Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Zábavná prkna na kolečkách ─ jaký je mezi nimi rozdíl?

nahled

Věděli jste, že skateboard vznikl v Kalifornii vylepšením surfařského prkna kolečky? Narodila se tak zábava, pro kterou nebyly potřeba vlny. A její popularita přetrvává dodnes, nejen v Kalifornii. Není ale prkno jako prkno. Kromě klasických skateboardů si dnes můžeme pořídit i longboardy nebo pennyboardy. Jaký je v nich vlastně rozdíl? 

více... 24.11.2016
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Brněnský zábavní park BRuNO je specialistou na dětské oslavy narozenin

nahled

S nástupem dospělosti pro nás oslavy narozenin už tolik neznamenají – stačí, že si na nás příbuzní a přátelé vzpomenou s přáním. Děti, to je něco jiného. Často nemohou ani dospat, jak se těší na dárky, kamarády a zábavu. Připravte jim takovou oslavu, na kterou nezapomenou nejméně do dalších narozenin!

více... 13.10.2016
S TorouTorouTorou

Bílé dilema

nahled

Každé ráno a každé odpoledne se opakuje stejný scénář. Někdo z rodiny stojí u lednice a zírá do ní jak turista do propasti, aby po nekonečně mrazivé půlhodině prohlásil: „ Tady nic není.“ jsem v jádru dobrý člověk, a tak smířlivě hledám řešení: „ A na co bys měl chuť?“ Beru to jako řečnickou otázku. Protože vím, že v lednici je šunka, dva druhy sýra, paštika, tavený sýr, máslo, ...

více... 10.10.2016
S Michaelou

Sex ve školce? Proč ne?

nahled

Já vím, že jsem vás tím titulkem odstřelila, ale ačkoli přiznávám, že to byla trochu nadsázka, tak daleko od pravdy nejsem. Ukážu vám, co mi prostě nedalo také nezaujmout postoj. A je mi úplně jasné, že co do postoje jednotní nebudeme. Vlastně nejsme. Ať už tady u nás, nebo na Slovensku, kterého se téma týká. Hele …

více... 4.10.2016
S Michaelou

Sbíráte? Co?

nahled

Včera jsem se setkala se zajímavým pánem. Přišel mi zajímavý tím, že sbírá. Kde co a už od malička. Sbírá pera (má jedno z 18. století), žárovky a taky šicí stroje. Po jeho odchodu jsem se zamyslela, jestli já nejsem nějak poškozená, když nic nesbírám. Tedy vyjímám zavařovačky, ale to je asi spíš obsese.

více... 27.09.2016
S TorouTorouTorou

Snídaně je základ dne

nahled

Známé arabské přísloví radí: „Snídej sám, obědvej s přítelem a večeři nech nepříteli.“ Tomu nahrávají i nynější doporučení všech dietologů a výživových poradců. Snídaně je zkrátka grunt a měla by být tím nejbohatším jídlem dne. Je to základ, který zajistí dostatek energie a sil na celý den....tedy pokud ještě přijde ten oběd a mezitím pár svačinek.

 

více... 20.09.2016
S TorouTorouTorou

Poslední plavky

nahled

Plavková sezóna, jak se zdá, stále ještě nekončí. Léto si nechce dát pohov a pořád ještě to je venku na koupání. Po téhle stránce se letošní léto skutečně vydařilo. A bylo to skutečně pestré. Za dva měsíce prázdnin jsme se vykoupali ve všech možných nádržích, koupalištích a rybnících, co jich jen příroda a lidé vymysleli. Bylo to skutečně pestré koupací léto.

 

více... 2.09.2016
S TorouTorouTorou

Nové písanky a staré svačiny

nahled

Včera večer se mi večer z ničeho nic rozbušilo srdce. Bilo na poplach, že mi hrudník nadzvedával dekolt. Chvílemi jsem měla pocit, že mi někdo stojí na krku těžkou vojenskou botou. Dlouhé minuty se mi srdce snažilo roztrhnout hrudník. Jsem jinak zdravá, ale tohle mě vyděsilo. Žádné mžitky, tma před očima, dušení….nic takového. Jen ten zběsilý tlukot, který mi tepal až v uších jak rozladěné staccato amatérského souboru. 

více... 1.09.2016
S Michaelou

Oplodnění bez souhlasu? Není to nefér?

nahled

První, co mě při přečtení článku z odkazu, který jste vložili včera do diskuze, napadlo, bylo, že proč by se žena měla dovolovat, co udělá se svým tělem? Po chvíli přemýšlení už jsem ale tak jednoznačná nebyla. Ono to totiž sice je její tělo, to zase ano, jenomže pak už ne. 

více... 8.07.2016
S Michaelou

Homosexuální rodiče? Bude to jako s Mauglím

nahled

Asi bych jako zapřisáhlý liberál měla vyjádřit radost z konce diskriminace 4% vzorku populace a napsat, že konečně budou i homosexuálové moci být ze zákona rodiči. A nevyjádřím. Čistě proto, že ačkoli nemám nic proti těmto párům, dle mého rodiči být z přirozenosti nemohou. 

více... 6.07.2016
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist