Vy ale potřebujete patologa! PANNA

Připadá vám Panna jako profesionální patolog? Tak si ale prosím uvědomte, že zrovna bez nich, bychom měli veliký problém při hledání pravdy a spravedlnosti.

 

Podívejte se na věčné šťourání lidí narozených v Panně z jiného úhlu.

Smysl pro detail, neuvěřitelná paměť, schopnost najít souvislosti i tam, kde jiní tápou, analytické myšlení a potřeba dořešit i to, co jiní pokládají za neřešitelné.

 

Pokud budete chtít promyšlený plán činnosti od A až do Z, a to hned v několika variantách, obraťte se s důvěrou na Pannu.

 

Nikdy se tito lidé nepouští do nepromyšlených věcí a vždycky mají i záložní plán.

 

3522ODc.jpg


Panna je mistr analýzy a při svém hledání pravdy se chová jako buldok.

Pokud jí něco řeknete, je schopná vám za pět let vaše slova ve stejném sledu zopakovat a sdělí vám i co jste měli na sobě, co hráli v té chvíli v rádiu, kolik bylo hodin, co jste jedli, a jak vypadal pingl, který vás v tu chvíli obsluhoval. Má v hlavě fotku té situace.

 

Panna má hroznou spoustu různých TABU, která jí bohužel brání být spontánní.

Kontroluje nejen své okolí, ale také sama sebe.

Bývá často obviňována z nedostatku lásky. Nebude se s vámi na veřejnosti líbat a patrně bude mít i problém vás držet za ruku. Prostě je jí to „blbý“.

 

Veškeré city, a že jsou hluboké, se odehrávají kdesi v jejím nitru.

Věřte, že vás bezmezně miluje. Jen to prostě není vidět.

 

Panna je orientovaná na hmotu a váží si majetku a peněz. Může proto občas vypadat jako škrt. Je to tím, že zná hodnotu věcí a peněz.

Panna se umí zamilovat plánovitě a není to z její strany vůbec žádná křeč.

 

PANNA  a …

 

 

Kozoroh – Dle Panny je Kozoroh odpovědný, systematický a vytrvalý. To se jí líbí. Je pevný, což jí přitahuje. Jen to u nich doma může občas vypadat jako na školení.

 

Vodnář – Panna umí být při normálním postavení horoskopu k Vodnáři tolerantní a často tihle dva spolu jsou. Nebezpečí spočívá jen v tom, že pro Pannu je velice těžké pochopit Vodnářův systém upořádání věcí. Vodnář někdy bere její přístup jako omezující.

 

Ryba - Zpravidla Panna nepochopí nic z toho, co Ryba dělá, říká, a netuší, co cítí. Často Ryba reaguje jinak, než si Panna naplánovala a ona plánuje vždycky. Dlouhodobý vztah Panna – Ryba je vzácný.

 

Skopec (Beran) - Málokdy. Jen málokdy to těmto dvěma klape. Beran často obviňuje Pannu, že je moc upjatá, a Pannu vytáčí, že Beran nic neřeší. Beran její postupy pokládá za puntičkářství. Panna Berana má za bordeláře.

 

Býk - Ano, Býka si vezme Panna ochotně a ráda. Jen hlavně potřebují dost podnětů, jinak bude děsná nuda. Panna se ráda napije. Býka to mrzí. Jejich sex? Tady přitáhnout, tady zašroubovat. Hezky jako včera. Poloha „A“, sektor „B“. Nádhera!

 

Blíženec – Moc ne. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak je pro Pannu moc těžko uchopitelný a rozčiluje ji nestálostí a náladovostí. Blíženci přijde Panna často nudná.

 

Rak – Proč by měla Panna pořád říkat, jak ho miluje? Snad je to vidět na činech ne? Ne? Když plánuje dovolenou, nemůže u toho žvýkat Rakovi ucho. Že to nedělá nikdy? No, možná jí to přijde „blbý“ :-)

 

Lev – A víte, že i přes obrovský rozdíl mezi těmito dvěma energiemi, spolu tihle dva jsou často? Snad je to proto, že Panna umí Lva zanalyzovat, a pokud jí na tom záleží, umí mu dát, co potřebuje. Pannu často Lev dobíjí. Obdivuje jeho chuť do života. Lvu se líbí, že po něm Panna tak hezky uklízí.

 

Panna – Rozum a společný cíl. Ano, Panna je Panně dost často partnerem. Jasně, že mají zanalyzováno, čím to je. Je to proto, že rozum je nade všechno, a oni jsou spojením rozumu, taktiky a neustálého pitvání se v detailech. Mají to tak rádi.

 

Váhy –Panna má o Váhách dobré mínění. Nerozčilují ji a hlavně jí porozumí. Ona Váhu někdy dusí, ale když to včas odhalí, je zase dobře. Hodně často si vybírá Panna právě Váhu.

 

Štír – Jen zřídka. Panna Štírovi nevěří, a pro Štíra je Panna upjatý mentor, který je bez sexuální fantazie. Pro Pannu je často Štíří pojetí sexu jednoduše vulgární. Prostě, Panna se se Štírem ve výtahu v Kotvě milovat nebude. Nikdy. Ale možná o tom sní. Zůstane ovšem u snů.

 

Střelec – Komunikace. Střelec může Pannu inspirovat, ale mnohem častěji ji vytáčí, jak mluví bez rozmyslu. Na druhou stranu má paměť, a to se Panně líbí. Když ji nevyděsí, půjde i do vztahu. Málokdy jim to ale vydrží. Důvod? Panna potřebuje občas klid.

 

Následují Váhy...

 

Míša K.Hodnocení článku

Hodnotilo 6 čtenářů průměrem 4.5 bodů z pěti


Čtěte také:

K ranní kávě: Jsem divná, když bych nechtěla být chlapem? 
K ranní kávě: Kersko v zájmu pravačky. Ale už nebolí! :-) 
K ranní kávě: Mikulášské POPELENÍ – AMULETY A TALISMANY 
K ranní kávě: Podle mě KLUK 
Opravdu aktuální titulky 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 19.03.2015 06:32
 

jsem panna jak vyšitá, ale v horoskopech jednou panna, jednou lev, a jinak už 30 let se štírem

 
Avatar
post Zaslal: 22.05.2012 20:46
 

Muž Panna není zanamení, ale diagnóza

 
Avatar
post Zaslal: 22.05.2012 20:46
 

Mohla bych napsat referát. Jsem Ryby a žiji s mužem Pannou 36let. OMG

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 21:58
 

No děvčata, už jsem se rozesmála!

Já jsem jeden čas nosila řetízek a Pannou, pak jsem zjistila, že jsem Lev, tak jsem honem sháněla zase Lvíčka, pak zase Panna, zase změna, kruciš, tak jsem se na horoskopy a znamení vykašlala a nosím na krku neškodné věci, jako srdíčko či Nefertiti ! a je pokoj.ROFL

 
post Zaslal: 15.01.2012 21:21
 

V Panně mám ascendent a občas mám pocit, že to analytické myšlení je spíš na škodu. Potřebuju na všechno odpověď, dopátrat se pravdy, všechno zaškatulkovat, abych příště nebo v podobné situaci "věděla". Ta potřeba je tak palčivá, že mě někdy dohání k zoufalství.

 
post Zaslal: 15.01.2012 18:21

Odpověď na příspěvek #12948
Uživatel: Kaylie

No tak, safra co já tedy jsem? To už bylo dohadů, co se manžela  a dětí...
 

Taky jsem Pannalev. Teda jsem Lev, ale v tom se vůbec nepoznávám a sedí na mě snad všechno z Panny. A to jsem se nenarodila předčasně.

Tak jak je tohle možný? Smile

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 17:42

Odpověď na příspěvek #12938
Uživatel: Michaela Kudláčková

 dík.
 

No tak, safra co já tedy jsem? To už bylo dohadů, co se manžela  a dětí týče, to sedí jak zadek na hrnci. Ale já? Prostě já pro to mám zvláštní znamení "Panalev" a v tom se už cítím...

 

A ještě, měla jsem horoucí vztah s Rybou, to ale tedy mne šokovalo taky. Pro Pannu neee...

Naprosto skvělý, všestranně.

Soulad a to jsem zjevně cítila, a že to je už dávno a tohle se neprobíralo, ale cítila jsem i to, že jsme každý naprosto někde jinde.

A právě proto jsme se asi skvěle doplňovali.

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 17:32
 

Bože a já že jsem Panna?

Já furt říkám že ne! Nesedí, jenom jedno jediné - jo vzala jsem si Váhu za manžela, začátek, tedy takových 20 let to sedí, dnes ne.

 

Dlouhodobou paměť jsem neměla ani zamlada, krátkodobou jsem ztratila poslední dobou načisto, půl dne strávím hledáním pořád něčeho!

Paměť  a já - to se nerýmovalo nikdy, proto asi nelžu, lhář paměť mít musí.

NEŠTĚSTÍ!

 

A co si pak od Váhy, co mne chápe poslechnu, no zamlada by jednu koupil a letěl !

 

Ach, ach, že já se těch svých zásad nedržela!

Kdybych honila - byla jiná doba - svatbu v 17ti, no dobře, byla jiná doba, ale vdávat se tehdy stará skoro čtvrt století, no to už fakt nechápu ani já!

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 15:57

Odpověď na příspěvek #12937
Uživatel: rebelka6666

Svatá pravda!!! Dokud se nedopitvám k pravdě tak ten šuplík nezavřu...
 

... vystihla jsi to přesně. Je to opravdu úlevaSmile

 
post Zaslal: 15.01.2012 14:45

Odpověď na příspěvek #12937
Uživatel: rebelka6666

Svatá pravda!!! Dokud se nedopitvám k pravdě tak ten šuplík nezavřu...
 

Pohladit dík.

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 14:16
 

Svatá pravda!!! Dokud se nedopitvám k pravdě tak ten šuplík nezavřu a nezavřu i kdyby to mělo 10 let trvatSmile občas to vypadá že už je šuplík zavřenej,ale kdepak...jen odložené případy,které čekaj na dořešeníLaughing  Ta úleva až je vše uzavřeno tak to vážně pochopí jen Panna ...Míšo děkuji...jsi vážně pokladKiss

 
post Zaslal: 15.01.2012 13:59

Odpověď na příspěvek #12933
Uživatel: mirabelka

Haha, jako bych se viděla 
 

...jako bych TĚ  viděla :-))

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 13:45
 

Haha, jako bych se viděla Cool

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist