Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Jak naučit děti na kolo? Hlavně nic neuspěchejte!

nahled

Valná většina rodičů se snaží vypěstovat ve svých ratolestech lásku ke sportovním aktivitám. Je jasné, že vše musí probíhat nenásilnou formou, jinak se chlapci a děvčata začnou vymlouvat. I když existuje mnoho volnočasových činností, jako jsou jízda na kolečkových bruslích, fotbal, pěší turistika, bruslení či lyžování, v České republice vede cyklistika.

více... 16.11.2017
S Michaelou

O Nikdovi a Samosetovi

nahled

Rádi pohádky? Určitě ano. Zvláště, pokud postavy známe, pokud jsou součástí našich životů. Že pohádkové postavy nemohou být součástí našich reálných životů? Ále ano! A dokonce se s nimi setkáváme pomalu denně. Asi tak stejně často, jako s rodinnými příslušníky.

 

více... 6.10.2017
S TorouTorouTorou

Prázdninová slza

nahled

Hola,hola, škola volá. To jste si asi už všimli, protože regály obchodů zaplnily aktovky a sešity. Pomalu tím pádem končí i prázdniny, které mám od dětství spojené s koupáním, výlety, sluníčkem a hromadou ovoce, která se dá najít a sníst kdekoliv a kdykoliv. Konec prázdnin jsem nikdy neměla ráda. Od té doby, co jsem matkou třech dětí, se na konec prázdnin svým způsobem těším. 

více... 31.08.2017
S TorouTorouTorou

Motáky z tábora

nahled

Na motáky z tábora od dětí se vždycky těším. Za prvé se vždycky královsky pobavím, protože ignorují pravopis, podstatnosti i to, že existuje tatínek. Zásadně je tedy dopis adresován nám oběma, ale začíná slovy: „Ahoj maminko.“ A za druhé se na něj těším, protože bez ohledu na jejich talent brnkat mi na nervy, mi zkrátka chybí. Letos dvojnásob.

více... 11.07.2017
S TorouTorouTorou

Cítíte to ve vzduchu? Blíží se vysvědčení

nahled

Já tenhle čas miluji již od dob, kdy jsem byla dítko školou povinné. Konečně bylo rozhodnuto, známky uzavřeny a z učitelů se stávali v těchto dnech lidé. I když bylo jejich polidštění vykoupeno naším potem. Zapomněli na zkoušení, hodnocení, testování…Zato rozdali rozličná nářadí, abychom vlastními silami pečovali alespoň těchto pár dní o to, co oni milovali  a my nenáviděli: o školu. 

více... 26.06.2017
S redakcí

Tipy na inspiraci pro zdravé snídaně

nahled

Snídaní to všechno začíná. Když se ráno nastartujeme správně, máme velkou šanci, že se budeme po celý den cítit lépe. Jak na to a zároveň si pochutnat u zdravých variant? Inspirujte se v tomto článku a pusťte se do změn pro vaše lepší zdraví.

více... 1.05.2017
S redakcí

S reflexní vestou budou vaše děti vidět na 200 m

nahled

Tušíte, na jakou dálku vás spatří řidič, pokud půjdete po silnici v modrém nebo červeném oblečení? A dokážete odhadnout, jak se tato vzdálenost změní, když si pořídíte nějaký reflexní prvek? Člověk v modrém oblečení je za snížené viditelnosti (mlha, tma, husté sněžení apod.) vidět asi na 18 metrů. Nejlepší je z tohoto hlediska bílý oděv, v něm budete viditelní až na 55 metrů. 

více... 22.02.2017
S TorouTorouTorou

Vím, že nic nevím

nahled

Během základní školní docházky učitelé vyvinuli značné úsilí, aby do mne vpravili to, co osnovy požadovaly. Bez ohledu na to, zda jsem zrovna toužila být popelářem, kavárenským filozofem nebo přístavním povalečem, většinou jsem doufala, že takové blbosti nebudu ROZHODNĚ ve svém životě potřebovat. Skoro se mi to splnilo. 

více... 19.01.2017
S redakcí

Jak vybrat školní batoh pro vaši ratolest?

nahled

Sotva přišel začátek nového pololetí, váš potomek přišel s tím, že by potřeboval novou tašku do školy? Původní aktovka utrpěla těžkou újmu a už se nedá spravit? Capart z ní vyrostl natolik, že se mu rozpáraly popruhy na ramenou? Problém chybějící tašky pro školáka budete řešit častěji, než by se vám bylo líbilo, je to ale potřeba. 

více... 17.01.2017
S Michaelou

Vánoce: Když rituál, tak nesmrtelný. My máme pohlavkový

nahled

Každá rodina má nějaký ten vánoční rituál, prostě výběr aktů, které se drží. Teď vyjímám sekery pod stolem, Titanikové lodičky a jiné krvelačnosti. Něco malebného, historicky zažitého je pomalu všude. U nás je to mimo jiné facka a polévka všude, jen ne v talíři.

více... 19.12.2016
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist