Zdravím KOZOROHY

Mám na vás ráda, že se nezbýváte omáčkou a nezdržujete popisováním pocitů tam, kde je třeba racionální vysvětlení a popsání situace. Váš prakticky pohled na věc i pevný postoj je často nenahraditelný.

 

Zvykla jsem si i na to, že když říkáte vtip, nebudete se na konci něho lámat v pase, takže musím opravdu poslouchat, aby mi ta chvilka neutekla.


 

3505MzQ.jpg


Kozoroh je takový Frigo.

Kamenná tvář. To neznamená, že by se neuměl zasmát, to ano a úsměv Kozoroha je často jako taková odměna. A zpravidla sladká. I když v žádném případě ne, přeslazená. Na ňuňání si Kozoroh nepotrpí a nebude se k nám vinout jako břečťan. Spíše si drží odstup.

 

Pokud si získáme důvěru Kozoroha, bude to jednak za dlouho, a jednak na dlouho. Pokud ji ztratíme, dá nám to  patřičně sežrat.

 

Okouzlující model Kozoroha „protože jsem to řekl“. Kozoroh je jedno z nejpevnějších znamení zodiaku. Jeho pohled je tvrdý a zkoumavý. Věci hodnotí na základě zkušeností. Umí se poučit i z chyb, které neudělal.

Pokud jste jeho přítel, bude za vámi stát tak pevně, jako skála.

Nepřátele likviduje napořád.

 

KOZOROH a :

 

Kozoroh – Občas nevědí, který má ustoupit, a občas jsou jako kus žuly vedle kusu mramoru. Jsou to ale dvě horniny, takže pokud se povede spolupracovat, jen málokdo je trhne v pevnosti svazku. Jsou dostatečně rozumní, aby věděli, co po sobě nemohou žádat.

 

Vodnář – Pro zemitého a tvrdého Kozoroha může být Vodnář tak trochu šílenec, kterému není nic svaté. Jeho vyprávění ho ale baví. Jeho životní styl ho vytáčí. Na druhou stranu, dokáže Vodnář Kozoroha vyvést z občasné šedi. Obecně pokládá Kozoroh Vodnáře za nestřídmého a vyčítá mu, že si neumí odříkat. Jakmile začne Kozoroh Vodnáři udávat pravidla a omezení, Vodnář zdrhne.

 

Ryba – Na Rybu pohlíží Kozoroh skoro mateřsky. Je přesvědčen, že není schopna samostatné existence bez dohledu. Je po dle něho neskutečně, nepraktická, zcela zaměřená na jiné cíle. Často má pocit, že Ryba říká věci, které jsou nedůležité na úkor věcné debaty. Pokud spolu žijí, je to zvláštní spojení malíře a jeho palety.

 

Skopec (Beran) – Kozoroh má Berana za pruďase, který u ničeho nevydrží, což ho strašně vytáčí. Má dojem,  že jestli mu nedá roubík, nenechá ho dokončit větu. Obdivuje jeho nevyčerpatelnou energii. Pokud spolu žijí, není dne, kdy by Skopec neřekl něco, za co by ho Kozoroh rád a ochotně, minimálně třikrát denně  inzultoval.

 

Býk – Jde o dvě zemitá a velice tvrdá a pevná znamení. Existuje riziko, že po delší době se budou ve vztahu buďto nudit, nebo se nedokáží shodnout, pro neochotu ustoupit. Korozoh hodnotí Býka jako spolehlivého, podobně zaměřeného a zodpovědného. Často ovšem postrádá vztah náboj a jiskru.

 

Blíženec – Málokterý Kozoroh pochopí jednání a podstatu Blížence. Často ho přímo strašně rozčiluje. Pochybuje, že může fungovat jako samostatná jednotka, protože je snad nesvéprávný. Z jeho pohledu jsou jeho myšlenky splašené stádo motýlů. Přímo ho drtí, jak Blíženec neustále potřebuje něco rozebírat, komunikovat. Kozoroh Blížence okřikuje, následně Blíženec křičí. Jestli by s ním žil? No, spíš jestli by Blíženec žil s Kozorohem. Pokud ano, nechá Kozoroh Blížence mlčky vykecat, a pak mu řekne něco, co komprimuje do jedné holé věty.

 

Rak – Kozoroh není výrazný cíťa, a tak má často pocit, že Rak své emoce přehrává. Je to podle něho plakánek, který je málo statečný. Když Rak Kozoroha neutopí v slzách, a je-li Rak žena, klidně se občas vezmou. Rak totiž umí být také roztomilý a miloučký. Často ale Kozoroh nestačí Rakovi v emocích a ventilování citů. Bývá Rakem obviňován z nedostatku lásky.

 

Lev – Podle Kozoroha Lev moc mluví o sobě a moc si o sobě myslí. Vadí mu nezodpovědnost a dle něho často nemístný a optimismus. Z druhé strany tyto vlastnosti obdivuje. Stavá se, že je to spíše Lev, kdo ze vztahu s Kozorohem odchází, protože mu prostě chybí parťák. Hodně vztahů Lev - Kozoroh, ale dlouhodobě funguje.

 

Panna – Podle Kozoroha, je Panna smysluplná, kultivovaná a analytická. Je chytrá, což ho přitahuje. Jen to u nich doma může občas vypadat jako na školení. Pokud se ti dva rozchází, je to proto, že si už nemají co říct, že jim chybí impulsy.

 

Váhy – Váha Kozorohu hlavně nepřekáží a nerozčiluje ho. Její umělecká podstata mu dokonce  imponuje. Klidně si Váhu vezme, pokud jí nevadí, že Kozoroh není schopen naplno vracet její jemnocit. Váha si ale umí Kozoroží praktičnosti vážit, pokud jí Kozoroh neomezuje.

 

Štír –  Z kraje Kozoroha Štír strašně přitahuje. Vždy je ale ve střehu. Nevěří mu, přesto ho velice zajímá. Kozoroh je hloubavý, a tak je často vztah založen na tom, že Štír se snaží Kozoroha rozpálit, a Kozoroh Štíra prohlédnout. Kozoroh si často myslí, že mu Štír lže. Sex se Štírem je pro Kozoroha jako adrenalinový sport. Láká.

 

Střelec – Střelec působí na Kozoroha často jako bodlák. Hledá důvod, proč masochisticky lézt do vztahu s někým, kdo ho dneska stihnul šestkrát urazit a dvakrát namíchnout. Přes to to dělá a poměrně často.

 

Za chvíli Vodnáři...

 

Míša K.Hodnocení článku

Hodnotilo 12 čtenářů průměrem 4.5 bodů z pěti


Čtěte také:

K ranní kávě: Je NeohroŽENA ohrožena?  
CITÁT pro dnešní den 17.7.2012 
K ranní kávě: Dav má jen jednu hlavu. A ne moc chytrou 
K ranní kávě: Popelení dneska večer - SPECIÁL! 
Titulky na dnešek 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
#148809
Má vůbec kozoroh šanci na lásku?

Afrodithe
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 10.07.2015 21:16
 

Tak jsem pročetla všechna znamení a nemohu si pomoct, ale připadá mi, jakoby pro kozoroha vlastně ani nikdo nebyl vhodným partnerem. Je to zvláštní, ale i já to tak ve svém životě vnímám. Jakobychom my kozorozi byli odsouzení k tomu doživotně žít bez partnera. Obecně asi platíme za nejméně přitažlivé znamení a nejnudnější. Ha Ha Omlouvám se za pesimistický příspěvek, ale zajímalo by mě, zda jsem jen já taková kozorožka, která to takhle cítí nebo je nás více?

 
Avatar
#134286
kozoroh versus střelec

lkulikova
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 19.03.2015 20:01
 

přesně do puntíku sedí Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 19.03.2015 19:19
 

Za kozoroha za sebe ano, vše sedí Cool, jen mi více jako partner seděl střelec a ty váhy OMGto je naprosto obráceně...rozčiluje, neváží, překáží, sráží a omezuje Sealed...ale třeba jsem zvláští 1 % jedince ze 100 Cool

 
#42855
Kozoroh a Štír

jaarka
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 06.10.2013 13:36
 

Ahoj,jsem Kozoroh,ten popis jakž takž souhlasí,ale dál už ne:)Manžel je Blíženec,jsme spolu v manželství 5 let (je nám te´d 55 a 60),rozumíme si ve všem,žijem spolu bez hádek,žádný problém..

 
post Zaslal: 09.04.2013 20:00

Odpověď na příspěvek #12819
Uživatel: Quentinová z Montargis

Kozoroh jsem na 100%) ( ňuňání fakt z duše nesnáším,...
 

Tenhle horoskop je super a stejně tak i popis Saturna - Chronose.

Musím říct, že čím jsem starší, tím víc jsem kozoroh. Vodnáři mě vždycky iritovali, ale líbí se mi, že s nimi není nuda a dokáží mě povznést do úplně jiné roviny.

A taky jsem se poznala v tom co tu někdo psal - tužky ořezané do špiček, rozházené po celém domě Smile. A můj pracovní stůl byste v naší knceláři poznali snadno. Mám ráda když je všechno vylícované podle ran atd.

Ale linkování sešitů mě tedy nebavilo.  Tongue out

S chlapem jsem zatím štěstí neměla, nejdéle jsem vydržela s Rakem, který byl spíš Lev (21.7.) . A můj syn je zase Lev skoropanna . 20.8.  Na obou je to znát a na našem vztahu taky. Ale víte co - od obou jsem se něco naučila a obrušuje to moje kozoožčí hrany. Dostala jsem od nich to, co pořebuju. Z žen mám nejlepší vztahy se znamením Panny.

Nevím proč, ale nejvíc kamarádek, které mi "dlouho" vydržely  a tak nějak si s nimi nejvíc rozumím, jsou narozené na přelomu srpna - září. Neuměl byste to někdo vysvětlit??

 
post Zaslal: 04.04.2013 14:19
 

Pravdivé...děkuji Laughing

 
post Zaslal: 15.01.2012 18:35
 

sedí to dokonale. a vodnáře mám doma. jak ten mě se.e ROFL

 
post Zaslal: 13.01.2012 20:37

Odpověď na příspěvek #12878
Uživatel: Tobijana

Pikolco, jsme na tom stejně- já kozoroh a chlap váhy A přesně jak...
 

Jsem ráda, že se líbí. Za chvilku dám Blížence a další o víkendu :-)

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 20:27
 

Pikolco, jsme na tom stejně- já kozoroh a chlap váhySmile

A přesně jak říkáš, našemu partnerství nikde nedávali velké šance na přežití...

 

Míšo, díky!

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 17:24
 

Mám ascendent v Kozorohu a docela se v tom vidím...

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 16:16
 

Sedí to jako p.del na hrnecRock

Míšo díky za bezva čtení

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 14:09

Odpověď na příspěvek #12847
Uživatel: Michaela Kudláčková

.. ale je - ona magie je vlastně fyzika. Je ověřitelná, když se chce. A Ty...
 

jedna astroložka mi říkala, že se nediví že mám ráda sci-fi (vlastně dlouhou dobu jsem žádné jiné knížky nečetla) prý si ráda stavím vzdušné zámky nebo tak nějak ... a horoskop? Nějakým na míru mám doma, budu se muset podívat jak to s tím Neptunem a Plutem je :)

 
post Zaslal: 13.01.2012 14:06

Odpověď na příspěvek #12845
Uživatel: pikolca

nevím, musím říct, že čím jsem starší tím...
 

.. ale je - ona magie je vlastně fyzika. Je ověřitelná, když se chce. A Ty budeš mít někde v Horoskopu tutově dobře obsazeného Neptuna a Pluta.

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 14:01
 

nevím, musím říct, že čím jsem starší tím mám pocit že se svému znamení vymykám i když možná okolí by řeklo něco jiného.

Tento horoskop mě ale moc potěšil, protože je jeden z mála který nepíše že se s mým protějškem váhou k sobě totálně nehodíme. Ono je to asi stejně o tom jak moc chtějí spolu ti dva být a jak moc se snaží mít pro toho druhého pochopení.

Míšo, díkyyyyyyyy Love it

PS: ani ten můj přístup k "okultismu" - však mě trošku znáš asi není typický kozoroží viď :)

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 13:24

Odpověď na příspěvek #12828
Uživatel: Toman

  Znáte mého bratra Míšo? Nejspíš ano!  ...
 

ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 12:44
 

tak do dneška jsem byla přesvědčená, že moje dcera je na půl kozoroh (nar. 21.1.2003 v 10.10). to je jedniček, co?Hang já jako 100% vodnář to těžce nezvládám. je pravda, že spoustu věcí musí mít v rychtyku, ale to je asi tak všechno, co má s kozorohem společného. ale proč, sakra, mě tak vytáčí, když je vodnář jako já?HammerHammer přitom neznám lepší znamení než to svoje

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 11:53
 

SurprisedROFL  Znáte mého bratra Míšo? Nejspíš ano!

 

Také si počkám. Skoro do konce, ale rád Ok

AD: Quentinová - Brácha ty sešity ochotně i kostičkoval ROFL

 

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 11:40
 

No to je super nápad! Na to si počkám, třeba do půlnoci, až se na mě dostane. A že si tedy počkám...Big Awesome

 
 

Kozoroh jsem na 100%)Smart evil

( ňuňání fakt z duše nesnáším, miluju všechno srovnané, vyžívala jsem se v linkování okrajů do školních sešitů, miluji ořezané pastelky, ale zcela mne nechává klidnou, když jsou poházené po celém domě)

Doma mám dva Vodnáře, kteří musí poslouchat...ROFL ..protože já jsem šéf)

 Mými nejlepšími dlouholetými celoživotními přáteli jsou Býk, Panna, Beran. S Býkem sdílím tajná tajemství, kterým rozumíme jen my dva, s Pannou sdílím opravdu výborně vše, je to moje teta, která mne i kojila...a můj přítel Beran je nejúžasnější tvrdohlavej pedant a nejlepší chlap-kamarád, kterého jsem potkala a vím, že se budeme navštěvovat i v domově důchodců a budeme se hádat i tam))) ale nikdy bychom se nerozloučili)

 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist