Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Miminko (?)

nahled

Mateřství pro mne vždy bylo a je pocit, jako bych sledovala sci-fi drama skrz klíčovou dírku kinosálu. Ten vtíravý pocit, že jsem obětí špatného nápadu, který taktak stíhám sledovat natož ho ještě ovlivnit… I přes fakt, kolikátý ročník téhle road movie jedu, přísahala bych, že si dodnes pamatuji, jak voněla hlavička mé dcery v okamžik, kdy mi jí ještě čerstvou a pomuchlanou položili v porodnici na břicho. A víte co ona na to?

více... 3.05.2018
S Michaelou

Jsem Jahůdka a od dnešního dne budu na světě s vámi

nahled

Můj příchod na svět trval dvacet šest hodin, ale zato jsem si vybrala pozitivní, zamilovaný den, přesně jako stvořený pro milující blízké, kteří se na mě tolik těšili. Abych tedy byla přesná, mezi vás jsem vstoupila 1.5. 2018 v 16:39 hodin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. 

více... 1.05.2018
S redakcí

Jaro láká ke sportování. Už máte připravená kola a další pomůcky?

nahled

Letošní jaro je ve znamení poměrně vysokých teplot, což si rozhodně po tuhém konci zimy zaslouží každý z nás. Pěkné počasí přímo vybízí k výletům, jízdám na kolečkových bruslích a na kolech. Před tím, než se ale právě třeba na kolo vydáte, rozhodně je nutné důkladně zkontrolovat jeho stav. 

více... 30.04.2018
S Michaelou

Plíny!

nahled

Ale to je přece krásné, holčičí téma! To ode mě čtete zřídka. Ale dneska musím a vím, že se nepletu, když myslím, že vás zaujme. Plíny! Jak je to dlouho, co jsem po večerech žehlila po obou stranách, a co mě máma učila, jak se skládá široké balení…

 

více... 19.04.2018
S komerční nabidkou

Hledáte slevy v akčních letácích? Přejděte na online verzi

nahled

Vezměte si, kolik informací je dnes dostupných online. Přesto v našich schránkách téměř denně přistávají akční letáky se slevami. Každý větší supermarket má svůj leták. Člověk si je jednou prohlédne, pak dá na hromadu a čas od času tu hromádku vyhodí do modrého kontejneru. Nebylo by to elektronicky lepší?

 

více... 27.03.2018
S Michaelou

Renesance branné výchovy ve školách?

nahled

Tak napřed nevážně. Myslím, si že dnešní školní mládež, pomalu degenerující vysedáváním u PC, tabletů a playstationů, která už ani neví, že hamburger bývala kráva, je značně ochuzena. Netuší totiž, jaké potravy pro duševní vývoj pozbyla, nemá-li možnost …

více... 9.02.2018
S Michaelou

Miminka do černé a ke dveřím psa

nahled

Jasně, že se zabývám teď vedle nejrůznějších, běžných starostí i starostmi pěknými. Kupříkladu očumuji kočárky a dnes jsem se na Budějovické doslova zasekla u výlohy s hračkami. A nemohla jsem si, při pohledu na ty slaďoučké barvy, nevybavit feng-šuej. Podle tohoto starého učení děláme u miminek s těmi barvami velkou chybu. 

více... 6.12.2017
S redakcí

Jak naučit děti na kolo? Hlavně nic neuspěchejte!

nahled

Valná většina rodičů se snaží vypěstovat ve svých ratolestech lásku ke sportovním aktivitám. Je jasné, že vše musí probíhat nenásilnou formou, jinak se chlapci a děvčata začnou vymlouvat. I když existuje mnoho volnočasových činností, jako jsou jízda na kolečkových bruslích, fotbal, pěší turistika, bruslení či lyžování, v České republice vede cyklistika.

více... 16.11.2017
S Michaelou

O Nikdovi a Samosetovi

nahled

Rádi pohádky? Určitě ano. Zvláště, pokud postavy známe, pokud jsou součástí našich životů. Že pohádkové postavy nemohou být součástí našich reálných životů? Ále ano! A dokonce se s nimi setkáváme pomalu denně. Asi tak stejně často, jako s rodinnými příslušníky.

 

více... 6.10.2017
S TorouTorouTorou

Prázdninová slza

nahled

Hola,hola, škola volá. To jste si asi už všimli, protože regály obchodů zaplnily aktovky a sešity. Pomalu tím pádem končí i prázdniny, které mám od dětství spojené s koupáním, výlety, sluníčkem a hromadou ovoce, která se dá najít a sníst kdekoliv a kdykoliv. Konec prázdnin jsem nikdy neměla ráda. Od té doby, co jsem matkou třech dětí, se na konec prázdnin svým způsobem těším. 

více... 31.08.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist