Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Tipy na inspiraci pro zdravé snídaně

nahled

Snídaní to všechno začíná. Když se ráno nastartujeme správně, máme velkou šanci, že se budeme po celý den cítit lépe. Jak na to a zároveň si pochutnat u zdravých variant? Inspirujte se v tomto článku a pusťte se do změn pro vaše lepší zdraví.

více... 1.05.2017
S redakcí

S reflexní vestou budou vaše děti vidět na 200 m

nahled

Tušíte, na jakou dálku vás spatří řidič, pokud půjdete po silnici v modrém nebo červeném oblečení? A dokážete odhadnout, jak se tato vzdálenost změní, když si pořídíte nějaký reflexní prvek? Člověk v modrém oblečení je za snížené viditelnosti (mlha, tma, husté sněžení apod.) vidět asi na 18 metrů. Nejlepší je z tohoto hlediska bílý oděv, v něm budete viditelní až na 55 metrů. 

více... 22.02.2017
S TorouTorouTorou

Vím, že nic nevím

nahled

Během základní školní docházky učitelé vyvinuli značné úsilí, aby do mne vpravili to, co osnovy požadovaly. Bez ohledu na to, zda jsem zrovna toužila být popelářem, kavárenským filozofem nebo přístavním povalečem, většinou jsem doufala, že takové blbosti nebudu ROZHODNĚ ve svém životě potřebovat. Skoro se mi to splnilo. 

více... 19.01.2017
S redakcí

Jak vybrat školní batoh pro vaši ratolest?

nahled

Sotva přišel začátek nového pololetí, váš potomek přišel s tím, že by potřeboval novou tašku do školy? Původní aktovka utrpěla těžkou újmu a už se nedá spravit? Capart z ní vyrostl natolik, že se mu rozpáraly popruhy na ramenou? Problém chybějící tašky pro školáka budete řešit častěji, než by se vám bylo líbilo, je to ale potřeba. 

více... 17.01.2017
S Michaelou

Vánoce: Když rituál, tak nesmrtelný. My máme pohlavkový

nahled

Každá rodina má nějaký ten vánoční rituál, prostě výběr aktů, které se drží. Teď vyjímám sekery pod stolem, Titanikové lodičky a jiné krvelačnosti. Něco malebného, historicky zažitého je pomalu všude. U nás je to mimo jiné facka a polévka všude, jen ne v talíři.

více... 19.12.2016
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Zábavná prkna na kolečkách ─ jaký je mezi nimi rozdíl?

nahled

Věděli jste, že skateboard vznikl v Kalifornii vylepšením surfařského prkna kolečky? Narodila se tak zábava, pro kterou nebyly potřeba vlny. A její popularita přetrvává dodnes, nejen v Kalifornii. Není ale prkno jako prkno. Kromě klasických skateboardů si dnes můžeme pořídit i longboardy nebo pennyboardy. Jaký je v nich vlastně rozdíl? 

více... 24.11.2016
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Brněnský zábavní park BRuNO je specialistou na dětské oslavy narozenin

nahled

S nástupem dospělosti pro nás oslavy narozenin už tolik neznamenají – stačí, že si na nás příbuzní a přátelé vzpomenou s přáním. Děti, to je něco jiného. Často nemohou ani dospat, jak se těší na dárky, kamarády a zábavu. Připravte jim takovou oslavu, na kterou nezapomenou nejméně do dalších narozenin!

více... 13.10.2016
S TorouTorouTorou

Bílé dilema

nahled

Každé ráno a každé odpoledne se opakuje stejný scénář. Někdo z rodiny stojí u lednice a zírá do ní jak turista do propasti, aby po nekonečně mrazivé půlhodině prohlásil: „ Tady nic není.“ jsem v jádru dobrý člověk, a tak smířlivě hledám řešení: „ A na co bys měl chuť?“ Beru to jako řečnickou otázku. Protože vím, že v lednici je šunka, dva druhy sýra, paštika, tavený sýr, máslo, ...

více... 10.10.2016
S Michaelou

Sex ve školce? Proč ne?

nahled

Já vím, že jsem vás tím titulkem odstřelila, ale ačkoli přiznávám, že to byla trochu nadsázka, tak daleko od pravdy nejsem. Ukážu vám, co mi prostě nedalo také nezaujmout postoj. A je mi úplně jasné, že co do postoje jednotní nebudeme. Vlastně nejsme. Ať už tady u nás, nebo na Slovensku, kterého se téma týká. Hele …

více... 4.10.2016
S Michaelou

Sbíráte? Co?

nahled

Včera jsem se setkala se zajímavým pánem. Přišel mi zajímavý tím, že sbírá. Kde co a už od malička. Sbírá pera (má jedno z 18. století), žárovky a taky šicí stroje. Po jeho odchodu jsem se zamyslela, jestli já nejsem nějak poškozená, když nic nesbírám. Tedy vyjímám zavařovačky, ale to je asi spíš obsese.

více... 27.09.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

TOPlist