho utrpení a s tím si ho spojovat. Ani Jemu samotnému by se to jistě nelíbilo. A pokud chceme dát této, tak dobré osobnosti podobu, třeba pro naše děti v období Vánoc, tak proboha … copak neznáme Jezulátko? No, navzdory faktu, že je naše, známe my, Češi o mnoho méně, než cizinci. A to je fakt škoda.

 

více... 3.01.2019
S redakcí

ŠŤASTNÝ A RADOSTNÝ NOVÝ ROK, POPELKY !!

nahled

NEOHLÍŽET SE! PODÍVEJTE, VEPŘEDU JSOU PRVNÍ VTEŘINY NOVÉHO ROKU! ROKU 2019, KTERÝ I TEĎ, O PŮLNOCI PŘINÁŠÍ SLUNCE. AŤ JE PRO VÁS VŠECH DALŠÍCH 31 535 999 SEKUND, JEN ZÁŘIVÝCH, HŘEJIVÝCH A SVĚTLÝCH. NA ZDRAVÍ, POPELKY! heart

více... 1.01.2019
S TorouTorouTorou

Vánoční obžerství vede k náboženské toleranci

nahled

Pokusím se vám to vysvětlit, aniž byste museli absolvovat druhou lahev vína. I když za sebe mohu říct, že mi to teprve s druhým korkovým špuntem konečně došlo. Jíme, abychom milovali. Zvlášť na Vánoce. Jestli jste si mysleli, že všechno to cukroví, chlebíčky, jednohubky, obložené talíře, vánočka, vinná klobása a…..já to nechci ani vyjmenovávat, protože mám pocit, jako když Karel Heřmánek četl Dorotě Máchalové její seznam hříchů.

více... 31.12.2018
S Michaelou a redakcí

Krásné Vánoce, Popelky!

nahled

Milé čtenářky, čtenáři, kamarádi … jménem redakce vám přeji co možná nejkrásnější Štědrý den v kruhu rodiny a vašich blízkých. Přeji vám pohodu, klid a stálý úsměv. Ať jsou vaše vánoční svátky přesně takové, jaké si přejete, aby byly.

 

více... 24.12.2018
S TorouTorouTorou

Protože jsou Vánoce

nahled

Každý rok je to stejné. Pozorně poslouchám skrytá přání a tajné sny blízkých, s hlavou jak pátrací balón pročítám dopisy Ježíškovi, abych pak vzala útokem obchody. Všechno dělám s rozmyslem a s dostatečným časovým předstihem, takže se neodehrávají žádná dramata. I přesto mám pak v den D a hodinu H divný pocit, že na to, kolik mne to stálo energie je to podezřele rychle za námi a v nenávratnu. Letos ne.

 

více... 14.12.2018
S Michaelou

Ježíškova kancelář. Bezva! A pak že to nejde!

nahled

Opravdu s povděkem jsem zaznamenala, že jsme si konečně všimli, že ten dědek s červeným kulichem je sice fešák, ale jaksi není náš. Na pár let měl náš Ježíšek pomalu domácí vězení. Domácí v tom smyslu, že v našich domovech se ještě udržel, zatímco venku se drápal po římsách a ve výlohách nějaký cizí klaun.

 

více... 13.12.2018
S Renatou

Vinnetou naší doby

nahled

Bára Hrzánová je opravdu Vinnetou naší doby. Ženská musí být tak trochu chlap, to je ta pocitová informace, která mi zůstala jako příjemný dozvuk z potěšení duše, ale i analytické mysli po dočtení. Trošku životopis, trošku rozhovor, trošku niterná zpověď a návod na to, jak v dnešní době být Vinnetou. 

více... 26.11.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist