K ranní kávě: Tak jak si schnete?

Je to ode mě trochu zlomyslné, protože je mi jasné, že většina strašně. Pomalu se blíží chvíle, kdy ono úsloví o létajících pečených holubech nabude podobu reálu. Uschlo všechno, lidi se plouží, zvěř leží… jenom mě je prostě bezva!

 

26662M2M.jpg

 

Já za to nemůžu, já jsem asi v minulém životě byla nějaká tropická housenka nebo banán, ale mě tohle klima dostává do pohody a do provozní teploty.

 

Dokonce mi vylepšuje i náladu.

Aspiruji na řád práce.

 

Odpoledne zde bylo vskutku výstavních 35st, že i Momo ve výběhu vzal navečer za vděk omžívadlem, ač je zatvrzelým odpůrcem sprchování a vody vůbec.

 

Neprotestoval, dokonce roztáhl křídla a nebylo to proto, aby prchnul.

 

„Po práci“ - AD rovnice -  jsem málem přejela hrdličku, která si buď řekla, že odteď bude asfalt, nebo se k tomu asfaltu připekla.

 

Každopádně jsem fakt musela zastavit, aby se laskavě odkolébala stranou, kdy už jsem chtěla vystoupit a jít ji z té silnice vydlabat.

 

Byla bych jí dala napít, ale trapně jsem vypila vodu na cestu už v Českém Brodě.

 

Já vím, že tohle počasí není normální, ale ani to není překvapující, a kdo čte Popelky pozorně a dlouho, ví, že … „já to říkala“…

 

… a bude i hůř.

 

26663ZGQ.jpg

 

I když jak pro koho.

 

Pro mě je neodvratitelná změna klimatu, tedy v našich končinách na subtropické, super.

 

Budeme mít dvě roční období.

 

Léto a zimu.

 

Na lyže v nížinách ale zapomeňme, pokud nám nestojí za to je navlékat na 14 dnů, protože víc ze zimy asi nevytlačíme.

 

Jen nějaký ten extrém, ve stylu „u Muzea čtyři“ a to na chvíli … na Nově ukáží, jak voda při mínusové teplotě zmrzne a to bude všecko.

 

…no… a před deseti lety, když jsem tohle psala, se mi smáli.

 

Mimochodem, nebojte se… lidský druh je strašně životaschopný a nesmírně přizpůsobivý, takže i ti, kdo teď chodí pomalu po čtyřech, nemoha dýchat vedrem, se aklimatizují a příští léto, až bude 34 a víc zase běžnějších, už to tak strašné nebude.

 

Jsme nastaveni na přežití.

 

Ta bouřka, která přijde po tomhle, bude tedy TOP.

 

To zase budu ve smyku já. indecision

 

Mějte krásný den, pijte, pohybujte se zvolna a užívejte léto!

 

Míša K.


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 11 čtenářů průměrem 3.73 bodů z pěti


Čtěte také:

K ranní kávě: "MuCquík" Nikdy se nezapomeň odhlásit z FB! 
K ranní kávě: Ještě to není, ale už to bude 
K ranní kávě: Popelení na zítra úplňková nabídka magie 
K ranní kávě: Ufff, ale krása! 
TITULKY na pátek 28.9.2012 dnes s Tomášem! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 07.08.2018 16:50
 

Jj prostě bude období sucha a dešťů Tongue out

 
Avatar
post Zaslal: 07.08.2018 16:50
 

Jj prostě bude období sucha a dešťů Tongue out

 
post Zaslal: 03.08.2018 21:41
 

Míšo, kde jak se jmenuje prosím ten článek, kde jsi už dříve avízovala jaké nás čekají změny v počasí. Ráda bych si to znovu přečetla a nemůžu to najít.

 

 
post Zaslal: 02.08.2018 11:43
 

Jo, je to hustý, jsem taky lednový Kozoroh, občas mám pocit, že se rozpustím....bydlíme v paneláku pod střechou, takže bomba Tongue out...kytičky to taky moc nedávají...ale čmeláčci k nám na balkon létají stále, jsem si zrovna včera říkala, jak to kluci dávají v tom svém kožíšku...mějte krásné dny...Cool

 
post Zaslal: 01.08.2018 21:44
 

Klub ještěrek:-)))) to se božíííí, sice jsem kočka, ale hlásím se k ještěrkách, mám podobné nastavení

 
post Zaslal: 01.08.2018 21:27
 

Já se přiznám, že v těch hycech co tento týden panují se opaluju o sto šest:-)  dnes jsem takhle ležela v poledne asi 2 hodiny  a je to blaho. Fakt jak kočka, lehnu a akumuju na zimu, jen si namočím vlasy a ležím a užívám si to. občas se napiju, občas sednu do stíhnu a když se nevyhřejvám v leže, tak makám na sluníčku na zahradě. Pro mne je teplota 30 ideální, chodila bych všude v plavkách. Jen zajistit dostatek deště a budu štastná jak blecha.

 
post Zaslal: 01.08.2018 21:27
 

Já se přiznám, že v těch hycech co tento týden panují se opaluju o sto šest:-)  dnes jsem takhle ležela v poledne asi 2 hodiny  a je to blaho. Fakt jak kočka, lehnu a akumuju na zimu, jen si namočím vlasy a ležím a užívám si to. občas se napiju, občas sednu do stíhnu a když se nevyhřejvám v leže, tak makám na sluníčku na zahradě. Pro mne je teplota 30 ideální, chodila bych všude v plavkách. Jen zajistit dostatek deště a budu štastná jak blecha.

 
post Zaslal: 31.07.2018 19:54

Odpověď na příspěvek #215601
Uživatel: mirabelka

Ahoj holky...nesnáším vedra !!! Potím se, následně se na mě...
 

Já se z Tebe .... tooo... úplně Tě vidím. No já mám dodělaná okna, viz "rovnice" vedle. 

 

Ale znáš mě, já se budu ploužit a sténat až klesne rtuť pod 20.

 

 
post Zaslal: 31.07.2018 19:52

Odpověď na příspěvek #215599
Uživatel: Bosorka

Pro mě taky teplo začíná až od +35 a výš  Venku teče...
 

ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 31.07.2018 15:00
 

Ahoj holky...nesnáším vedra !!! Potím se, následně se na mě lepí seno i sláma, když kydám a stelu, posléze mě okusují opocenou hovada a jiná hovada Tongue out...ploužím se stejně jako mí 4 psi až se doploužím do rybníka, kam odpadnu abych je mohla omočit a sotva vylezu jsem opět oschlá.

Existuje jediný - JEDINÝ - důvod, kvůli kterému bych byla schopna tohle vedro akceptovat. Pokud bych se pohybovala po sluníčku a u toho by se mi rozpouštělo mojé milé velké množství podkožního tuku Cool. Tak pak  ano!

Přeji nám všem, co jsou na tom stejně, úspěšné přežití Love it

 
post Zaslal: 31.07.2018 14:46
 

Pro mě taky teplo začíná až od +35 a výš Laughing Venku teče asfalt a já si klidně můžu jít zaběhat :) Pro nás "studenokrevné" - zakládám "Klub ještěrek plazících se po kamenech" Laughing 

 
Avatar
post Zaslal: 31.07.2018 14:16
 

Tak tohle počasí je fakt moc a dlouho a je to hnus velebnosti.Nemit doma vetrak,tak jsem v ...   Tlak mám v pohodě,ale tohle fakt ne.Narodila jsem se v červenci,ale mám ráda podzim a zimu.Je mi líto zvířat a taky starých lidi a nikomu a ničemu to neprospívá tyhle vedra.Ale asi si budeme muset zvykat,klasika se nevrátí.Tesim se na Vanoce, ostatně jako každý rok.Rock

 

 
post Zaslal: 31.07.2018 10:52

Odpověď na příspěvek #215586
Uživatel: NoraJ

Míšo jsem ze stejného těsta, já se tetelím a když peče,...
 

Ok .. mě taky.. na druhé straně fakt je mi líto lidí, kteří to tak nemají, protože třeba v tuhle chvíli už je tady 33,5 a to znamená, že odpoledne bude 35 a to už fakt může někomu dělat problém.

 

My se budeme vláčně pohybovat a užívat si (ono taky s tlakem 90/50 ti jde snadno) zatímco jiní poolezou po čtyřech.

 

Líto mi je kytek... uschlo mi snad všecko, zbytek okurek, schnou rajčata, papriky, měsíček :/

 
post Zaslal: 31.07.2018 07:20
 

Já už jsem na škvarek,mám ráda teplo ale čeho je moc,vždyť to znáte.Něco vydržím ale asi by jsem dnes odpověděla jako ta kukuřice kdyby se mě někdo zeptal jak bylo venku.Mám také ráda podzim ale bez plískanic,barevné listí,jejich vůni a hlavně teplota tak akorát Awesome.No jo věčně mrmlající štír ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 31.07.2018 06:46
 

no, popravdě, začínám nemít ráda léto, tedy myslím ty megavedra, jsem lednový kozoroh, tak to asi i z toho vyplývá, miluju podzim a občas plískanice, jsem na budku? Cool

 
post Zaslal: 31.07.2018 00:08
 

Míšo

jsem ze stejného těsta, já se tetelím a když peče, tak si jdu lehnout na sluníčko a akumulovat slunce a teplo. Jsem kočka, jen si lehnu a nechám slunce sálat. Jediné co me drásá je sucho, nestíhám zalévat a vidím, že to rostliny taky nedávají, chce to vydatnej slejvák a bude super. Tak mě těší, že je  nás v solárním klubu víc.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist