Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Jak vybrat džíny na zimu?

nahled

Venku přituhuje, je tedy konec krátkým sukním a šatům. Přes zimu se stávají nejčastěji nošeným kouskem dámského šatníku nejrůznější džíny a kalhoty. Pokud tedy ve vaší skříni ještě nejsou žádné, které byste milovala, protože jsou pohodlné a lichotí vaší postavě, je nejvyšší čas tuto skutečnost napravit.

více... 11.11.2017
S redakcí

Plugy do ucha: jaký materiál zvolit?

nahled

Roztahování uší je dnes v módě a trh na to hbitě reaguje. Plugy, tunely a roztahováky seženete v širokém spektru designů, rozměrů a materiálů. A právě na ty se teď zaměříme, každý má totiž svá specifika co do nošení i do údržby.

více... 13.09.2017
S redakcí

Nakupte si v second hand online

nahled

Navštěvujete rádi second hand? Není se za co stydět. Obzvlášť v posledních pár letech se lidé snaží chovat ekologicky a využívat oblečení, které by někdo jinak vyhodil, je určitě prospěšné. V second handech navíc často objevíte pěkné značkové kousky, které by vás v obchodě přišly na několik stovek, mnohdy i tisíc korun.

více... 7.06.2017
S redakcí

Nákup peněženky: Vsaďte nejen na originální design

nahled

Dokonalý vzhled vám zajistí nejen vaše oblečení, ale pochopitelně i spousta doplňků. Není se čemu divit, když z krásných značkových kalhot vytáhnete nevzhlednou starou ošoupanou peněženku nebo pouzdro na vizitky, rozhodně na nikoho žádný velký dojem neuděláte. 

více... 6.03.2017
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Šití jako příjemná forma relaxace

nahled

A proč vlastně ne? V současné hektické době, kdy prakticky vše kolem nás je instantní nebo na jedno použití, postrádá lidská duše kousek opravdovosti, například v podobě vlastní tvorby. Kdeže jsou ikonické obrázky našich babiček a prababiček, jak se soustředěným výrazem vedou dráhu pletacího drátu či jehly. 

více... 27.12.2016
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Výzva všem princeznám a královnám!

nahled

Mám obrovskou radost a nemůžu si ji nechat pro sebe. Už několik měsíců totiž hledám nějaké unikátní šaty pro dceru na maturitní ples, který se blíží nenápadně, ale zato rychle. No a víte, jak to dnes je: pokud nejste jako vytržené z katalogu zdravé výživy, málokdy máte štěstí sehnat kousek, který vám padne. 

více... 7.11.2016
S Michaelou

Nemáte co na sebe? Já bych brala veselý nekožíšek

nahled

A je to tady. Nedávno jsem se zabývala ve zcela jiném kontextu podzimním kabátkem vévodkyně Kate a v duchu synchronicity je tu objednávka komerčního článečku o podzimní módě. Řekla jsem si, že když jsem taková hrdinka, že mohu zdrbnout hysterii kolem úplně obyčejného kusu textilu, tak si článek pěkně napíšu sama. Ostatně taky se teď na podzim musím do něčeho obléci …

více... 20.10.2016
S Michaelou

Ponožky a sandály? A proč ne?

nahled

Dobře, dobře, jsem dneska tady za rebela a ponesu si tuhle nálepku celý víkend, devil ale mě to prostě nedá. Je to takové pro mě podivné dogma, které vzniklo úplně bez příčiny a v zásadě tomu nerozumím, protože tahle módní „sebevražda“ se vlastně velmi macešsky staví k lidskému tělu i jeho pohodlí. Nemůžu najít jediný pragmatický důvod…

více... 27.05.2016
S Michaelou

BEST OF POPELKY - Víte, že: Kravata se narodila jako amulet?

nahled

"Kravaťák" Agent s teplou vodou, pojišťovák, jehovista. Ale také šarmantní elegán a džentlmen, jehož oblek a kravata stály víc, než vaše dva měsíční nájmy. Nebo tři, čtyři…Nechme teď ale stranou drahý, nebo levný oblek, neřešme, zdali padne, nebo v něm pán vypadá jako dietní párek a zaměřme se na onen nenápadný kus oděvu, totiž na kravatu. Co má asi společného s věnečkem?

více... 31.12.2014
S TorouTorouTorou

Svetr pro zahřátí

nahled

Jako plachá moudrá zvířena začne s prvními spadanými listy hledat vhodný pelech k přečkání zimy, tak jsem se i já začala poohlížet po nějakém fajnovém teplém svetru. Koneckonců ze strnišť už fouklo a týden se pokouším přemlouvat rýmu, ať si najde jiného hostitele. Marně. Potřebuji pořádný svetr. 

více... 16.09.2014
1 2 3 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist