Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


RUNY I. CO MUSÍTE VĚDĚT

nahled

Nevrhejte se na amulety a vlastní sadu, dokud nevíte, základy. Nejenže byste nevěděli pořádně co děláte, ale ochudili byste se o příběh a informace, které vám pomohou nejen k pokoře k těmto tajemným symbolům, ale také o lásku k jejich mocným vládcům.

více... 7.03.2014

RUNY II. - BOHOVÉ RUN

nahled

Každá runa má svého patrona. Svého boha, kterého si berete na pomoc pokaždé, když sáhnete po možnosti pomoci si třeba amutelem. Bohové run mají své vlastnosti i slabé stránky. Každému je poplatný nejen třeba den v týdnu, ale i strom a hlavně oblast, která vás zajímá.

více... 6.03.2014

RUNY III. - VÝZNAM RUN

nahled

Nyní už zevrubně víte, co alespoň v úplném základu vědět potřebujete. Pomocí run lze stejně dobře nahlédnout do budoucnousti, jako třeba usnadnít si amuletem momentální situaci, nebo pomoci sobě či druhým v době nemoci. Nezapomeňte prosím, že pokaždé, když runy používáte, oslovujete přímo jejich bohy, V tuhle chvíli jsou to již i vaši bohové.

více... 5.03.2014

RUNY IV. - VÝROBA VLASTNÍ SADY I AMULETU

nahled

Má to svá pravdila a nyní už je vám asi jasné, že rozhodně ne zanedbatelná. Teď už si klidně můžete dovolit vyrobit vlastní runovou sadu, amulet pro sebe nebo pro druhého, nebo si třeba jen jednorázově požádat některé z bohů prostřednictvím jejich run o pomoc a podporu. Tady je návod a přeji hodně štěstí.

více... 4.03.2014

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist