Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Everybody TOO!

nahled

Asi bude hodně těch, které by mohly říct: „me too“. Prakticky bych si troufla napsat, že méně bude těch, které onu zkušenost nemají. To sice neznamená, že většina chlapů jsou prasáci, ale znamená to, že jich je hodně. Nevím ale, zda to také znamená, že nakonec bude pomalu postižený ten, lépe řečeno ta, která není „too“.

 

více... 21.03.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XVII - Nostalgie

nahled

Krásný týden všem, především potom lidu pracovně vytíženému, neb přesně k tomu jsem se již naplno přidala. Poslední dva týdny mi daly pořádně zabrat a to je důvod proč minulý týden sloupek nevyšel. Hlubokou omluvu posílám do Žďáru nad Sázavou mamince Lence, jejíž dcera a současně má dobrá kamarádka hledání Mého sloupku ohodnotila, jako vypuknuvší paniku. 

více... 13.03.2018
S Michaelou

5.březen 2018 - Ani Ondráček obušek, ani Babiš kompostér, ani…

nahled

Ani vám nevím, čím bych začala, abych vám povyprávěla o dojmech, když je těch dojmů tolik. A tak začnu koncem. Hodně dobře jsme se pobavili s organizátory při podepisování petice za odejití pana Ondráčka, když jsme společně zkonstatovali, že se patrně zítra dočkáme poděkování od pana Babiše ze to, že jsme ho tak hezky podpořili v boji.

 

více... 6.03.2018
S Michaelou

Znovu na Václavák? No když to musí být. A ono musí

nahled

Upřímně nechápu, jak se to stalo a proč vlastně. Nebo jak je vůbec možné, že jsme nechali dojít k tomu, že se nám musí opakovat historie. Je to proto, že kdo ji zapomněl, je donucen ji opakovat? Možná…

 

více... 5.03.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XVI - nocleženka

nahled

Krásný týden přátelé, tak jak se vám mrzne? Můj sloupek vychází obvykle v pondělí ovšem v tomto čase, kdy bez problému zamrzá i plápolající oheň, zamrzly u mě doma i ty internety. Začínám podezírat Ilumináty v čele s Ledovou královnou, že v tom mají minimálně dva prsty. Tohle se nedá.

 

více... 27.02.2018
S Michaelou

Invertovaná soutěž s pěvci

nahled

Slíbila jsem vám ji a slib plním. Nemyslete ale, že to bude nějaké jednoduché. Jste vytrénovaní na poslední soutěži s městy, a proto si nemohu dovolit vymyslet pro vás něco snadného. A tak jsem tentokrát všecko invertovala…

 

více... 26.02.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XV - O lásce?

nahled

Příjemné pondělí a následující týden. Já osobně se na něj těším velmi. Důvodem není nic jiného než fakt, že mi po déle, než měsíci budou sundávat moji drahou kamarádku, Sádru Zábradlíovou. První kroky z nemocnice hodlám věnovat bazénu a následně sauně. To mi totiž chybí ze všeho nejvíc. 

 

více... 19.02.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XIV

nahled

Krásný týden všem. Jak už jste společně se mnou stačili zmapovat, není to vůbec jednoduché být já. Tento týden jsem tomu dostála naprosto geniálně. Pro pracovní vytížení jsem neměla čas psát Můj sloupek v neděli a ani v pondělí, kdy se mi podařila opravdu delikátní záležitost.

 

 

více... 14.02.2018
S Michaelou

Soutěž: Poznávačka o onyx a knihu

nahled

Už tady dlouho nebyla nějaká vaše oblíbená poznávačka. Tak jsem vám jednu vytvořila. Tentokrát jsem do obrázků zakomponovala názvy českých městeček. Bude jich devět. Děsně mě to bavilo, tak jsem se musela doslova přinutit toho už nechat.

více... 12.02.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XIII

nahled

Příjemný začátek nového týdne. Všem přeji, aby ho započali pěkně s úsměvem a vkročili do něj tou pravou nohou. Aby to bylo přání originální, kynu u toho svou levou sádrovou rukou. Minulý týden jsem se podrobila dalšímu rentgenu a definitivnímu verdiktu v podobě zlomeného zápěstí. 

více... 6.02.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist