Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Tak zase za rok

nahled

Prázdniny jsou za námi. Tohle zjištění jistě rozesmutní děti a některé dospělé. Bez ohledu na to, kolik nám je let a jak dlouho jsme od školních lavic, jsou prázdniny vždy časem dovolených, odpočinku, koupání, výletů, grilovaček a zkrátka všeho, co máme rádi. Je na to čas, počasí přeje a díky školním prázdninám můžeme trávit tento čas jako rodina.

 

více... 3.09.2018
S TorouTorouTorou

Co za to?

nahled

Peníze jsou až na prvním místě. A taky nesmrdí. Jejich padělání je trestné. Všichni jsme přesvědčeni, že bez nich by nám bylo lépe, ale  víme, že s nimi je to ještě lepší. Peníze ovládají svět. Jsou oběživem a proto je potřeba, aby obíhaly. Tedy je někdy s lehkým, spíš však s těžkým srdcem do oběhu pouštíme a opouštíme.

 

více... 31.08.2018
S TorouTorouTorou

Se šípkovou, nebo se zelím?

nahled

S dovolením ještě jedním článkem u vaření a jídla zůstanu. Poslední roky se čím dál tím více klade důraz na lokální suroviny a regionální potraviny. To je velmi příjemný a udržitelný trend. Miluji všechno, co má hlavu a patu. Proč jíst v zimě jahody, které projely kus světa, když máme naše vlastní ovoce a zeleninu, které vyrostly za humny, když už ne na naší zahradě.  Spolu s trendy z celého světa se s lokálními surovinami dostávají ke slovu i regionální recepty. 

více... 22.08.2018
S obchodní nabídkou

Dodávejte svým dětem vitaminy, které potřebují!

nahled

To, jak jsou vitaminy, minerály a stopové prvky pro zdravý vývoj dítěte důležité, vám potvrdí každý pediatr. Někdy je ale jejich dodávání do dětského organismu tzv. přirozenou cestou těžké. Když něco dítě nechce, tak to zkrátka nechce. Pak přicházejí vhod speciální multivitaminy pro děti.

více... 22.08.2018
S Michaelou

Reportáž: Když košík, tak Velký. A proč?

nahled

Moje dcera Miška je maniakální a zcela se vymyká trendu této doby. Zatímco totiž 99,9% populace napříč věkovými kategoriemi lepí na své schránky obřími písmeny, „nevhazovat letáky“ a nejraději by k tomu ještě umístili hnízdo afrických včel, ona se na každý těší. Ona miluje letáky.

 

více... 19.08.2018
S TorouTorouTorou

Když vaří chlap

nahled

Na myšlenky o mužích v kuchyni mne přivedla kniha. Vlastně kuchařka speciálně pro muže. Moc jsem nevěděla, co si o ní mám myslet, stejně jako o mužích v kuchyni. Jsem tak trochu stará škola. Doma v kuchyni vždy kouzlila maminka nebo babička. Jasně, že chlapi vařili také…hlavně když nebylo zbytí. To jsme obstaraly především my, děti, protože hlad je silnější než cokoliv. A když je maminka v nedohlednu, chtělo by to něco do bříška.

 

více... 15.08.2018
S obchodní nabídkou

Osm netradičních zážitků pro letošní léto

nahled

Za skvělými zážitky není nutné létat na druhý konec světa. Spoustu toho můžete zažít i doma. Přímo za humny se vám nabízí netradiční adrenalinové aktivity, odpočinkové víkendy, kulinářské kurzy a zážitková odpoledne. Máme pro vás tipy na deset skutečně zajímavých zážitků v různých cenových relacích.

více... 27.07.2018
S TorouTorouTorou

Pravidlo jedné tašky

nahled

Tohle pravidlo u nás funguje už do doby, kdy děti zahodily plenky, dudlíky a zařadili se po bok nás, milovníků cestování. Ne, že bychom s nimi necestovali, do té doby. Kufr našeho auta vyplňoval veškerý hardware, bez kterého se miminko neobejde. A když jedno miminko vyrostlo, přibylo rázem druhé. 

více... 24.07.2018
S redakcí

Česko zavádí dlouhodobé ošetřovné, co to znamená?

nahled

Vyžaduje si zdravotní stav vašeho příbuzného dlouhodobou péči? Od 1. června 2018 máte nárok na 3 měsíce placené dovolené. Jak získat dlouhodobé ošetřovné a co musíte splnit? Poradíme vám, kdy máte na dlouhodobé ošetřovné nárok.

více... 30.06.2018
S TorouTorouTorou

Tábor

nahled

Blíží se prázdniny. Ne, moment, ony už jsou tady a dychtivě mi klepou na rameno. Jako vždy jsem nemile překvapena a opět zaskočena. V záchvatu paniky jsem naplnila několik tašek, do kterých jsem nasypala vše, co mají děti ve skříni, aby jim na táboře nic nechybělo. Dcera si dobalila zbytek do třetí tašky, takže to vypadá spíš na emigraci než dva týdny pod stanem. Radši jsem jí zamkla pas.

 

více... 29.06.2018
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist