KOMERČNÍ TIP: Brněnský zábavní park BRuNO je specialistou na dětské oslavy narozenin

S nástupem dospělosti pro nás oslavy narozenin už tolik neznamenají – stačí, že si na nás příbuzní a přátelé vzpomenou s přáním. Děti, to je něco jiného. Často nemohou ani dospat, jak se těší na dárky, kamarády a zábavu. Připravte jim takovou oslavu, na kterou nezapomenou nejméně do dalších narozenin!

Oslava se blíží, nervozita narůstá

Možná se vám zdá, že uspořádat oslavu není žádná věda. Jednoduše koupíte pár balónků, přichystáte občerstvení, pozvete kamarády vašeho dítěte a je vystaráno. Jenže ono to není jen tak. Kam všechny ty malé návštěvníky usadíte? A co když někteří navíc přijdou i s rodiči? Možná se obáváte, aby vám horda pobíhajících dětí nadobro nezničila vybavení bytu. Nakrmit a napojit tolik lidí také není zrovna jednoduché, a k tomu všechna ta práce a zařizování: úklid, nákupy, objednání dortu, přípravy. A teprve pak přichází to hlavní – musíte se postarat malým i velkým účastníkům o zábavu, aby z oslavy neodcházeli znudění. Na to už síly jednoho člověka nestačí!

 

Svěřte vše do rukou odborníků

Doba se naštěstí změnila a vy už nemusíte být na všechno sami. Existuje snadný způsob, jak si narozeninovou oslavu užijí nejen vaše děti a jejich kamarádi, ale i vy, a to bez práce a zbytečného stresu. Uspořádejte ji mimo svůj domov, na místě, které je k tomu přímo určeno. BRuNO family park pro vás připraví přesně takový večírek, po jakém vaše dítě touží, včetně dětského šampusu, her a atrakcí, dortu, profesionálního animátora a báječného prostředí. Narozeninová oslava totiž proběhne v jednom ze speciálních narozeninových salónků s takovými motivy, které mají děti nejraději: cirkus, vesmír, autíčka, kouzelný les a komnaty pro princeznu. A víte, co je na tom nejlepší? Děti budou mít přístup ke všem atrakcím, které zábavní park BRuNO nabízí, a že jich je. Od podzemních nor přes lodičky po pavoučí sítě – najdete zde ten největší výběr z vodních, vzdušných i zemních atrakcí v České republice.

 

22461OGY.jpg

 

Příjemný den pro děti i pro dospělé

A co se čeká od vás? Není toho mnoho. Vyberete si jeden ze tří narozeninových balíčků, které jsou pro vás připraveny, nebo se s organizátory domluvíte na oslavě na klíč, přímo dle vašeho přání. Pak už stačí jen rozeslat pozvánky a začít se těšit. Zatímco se vaše děti budou bavit, vy si můžete posedět u kávy nebo u vína a vše završit dobrou večeří, kterou vám nabídne nová restaurace Brno – Slatina jménem Hnízdo. Restaurace má samostatný vstup, takže můžete návštěvu v ní kdykoliv zopakovat, aniž byste potřebovali vstupenku do herního centra BRuNO.

 

22462ZjZ.jpg

 

Zpracovala
Silvie Dluhošová


 


Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 2 bodů z pěti


Čtěte také:

Deset dnů do Matějské. Děkuji, už jsem zvracela… 
Milý Ježíšku, já už nikdy… 
Poslední plavky 
Tsunami géniů se nekoná 
Už máte napečeno? 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist