Nekřičte na mě! VÁHA

Snad žádné znamení netouží tolik po harmonii jako Váhy. Jakýkoli nesoulad je jim velmi nepříjemný, vnímají citlivě napjaté prostředí a jsou pak neurotické.

 

Váha je citlivá bytost a má velké porozumění.

Nemá ráda bezpráví, ponížení a hluk. Miluje hudbu, krásné tóny, obrazy a všechno, co lahodí jejímu vytříbenému vkusu. Všimněte si ale, jak často Váha říká "Ztlumte tu hudbu, nekřičte a podobně".

 

Váhy bytostně nesnáščí chaoz a hluk.

 

Jsou nekonfliktní.

Jsou to takové, vesměs velice pohledné porcelánové panenky.

 

3523MzN.jpg

Pokud se jim například ve vztahu nedostává pocitu souznění, bez boje odchází, aby se už nevrátily. Je těžké dát jim to, co potřebují. Je těžké je uspokojit.

 

Těžko by se Váha uměla smířit například se vztahem založeným na nějaké dohodě typu „kvůli dětem budeme spolu, ale bude si každý dělat co chce". Potřebuje lásku a souznění, pozornost a pocit vnitřní spokojenosti.

 

Jsou spravedlivé, avšak rádi si vykládají spravedlnost po svém. Ve svých rozhodnutích jsou to lidé pevní, protože je činí pomalu.

 

Hlavně Váhu do ničeho netlačte!

 

VÁHA a …

 

Kozoroh – Vlastní-li Kozoroh alespoň Měsíc nebo Venuši v dobrém postavení, ráda s ním Váha setrvá. Při nedobrém postavení je pro Váhu Kozoroh příliš necitlivý a Váha pro Kozoroha rozmazlená.

 

Vodnář -S Vodnářem by Váha mohla utvořit poměrně rovnocenný vztah, pokud Váha vykousne Vodnářovo občasné odpoutání se a potřebu někde si o samotě vyčistit hlavu. Jejich vzájemné vnímání světa je ale hodně podobné s tím, že Vodnář je pokrokovější a Váha miluje tradice.

 

Ryba - Váha je s Rybou většinou ráda. Rybka je jemná a Váze lahodí její empatie. Je-li Ryba muž, Váha někdy pochybuje o jeho věrnosti.

 

Beran   - Po stránce živlů si tito moc nesednou. Beran je prudký, což může Váhu dost rozhazovat. Znám hodně případů, když Beran Váhu i fyzicky napadl. Je lepší, když je v tomto vztahu Váha muž.

 

Býk  - Je k Váze pozorný a má pochopení. Problém bývá s prioritami a vnímání pocitově hezkého. Býk je zaměřený na praktickou stránku. Tak jestliže ponechá Váze její potřeby různých serepetiček, které mu budou připadat zbytečné,

Váha si bude jeho tolerance vážit.

 

Blíženec  - Váhu rozhodně zkraje upoutá, ale později by pro ni mohl být příliš roztěkaný. Jeho pozornost je věnována mnoha věcem, a to může Váze vadit. Blíženec jí naopak může vyčítat, že jí „pořád něco nejde pod nos“.

 

Rak -  Je k Váze milý, pozorný. Povětšinou jsou to ale Váhy, které od Raků často utíkají. Myslím, že Račí svět má málo vzduchu a Váha může trpět přidušením.

 

Lev - Pro Lva bude Váha zajímavá, ale často málo akční. Jeho náhlá vzplanutí a věčný optimismus zase rozčiluje Váhu. Navíc Lvi milují okázalé věci a Váhy jsou spíše skromné znamení. Ne vždy se Lev také srovná se spravedlností v podání Váhy – má to jinak. Váha chce přemýšlet, zatímco Lev jde a koná. V každém případě je ale Váha pro Lva okouzlující.

 

Panna -  S Váhou bývá ve svazku často. Snad je to proto, že Panna je velmi přizpůsobivá a svět vidí z hlediska použitelnosti. Je tedy schopna přistoupit na kompromis. Váhám zřejmě lahodí, že je Panna nepředbíhá. Běda ale, pokud Panna Váze nevěnuje pozornost. Pocit nelásky Váha netoleruje.

 

Váha - K Váze její vlastní model většinou jde, pokud jim nepřekáží postavení planet. Pokud nemají dobře aspektované Venuše, moc se zrcadlí, což většinou odpíská Váha žena.

 

Štír  - Uloví Váhu snadno. Je to mistr balení. Váha je přímo nadšená z toho, co Štír dělá a říká, i z jeho schopnosti dívat se hluboko. Později bývá pro Váhu těžko snesitelný pocit, že ona je průhledná pro něho, ale on zahalen do mlhy pro ni. Navíc Štíří model „účel světí prostředky“ je Váhou často hodnocen jako nefér chování.

 

Střelec  - Bude Váhu dobývat a bude ho to bavit. Bohužel v mnoha případech jen do chvíle, než se tak stane. Vyčítá jí málo živočišnosti a ona jeho humor pokládá za netaktní, neomalený a štiplavý.

 

Přijdou Štíři…

 

Míša K.Hodnocení článku

Hodnotilo 7 čtenářů průměrem 4.29 bodů z pěti


Čtěte také:

K ranní kávě: Šedivé úterý! Zaplaťte paní Pavoukové za štěstí! 
K ranní kávě: Ty bláho, roastbeaf! 
K ranní kávě: Velká káva na ráno, poledne i odpoledne – přednáškový test o původu duše 
TITULKY na pondělí 17.9.2012 
TITULKY na středu 15.8.2012 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 05.01.2013 18:04
 

dobrý den,již sedm let se snažím pochopit úmysly muže nar.26.9.1970 jehož znám z práce vůči mně,jednu chvíli to vypadá že touží být v mé přítomnosti,vyhledává mně jako kdyby chtěl být mým dobrým kamarádem ale vzápětí,když mu povolím aby se přiblížil,mně odkopne a vůbec si mně nevšímá,neznám jeho úmysly a tápu,nemohli by jste se na můj problém podívat,děkuji narozena jsem 20.1.1966

 
post Zaslal: 17.01.2012 12:27

Odpověď na příspěvek #13035
Uživatel: rak177

Nevím,,jen co jsem slyšela,Váhy bývají pěkně vzteklé.
 

ano ano..Váhy jsou vzteklé..jsem Váha a jsem vzteklá, i když to umím kontrolovat natolik, že letití přátelé neměli ani možnost to vidět v reálu.

 
Avatar
post Zaslal: 16.01.2012 18:08
 

Sedí to na mě, když někdo ječí, nedejbože na mě, tak jak jsem jindy silná a vydržím dost, tak mám blízko k tomu, abych se sesypala...

 
Avatar
post Zaslal: 16.01.2012 18:02

Odpověď na příspěvek #12956
Uživatel: Kaylie

No dobře, ale kde se stala chyba, že desetiletí je vše tak je psáno a...
 

Nevím,,jen co jsem slyšela,Váhy bývají pěkně vzteklé.

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 21:40

Odpověď na příspěvek #12957
Uživatel: Michaela Kudláčková

Tohle se, Kaylie u Váhy i těžko rozklíčuje. Jak jim ty jejich zpropadený...
 

Safra, safra, tohle sedí slovo od slova, kam se hrabe horoskop!

Love it

Děkuju moc !!!!

 
post Zaslal: 15.01.2012 18:56

Odpověď na příspěvek #12956
Uživatel: Kaylie

No dobře, ale kde se stala chyba, že desetiletí je vše tak je psáno a...
 

Tohle se, Kaylie u Váhy i těžko rozklíčuje. Jak jim ty jejich zpropadený mističky něco rozhoupe, celá jejich osobnost je stejně nevyvážená jako onen předmět. Taky tak hrozně vypadá. 

Jediné, co Ti může být útěchou je, že Ty jsi Panna a ta málokdy nepřijde na princip, či problém.

 

Budeš to Ty, kdo se bude snažit vztah udržet. Prostě proto, že Panna ctí tradici - i v případě vztahu.

Ad: kamarádky - Váhy umí býti zlé, jsou-li "rozhoupané". Tak mě to nějak nepřekvapilo.

Hoď mi do soukromých zpráv, jeho datum, hodinu a místo narození, zkusím se podívat, co tam má za ďábelký tranzit.

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 18:36

Odpověď na příspěvek #12953
Uživatel: Michaela Kudláčková

Máš pravdu, není komediant. Představ si váhy, jak vypadají....
 

No dobře, ale kde se stala chyba, že desetiletí je vše tak je psáno a najednou je jiný  a já netuším proč!

 

Vůbec mi nepřipadá lehké ty mističky vah nějak aspoň! vyrovnat a dosud byl celý život bez problémů.

 

No, nakonec, nepitvám to moc? Ale hledám příčinu podrážděnosti u klidných Vah, vztek, co jsem neznala, bojím se promluvit... aby nevyletěl, o to hůř - ne že bych to zneužívala - ale nějak  jsem měla navrch, stejné názory a vkus nám jen nahrával, co se proboha děje?

 

To, co provedl mé kamarádce minulý týden nebylo jen na facku.

A tak je to celý život, všechny kamarádky mne opustily bez důvodu - zdánlivě, když nás potkaly spolu, to taky vydá za hutné čtění, všechny řekly totiž totéž... nechápala  jsem  a nechápu dodnes, byly to i spolužačky nás obou...Cry

 
post Zaslal: 15.01.2012 18:14

Odpověď na příspěvek #12952
Uživatel: Tobijana

ANO, ANO, ANO!  Až mě to děsí! Manžel i nejstarší syn jsou...
 

Máš pravdu, není komediant. Představ si váhy, jak vypadají. Jsou to dvě mističky na tenkých řetízkách. Je snadné je rozhodit. Přesně tak jsou ti lidé postavení. Love it

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 18:06
 

ANO, ANO, ANO!  Až mě to děsí! Manžel i nejstarší syn jsou váhy. A slovo- nekřičte- se fakt u nás používá dost často. A syn už od mala neměl rád hluk, pak, když se narodil prostřední chlapec, zacpával si uši, když mimčo brečelo. Já si tenkrát říkala, jaký to je komediant. Asi se mu budu muset omluvit...

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 17:50
 

No, tohle asi bude dobré si přečíst aspoň 5x. Sedí na manžela, jako na míru.

 

Třeba někde dělám chybu a třeba si z toho něco i vezmu!

Díky moc, tohle mne fakt docela zaujalo.

Možná, že mi něco otevřelo oči, "nesnáší, když je Panny předbíhají", jééžiš, to už tu bylo!

Na poslední věty jsem koukala jako zhypnotizovaná.Surprised

 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist