Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

S Landigo stačí učit se cizí jazyk 10 minut denně

nahled

O tom, jak důležité je dnes umět cizí jazyky, snad ani není třeba diskutovat. Uvědomujeme si to téměř všichni, málokdo má však dostatek motivace a sebekázně, aby byl schopný se cizí řeč učit, ačkoliv ho k tomu nenutí škola či zaměstnání. Přitom stačí deset minut denně.

více... 23.06.2017
S Michaelou a redakcí

Všechno nejlepší, děti!

nahled

Poprvé se tento svátek slavil v roce 1952 a přidalo se k němu hnedle 53 zemí po celém světě.  Dnešní datum a pevné místo v kalendáři si vydobyl o dva roky později. Ovšem v Turecku slaví svátek dětí už od roku 1920 a to 23. dubna a tak to tam mají dodnes.

více... 1.06.2017
S Michaelou

Humor bez humoru, jako hrob bez hrobu

nahled

Bezkonkurenčně nejstrašnější model je tento: Se zanícením, patřičnou gestikulací a obrovským nasazením vyprávíte naprosto geniální vtip, při čemž teatrálně mácháte rukama, měníte hlas a vstanete i ze židle, aby vaše etuda dostala patřičnou razanci a… A… NIC.

více... 26.05.2017
S Michaelou

Kajínek je volný - Svoboda ještě není osvobození (a co tyhle nahrávky?)

nahled

Pro jedny oběť justičního omylu, pro jiné právě omilostněný nebezpečný vrah. Jiří Kajínek se dočkal a dostal milost. V rámci své prezidentské pravomoci mu ji podepsal včera Miloš Zeman. Tento krok avizovala hlava státu již v dubnu s tím, že o jeho vině není Miloš Zeman přesvědčen. Takových lidí je hodně.

 

více... 24.05.2017
S Michaelou

Psí poslání. Berte balík kapesníků a usedněte

nahled

Můj první manžel byl u dojemných filmů rafinovaný. Znenadání se vztyčil jako kobra a poněkud prkenně odkráčel, zatímco já vzlykala, jako placená plačka. Zelenou míli mi prostě beze slova vypnul s tím, že mi jde o život. Pak to dokoukal sám. Zaslechla jsem, že má rýmu. No nevím, jak by to dělal u tohoto filmu. Bylo by to „Odcházení“ II. Ale stojí to za to!

více... 19.05.2017
S Michaelou a redakcí

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, MAMINKO!

nahled

S nejhlubší úctou a láskou přeji všechno nejlepší napřed mojí mamince. Děkuji za to nejcenější  -  za život, který mi dala a pečlivě chránila. Děkuji za trpělivost, toleranci, lásku i obětavou péči, i když to neměla jednoduché. Děkuji za tisíce odpovědí a laskavost, se kterou mě vedla ke všemu, co pokládala za důležité, hodnotné, zásadní...

více... 14.05.2017
S Michaelou

Co vám mám vysvětlovat, když tomu nerozumíte? Už nic, pane Babiši

nahled

Naposledy jsem tohle „kouzlo“ udělala, když mi bylo něco málo přes dvacet. Čekala jsem své první dítě. A byla jsem děsně v euforii z toho, že bych snad mohla spolu s tisíci lidmi na Václaváku, na Staromáku a všude, vykřičet a vydobýt svým rozhodným postojem moment, kdy se moje dítě narodí do svobodné země, kde slovo „demokracie“ nebude jen trapnou satirou. 

více... 12.05.2017
S Michaelou

KRÁSNÝ BELTINE VŠEM!

nahled

SVÁTEČNÍ VYDÁNÍ

Jeden z nejvýznamnějších a také jeden z nejhezčích pohanských svátků, který si musíme užít. A kdyby ne u dvou ohňů, připravených z devíti druhů dřeva, tak alespoň v duchu a s vědomím, že jde o velice krásný a silný den. (nezapomeňte si skočit, holky!)

více... 30.04.2017
S Michaelou a hostem

Případ zmizelé Míši: Matka hlavního podezřelého - "Ota by Míše neublížil"

nahled

V případě zmizelé Michalky Muzikářové se toho už napsalo mnoho. Víme, co má dívenka ráda, víme, že před jejím zmizením zmizel i její králíček, víme, jaký postoj zaujala maminka holčičky a víme i, jak moc ztrátou trpí babička. Víme o tom, že jeden z hlavních podezřelých v tomto případě, spáchal koncem ledna 2017 sebevraždu. Ale kolik prostoru se věnovalo člověku, kterého většinová část veřejnosti pokládá za pachatele?

více... 29.04.2017
S redakcí

Pojištění právní ochrany využijete v každé životní situaci

nahled

Život je plný nástrah a my se vůči nim neumíme vždy efektivně bránit. Nemáme dostatek času, energie nebo odborných znalostí v dané problematice a najmout si právníka je příliš drahé pro každodenní řešení problémů. S pojištěním právní ochrany se již ničeho obávat nemusíte, v případě potíží můžete kdykoliv zavolat či napsat e-mail některému ze zkušených právníků, ten vám poradí a může vám pomoci vyřešit vaši nepříjemnou životní situaci. 

více... 28.04.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

TOPlist