Když pravidla, tak moje VODNÁŘ

Zkuste mu dát nějaké mantinely, postavit před něho plot a první, co udělá bude, že se ho pokud přelézt, podlézt nejraději ovšem zbourat ve jménu služby všem. Vodnáři nesnáší omezení a mají problém s autoritami.

 

Ne, když jsou jimi oni sami.

 

To pak vymýšlejí pravidla do alejula, aby je klidně za týden zrušili a nahradili jinými. 

Vodnář má spoustu energie a strašně rád posunuje hranice i sám sobě. Često si sáhne na kraj svých sil, jde do vyčerpání, jen aby si dokázal, že to dokáže. Posune tím i vlastní omezení. 

 

Řekněte mu, "na to nemáš" a uvidíte nadlidský výkon.

 

Co je nové, to je dobré. Vodnář musí všechno vyzkoušet. Neznám Vodnáře, který by alespoň nezkusil skočit z mostu na laně, skočit s padákem, proletět se balónem, potopit se s intruktorem, vydrápat se na nějaký vrchol, nebo se alespoň přihlásí na nějaký vyčerpávající závod.

 

3506OWF.jpg


Většina Vodnářů má kladný vztah ke sportu. Většina Vodnářů nemá kladný vztah k manželství. Pokud se vdá, nebo ožení, je to skutečně z lásky a musí mít pocit, "že není zcela zavřeno".

 

Ženy Vodnářky mají vytříbený vkus a nebojí se inovace a neotřelých nápadů. 

 

Hodně Vodnářů najdeme mezi módními návrháři a architekty.

 

Příliš se neohlížejí do minulosti. Přeci vpředu je ještě tolik nepoznaného!

 

Rádi mluví o svých zážitcích a zkušenostech.

 

VODNÁŘ a...

 

 

Kozoroh - Přitahuje Vodnáře hlavně sílou myšlenky a schopností jít za svým cílem. Pravda je, že cesty Kozoroha k tomutéž jsou zcela jiné, ale cíl je stejný. Pokud se domluví, jde to. Problém? Kozorh vyčítá Vodnáři zbytečné plýtvání energií a nepoddajnost. Vodnář Kozoroží postoje pokládá často za rigidní.

 

Vodnář – Jestli není vztah postavený na uměleckém tvoření, nebo společném slézání skalních masívů, pak málokdy funguje. Oni se těžko dohánějí, málokdy se dostihnou. Pokud vztah funguje, je to postavením planet v horoskopu. 

 

Ryba – Pro Vodnáře je Ryba zajímavá, nenáročná, ale v zásadě ji nechápe. Toleruje ji, ale málokdy spolu vydrží žít. Na druhou stranu pracovně Vodnář Rybu snese spíš. Pokud se vezmou, měla by být Vodnářem žena.

 

Skopec (Beran) – Pro Vodnáře inspirativní a přitažlivý, ale také provokující a neustále v opozici. Vodnáři mívají tendenci se do Beranů navážet, což si Berani málokdy nechají libit. Zatímco Vodnář si myslí, že to je ohromná legrace, Skopec nikoli. Ve vztahu Vodnář-Beran často létají vzduchem předměty.

 

Býk – Spolehlivý, ale pomalý. Vlastně Vodnáři tenhle týpek nevadí, jen kdyby nebyl tak proklatě zaseknutý. Býčí preciznost ocení Vodnář spíše na pracovišti, než v domácnosti. Častěji Vodnář opouští Býka.

 

Blíženec – Je podle Vodnáře bystrý, i když mu vyčítá, že ho nenechá domluvit. Jejich komunikace vypadá trochu jako úl, ale dokáží se domluvit. Často na sebe ale křičí.

 

Rak – Pokud je Vodnářem ve vztahu žena, nevadí. Vodnářka je k Raku více tolerantní. Pokud je Vodnář muž, bude Rakyni spíš ubližovat. Všeobecně si  Vodnáři o Racích myslí, že jsou přihřátí.

 

Lev – Většinou baví Vodnáře jen chvilku. Provokuje, inspiruje, zajímá ho jako kámoš, ale doma by Vodnář Lva spíše nechtěl, protože by to nezvládl. Pokud spolu chtějí být, musí být hodně moudří. Obecně je Vodnáře doma až dost. No a Lva také.

 

Panna – S Pannou Vodnář vyjde a mnohdy i hodně dlouho. Pokud nebrání nějaký zlý model v horoskopu, často je právě toto Vodnářův partner. Častěji spíš vadí Vodnář Panně, pro nedostatek smyslu pro detail a pohledem Panny bezuzdné chování.

 

Váhy – Hodně Vodnářů má rádo Váhy. To spíš umí říct Vodnář Váze něco škaredého. Často si ale Vodnář bere Váhu domů. Často na celý život.

 

Štír – Vodnář Štírovi nedůvěřuje. Což je mnoghdy sice motivační, ale ve vztazích to spíše vadí. Spíše Vodnáři. Jen málo svazků Vodnář-Štír je na celý život. 

 

Střelec –  Málokdy funguje vztah Vodnář a Střelec. Snad s žádným znamením nemá Vodnář tak často přímo bytostný problém. Střelcovu upřímnost Vodnář nesnáší. Střelec má Vodnáře za náfuku.

 

 

A co rybičky?...

 

Míša K.


 Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

K ranní kávě: Honzo, ženichu, byl jsi to ty? 
K ranní kávě: houbové poklady s hádankou 
K ranní kávě: Nic nedělejte, nikam se nehrňte! 
K ranní kávě: Zákon namazaného chleba a jiné PARAGRAFY 
Zamilované TITULKY?  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 31.01.2012 14:58
 

Koukám, že jsme na tom Vodnářky stejně - taky to na mě sedí, ale taky bych z mostu neskákala.

S autoritama mám problém každým dnem víc a víc... Ploty bořím, pravidla nejsou.

 
Avatar
post Zaslal: 17.01.2012 07:16
 

No já bych s epokusila ten plot přelézt a při té příležitosti bych ho sbořila Laughing

A věta "Zatímco Vodnář si myslí, že to je ohromná legrace, Skopec nikoli." je naprosto všeříkající, ovšem u mě to platí na všechna znamení, nejspíš mám zvrácený smysl pro humor Smoke

 
Avatar
post Zaslal: 15.01.2012 08:52
 

Jsem vodnář, ale skok z mostu, nikdy.

 
post Zaslal: 14.01.2012 10:20
 

mam dcerku vodnare, se mnou - rybou- si hraje jak kocka s mysi, ale ma mne mooc rada, ale je to mazec, manzel je racek - takze to je uplne jasne jak to je, mladsiho brasku -vahy ma moooc rada, a mooc rada ho komanduje a ridi co ma a nema delat, v dobrem i ve zlem. O vychove - no neustale s tim bojuji, po dobrem a po zlem ani jedno na ni neplati, a tak je to obcas poradny boj, hranice - co to je ?????

 
post Zaslal: 14.01.2012 02:12

Odpověď na příspěvek #12881
Uživatel: Rena

Já jsem taky vodnářka,manžel je rak a děti jsou rak a střelec :-) to je něco....
 

Pevné nervy :-)

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 21:06
 

Já jsem taky vodnářka,manžel je rak a děti jsou rak a střelec :-) to je něco.Laughing

 

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 17:11
 

Přesně to sedí na mého syna.Ok

 
Avatar
post Zaslal: 13.01.2012 13:57
 

tak hned u první věty jsem si řekla, že bych ten plot zbořilaROFL jinak já jsem nikdy neskákala ani nelétala, neb se neuvěřitelně bojím výšek. ale musím uznat, že na mě to platí 100%. všechno. jen nějak neumím s lehkostí vychovávat svojí dcerku - taky vodnářku. pořád někde narážím na "její" svobodomyslnou povahu

 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist