Nechte mě se vyplakat, vždyť to dělám i za vás - RAK

Pokud žijete s touto databankou citů, měli byste pochopit, že veškeré vaše konání, všechno, co říkáte, děláte, všechno co se kolem vás dvou odehrává, hodnotí Rak čistě a ryze pocitově.

 

Jeho praktický pohled se omezil na věci, které jsou prokazatelně vidět a na to, co musí vzít do ruky a pracovat, s tím. Přesto je Rak schopen personifikovat snad úplně všechno. Hovoří se svým autem, a možná má v jeho domácnosti své jméno každá lžíce.

Raci mají rádi děti.

 

Jakoukoli sebemenší krizi prožívá Rak jako konec světa.

Rak si často tvoří iluze o partnerovi, kterého pak není schopen vidět reálně, ale přes obraz, který si vytvořil. Bývá pak zklamán realitou.


 

3516MGE.jpg


Rak je ryzí Luna a ryzí ženská energie. Je to voda. Bude plakat nad rozšlápnutým broukem, docházejícím cukrem, telenovelou, a také často sám nad sebou.

 

Raci se litují stejně upřímně, jako litují druhé.

Rak si často stěžuje. Jeho psýcha je slabá a potíže řeší často pláčem, vínem a tabletkami.

 

Rak by se měl každopádně vždycky narodit jako žena.

To proto, že žena Rak je hodnocena jako citlivá, empatická bytost zasluhující ochranu a ohled.

 

Rak muž – jako poloviční, nebo úplný homosexuál. (Pokud nemá asc. ve Lvu, Beranu, Střelci, nebo v Kozorohu)

 

RAK a...

 

Kozoroh – Kdyby se Rak mnohdy utopil v citech, kdyby Kozorohovi ve chvíli, když je to třeba, předvedl utrpení snad celého světa, stejně to s tím, z Rakova pohledu, dubovým špalkem ani nehne! Pokud přijde Rak na to, kam si Kozoroh ukryl srdce, mohou spolu být.

 

Vodnář – Většinou je Vodnář na Raka příliš hrubý a neomalený. Vodnářky jsou k Rakům tolerantnější. Vztahy proto fungují lépe, je-li Rakem muž.

 

Ryba - Proč tuhle bytost nevpustit do svého života? Mnoho Raků si za životního partnera vybírá právě Rybu. Je jednou z mála, kdo dokáže, s dobrou konstelací, Račí potřebu projevovaných citů naplnit.

 

Skopec (Beran) - Zajímavé. I když energeticky jsou tihle dva na hony jinde, hodně často je Rak právě s Beránkem. Ideálně, pokud je Rakem žena, protože je to energeticky přirozené.

 

Býk – Většina vztahů Rak – Býk funguje na principu, kdy Býk o Raka pečuje a Rak mu oplácí něhou a citem. Býk není ovšem příliš nastavený na takové množství emocí, kterými disponuje Rak. Proto má často Rak dojem, že ho Býk nemá dost rád.

 

Blíženec – Také Blížence si Rak často vybere za druha. Fakt je, že si často navzájem lžou, ale jinak je to vlastně vyváženě akční. Blíženec svou schopností převtělování, pokud chce, dokáže dát Rakovi co potřebuje. Prostě se promění v nádobu citů a nemá s tím problém.

 

Rak – Mnoho účtů a opuštěných zvířátek čeká právě na vás dva. Umí se politovat a umí si naslouchat. V pravdě k sobě často nejsou upřímní a jejich rozchody řeší mezinárodní soudy. Jestli odejdeš, zabiju se!!

 

Lev – Málokdy má Rak na tohohle testosteronového cynika dlouho náladu. Zvláště, je-li Rakem ve vztahu muž. Lvice, pokud tak není přímo nastavena, nemá náladu žít s druhou ženou. Rak je podle ní rozmazlený a málo statečný. V opačném případě, je-li Rakem ve vztahu žena a Lev se občas odtrhne od zrcadla, může to fungovat. Často spolu Rak a Lev kamarádí. Lev Raka chrání.

 

Panna – Většinou hodnotí Rak Pannu jako „studenej čumák“ , který nadhodnocuje hmotu nad city.  Nechápe, jak může svět hodnotit tak pragmatickým stylem. City převádí na čísla, není spontánní, neustále všechno kontroluje, není schopna se uvolnit a prožívat.

 

Váhy – Ano, často. Ve zralém věku si vybírá rak právě Váhu. Ona ho chápe a on jí naplní. Pokud jí scénami nevyžene z domu. Často ale vztah Rak – Váha vcelku dlouhodobě funguje.

 

Štír – Hodně rád se Rak často od Štíra učí a on s ním hodně rád manipuluje. On si toho ale nevšímá, protože ho zajímá a láká jeho duše. Nabídne mu svou. Bohužel se často také stává, že se vztah zvrhne v souboj, kdo koho podvede chytřejším způsobem. Pak je to opravdu bouře. Rak vydírá a Štír je zákeřný.

 

Střelec – On je tenhle Střelec skutečně jako struhadlo. Bývá to Rak, kdo vztah se Střelcem psychicky a citově odnáší. Střelci rakům často ubližují. Raci neumí být v tomto vztahu přímí. Většinou se snaží vymyslet nějakou fintu, kterou by Střelce ovládali. Střelci to řeší nevěrou a odchodem. Raci se cítí podvedení.

 

 

Brzy Lev...

 

Míša K.Hodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 4.6 bodů z pěti


Čtěte také:

K ranní kávě: Hlavně na sebe dávejte všichni pozor! 
K ranní kávě: Chcete to bez Andreje? Můžete. Hele! 
K ranní kávě: Umíme se omluvit? Naučme se to 
TITULKY na čtvrtek 30.8.2012 
TITULKY na úterý 13.11.2012 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 23:02
 

Miso, ty jsi fenomen, vystihlas nas dokonale (a jak to tak ctu, tak ostatni znameni taky) - taky mluvim se svym autem a idealizuji si svy potencialni partnery atd atd... akorat vinko a tabletky to teda ne-e, nastesti... jinak vsecko sedi!

Databanka citu, v.r.

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 17:23

Odpověď na příspěvek #12944
Uživatel: Kaylie

Hodně lidí, kteří jsou citliví až přecitlivělí se právě...
 

Karandáš - ne že jsem ruštinu dokonale zapoměla!

Sealed

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 17:22

Odpověď na příspěvek #12923
Uživatel: rak177

Víš,Mišo,na někoho můžu působit asi tvrdě(už jsem to od pár...
 

Hodně lidí, kteří jsou citliví až přecitlivělí se právě brání tvrdostí.

Proč se říká, že  "pod tvrdou slupkou měkké jádro", či jak je to přesně.

 

Tedy já jsem nenarazila na jedno přísloví, které nemá něco do sebe. Naši předkové byli daleko chytřejší než my!

 

A to, že by nás od televize hnali na lavičku pod lípou na návsi  "na pokec", mobily nám hodili do suchého WC na dvorku, začínám chápat a těmto teoriím fandit.

 

A až jednou zkolabuje elektřina čí satelity a tím mobily, PC a my budeme ...ehm... někde, to  nevím jak si s tím poradíme?

 

Bumážka  i karadáš a bude, jen abychom ještě uměli psát.Write

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 17:14
 

Bože, Rak nejsem, ani nikoho v tomto znamení neznám, třeba ano  a nevím to, každého se hned neptám v jakém je znamení, ale tohle mi naskočila husí kůže, div jsem se v něm necítila doma a to jsem Panna, taková s chlupem, ale jsem....

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 19:28
 

Raka mám bratra a s tím vínem a tabletkami to jednu dobu bohužel sedělo...

 

Snad už to je minulost.

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 18:16

Odpověď na příspěvek #12922
Uživatel: Marcis

Ráčku177, moc díky, co jsi tady napsala. Co napsala Míša, mě teda...
 

Marcis,nemáš za co děkovat,jen jsem popsala sebe.A koukej se odstřihnout z té větve..SmileLove it

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 18:09

Odpověď na příspěvek #12921
Uživatel: Michaela Kudláčková

Bůh zaplať za Raka s asc. v Kozorohu. Podobní, jako Ty jsou ještě Raci v...
 

Víš,Mišo,na někoho můžu působit asi tvrdě(už jsem to od pár kamarádek slyšela,ale zase jsou za to rády),ale citlivá jsem.Jo a ještě něco,když chci něco vědět,zjistit,znát,musím se pídit do hloubky,pár informací mi fakt nestačí.Rak v Býku,díky,to jsem netušila.

 
post Zaslal: 14.01.2012 17:16
 

Ráčku177, moc díky, co jsi tady napsala. Co napsala Míša, mě teda dost vyděsilo Hang

 
post Zaslal: 14.01.2012 17:15

Odpověď na příspěvek #12919
Uživatel: rak177

Krize se snažím řešit,než si stěžovat a litovat se,to je ztráta času a...
 

Bůh zaplať za Raka s asc. v Kozorohu. Podobní, jako Ty jsou ještě Raci v Býku :-)

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 16:30

Odpověď na příspěvek #12917
Uživatel: Michaela Kudláčková

JO! si zkus představit, že by ho měl třeba v Rybách 
 

.... to by asi nastal čas elektrických drátů Rock

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 16:24
 

Krize se snažím řešit,než si stěžovat a litovat se,to je ztráta času a nikam to nevede.Hlavu musím mít čistou,žádný alkohol a prášky,kdepak.Spíš já jsem vždy byla oporou ve vztazích,i pro kamarádky.Pokud se někdo litoval,snažila jsem se s ním co nejdřív najít příhodné řešení a pomoc.Jinak znamení sedí,ano, dojímá mě kde co,špatné,dobré,filmy(docházející cukr fakt neeeSmile,tyhle věci jsou mi úplně jedno).Raději naslouchám,než abych mluvila já.Raději snesu tvrdou pravdu,než vytáčení,lhaní,okliky.Lpím na věcech,na které mám hezkou vzpomínku nebo na maličkostech od fajn lidí.Jsem konzervativní.Asc mám v Kozorohu.Jsem se nějak rozkecala,Sealed.Tak to stačí..

 
post Zaslal: 14.01.2012 15:35

Odpověď na příspěvek #12916
Uživatel: mkanka

Ještě že má ascendent v tom kozorohu ....
 

JO! si zkus představit, že by ho měl třeba v Rybách Surprised

 
Avatar
post Zaslal: 14.01.2012 15:34
 

RunJeště že má ascendent v tom kozorohu ....

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist