Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY: Přepeřování a první slůvka

nahled

Tak konečně! Trochu jsem si zavařila, když jsem v předchozím článku do deníku napsala jako příští téma přepeřování. Od té doby jsem na něj musela počkat. Respektive počkat na Moma. On se totiž, když pominu takovéto chmýří, ne a ne prvně přepeřit. Popsaný odstup je velký klidně od 5 do 8 měsíců. Momo si počkal do sedmi.

více... 18.07.2016
S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY: Emoce a city – oproti jiným druhům je Eclectus ještě držák

nahled

Každý majitel velkého papouška … nebo jinak, každý majitel papouška jistě brzy zjistí, jak inteligentního tvora má vedle sebe a že je nutné ho se vším všudy respektovat. Velcí papoušci čile komunikují a ono pověstné „papouškování“ není vůbec žádná pravda. Konkrétně eclectus nejenže komunikuje, ale ví také, co říká a kdy…

více... 22.02.2016
S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY (eclectus roratus polychloros) - Klec, společná tvořivost, vybavení, papání a voda

nahled

Tentokrát trochu odbočím k praktické stránce, ačkoli prost pocitů tento díl rozhodně nebude. Hned zprvu bych mohla maličko přetvořit notoricky známou větičku, „nesvítíte někde zbytečně?“ na "NEPLATÍTE NĚKDE ZBYTEČNĚ?“ A obratem odpovím. 

více... 21.01.2016
S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY (eclectus roratus polychloros) - Příběh obyčejného šílenství

nahled

Nejen ženy, nejen muži, ale i papoušci mají své dny a ten první by vás mohl docela překvapit. To se váš jinak klidný a rozvážný, miloučký mazlíček začne najednou chovat jako učiněný šílenec. Zpravidla přijde takový model zcela nečekaně.

více... 12.01.2016
S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY (eclectus roratus polychloros) – Nejí? Začne!

nahled

Pevně věřím, že tento seriálek, který jsem slíbila čtenářům Popelek, jež jsou přímo odpovědni za to, že jsme se stali hrdými majiteli tohoto exotického opeřence, bude dělat oněm laskavým čtenářům radost, a případný další majitel papouška rodu Eclectus zde třeba najde i cennou radu a zkušenost.

více... 5.01.2016

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist