Už musím letět! BLÍŽENEC

Až uvidíte člověka, který bude současně číst časopis, sledovat napínavý film a k tomu s vámi bude probírat, co kdo dneska říkal u oběda a patrně k tomu bude ještě hýbat nohama a luštit sudoku, je to Blíženec.

 

Navíc, později zjistíte, že si pamatuje děj filmu, ví, co četl, ví, co jste říkali, vyjde mu sudoku, a ví co říkal on sám. Bude si to pamatovat ještě zítra.

 

Pak polovinu z toho zapomene. Večer ho bude bolet hlava.

 

Problém všech Blíženců je v tom, že takto načerpané informace často postrádají hloubku, zato co do šířky je to skutečně výkon.

 

Většina Blíženců ví všem něco, ale o ničem všechno.

Pokud budete Blíženci něco vysvětlovat a překročíte čas 10 minut, dejte mu přestávku. Není schopen déle udržet pozornost na jedné věci. Je prostě takový a není to ani špatné ani dobré. Je to jeho.

 

V Blížencích jsou často dvě i více osob pohromadě, a tak mu nedělá problém, během dne i desetkrát změnit náladu. To může být největším problémem právě pro zemitá znamení, které to vytáčí nejvíc.

 

Každý Blíženec vlastní minimálně dva exempláře od jedné věci.

Dva zubní kartáčky, holicí strojek a žiletky, auto a motorku, kočku a psa, (možná víc zvířat)manželku a milenku...

Blíženec je nejzvědavější znamení zvířetníku.

 

3515NTF.jpg


Je to motýl, který má na starosti celou louku různých květin a z každé se musí napít.

Nemůže se zdržovat vysosáním jednoho druhu do mrtě. Od toho jsou tu třeba Střelci.

Dobré je, že se s ním můžete bavit naprosto na jakékoli téma.

Ne ale dlouho na to samé.

 

BLÍŽENEC a...

 

Kozoroh – Pokud nemá Blíženec Kozoroha ve vztahu za závaží, mohou fungovat na principu vzájemného doplňování. Co má Blíženec, rozhodně postrádá Kozoroh a obráceně. Kozoroží odpovědnost a vážný výraz připadá Blíženci mnohdy až depresivní. Na druhou stranu oceňuje, že ho Kozoroh nechává mluvit. Smutné, že i ve chvíli, když chce, aby mluvil on.

 

Vodnář - Jejich komunikační kanál se často bezvadně doplňuje. Pokud se nepřeplňuje. Pak Blížence Vodnář rozčiluje a křičí. Vodnář ho často uráží.

 

Ryba – Rybí hluboký způsob myšlení většinu Blíženců míjí, a později nemohou najít důvod, aby s ní žili. Za přítele si ale vybírá Blíženec Rybu velice často.

 

Skopec (Beran) -  Blíženec se často vztahu se Skopcem nebrání. Pokud tam není moc energie, je to živé hodně dlouho. Blíženci se líbí, jak je Skopec aktivní. Skopec si s Blížencem rád povídá. Jediné nebezpečí je, že aktivita a hodně energie vztahu těchto dvou se může otočit v agresi a boj o moc.

 

Býk - Málokdy stačí Blížencovo nastavení na zpracování modelů chování Býka. Blíženec o něm často mluví jako o kusu žuly. Zatímco on chce lehkost bytí a vzduch, Býk touží po klidu a hmotné jistotě. Může to být pro Blížence příliš dusivá atmosféra.

 

Blíženec – Dva motýli. Pokud se jim podaří se navzájem dohnat uchopit a na chvilku přistát, klidně budou doma fungovat ve čtyřech i v pěti a více Laughing

 

Rak – Blížence mnohdy Rak docela baví. Hodně často si vybírá pro vztah právě tento citlivý model. Fakt je, že si často navzájem lžou, ale jinak je to vlastně vyváženě akční.

 

Lev – Blíženec jde do vztahu se Lvem často, ale také často ne nadlouho. Lev se mu líbí. Zpravidla ho upoutá, protože je vtipný a Blíženec má humor rád. Pak žárlí často oba a Blíženec dělá Lvu naschvály. Rozhodně si to ale chvíli spolu velmi intenzivně užijí.

 

Panna –Dost těžko Panna s Blížencem vydrží a naopak. Často z tohoto vztahu uteče Blíženec. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak Panna Blížence spíše svazuje a on vztah opustí.

 

Váhy - Když se Blíženec chová k téhle citlivé květince dostatečně čestně, pak je jejich vztah hodně častý a bývá i hodně dlouhý. Váha je tolerantní a Blíženec zábavný a nedusí.

 

Štír – 1 ze 100. Málokdy se ti dva vůbec upoutají. Štír pokládá Blížence za povrchního a moc ukecaného a Blíženec Štíra za kovaného podvodníka, kterému není nic svaté.

 

Střelec – Ano a často. Hodně často se dává Blíženec do spolku s tímhle zajímavým a věčně akčním tvorem. Alespoň se nenudí. Když po něm Střelec nestřílí.

 

Dopoledne Raci …Wink

 

Míša K.Hodnocení článku

Hodnotilo 10 čtenářů průměrem 4.5 bodů z pěti


Čtěte také:

CITÁT pro dnešní den 16.7.2012 
Jedem! Co takhle ploužáček? 
K ranní kávě: Asi jsem spíš lovec, než sběrač 
K ranní kávě: Jarní kouzla s jetelem, jablkem a s kvízem 
K ranní kávě: Mnohonásobně neuvěřitelné video s tmelícím účinkem! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 19.03.2015 20:22
 

Ahoj Míšo,tak s tím býkem je to přesný,to fakt sedí :)

 
post Zaslal: 18.08.2013 14:45
 

Já osobně mám slunce i měsíc v Blížencích, tak mě napadlo, že bych mohla popsat své vztahy k některým znamením. Jsou to mé osobní postřehy ;-)

Dost přátel mám ve znamení Raka, Vah, Střelce, Vodnáře, ale i Kozoroha. Nejlépší diskuse jsem zažila s Váhami a Kozorohy. I přes to, že mnohé knihy tvrdí, že Blíženci a Kozorozi si až tak moc nerozumí, tak mně osobně se na nich líbí jejich rozumné názory a zájem o témata, kterým se mnohdy jiní lidé vyhýbají, jako je např. smrt. O Blíížencích se často říká, že jsou povrchní, a právě proto je hluboký Kozorohův vhled může obohatit. Tak to aspoň vvnímám já ;-)

Také o Štírech se říká, že se o věci zajímají hodně do hloubky. Ovšem mně osobně se s nimi až tak dobře nediskutuje, protože oni se snaží často prosadit svůj názor a druhého přesvědčit o své pravdě a hlavně je člověk může rozzuřit, když je v diskuzi "přelstí" rychlými a logickými argumenty. To někteří Štíři špatně nesou, z osobní zkušenosti vím, že někteří mají potřebu se za to i mstít. Štíři většinou nejsou pro mě příjemným partnerem pro diskusi, i když mají většinou opravdu zajímavé názory.

Co se týče můžů, tak mě opravdu přitahují Lvi. Nevím, jak to dělají, že mě někteří z nich dokážou opravdu okouzlit. Do Lva jsem se poprvé zamilovala ve 12 letech a rozhodně nebyl poslední... I když byly chvíle, kdy jsem byla Lvem naprosto unešená, tak bohužel mi někteří muži z tohoto znamení připravili opravdu bolestné chvilky. Lvi jsou opravdu hrdí, někteří z nich doslova pyšní a někdy i snobští. Pokud se jim zdá, že žena po jejich boku nedosahuje jejich úrovně, tak ji někteří bez velkých výčitek opustí. A v ten moment je jim často celkem lhostejné, jak moc je ta žena miluje. Setkala jsem se např. s mužem Lvem, který kritizoval můj styl oblékání. Připadá mi, že někteří Lvi berou ženu po svém boku jako součást vlastní image. A pro Lvy je dle mého pozorování image velmi důležitá. Zatímco já konkrétně image neřeším, protože pro mou proměnlivost je jakákoliv image příliš svazující.

Ještě bych chtěla něco napsat o Racích. Mám Raky ráda jako přátele, protože jsou obvykle velmi milí a přátelští. Člověk se s nimi cítí jako doma. Většinou jsou velmi vlídní a umí i čověka vyslechnout.

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 13:47
 

Má dcera - naprosto přesné. I to všechno po dvou. Ono jí vytáčí, že i ty blbý křečci jsou chudinky po jednom Surprised....

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 14:12

Odpověď na příspěvek #12913
Uživatel: Michaela Kudláčková

Tak jdem na Raky ...
 

Tak jo.Smile

 
post Zaslal: 14.01.2012 14:05

Odpověď na příspěvek #12911
Uživatel: rak177

Sedí to samozřejmě na všechny Blížence(kyně) co znám.
 

Tak jdem na Raky ...Ha Ha

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 13:45
 

Sedí to samozřejmě na všechny Blížence(kyně) co znám.

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 13:22
 

Jj, ty nálady přesně sedí na našeho prostředního synáčka. A taky to, že já ,jako zemitý znamení to těžko prodejchávámHelp 

 
post Zaslal: 14.01.2012 12:50
 

Jo tohle jsem já Věci po dvou teda nemívám,ale schopná bych toho asi byla.

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 08:10
 

Laughing

 tak to teda nejsem já...

věci po dvou fakt nemám. To bych psychicky neunesla ten dvojitej bordel.

ale že mě večer z přemíry hlavy bolí hlava, to zas JO.

Kočku mám jednu.

Jediný, co mám po dvou jsou děti Tongue out

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 00:52
 

jo, moje dcera je takový Jekyl a Hyde. nikdy nevím kdo na mě vykoukneHammer ale už jsem ai za ta léta zvykla 

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist