Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Fotka

nahled

Vánoce jako svátky klidu a míru  a především odpočinku. Jeden si zarelaxuje, odpočine, poleví ze stresu a věčného shonu. . .
Stalo se, že dcera i nejmladší syn podlehly vůni vanilkových rohlíčků a všudypřítomné pohody a mimoděk se přiznali ke ztrátě karty na městskou hromadnou dopravu. Kašlu na purpuru, vůni jehličí a cinkání rolniček. 

více... 9.01.2019
S TorouTorouTorou

Milý Ježíšku, já už nikdy…

nahled

Nebudu zlobit? To jsem četla v dopisech od dětí trojmo, ale vysvětlila jsem jim, že lhát se nemá, takže to zcela sebekriticky odvolaly.
Už nikdy nebudu péct vánočku. Tu letošní jsem opět naházela tvrdou labutím. Protože Markétka nejí rozinky, Jurášek nemá rád kandované ovoce a Tomášek nejí mandle. 

více... 27.12.2018
S redakcí

Vánoční TIP: Pro koumaly a čtvernožce (plus hádanka)

nahled

Minulý týden jsem avizovala, že ještě mám v zásobě dva zajímavé tipy z Velkého košíku. Třeba se budou hodit, pokud nepatříte k těm, kdo mají Vánoční dárky ve skříni už od května. To dělá spousta lidí, aby pak nebyli v presu. Já ne. Já jsem ten hektik, co je schopen shánět ještě v den „D“. A samozřejmě patřím i těm, kdo by si neodpustili, kdyby pod stromečkem neměli dáreček i mazlíčci z říše fauny.

 

více... 17.12.2018
S Michaelou

Není mamka jako mamka II. (jak osvobodit Sardura)

nahled

Začátek je vlastně pochmurný, ale nebýt oné divné „garážové“ mamky z ranní kávy, nevzpomněla bych si v autě na mojí mamku, její brilantní sebezáchovný a vysoce výchovný model a spoustu dalších věcí, kterými jsem se ve své hlavě bavila celých 27 kilometrů až domu. Podstatou je taky strašení dětí, ale hlavním hrdinou je Sardur, rasově a národnostně zcela nezařaditelný, o to však opravdovější.

 

více... 17.12.2018
S TorouTorouTorou

Tak trochu punkové vánoce

nahled

Když jsou děti malé, je právě adventní období asi tím nejkrásnějším čase, kdy snadno zapomenete na to, jak strašný nepořádek dělají, jak nemožně sprosté na sebe jsou a jak dokonale ignorují jakoukoliv vaši snahu o výchovu. Je to zkrátka kouzelné období, plné tradic, sladkých vůní a příjemných příležitostí, které dělají život pohádkovějším. 

 

více... 29.11.2018
S komerční informací

Půjčka ihned na účet? Tři věci, na které si dejte pozor!

nahled

Potřebujete získat v co nejkratším časovém intervalu finanční prostředky? Pokud ano, jistě budete hledat nějakou nebankovní společnost, která vám dokáže poskytnout potřebnou hotovost prakticky ihned. Na trhu je takovýchto společností poměrně hodně a každá se liší specifickými podmínkami. U půjček realizovaných ihned je ovšem zapotřebí počítat s na finančním trhu poměrně tradičními pravidly. Těch je samozřejmě hned několik.

více... 28.11.2018
S TorouTorouTorou

Vzpomínky milující vyděračky - adventní kalendář

nahled

Každý rok jsme touhle dobou se sestrou dostaly od babičky adventní kalendář. Nebudu tady nostalgicky vzpomínat na tehdejší kvalitu čokolády a vzdychat nad aktuální nabídkou. Především proto, že si vůbec nepamatuji na to, jak chutnal. Vlastně chutnal očekáváním, netrpělivostí, vánocemi a mou vlastní nenažraností a zvědavostí.

 

více... 23.11.2018
S Renatou

Pavlína Brzáková: Kryštof ADéHáDě

nahled

Milé dámy, maminky…. Pro mne je tohle jedna z nejsilnějších knih pro maminky. Pavlína Brzáková je obdivuhodná spisovatelka, která umí vytáhnout z lidské duše ryzí zlato i se vší bolestí a upřímností, kterou takové lidské poznání obnáší. Nebojí se napsat, jaká je selhávající matka, tím hůř, že ji v tom každý utvrzuje, a nebojí se říct, že máma má být jako silný strom, protože…

 

více... 22.11.2018
S Michaelou

Daruji Mildovi ledvinu. Ale co dál?

nahled

Mám za to, že jsme to možná tak trochu čekali, my a vy, kdo čtete Popelky od začátku, asi víte, oč jde. Milda je velký bojovník a velký kus Lva, ale holt, jak je starší a starší, jeho ledviny, ze kterých si úspěšně dělá legraci, v reálu nestíhají. A čím bude větší, tím unavenější jeho ledviny budou...

 

více... 19.11.2018
S Pavlínou

Můj sloupek XVIII - Ježíškova vnoučata

nahled

Krásné pondělní ráno všem lidem dobré vůle, protože přesně těm dnes věnuji svůj sloupek. Ten měl, jak víme, teď nějakou dobu prázdniny, protože práce je nad hlavu a čas, který zbyde, je spravedlivě rozdělen mezi přátele, rodinu, trapasy a … větší trapasy. Na ty jsem známo nekorunovanou královnou a vězte, že jich mám za ty sloupkové prázdniny na kontě zase o pár stovek víc.

více... 12.11.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist