Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Česko zavádí dlouhodobé ošetřovné, co to znamená?

nahled

Vyžaduje si zdravotní stav vašeho příbuzného dlouhodobou péči? Od 1. června 2018 máte nárok na 3 měsíce placené dovolené. Jak získat dlouhodobé ošetřovné a co musíte splnit? Poradíme vám, kdy máte na dlouhodobé ošetřovné nárok.

více... 30.06.2018
S TorouTorouTorou

Tábor

nahled

Blíží se prázdniny. Ne, moment, ony už jsou tady a dychtivě mi klepou na rameno. Jako vždy jsem nemile překvapena a opět zaskočena. V záchvatu paniky jsem naplnila několik tašek, do kterých jsem nasypala vše, co mají děti ve skříni, aby jim na táboře nic nechybělo. Dcera si dobalila zbytek do třetí tašky, takže to vypadá spíš na emigraci než dva týdny pod stanem. Radši jsem jí zamkla pas.

 

více... 29.06.2018
S TorouTorouTorou

Sláva, nazdar výletu...

nahled

Nadešel čas školních výletů. Kdo někdy vypravoval dítě na takovou akci, ví, že na maminkách bývá zajistit proviant. Ani já nejsem z této povinnosti vyjmuta, protože paní učitelky dávají přednost stravě z domova, než aby se děti volně popásaly na ovoci, které najdou v lese a kolem cest. Moje nejranější vzpomínky na svačinky ze školních výletů byly totožné a hromadné. 

více... 21.06.2018
S TorouTorouTorou

Nakoupeno (?)

nahled

Čas od času jsem opravdu ráda, že existují služby, které vám dovezou nákup až domů. Jsme velmi žravá pětičlenná rodina. Navíc se veškeré ovoce na zahradě rozhodlo, že dozraje v jednom týdnu. Volná odpoledne tak trávím na štaflích mezi třešněmi nebo v kleče mezi keři rybízu, záhony jahod. Opravdu nevím, že by někdy zrály maliny takhle brzo, ale zrají. Navíc začaly oranžovět i meruňky, aby mne naštvaly. Na něco jako je nákup prostě nemám čas. 

více... 14.06.2018
S Michaelou

Všechno nejlepší, děti!

nahled

Stále razím heslo, že miminek není nikdy dost. Že okamžiky, které jsme mohli trávit s našimi dětmi, jsou to nejhezčí, co jsme si v životě užili, a že byly sakramentsky krátké. Že možnost trávit čas s dětmi, naslouchat jim, pozorovat je a vnímat to jednoduché, ryzí a přímočaré myšlení, je prostě dar.

 

více... 1.06.2018
S TorouTorouTorou

Miminko (?)

nahled

Mateřství pro mne vždy bylo a je pocit, jako bych sledovala sci-fi drama skrz klíčovou dírku kinosálu. Ten vtíravý pocit, že jsem obětí špatného nápadu, který taktak stíhám sledovat natož ho ještě ovlivnit… I přes fakt, kolikátý ročník téhle road movie jedu, přísahala bych, že si dodnes pamatuji, jak voněla hlavička mé dcery v okamžik, kdy mi jí ještě čerstvou a pomuchlanou položili v porodnici na břicho. A víte co ona na to?

více... 3.05.2018
S Michaelou

Jsem Jahůdka a od dnešního dne budu na světě s vámi

nahled

Můj příchod na svět trval dvacet šest hodin, ale zato jsem si vybrala pozitivní, zamilovaný den, přesně jako stvořený pro milující blízké, kteří se na mě tolik těšili. Abych tedy byla přesná, mezi vás jsem vstoupila 1.5. 2018 v 16:39 hodin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. 

více... 1.05.2018
S redakcí

Jaro láká ke sportování. Už máte připravená kola a další pomůcky?

nahled

Letošní jaro je ve znamení poměrně vysokých teplot, což si rozhodně po tuhém konci zimy zaslouží každý z nás. Pěkné počasí přímo vybízí k výletům, jízdám na kolečkových bruslích a na kolech. Před tím, než se ale právě třeba na kolo vydáte, rozhodně je nutné důkladně zkontrolovat jeho stav. 

více... 30.04.2018
S Michaelou

Plíny!

nahled

Ale to je přece krásné, holčičí téma! To ode mě čtete zřídka. Ale dneska musím a vím, že se nepletu, když myslím, že vás zaujme. Plíny! Jak je to dlouho, co jsem po večerech žehlila po obou stranách, a co mě máma učila, jak se skládá široké balení…

 

více... 19.04.2018
S komerční nabidkou

Hledáte slevy v akčních letácích? Přejděte na online verzi

nahled

Vezměte si, kolik informací je dnes dostupných online. Přesto v našich schránkách téměř denně přistávají akční letáky se slevami. Každý větší supermarket má svůj leták. Člověk si je jednou prohlédne, pak dá na hromadu a čas od času tu hromádku vyhodí do modrého kontejneru. Nebylo by to elektronicky lepší?

 

více... 27.03.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist