K ranní kávě: Výklady od pro Popelky … napořád

Ukončily jsme právě všechny hodiny tarotové školy, holky jsou zcela plnohodnotné a způsobilé pomoci druhým, svým blízkým a někdy i jedna druhé. A ony samy přišly s tím, že bude hezké navzájem si pomáhat v nějaké stálé rubrice tady na magazínu…

 

Tak jo!!

 

Myslím, že to je skvělý nápad, že vám všem tato skupina dívek, vykladaček udělá radost svou ochotou a zájmem o potřeby ostatních.

 

26295NGN.jpg

 

Do diskuze pod tento článek, jehož obsah bude i trvalým odkazem na HP po pravé straně pod bannýrkem, který už tam je, můžete, když budete potřebovat, napsat dotaz.

 

Některá z holek se ho pak ujme, vyloží a diskuze vepíše odpověď.

 

No a já? … :D

 

Já nějaké výkladové Popelení časem udělám, ale kdo to dělá, ví, že se čas od času stane, že člověk musí dočasně zvolnit.

 

Jsem proto doslova blažená, že mám teď plnohodnotný záskok a mohu se věnovat přípravě nového turnusu a také runové škole a malé, krásné Jahůdce.

 

Šetřete si naše holky, ať se kočenky brzy neunaví.

 

Jsou skvělé!!

 

Míša K.

A všechny absolventky tarotové školy.

 

P.S. Pokud budou ostatní z osobních škol chtít, budeme rádi, když se jako vykladačky k holkám přidají.

 

Michaela Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 17 čtenářů průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

DENNÍ SOUTĚŽ O NÁRAMEK 
K ranní kávě: Nula krtků!! 
K ranní kávě: Popelení bude romantické – kouzelné a léčivé studánky 
K ranní kávě: Popelení zítra – může se někdo narodit pod šťastnou hvězdou? 
Silvestrovské popelení 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 3 > >|
Avatar
post Zaslal: 21.03.2019 19:18

Odpověď na příspěvek #218016
Uživatel: kacenka

Dobrý den všem, před časem jsem tady řešila výměnu manželovy...
 

Kačenko, teď asi máš boj (to je to – udělala jsem dobře?), ale nejsi ta, která obchází kostlivce ve skříni, rázně je vymetáš, s důvěrou v dobrém úmyslu, abyste se měli s dětmi doma zase dobře.Love it A oni dva, ukazuje se, že byl přesvědčen, že mu jeho lži budou procházet, když bude důvěryhodný, nějakou dobu měl kliku, ale pak se vše provalilo a teď se mu to nelíbí, je znechucen oba jsou nějak překvapení, stalo se něco, s čím  nepočítali a teď se z toho musí vzpamatovat.

 
Avatar
post Zaslal: 19.03.2019 23:31
 

Dobrý večer,moc prosím o výklad,mám 4 děti v pěstounské péči,neustále řešíme finance.Před 13 dny mi zemřela babička,která byla skoro jako moje maminka.prosím ,co bude dál ,jak se bude vše vyvíjet.Babička měla dceru,která ovšem bydlí v Německu,vše okolo pohřbu jsem musela vyřizovat já.Ani mi nepoděkovala,že jsem vše  zařídila.jsem z toho všeho špatná,jak se bude vše vyvíjet dál.Díky za výklad.KIM

 
post Zaslal: 19.03.2019 20:08

Odpověď na příspěvek #218018
Uživatel: Nora

Astronomicky rok zacina az tento tyden, nepodlehej panice!!! :))
 

Jo jo ale já mám pocit že je tu pro mě tak akorát vše špatné a zabouchává mě to pod zem a není úniku není světla na konci tunelu. Cry

 
post Zaslal: 19.03.2019 15:44

Odpověď na příspěvek #217958
Uživatel: Ivík

Milá děvčátka čarodějky už jsem tu zase.Já neprožívám...
 
Astronomicky rok zacina az tento tyden, nepodlehej panice!!! :))
 
post Zaslal: 19.03.2019 08:00
 

Dobrý den všem, před časem jsem tady řešila výměnu manželovy práce, měsíc se s měsícem sešel a on po 21 letech ode mě a našich 3 dětí odešel k jiné :( respektive to nebylo jen kvůli jeho milence, ale také proto, že mi roky lhal, právě kvůli práci, dokonce do poslední chvíle tvrdil, že nastoupil do nové práce a zatím byl stále zaměstán v té staré ... odpustila jsem mu už tolikrát jeho průšvihy (neplacení elekřiny, prohry vysokých částek v pokru na netu, nevěru), že tentokrát už to nešlo ... a já teď nevím, jestli jsem udělala dobře? prosím můžete se podívat co se mnou a dětmi bude dál a jestli se boží mlýny fakt točí spravedlivě v jeho i v jejím případě? moc děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 18.03.2019 18:15
 
Hezký podvečer všem
 
#217960
Dotaz. Prosba o náhled.

Iveta T.
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 10.03.2019 15:16
 

Dobrý den všem milým duším, vykladačkám.

Už čtvrtým rokem řeším stále jednu věc, a již několik milých čarodějek mne v náhledu, predikci, v kartách "slibují" jednu a tu samou věc, a to že dojde ke zvratu a mi začneme poté skutečně naplno žít. Každý rok. A každý rok...nic ;-( I Michalka mne na toto vykládala. 

Tak už se snad ani nemá cenu a nebudu dokola ptát na to samé.

Spíš by mne zajímala jedna věc : Co má za ochranu a jak je vůbec možné, že na toto chodící zlo - této bytosti, světská spravedlnost nedosáhne?!?!? (Pan znamení Váha, 2101969).

Škodí, ubližuje naší rodině a přírodě kolem.

Já už jsem vinnou špatné psychiky z něj, přišla o práci, děti ze stresu a z nevyspání mají špatně ve škole, manžel psychicky na dně z neustálého vypovídání na policii jeho výmyslům falešných obvinění. Ke zkratu (zneškodnění toho pána) nemá daleko. Když se díváme pod naše okna domečku a vzpomínáme jaká tam byla krásná louka, plno stromů, čistý potok, tak cítím jak příroda (i přírodní bytosti) pláčou. Vše je zničeno. Jen holá planina, ach jo...;-( Bezohledně a v jeho prospěch. O provokacích, že je zde "Pánem" a všechny má na své straně, tak se nám vysmívá, jak jsme bez šancí boje proti němu.

Jak je možné, že ani PŘÍRODA, Vyšší moc - nemá proti němu šanci?!? Co za tím vězí?! 

Nejsme schopni boje, ani odstěhování se....zdraví naší rodiny nám to nedovoluje. Nemáme na to. Nechceme být oběti, nemám to ráda, u sebe ani u jiných, ale jsme už v tom tak napasovaný. Nejedna z Vás mi řekla, že takto se dlouhodobě žít nedá......

Děkuji za vysvětlení, Iveta 491976

 
post Zaslal: 10.03.2019 11:09
 

Milá děvčátka čarodějky už jsem tu zase.Já neprožívám rok slunce ale rok temna.Syn si našel děvče,které k nám dorazí v pátek a nažívá u nás do neděle to co se děje raději nebudu tady prezentovat.No jen náznak ,meje si boty v umyvadle,řízek guláš je fuj a do toho tahá i syna a pije se smotie.Zabírá koupelnu když vyleze je na podlaze rybník který neřeší atd.Prosím mrkněte na ní zda spolu zůstanou mě by z toho vážně šlehlo.Vždyť syn byl normální Undecided.On lev 1991 a ona znamení neznám ale mělo by jí být 20. Srdečně předem děkuji.Snad mám právo už konečně na klid a taky trochu toho štěstí a normálnosti Hang

 
Avatar
post Zaslal: 08.03.2019 17:09
 

Milá Eko, velice děkuji i tady veřejně..:-)

 
post Zaslal: 08.03.2019 11:58
 

*vypadáHammer

 
post Zaslal: 08.03.2019 11:56

Odpověď na příspěvek #217943
Uživatel: siminas

Milé kartářky, velmi Vás prosím, zda by jste se mi některá...
 

Ahoj Siminas, vyšlo mi, že ve stávající práci se opravdu schyluje ke změně. Myslím si, že budeš jednat s mladým mužem, který ti nabídne nadále zůstat tam kde jsi. Budeš pro ně člověk kterého si váží, který něco umí....oni si také budou umět spočítat, že než by někoho zaučili, tak jsi pro ně výhodná. Vypadá to že jejich nabídku přijmeš a rozhodneš se zůstat. Ale po čase se ti něco přestane líbit. Možná na tebe bude navalena nová práce, budou toho chtít po tobě moc. Potom přichází nová nabídka práce, také od muže. Ale tady by jsi pracovala v nějakém ženském kolektivu. Rozhodně to nevipadá, že by jsi měla zůstat bez práce. Hodně štěstí a dej vědět jak jsi se rozhodla.

 
Avatar
post Zaslal: 08.03.2019 10:38
 
Milé Popelušky, přeji vám krásný den a hned přejdu na otázku. Prosím, prosím, ujme se mne některá dobrá duše? Před více než půl rokem jsem poznala bśječného muže. Poslední týdny mám ale pocit, jako by se mi vzdaloval. Možná je to jen můj subjektivní a chybný pocit. Možná má jen starosti v práci. Možná strach z budoucnosti.... co já vím. Prosím, nakoukněte do karet. Je to ten pravý? Bude nám dáno spolu zestárnout? Děje se nemco zlého? Jak to se mnou doopravdy myslí do budoucna? On Jörg 14.1.1961, já 3.11.1969 Děkuji
 
Avatar
post Zaslal: 07.03.2019 14:55
 

Milé kartářky, velmi Vás prosím, zda by jste se mi některá nekoukla do karet, jak to se mnou vypadá ohledně zaměstnání.. Pracuji na pumpě a moji současní šéfové (mimochodem úžasní lidé) dostali od pronajímatelů výpověď a tím pádem i já k poslednímu květnu.. Chci se zeptat, zda přijdou jiní fajn šéfové a nechají si nás tu za dobrých podmínek nebo jestli mě čeká něco jiného, nového.. Předem velmi děkuji..

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2019 18:34
 

Děkuji moc Naďě za výklad.Awesome

 
post Zaslal: 05.03.2019 15:36

Odpověď na příspěvek #217908
Uživatel: Nada

Milá miracle.   Pan K se mi tu jeví ,jako zamilovaný milenec a tak to...
 

Děkuji Nadi,

zajimavý výklad, celkem to sedí..., trvá to už delší dobu, nevím proč přitahuji takové týpky, no tak ať si to užije platonicky...Wink

 
post Zaslal: 05.03.2019 13:51

Odpověď na příspěvek #217885
Uživatel: miracle

Milé popelky, chtěla bych se zeptat na muže K. zda je volný či zadaný......
 

Milá miracle.

 

Pan K se mi tu jeví ,jako zamilovaný milenec a tak to nějakou dobu zůstane.

On ted v tuto chvíli tu lásku cítí ,ale jako by nechtěl být omezovaný a možná není až tak upřímný

A jaký s vámi má úmysl vztahový do budoucna ,tak je to o pudu,poráry tu nejsou,spíš opravdu jen být tím milencem,zatím.. Ale možná má jen strach.

Jako překážka mezi vámi , tak manželka mi tu nejde ,spíš  děti ,mohl by být kluk a domov,tam ,kde on je , cítí se doma

Naďa

 
post Zaslal: 05.03.2019 13:32

Odpověď na příspěvek #217901
Uživatel: sensitiveskin

Milá Nado, díky - jé, mě se tam točí jenom chlapi, tak se mi...
 

Máte  SZSmile

 
post Zaslal: 05.03.2019 13:09

Odpověď na příspěvek #217900
Uživatel: tounama

Milé kartářky, sedí u mě dcera Ema, která dostala od...
 

Milá Emičko,tak jsem koukla do karet a vystudovat veterinářsku by si zvládla asi by si tomu musela vyložit hodně usilí ,určité omezení,což při škole je ,ale máš tam ženu s titulem a štětí...Takže pokud vydržíš mít tohle přání, můžeš zkusit..

Povolání spojené s psychologií i nemocnicí tam je to taky dobrá volba..

Naďa

 
Avatar
#217902
Dobrý vecer

rub
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 04.03.2019 20:18
 

Krásný večer dámy kartarky,

Netuším,zda se mohu obrátit přímo na Noru, která mi už jeden výklad děláa a ráda bych se zeptala na doplnění.

Pokud by šlo, moc poprosil Noro, zaslala jsem do SZ.

Děkuji za odpověď preji všem krásné jaro rub

 
Avatar
post Zaslal: 04.03.2019 19:21

Odpověď na příspěvek #217895
Uživatel: Nada

Milá sensitiveskin ,  koukla jsem tedy všeobecně  , co Vás...
 

Milá Nado, díky - jé, mě se tam točí jenom chlapi, tak se mi zdá, že jsou to zase moji synové a jeden muž, který mi hodně ublížil, už to budou dva roky a stále se z toho nemůžu vymanit a jít dál...kdyby to bylo možný, mohla bych požádat ještě náhled na finance a práci? Moc díkyLove it

 
Avatar
#217900
výklad na dceru

tounama
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 04.03.2019 18:47
 

Milé kartářky, sedí u mě dcera Ema, která dostala od Míši Kudláčkové horoskopSmile.Bylo to 7.10.2008 a v horoskopu bylo popsáno o budoucím povolání, že by mohla mít profesně něco společného s nemocnicemi, psychologií, výchovou nebo cestováním.Teď ve 13 letech(13.3.2006 čas 19:03)by chtěla být veterinářkou.Ptá se jestli se to dá zjistit, takhle dopředu.Děkuji.M.

 
Avatar
#217899
Výklad na syna

tounama
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 04.03.2019 18:22
 

Děkuji za výklad .dám vědět jak to dopadlo.M.

 
post Zaslal: 04.03.2019 15:03

Odpověď na příspěvek #217886
Uživatel: tounama

Milé kartářky , prosím o výklad pro syna (nar.7.11.2003)  na...
 

Milá  tounama .

Podívala jsem se  na jakou střední se dostane syn .

Na internát  nebyly dobré  karty.  V miste  bydliště  vyloženě prejici uspesne karty . Takže  v městě  bydliště  ano  a internát  ne .tam byl i problém 

Možná  to zkusí i holky kouknout kdo karet.

Hodně  štěstí  synovi  Naďa Love it

 
post Zaslal: 04.03.2019 14:44

Odpověď na příspěvek #217884
Uživatel: sensitiveskin

ahoj všem milým kartářkám, prosím, pořád se...
 

Milá sensitiveskin , 

koukla jsem tedy všeobecně  , co Vás čeká   v nejbližší  době .

První karta  jde ,něco jste prožila a mohlo se to týkat mladého muže, který  si letí za svým a je to o emocích zároveň praktičnosti a pocitem ,ci resením domova .

 Pak je tu rozhodnuti  bojovat,nevzdat se a je tu další  muž, který se jeví jako spolehlivý praktický , ideální, ale je tu něco neuzavzeneno ,vzpomínky z minula prostě stále nedořešené Zřejmě ohledně představy jako páru vás dvou nebo nějaké  porozumění splynutí  o kterém snite. A je to něco  dlouhodobého ,nepříjemný  stav pro mysl  i tělo.. Čekáte na vysvobození  a to by mohlo přijít . Díky náhode ,necekane..Pokud neřešite nic s právníkem , tak tu je muž, spolehlivý,praktický,trošku nerozhodny,ale seriózní.Někdo kdo, si  Vás   váží,  Vy jeho . Je to  přesně co chcete, máte v hlave ..

O uprimnosti , komunikaci ,přátelství ..

Jelikož jsem se  neptala na konkrétní  věc, tak  něco  máte za sebou nebo  by jste to chtělanechat  v  minulosti,  ale  stále  se  to připomíná  nebo  nejde  zapomenout. Ovšem  díky  nějaké  náhodě  se vše  v dobré  obrátí .   Jde tu  fura   energie  i štěstí. A nejspis je to ohledne muze, mužů,jelikoz tam jdou

Přeji  krásný  den Naďa 

 
Avatar
#217886
Výklad na syna

tounama
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 03.03.2019 20:43
 

Milé kartářky , prosím o výklad pro syna (nar.7.11.2003)  na jakou střední školu se dostane.Jedna bude s internátem.Druhá v místě bydliště.Děkuji.M.

 

 
post Zaslal: 03.03.2019 14:20
 

Milé popelky,

chtěla bych se zeptat na muže K. zda je volný či zadaný... Nevím co si o něm mám myslet, chová se zvláštně a co chce ode mně? prozvání mě, dává o sobě vědět zvláštním způsebem. Chce vztah, milenku nebo si jen hraje? Rozklíčujete mi to?Help

Děkuji, js. nar. v srpnu 1976  

 

 
Avatar
post Zaslal: 03.03.2019 06:34
 

ahoj všem milým kartářkám, prosím, pořád se ptám na své děti, ale teď bych ráda věděla, co čeká mne, mám pocit, že jsem zase v nějaké bublině, kterou nemůžu propíchnout a nadechnout se...co mne tedy čeká v nejbližším období, prosím? 811964, 23,00hod., Cheb ? děkujuHelp

 
post Zaslal: 01.03.2019 10:52

Odpověď na příspěvek #217877
Uživatel: eko

Ahoj Jani, tak jsem vyhodila pár kartiček a: Ty tam máš trochu obavy...
 

Moc moc děkuju za výklad. Moc mě potěšil, tak budu doufat, že už to konečně vyjde :-)

J.

 
post Zaslal: 01.03.2019 10:44

Odpověď na příspěvek #217875
Uživatel: Nada

Máte ještě SZ
 

Nado, dekuji mate take SZ

 
post Zaslal: 28.02.2019 21:14

Odpověď na příspěvek #217856
Uživatel: Ivík

Ahojky milé kartářky budete-li mít čas a kartičky budou chtít...
 

Máte SZ

 
post Zaslal: 28.02.2019 20:25

Odpověď na příspěvek #217871
Uživatel: yafroditka

Zdravím Vás milé Popelky. Moc Vás chci poprosit o výklad....
 

Ahoj Jani, tak jsem vyhodila pár kartiček a:

Ty tam máš trochu obavy jít do nějakého vztahu. Možná špatná minulost. Ale přesto Honzu vnímáš jako celkem solidního chlapíka a možná si tajně představuješ, že by právě on mohl být tvým legálním partnerem - manželem.

On tě vnímal jako super ženu které se tak trochu bojí. Ale potom co jste si promluvili, tak z něho ten strach opadl a má k tobě moc hezké karty.

A jak to vypadá mezi váma do budoucna. Hned na začátku máte změnu z nějaké stagnace, nostalgie...na velkou přitažlivost. Oba dva máte nějaké své představy a potřeby, které budete muset zkloubit dohromady. A až se to ustálí, tak začnete řešit společné bydlení. Vypadá to, že se budete stěhovat do baráčku.

Přeji hodně štěstí v novém hnízdečku lásky.

 
post Zaslal: 28.02.2019 19:57
 

Tak doplňuji datum narození toho muže 1.7.1979

 
post Zaslal: 28.02.2019 18:29

Odpověď na příspěvek #217870
Uživatel: emcak

Opet se hlasim s prosbou o vyklad.  Kdy se to konecne podari, zlomi, je to nekonecne (4...
 

Máte ještě SZSmile

 
post Zaslal: 28.02.2019 18:16

Odpověď na příspěvek #217870
Uživatel: emcak

Opet se hlasim s prosbou o vyklad.  Kdy se to konecne podari, zlomi, je to nekonecne (4...
 

Milá emcak.

Koukla jsem na tu práci,jaký je vývoj ohledně hledání.

Z minula tu jde zklmání , problém ,možná i ponižující a nyní strach z toho,jestli novou práci najdete. Je tu nějaká nabídka ,bud státní firma , být státní zaměstnanec zřejmě nějakou nečekanou náhodou,ale bacha na možné nečestné jednání vůči vám...Ale pak tu je  práce ,kterou znáte nebo někde,kde jste už pracovala,zřejmě umíte něco, co oni potřebují a je to o tom , že by vás vzali i práce pod smlouvou,která vás baví zároveň za docela pěkné peníze  ,zjevně je to i v kolektivu ,kde vás budou chtít..

Nemůžete být zaměstnaná třeba ve zdravotnictví nebo pečovatelka...?

Já si myslím, že by se něco mohlo objevit,ale ještě před tím bacha na nějakou tu nabidku neupřímnou.

Přeji hodně štěstí Naďa

 
post Zaslal: 28.02.2019 09:20
 

Zdravím Vás milé Popelky. Moc Vás chci poprosit o výklad. Seznámila jsem se s mužem, s kterým si rozumíme a vypadá to nadějně, ale já jsem po svých zkušenostech ostražitá. Můžete se mi prosím podívat, jestli je tento muž konečně ten pravý a má náš vztah šanci? Jana 18.7.1985 u něj vím zatím pouze to, že se jmenuje Jan a letos mu bude 40 let.

Moc děkuji

 
post Zaslal: 27.02.2019 11:19
 

Opet se hlasim s prosbou o vyklad. 

Kdy se to konecne podari, zlomi, je to nekonecne (4 mesic hledani)?

Co poslu, to se mi vrati s odmitnutim jak bumerang, 1x mesicne jdu na pohovor a pak nic. 

 

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2019 19:39

Odpověď na příspěvek #217865
Uživatel: Nora

Helena/Popelky Ahoj Helenko, tak jsem jukla na to vase propousteni a myslim, ze muzes byt...
 

Milá Noro,

chtěla bych Ti velice poděkovat za tvůj výklad.

Nechci o místo přijít a tvoje odpověď mi

tak dodala trochu naději, že by to mohlo dobře dopadnout.

Jakmile budu vědět jak jsem na tom a jak to dopadlo, tak napíšu.

Děkuji Helena

 
#217865
Helena prace

Nora
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 26.02.2019 16:11

Odpověď na příspěvek #217861
Uživatel: Helena17

Ano, děkuji 
 
Helena/Popelky Ahoj Helenko, tak jsem jukla na to vase propousteni a myslim, ze muzes byt vklidu, jsi takova stabilni, prakticky orientovana zena, co vic si prat v praci. Dle karet bych rekla, ze se to i velmi rychle dozvis. Je tu eso mecu a za nim desitka poharu, coz je karta velke spokojenosti a pohody po strance pocitu a emoci. Takze pokud by ti zprava o pripadnem propusteni neevokovala tuto euforii ( coz by klidne mohlo leckdy), tak si myslim, ze zprava to bude nanejvys pozitivni. Po propousteni bude atmosfera v praci trochu bojovna, konfliktni a plna mluveni, diskutovani a drbani, nejaka mladistva zenska energie Princezny mecu to tam bude virit asi trochu, no kdo jiny taky nez nekdo, jehoz zbrani je jazyk, komunikace a intelekt. Nebude to uplne prijemne, trochu bolestive asi, ale stabilizume se to do klidu a energie bude zas v rovnovaze. Coz jsou karty, ktere se vic nez daji ocekavat v takoveto situaci. Dokonce by se mela uklidnit ci vyresit nejaka situace s muzem, praktickym, materialne orientovanym pragmatikem, spolehlivym, serioznim, sef mozna. Nejake spojeni s minulosti, neco zahaleneho tajemstvim, ne jeste zrejmeho, dobre to dopadne. Takze uzivej prizne osudu!
 
Avatar
post Zaslal: 25.02.2019 05:41

Odpověď na příspěvek #217859
Uživatel: Nora

Helenko, zitra se ti kouknu, chces-li. Noppy
 

Ano, děkuji Smile

 
post Zaslal: 24.02.2019 22:28

Odpověď na příspěvek #217845
Uživatel: Helena17

Ahoj holky kartářky, v práci se má propouštět k 1.6., a...
 
Helenko, zitra se ti kouknu, chces-li. Noppy
 
post Zaslal: 24.02.2019 17:37

Odpověď na příspěvek #217855
Uživatel: eko

Tak jsem se koukla na ten váš vztah, nevztah. Co cítíš ty k...
 

Úprimne ďakujem Love it.

 
Avatar
post Zaslal: 24.02.2019 17:36
 

Omlouvám se,ještě doplním k dotazu datum nar.17.7.1973

Helena

 
post Zaslal: 24.02.2019 15:53
 

Ahojky milé kartářky budete-li mít čas a kartičky budou chtít povídat prosím mrkněte na mne.Mám pocit že už to nedám pořád si říkám musí se něco stát snad bouchnout bomba.Den se odvíjí stále stejně připadám si jako na kolotoči.Vyvede mě něco nebo někdo(chlap) z tohoto stereotypu?Když to bude hned zítra jedině dobře.S penězi je to také na levačku.Prosím odpověď do SZ a moc předem děkuji.štír 1965

 
post Zaslal: 24.02.2019 13:00

Odpověď na příspěvek #217842
Uživatel: Kika

Chcela by veľmi poprosiť o pohľad na situáciu do budúcna medzi mnou 23.8.1970 a...
 

Tak jsem se koukla na ten váš vztah, nevztah. Co cítíš ty k němu: hned na začátku tam máš 5P. Je vidět že je toho na tebe moc. Sice jsi to myslela dobře, ale nikam to nevede. Dokonce tenhle vztah máš pod hvězdou, takže mu nebylo vyhnutí. Ale podle karet ti dojde trpělivost a sama to ukončíš. Co cítí on k tobě: On je člověk, který když něco chce, tak to dosáhne. A on tě chtěl hodně, přitahovala jsi ho. Ale má tam lež, lže ti o domově. A jak se bude vztah vyvíjet: možná se znáte z minulosti, nebo jste už něco spolu řešili, ale pak je tu Věž a ta znamená konec. A zase se mi potvrzuje, že to ukončíš ty.

A jestli ještě potkáš nějakého prince? Tady se mi opět potvrzuje, že tento současný vztah je tvůj osudový a stojí za prd. Ale až toto překonáš a vyřešíš, tak tu jeden celkem solidní chlápek na tebe čeká. A tam by to nemuselo vypadat vůbec zle :-).   

 
post Zaslal: 24.02.2019 11:24

Odpověď na příspěvek #217850
Uživatel: Freya

Vlasko33 - dívám se na to. 
 

Výklad máte v SZ.

 
post Zaslal: 23.02.2019 19:59

Odpověď na příspěvek #217848
Uživatel: Vlaska33

Zdravím vás, už delší dobu mám špatné...
 

Vlaska3V- budeš si přát výklad sem nebo do SZ? Vyšlo to hodně podobně jako můj předchozí výklad pro Tebe.

 
post Zaslal: 23.02.2019 19:01

Odpověď na příspěvek #217848
Uživatel: Vlaska33

Zdravím vás, už delší dobu mám špatné...
 

Vlasko33 - dívám se na to. 

 
post Zaslal: 23.02.2019 02:59
 

Zdravím vás, už delší dobu mám špatné období nemám přátelé ani lásku, cítím se sama a prožívám obrovskou bolest v srdci, změní se moje období k lepšímu? Potkám lásku? Děkuji moc 30.6 1999 

 
Avatar
post Zaslal: 22.02.2019 15:26
 

Ahoj holky kartářky,

v práci se má propouštět k 1.6., a také na našem oddělení.

Tak se chci zeptat jestli se mám nějak obávat, nebo budu pracovat na svém místě dál.

Děkuji Hela 

 
post Zaslal: 21.02.2019 15:12
 

Chcela by veľmi poprosiť o pohľad na situáciu do budúcna medzi mnou 23.8.1970 a pánom 26.11.1975, ako uvažuje smerom ku mne. Ja už nevladzem byť roky trpezlivá, ako to všetko vydržať, už nemám síl. Začínam uvažovať o tom, či má význam veriť ešte v lásku a vôbec ešte niečo chcieť, už sa nevladzem trápiť kôli mužom, ktorí možno majú trápenie buď finančné, alebo cítia povinnosť voči deťom, ale ja som niekde bokom, načo mi vlastne potom prichadzajú do života, prináša mi to tak veľa trápenia a plaču. Aj ja som rozvedená a živím dieťa a neberiem to tak tragicky, prečo stretávam mužov, ktorí sú ... ja neviem takých, ktorí nevedia čo chcú a ani si neuvedomujú, že aj my ženy máme city ... Kedy už konečne prosím stretnem muža, pre ktorého budem dôležitá? Keď to vôbec ešte vydržím, som vnútri veľmi utrápená, cítim veľkú nespravodlivosť sveta, vesmíru ... neviem, myslím, že nie som sama, v dnešnom živote sa ženy viac trápia ako sú šťastné ... je chyba v nás alebo v mužoch? Veľmi pekne ďakujem. Love it     

 
1 2 3 > >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist