Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Johankou

Všude dobře, v posteli nejlépe

nahled

V kdejakém časopise i třeba odborném se od vědců dozvídáme, že člověk má spát v nějakém věku nějak dlouho. Je to taková všeobecná pravda a lidé se tím řídí. Já si však myslím, a dle zkušeností soudím, že nezáleží na tom, jak dlouho spíme, ale na celé spoustě jiných věcí. Jak jinak vysvětlit, že délka spánku nemá vůbec souvislost s jeho kvalitou?

více... 24.10.2013
S Johankou

Chodíme do školy „nemocní na hlavu“ a odcházíme nemocní na druhou

nahled

Učitelé nás mají asi tolik rádi, že chodí učit nemocní. Roznášejí to po celé škole. Ano, možná jsme nemocní na hlavu. To už tak u pubertálních dětí bývá, ale proč musíme odcházet ze školy i s chřipkou?

více... 8.03.2013
S Johankou

Ráda se bojím při tom, ale už vůbec ne potom

nahled

Divili byste se, jakou stopu na nás, hlavně na dětech, zanechají filmy. Hlavně horory. Já když se koukám na horory, tak mně baví se při tom bát když jsem s přáteli, ale potom se bojím jít i na záchod. To už se bojím nerada.

více... 23.01.2013
S Johankou

„Naše životy nám nepatří“ Budu na to myslet dlouho

nahled

Už se o tom zde psalo, ale já musím také. Neuvěřitelný film Atlas mraků na mně udělal neskutečný dojem. Tento film mi vtiskl do hlavy obří razítko, které není jako razítko od doktora do žákovské knížky, kterou na konci roku dám do šuplíku, který nikdy neotevřu...

více... 7.01.2013
S Johankou

Chci bonbónovou žirafu a zdravou mámu!

nahled

PŘÍLOHA NA VÍKEND

Tahle zpráva mě zaujala. Znáte krávu Milku? Člověk ve věku mě, by si myslel, že už umí poznat, co je jenom reklamní lež, a co je možné a teď vidím, že ne.

více... 29.01.2012
S Johankou

Z tý hračky bych se v noci počůrala

nahled

Velmi ráda, bych se za všechny děti co znám, také vyjádřila k hračce, která se jmenuje módní hit letošních Vánoc. Snad vás bude zajímat také názor toho, komu je asi určena.

více... 8.11.2011
S Johankou

Nechci nijak urážet žádné rodiče, jen říkám, jak to vidím já

nahled

Někteří rodiče si myslí, že dnešní,,puberťáci‘‘se oblékají stejně jako oni. Mohu vás ale ujistit, že to tak není. Moje mamka mi dala tolik věcí, o kterých si myslela, že se nosí jen proto, že byly drahé, nebo značkové. 

více... 17.10.2011
S Johankou

Vygumujte některé učitele a já se do školy budu těšit!

nahled

Prázdniny utekly jako voda. Teď se zase vracíme za domácími úkoly, poznámkami, a jak je u mě hodně známo, taky občas za pětkami. Na ten první týden bych se možná i těšila, kdyby nám nezměnili třídního. 

více... 31.08.2011
S Johankou

Když jde o prachy, najednou bych měla být dospělá ?

nahled

Dostáváte kapesné? Jste s ním spokojení, nebo si myslíte, že byste měli dostávat o několik stovek více? Spousta rodin má finanční problémy, což je důvod, proč rodiče dětem nemohou zvýšit nebo dávat kapesné. Jsou také důvody, i když málokdy, že svým dětem rodiče nevěří. Když jim peníze dají, kontrolují, zda si za to nekoupili něco nevhodného. To je ale hrozné...

více... 8.08.2011
S Johankou

Chorvatsko trochu jinak. Na lodi. Díl 2

nahled

První díl jsem napsala včera a je TADY. Končil naším neúspěchem s kotvou, na kterou jsme se už vykašlali, ale Ráďa pořád dokola opakoval to samé: ,,Až přijedeme domu, tak na ní navařím hroty.“ 

více... 4.08.2011
1 2 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist