Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Tak trochu punkové vánoce

nahled

Když jsou děti malé, je právě adventní období asi tím nejkrásnějším čase, kdy snadno zapomenete na to, jak strašný nepořádek dělají, jak nemožně sprosté na sebe jsou a jak dokonale ignorují jakoukoliv vaši snahu o výchovu. Je to zkrátka kouzelné období, plné tradic, sladkých vůní a příjemných příležitostí, které dělají život pohádkovějším. 

 

více... 29.11.2018
S komerční informací

Půjčka ihned na účet? Tři věci, na které si dejte pozor!

nahled

Potřebujete získat v co nejkratším časovém intervalu finanční prostředky? Pokud ano, jistě budete hledat nějakou nebankovní společnost, která vám dokáže poskytnout potřebnou hotovost prakticky ihned. Na trhu je takovýchto společností poměrně hodně a každá se liší specifickými podmínkami. U půjček realizovaných ihned je ovšem zapotřebí počítat s na finančním trhu poměrně tradičními pravidly. Těch je samozřejmě hned několik.

více... 28.11.2018
S TorouTorouTorou

Vzpomínky milující vyděračky - adventní kalendář

nahled

Každý rok jsme touhle dobou se sestrou dostaly od babičky adventní kalendář. Nebudu tady nostalgicky vzpomínat na tehdejší kvalitu čokolády a vzdychat nad aktuální nabídkou. Především proto, že si vůbec nepamatuji na to, jak chutnal. Vlastně chutnal očekáváním, netrpělivostí, vánocemi a mou vlastní nenažraností a zvědavostí.

 

více... 23.11.2018
S Renatou

Pavlína Brzáková: Kryštof ADéHáDě

nahled

Milé dámy, maminky…. Pro mne je tohle jedna z nejsilnějších knih pro maminky. Pavlína Brzáková je obdivuhodná spisovatelka, která umí vytáhnout z lidské duše ryzí zlato i se vší bolestí a upřímností, kterou takové lidské poznání obnáší. Nebojí se napsat, jaká je selhávající matka, tím hůř, že ji v tom každý utvrzuje, a nebojí se říct, že máma má být jako silný strom, protože…

 

více... 22.11.2018
S Michaelou

Daruji Mildovi ledvinu. Ale co dál?

nahled

Mám za to, že jsme to možná tak trochu čekali, my a vy, kdo čtete Popelky od začátku, asi víte, oč jde. Milda je velký bojovník a velký kus Lva, ale holt, jak je starší a starší, jeho ledviny, ze kterých si úspěšně dělá legraci, v reálu nestíhají. A čím bude větší, tím unavenější jeho ledviny budou...

 

více... 19.11.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XVIII - Ježíškova vnoučata

nahled

Krásné pondělní ráno všem lidem dobré vůle, protože přesně těm dnes věnuji svůj sloupek. Ten měl, jak víme, teď nějakou dobu prázdniny, protože práce je nad hlavu a čas, který zbyde, je spravedlivě rozdělen mezi přátele, rodinu, trapasy a … větší trapasy. Na ty jsem známo nekorunovanou královnou a vězte, že jich mám za ty sloupkové prázdniny na kontě zase o pár stovek víc.

více... 12.11.2018
S Michaelou

SLUCH!!

nahled

Když vám teď položím otázku, který smysl je pro člověka nejzásadnější, budete na tuty a s jistotou vědět, že je to zrak. Představa, že nevidím, je prostě strašná a mnohem přijatelnější, když by si tedy člověk měl vybrat, je představa, že jsem hluchá, než slepá.

 

více... 8.11.2018
S TorouTorouTorou

Důvěřuj, ale prověřuj

nahled

Nedávno mi volala mamka, že má potíž s přihlášením do mailu. Když jsem jí ho zadávala, bylo mi jasné, že nějaké složité výrazy, které by sice zvýšily úroveň zabezpečení, by jí na druhou stranu dokonale otrávily celý internetový svět. Logicky jsem jí tedy zvolila coby heslo jméno její kočky. Přeci jen s námi to zvíře bylo více než dvacet let, tak má alespoň pomníček.

 

více... 6.11.2018
S obchodní nabídkou

Tekuté dárky dokážou být stylové a luxusní

nahled

Dárky. Rády je dostáváme, obvykle i rády dáváme. Jenomže v dnešní době je to oříšek. Každý už všechno má. Užitečné věci se ukazují neužitečnými, vtipné trapnými. Co dělat, když nad námi visí Damoklův meč a my se potřebujeme s dárkem skutečně blýsknout. Anebo jde o výročí, na kterém záleží – nevěnujeme přece otci k šedesátinám teplé pantofle! Takže... Co tak láhev?

více... 19.10.2018
S TorouTorouTorou

Vole se neříká

nahled

Nedávno tenistka Serena Williamsová vyfasovala pokutu za chování na kurtu. Snesla vlnu kritiky na rozhodčího, který údajně nadržuje chlapům a znevýhodňuje ženy. Na tenis nekoukám a vlastně ani nevím, co tak strašlivého udělala. Nekoukám ani na Serenu, protože mi i přes nedávný porod přijde její postava poněkud zmužnělá a nechápu tedy, zda rozhodčí zvýhodnil muže nebo ženy, když jí potrestal. 

více... 28.09.2018
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist