Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Tomem

BEST OF POPEKY - Celý světe koukej, ve vzduchu jsme oukej!

nahled

Používáme je denně a přesně víme, co vyjadřují. Dvě písmena, která se stala součástí našeho života. A nejen našeho. OK, okay, neboli oukej... Netřeba vysvětlovat. Ale co vlastně znamená ta notoricky známá dvojice písmen? Bylo by zřejmě správné zeptat se anglicky mluvících národů. Jenže, budete se divit, ani oni to nevědí.

více... 29.12.2014
S Tomášem

V roce 2012 konec světa nastat může

nahled

Jsem skeptický k názorům, které předpokládají letošní konec světa například v souvislosti s mayským kalendářem. V astronomický konec světa opravdu nevěřím, v žádnou Nibiru, explodující Betelgeuse a tajemné seskupení planet, které přinese zkázu také ne. Známý vtip o dvou Mayích, kterým došel kámen s tím, že "to jednou někoho pořádně vyděsí" se mi líbí.

více... 17.07.2012
S Tomášem

NOVINKA NA POPELKÁCH: Zase máme o trochu více radosti

nahled

Na Silvestra jsme se mimo jiné zmínili, že pro vás na tento rok připravujeme dvě velká překvapení, která se vám jistě budou líbit, a která dají magazínu mnohem širší rozměr i originalitu. První znich je dnešním dnem zde.


více... 2.02.2012
S Tomášem

Jednou jsi dole, jednou nahoře…

nahled

S tím mužem jsme si přáli dobré ráno každý pracovní den. Já jako bezstarostný, spokojený, poměrně úspěšný podnikatel v době, kdy podnikání šlo samo. On jako slušný dobře vypadající pán, jehož skromnou obživou byl prodej časopisu Nový prostor. 

více... 17.08.2011
S Tomášem

Dobrý člověk ještě žije

nahled

Vzpomínám si na chvíli před pár lety, kdy za mnou přišel náš zaměstnanec a s hrůzou v očích mi říkal, že si zabouchl dveře do skladu. To se stává, žádný stres. "Nojo, ale já nechal z druhé strany klíče!" To už bylo vážnější. Dveře byly bezpečnostní, zámky do futer zajížděly všemi směry a futro bylo vylité snad žulou. 

více... 12.08.2011
S Tomášem

Nagasaki. Výročí smutku a štěstí zároveň

nahled

Datum 9.8. možná mnoha lidem příliš neříká. Je to začátek srpna, děti mají prázdniny, někomu končí a někomu začíná dovolená. Ten, komu tady u nás dovolená začíná může mít docela nepříjemné pocity a myslet na to, že za současného počasí si měl všechno naplánovat na jindy. Někdo je mnohem tvrdší, protože právě na dovolené je a stěžuje si na to „za.raný počasí!“...nedivme se, nikomu se přece „tento způsob léta“ nelíbí.

více... 9.08.2011
S Tomášem

Vraťte úder dinosaurem!

nahled

Opět se nám vrátila malá doba spamová, kdy se do našich nevelkých schránek dobývají desítky emailů a člověk si může být jist, že ze čtyř je jich pět spamů, případně dobře míněných rad kamarádů a kamarádek. Zrovna dnes jsem obdržel tři milá prasátka, jeden dopis štěstí a nabídku finanční pomoci, kterou obdržím ve chvíli, když rozešlu text o starém pánovi, co spadl ze skály a přežil, protože...poslal!!

více... 2.08.2011
S Tomášem

Zajímavé domy: Válka + fašismus + komunismus = DEVASTACE

nahled

Sedíte si v obýváku větším než panelákový byt a díváte se ze svahu do zahrady. Díváte se do ní za sklem velkým tak, že by mu záviděla výloha leckterého současného obchodu. Jihozápadní pohled dává proniknout hřejivým paprskům a tak si celou prosklenou stěnu necháte zasunout do podlahy. Fikce z domu budoucnosti? Kdepak, tenhle dům postavili v roce 1930.

více... 19.07.2011

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist