Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Touží po značkových trenýrkách? Přečtěte si, proč mu je dopřát!

nahled

Ačkoliv se zdá, že většina mužů výběru svého spodního prádla nevěnuje příliš pozornosti, opak je pravdou. I pánové si potrpí na kvalitní spodky, ovšem často jim je líto do něčeho takového investovat. A tak se spokojí se spodním prádlem, které mají ve skříni již od dob studentských let. 

více... 3.07.2018
S komerční nabidkou

Jak na jarní módu? Vyrazte do ulic v šatech a botách Desigual!

nahled

S příchodem jarního počasí je třeba oprášit šatník. Dámy přece nechtějí nosit stále stejné oblečení! Potřebují nové šaty, boty i kabelku. Pro ženy, které chtějí vypadat rafinovaně, svůdně a přitažlivě, jsou určeny značkové oděvy Desigual. Na první pohled osloví jejich kvalita a nevšední design, ale také fakt, že je mohou pořídit za příjemné ceny ve výprodeji.

více... 4.03.2018
S komerční nabidkou

Srdce od srdce

nahled

Dámy a paní, holky a manželky, ženy vytříbeného vkusu a lvice salónů, blíží se nám Valentýn, a proto je na čase vnuknout těm našim mužům kousek inspirace. 

více... 9.02.2018
S redakcí

Jak vybrat džíny na zimu?

nahled

Venku přituhuje, je tedy konec krátkým sukním a šatům. Přes zimu se stávají nejčastěji nošeným kouskem dámského šatníku nejrůznější džíny a kalhoty. Pokud tedy ve vaší skříni ještě nejsou žádné, které byste milovala, protože jsou pohodlné a lichotí vaší postavě, je nejvyšší čas tuto skutečnost napravit.

více... 11.11.2017
S redakcí

Plugy do ucha: jaký materiál zvolit?

nahled

Roztahování uší je dnes v módě a trh na to hbitě reaguje. Plugy, tunely a roztahováky seženete v širokém spektru designů, rozměrů a materiálů. A právě na ty se teď zaměříme, každý má totiž svá specifika co do nošení i do údržby.

více... 13.09.2017
S redakcí

Nakupte si v second hand online

nahled

Navštěvujete rádi second hand? Není se za co stydět. Obzvlášť v posledních pár letech se lidé snaží chovat ekologicky a využívat oblečení, které by někdo jinak vyhodil, je určitě prospěšné. V second handech navíc často objevíte pěkné značkové kousky, které by vás v obchodě přišly na několik stovek, mnohdy i tisíc korun.

více... 7.06.2017
S redakcí

Nákup peněženky: Vsaďte nejen na originální design

nahled

Dokonalý vzhled vám zajistí nejen vaše oblečení, ale pochopitelně i spousta doplňků. Není se čemu divit, když z krásných značkových kalhot vytáhnete nevzhlednou starou ošoupanou peněženku nebo pouzdro na vizitky, rozhodně na nikoho žádný velký dojem neuděláte. 

více... 6.03.2017
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Šití jako příjemná forma relaxace

nahled

A proč vlastně ne? V současné hektické době, kdy prakticky vše kolem nás je instantní nebo na jedno použití, postrádá lidská duše kousek opravdovosti, například v podobě vlastní tvorby. Kdeže jsou ikonické obrázky našich babiček a prababiček, jak se soustředěným výrazem vedou dráhu pletacího drátu či jehly. 

více... 27.12.2016
S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Výzva všem princeznám a královnám!

nahled

Mám obrovskou radost a nemůžu si ji nechat pro sebe. Už několik měsíců totiž hledám nějaké unikátní šaty pro dceru na maturitní ples, který se blíží nenápadně, ale zato rychle. No a víte, jak to dnes je: pokud nejste jako vytržené z katalogu zdravé výživy, málokdy máte štěstí sehnat kousek, který vám padne. 

více... 7.11.2016
S Michaelou

Nemáte co na sebe? Já bych brala veselý nekožíšek

nahled

A je to tady. Nedávno jsem se zabývala ve zcela jiném kontextu podzimním kabátkem vévodkyně Kate a v duchu synchronicity je tu objednávka komerčního článečku o podzimní módě. Řekla jsem si, že když jsem taková hrdinka, že mohu zdrbnout hysterii kolem úplně obyčejného kusu textilu, tak si článek pěkně napíšu sama. Ostatně taky se teď na podzim musím do něčeho obléci …

více... 20.10.2016
1 2 3 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist