Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Co bych dělala na dovolený? Já na ní jsem!

nahled

Budiž pochváleno léto i s jeho turbulerntním červnem. Člověk se alespoň nenudí, když se třikrát za den něco stane, změní, převrátí jako fusekle, a když se za den stane tolik věcí, co jindy neproběhne za rok. Alespoň půjdeme do července zocelení.

 

více... 30.06.2019
S TorouTorouTorou

Záhady kolem nás

nahled

Nechápu, že tolik vědců a záhadologů zajímá například bermudský trojúhelník. Jasně, ztratilo se tam pár lodí, několik námořníků, občas se vlnách mihnou řasami porostlá ráhna Bludného Holanďana, ale to je tak všechno. Nebo Stonehenge. Co to je? Pár kamenů, co tu poházeli mimozemšťani. Možná tu chtěli postavit bar, možná startovací rampu nebo vilu pro premiéra. 

 

více... 24.05.2019
S obchodní nabídkou

Jaro je tady – hurá na pískoviště!

nahled

Pískoviště patří od brzkého jara do pozdního podzimu k oblíbeným „cílovým destinacím“ všech dětí. Lákají jak ty úplně nejmenší, tak i předškoláky. A není divu, jen málokde lze zažít tolik legrace a zábavy jako právě tady. Tak využijte krásného počasí a vyrazte s nimi na pískoviště.

více... 7.05.2019
S Michaelou

Nevíte, co s víkendem? A co keltský telegraf a přenos v čase?

nahled

Už v sobotu večer, tak, jako loni zaplanou ohně na mnoha kopcích nejen v České republice. Již mají svou novou tradici, ale jejich původ sahá hluboko do minulosti našich přímých předků. Ti tu před námi žili v hlubokém souznění s přírodou a svými bohy.

 

více... 21.03.2019
S obchodní nabídkou

Musíte vařit bez laktózy? Nevadí!

nahled

Zajistit stravu pro sebe nebo pro člena rodiny, který má intoleranci na laktózu nebo přímo alergii na mléko, nebývá vždy snadné. Většina receptů i hotových produktů obsahuje mléko a spousta jídel ani nechutná dobře, když se je pokusíte připravit bez něj. Naštěstí se lze mléko nahradit rostlinnými variantami nebo lze koupit i variantu bez laktózy. 

 

více... 21.02.2019
S TorouTorouTorou

Ta dnešní mládež

nahled

Pořád to zírá do něčeho placatého a než by řeklo kamarádovi: „Ahoj,“ radši mu to napíše přes messenger. Vlastně mu to: „ Ahoj,“ ani neřekne, protože použije nějaký anglicismus nebo novotvar složený z bůhvíčeho. Všimli si toho i psychologové, kteří svorně bijí na poplach. Mládež je otupělá, neumí navazovat vztahy, pokud ano, hroutí se jim, protože nemají tlačítko na olajkování a dají víc práce než dvě tři kliknutí.

 

více... 19.02.2019
S TorouTorouTorou

Fotka

nahled

Vánoce jako svátky klidu a míru  a především odpočinku. Jeden si zarelaxuje, odpočine, poleví ze stresu a věčného shonu. . .
Stalo se, že dcera i nejmladší syn podlehly vůni vanilkových rohlíčků a všudypřítomné pohody a mimoděk se přiznali ke ztrátě karty na městskou hromadnou dopravu. Kašlu na purpuru, vůni jehličí a cinkání rolniček. 

více... 9.01.2019
S TorouTorouTorou

Milý Ježíšku, já už nikdy…

nahled

Nebudu zlobit? To jsem četla v dopisech od dětí trojmo, ale vysvětlila jsem jim, že lhát se nemá, takže to zcela sebekriticky odvolaly.
Už nikdy nebudu péct vánočku. Tu letošní jsem opět naházela tvrdou labutím. Protože Markétka nejí rozinky, Jurášek nemá rád kandované ovoce a Tomášek nejí mandle. 

více... 27.12.2018
S redakcí

Vánoční TIP: Pro koumaly a čtvernožce (plus hádanka)

nahled

Minulý týden jsem avizovala, že ještě mám v zásobě dva zajímavé tipy z Velkého košíku. Třeba se budou hodit, pokud nepatříte k těm, kdo mají Vánoční dárky ve skříni už od května. To dělá spousta lidí, aby pak nebyli v presu. Já ne. Já jsem ten hektik, co je schopen shánět ještě v den „D“. A samozřejmě patřím i těm, kdo by si neodpustili, kdyby pod stromečkem neměli dáreček i mazlíčci z říše fauny.

 

více... 17.12.2018
S Michaelou

Není mamka jako mamka II. (jak osvobodit Sardura)

nahled

Začátek je vlastně pochmurný, ale nebýt oné divné „garážové“ mamky z ranní kávy, nevzpomněla bych si v autě na mojí mamku, její brilantní sebezáchovný a vysoce výchovný model a spoustu dalších věcí, kterými jsem se ve své hlavě bavila celých 27 kilometrů až domu. Podstatou je taky strašení dětí, ale hlavním hrdinou je Sardur, rasově a národnostně zcela nezařaditelný, o to však opravdovější.

 

více... 17.12.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist