Výkladový den: STEAMPUNK TAROT

Že jsem zhruba po roce práce se steampunk tarotem poněkud propadla onomu mědí a párou voňavému stylu jsem si uvědomila před pár dny, kdy jsem si – kdožvíproč – koupila v sekáči korzet. No, v nejhorším je to báječná dekorace pro steampunk. A vůbec, tenhle styl, o kterém jsem neměla ani tušení, se mi neobyčejně zalíbil.

Podívejte se podle doporučení autorky nejprve na internet a do vyhledávače si dejte „steampunk móda“  a budete žasnout. Minimálně je to záblesk noblesní elegance, o které lze říci, že je všechno jen nikoliv obyčejná. Ostatně mnoho z krásné módy steampunku najdete i na těchto kartách.

 

12959NDN.jpgMožná není nic stylovějšího, než si už na čtení této knihy vzít korzet. Ten pocit je totiž zcela jiný a úžasný. Mezi náma holkama, nemám vůůůbec ráda podprsenky, protože mi nesedí, škrtí, zařezávají se a tak vůbec. Představa korzetu mě děsila, přesto musím uznat, že se dá nosit hodiny a patrně na něm vzniká závislost, protože co náhodou nahoře moc nesedí, srovná dolní část a je to jakobyste na sobě měly trošku vylepšené tílko. Nehledě na to, že to vypadá dost super.

 

Tak holky, korzetářky, už vás chápu! A navíc je fakt sexy a úžasný číst tuhle knihu takhle (ne)oblečená. No když mě u toho nikdo nevidí, žééé? 

 

Takže ještě zbývá pořídit si honzíka na zadek pod sukeň, letecké nebo svářečské brýle, starobylé hodinky, několik černě okrajkovaných sukní a krajkový slunečník a bude to paráda! Ostatně, dívat se na tyto karty jen očima krásy, elegance a módy, taky není od věci.

 

Ale abych neodešla od tématu nejdůležitějšího.

 

Autoři Steampunk tarotu nám v úvodu své knihy říkají, že nám, čtenářům, předkládají to nejlepší, co podle nich oba kdy udělali. Mají jednoznačnou pravdu. Nikdy jsem neviděla lepší tarot, zvláštnější a víc vzrušující. Neumím si v tuto chvíli představit, že by přišel tarot jiný, který by tenhle něčím zastínil.

 

Kdesi na netu jsem našla ještě jedno zpracování tarotu ve stylu steampunk, ale neviděla jsem všechny karty, nedokážu tedy tyto dva taroty porovnat. Tenhle je ale tak úžasný, že nemám slov. A jestli ho už náhodou některá máte, tak mi dáte jistě zapravdu.

 

12961NDd.jpg

 

Nebudu už zbytečně plkat a dám vám rovnou ochutnat, zrovna jednu z ošemetných karet, kterou nemám ráda, ale její atmosféra ve steampunku je popsána tak, že ji doslova cítíte:

 

„Přestože má žena svázané ruce a nemůže jimi hýbat, stále cítí, jak se dotýkají drahého, jemně tkaného hedvábí sukně. Zaslechne slabé šeptání a měkký, tichý zvuk dosednutí kovu na kov. Přesně opracované zuby součástek stroje do sebe zapadnou a zase se rozpojí. Ženiny nosní dírky se plní pachem jejího vlastního strachu. Kořen jejího jazyka se chvěje, v ústech se jí rozlévá kovová pachuť úzkosti. Ostří mečů krátkými a ráznými švihy krájí vzduch, který v prudkých závanech olizuje její tvář, ramena a ruce a rozmarně si pohrává s látkou její sukně. Žena se uklidňuje tím, že na ní nemohou dosáhnout, ale každý ostrý proud vzduchu proletí jejím tělem jako meč. Všechny smysly jsou zostřené až na ten jeden, který nemůže používat – zrak. Nevidí, co se děje kolem ní, a proto každý vjem přichází prudce a nečekaně. Podívejte se na její strnulost a na to, jak se potí strachy. Je snadné ji odsoudit, napadá vás, že určitě existuje nějaká cesta ven, stačí se jen trochu víc soustředit. V tom však právě tkví její problém. Žena na obrázku nevidí nejen doslova, ale ani obrazně. Nechala se chytit do pasti vlastních myšlenek. Způsob jejího nazíraní na danou situaci se stal vězením, z něhož není úniku. Osmička mečů představuje situaci, která je dvojnásob svízelná. Pokud si vytáhnete tuto kartu, týká se pravděpodobně nějaké sporné záležitosti, kterou nebude v žádném případě snadné uspokojivě vyřešit.“

 

Hm…, tak co říkáte? Tenhle tarot dýchá právě takovou ostrou, strhující a nesmírně vzrušující vůní… Jules Verne něco takového používal ve svých románech a tady si jako dítě pamatuju, že ač vyloženě příběhy pro kluky, něčím mne také lákaly. Ale to víte, holka – Jules Verne se pro ní nesluší. Každopádně TENHLE tarot mi to dokonale nahrazuje.

 

12960ZDd.jpg

 

Tak pojďte objevovat jeho krásu se mnou.

 

Nabízím vám výkladový den!

 

Steampunk Tarot od Barbary Moore a Alyho Fella vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com

12958NGJ.jpg

 

PROFILY TVŮRCŮ

Barbara Moore

Tarot je součástí života Barbary Moore již přes dvacet let, a to jak soukromého, tak i profesionálního. Tato fascinující  směs mytologie, psychologie, umění a historie jí učarovala již na univerzitě a věnuje se jí dodnes. Své poznatky a názory na tarot sdílí ve svých knihách a na svých seminářích a zároveň se sama neustále vzdělává a učí od jiných.  Ačkoliv se Barbara Moore v minulosti spíše podobala tarotovému Poustevníkovi, nedávno zjistila, že ji baví cestovat po světě a dělit se s ostatními o svou lásku k tarotu. Ráda o tarotu píše a vydala celou řadu publikací, z nichž do češtiny byly zatím vydány tři – Zlatý tarot, Tarot magického měsíce a Tarot skrytých světů (vydalo nakladatelství Synergie).

Aly Fell

Britský výtvarník Aly Fell začínal jako animátor kreslených televizních seriálů pro děti. Poté se vydal na dráhu ilustrátora a přechodně se také věnoval animování počítačových her. Dnes pracuje jako ilustrátor a ze všeho nejraději vytváří ženské postavy vyzařující velkou vnitřní sílu. Rád cestuje a se svou ženou procestoval, co se dá. Oba mají rádi temnou kulturu a poměrně aktivně se angažují v komunitě gotiků.

Renata


Hodnocení článku

Hodnotilo 9 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2017 
Jak nosit kamínky aby si rozuměly? 
OTÁZKY PRO TAROT 3.2.2012 - I. část 
Špetka penízkové magie na jaro 
Ukecali jste mě, VÝKLADOVÝ DEN JE TU! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 > >|
post Zaslal: 01.03.2015 15:02
 

Dobrý den,nevím zda tato stránka funguje,pokud ano chtěla jsem poprosit o výklad vztahu mojí dcery se mnou,který mně moc vyčerpává a taky na nějaký vztah s mužem,ať na ty vše nesnáze konečně nejsem sama..Děkuji Evča

 
Avatar
post Zaslal: 27.07.2014 22:25
 

Dobrý den Renatko..chtela bych se zeptat na mou budoucnost,na finance ,stehovani a vztahy..ja 21.4.1968 on 15.3.1966 mockrát ti děkuji JanaSmile

 
Avatar
post Zaslal: 23.03.2014 13:50
 

Dobrý den Renatko,

chtěla jsem se zeptat jestli budete odpovídat na zbytek dotazů, na které se zatím nedostalo.

Dotaz jsem vkládala 26.2.děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 15.03.2014 23:08
 

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli budete ještě odpovídat na tyto dotazy?děkuji Petulina 

 
Avatar
post Zaslal: 06.03.2014 11:54

Odpověď na příspěvek #82468
Uživatel: merypea

Milá a nejmilejší Renatko Ani nevíš, jak strašně moc...
 

do nebe? Ještě nééééééé, Renči, až za 60 let.

 
#82468
Velikanááánské díky

merypea
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.03.2014 19:02

Odpověď na příspěvek #82409
Uživatel: Renata Petříčková

Po období stagnace a takového zmrtvení, což je asi i teď, tady na tebe...
 

Milá a nejmilejší Renatko

Ani nevíš, jak strašně moc jsi mi dodala naděje a víry...a prostě, že to není ztracený, že to tam jednoduše JEOk!!! Moc děkuju za výklad...a ...nevím co dodat, že asi musíš přijít do nebeLove it

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 18:46
 

Reni, moc a moc díky, ač jsem nepsala nic konkrétního, trefila ses úplně přesně, chodila jsem prvně brigádně na DPP, teď už na HPP a fakt jsem nadšená, není to počáteční nadšení, chodím tam od prosince.

S těma "lehčíma" problémama je to fakt, pracuji s hodnou, ale potřeštěnou a trochu psychicky nemocnou paní, léčí se, takže to tak beru. Vše ostatní na 100%!Kiss

A nepřežeň to s aktivitou, ať Tě to  nechytne znovu ,manžel přišel z práce a bolí ho půlka hlavy, tak to už fakt nevím, co to s těma hlavama je...Surprised

 

 
post Zaslal: 05.03.2014 16:59
 

Díky,moc,budu se těšit.

 

Wink

 
Avatar
#82444
Náhlá změna situace

Désirée
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.03.2014 14:23

Odpověď na příspěvek #82420
Uživatel: Renata Petříčková

Náročný to tady opravdu je, ale je to jen dočasné drhnutí koleček,...
 

Dobrý den, Reni,

děkuji moc za výklad. Bohužel tato práce nedopadla a já jsem si dneska přinesla výpověď ve zkušební době...Cry. Takže momentálně depka jako hrom. Moc prosím neřekly by k tomu kartičky ještě něco..?

Děkuji moc.

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:38

Odpověď na příspěvek #81159
Uživatel: Leontyna

Dobrý večer,měla bych na Vás velkou prosbu.Chtěla bych vědět co mě...
 

Vypadá to tak, že se vytrápíte z nějaké lásky a pak přijde ON - naprosto jednoznačně. trápení tu je, ale potom to bude stát za to.

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:37

Odpověď na příspěvek #81161
Uživatel: Andělka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah : Hana- 21.2.1969, Jiří - 3.11.1977....
 

Moc hezky to vypadá. Na stabilní vztah, nedivila bych se, kdybyste ho chtěli nějak zlegalizovat :-)

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:36

Odpověď na příspěvek #81162
Uživatel: Désirée

Dobrý den, Reni. Ráda bych se kartiček zeptala na práci....
 

Náročný to tady opravdu je, ale je to jen dočasné drhnutí koleček, neboj. Ono se to pak rozvine, rozbalí, rozkošatí a budeš s tou prací hodně, hodně spokojená.

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:36

Odpověď na příspěvek #81421
Uživatel: schivon

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli v dohledné době potkám toho...
 

Nevím, jestli ho úplně potkáš, ale něco tě k němu navede...ještě to nebude úplně ono, ale spíš si uvědomíš, co musíš nechat za sebou, aby se tvůj sen splnil.

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:33
 

ač bude mít celkem obavy, tak ano... jen se nebát do toho jít. Tu cestu má tady krásně otevřenou..

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:30

Odpověď na příspěvek #81318
Uživatel: kouzelnice

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vývoj vztahu , já Petra 25.5.1974 a...
 

Hodně překážek a hodně krkolomná cesta k tomu, abyste si doopravdy rozuměli, Když to zvládnete (a je to spíš na tobě a na rozumové stránce toho vztahu), tak je tam úžasné naplnění. Ale teď je to teda kameníčko, kamení...

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:29

Odpověď na příspěvek #81410
Uživatel: Kaylie

Nějak to vždy prošvihnu, hlídám , hlídám a jeden den...
 

Super, zaměstnání je úplný motor a hodně tě uspokojuje, posouvá vpřed. V ostatních oblastech tady je trochu zklamání nebo nějaká bodáníčka do srdce v oblasti vztahů, ne tak partnerského, jako spíš toho okolí, spolupráce... ale práce je naprosto super.

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:28

Odpověď na příspěvek #81082
Uživatel: Ilon

Přeji krásný den...dovoluji se obrátit na Vás Renatko s dotazem:-D -...
 

Vyšly mi zvláštní karty, jakoby jsi potřebovala si uvědomit, že... o čem je partnerství. Nechci říct, že jsi vztahovačná ve vztazích, ale je tam samé trápení, tvoje vnitřní trápení. Strašně se trápíš, když jsi zamilovaná. Musíš na tom něco změnit, učit se...cíleně se tomu věnovat a pak je tady karta obrovského štěstí, po takových porodních bolestech, což by odpovídalo celému tomu procesu. Potkáš ho... ale pracuj neprv na sobě.  Musíš se jakoby nejprv vyloupnout v nádhernou ženu.

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:26

Odpověď na příspěvek #81077
Uživatel: jameson78

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli můj syn bude v životě šťastný a...
 

ustojí naprosto v pohodě. Je tady Císař, co k tomu říct. Je to chlap a bude to chlap!

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:11

Odpověď na příspěvek #81005
Uživatel: Hefi

Krásný den všem.Zatím nemám štěstí na...
 

Hefi, ano...dokonce bych řekla, že to bude dost zlom. Budeš koukat a budeš hodně hodně překvapená, jak ti to změní život! 

:-)

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.03.2014 11:10

Odpověď na příspěvek #81002
Uživatel: merypea

Dobrý den, ahoj, Renatko, moc ráda bych poprosila o výklad k mé...
 

Po období stagnace a takového zmrtvení, což je asi i teď, tady na tebe čeká muž. Okamžitě na mě vyskočil, velká láska, hodně citů, ale v tom vztahu budou trochu problémy  s dělením financí, na to pozor a nenech se tím znechutit, prostě to nějak vyřešte,, protože to citové naplnění tam je obrovské a nejkrásnější, co vůbec lze.  Ten problém bude mít něco do činění s minulostí a s tím, že tentokrát to budu muset vyřešit jinak, vzít to do vlastních rukou. 

Co se týče práce, máš tady potom práci velmi milou. Nebudeš z ní bohatá, ale budeš hodně, hodně uspokojená na duši.

 

 
#81561
ne Míšo, ale Renato

parigote
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 27.02.2014 22:45
 

omlouvám se! Radana14.7.1966

 
post Zaslal: 27.02.2014 22:42
 

Dobrý večer, Míšo, poradí mi karty s tím, jaký udělat krok, abych se zbavila neprůbojnosti, strachu a sebekontroly? Týká se to práce a taky sexu. Radana 14.7.1966

 
post Zaslal: 27.02.2014 10:41
 

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli v dohledné době potkám toho pravého.Děkuji za odpověď. Ivona,12.4.1962

 
Avatar
post Zaslal: 27.02.2014 10:07
 

Nějak to vždy prošvihnu, hlídám , hlídám a jeden den nehlídám a je to... snad není zas pozdě.

 

Renatko, moc by mne zajímalo, co říká tento prazvláštní Tarot na mé nové zaměstnání a další dny... 23.8.1956

 
post Zaslal: 27.02.2014 07:17
 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vývoj vztahu , já Petra 25.5.1974 a Michal 28.7.1972. děkuji

 
Avatar
#81183
Renatko,prosím,

SNÍŽEK
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 26.02.2014 20:56
 

najde syn práci?Je narozen 8.8.1985.Děkuji.

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 19:03
 

moc bych prosila, zda najdu práci, děkuji 17.1.64

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 18:14
 

Dobrý den, Reni.

Ráda bych se kartiček zeptala na práci. Momentálně jsem práci čerstvě a hodně na rychlo a nečekaně změnila. Nová práce vypadá čtvrtý den dost náročně. Je to pro mě posun v oboru do jiného levelu. Tak bych ráda věděla, jestli si rychle zvyknu a dám to...Děkuji. Panna 18.9.1975, 0,15hod

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 18:13
 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah : Hana- 21.2.1969, Jiří - 3.11.1977.

Děkuji moc

 

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 18:10
 

Zapomněla jsem nar.7.11.1983 děkuju

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 18:09
 

Dobrý večer,měla bych na Vás velkou prosbu.Chtěla bych vědět co mě čeká v roce 2014,hlavně v lásce.Děkujuuuu moooc

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 17:29
 

Dodrý den Renčo,chtěla bych se zeptat,jak to tenhle rok bude vypadat s prací. V téhle práci,kde ted jsem je to hodně stresový a chtěla bych se zeptat jestli se to zlepší,popřípadě jestli se mi naskytne příležitost najít si jinou práci.Díky moc Renata 26.1. 1980 A ještě bych se chtěla zeptat,jak to bude mít s prací manžel,má to stejný,jak já jestli se to teda zlepší.Díky moc Pavel 7.7. 1977

 

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 17:24
 

Pěkný den Renatko,

jsem nar.17.7.1973 a chtěla bych se zeptat jestli budu mít nějaké štěstí v lásce a potkám někoho s kým mi bude hezky.

Děkuji za odpověď

Hezký večer Helena

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 17:24
 

Zrovna jsem byla pozvaná na pohovor prosím vyjde mi konečně práce i když jen na poloviční úvazek????

Moc děkuju Dana narozena 28.5.1967

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 17:21
 

Hezký den

také bych se chtěla zeptat, zda mě ještě potká v životě nějaké osudové štěstí Smile v což moc nevěřím...děkuji

 
post Zaslal: 26.02.2014 16:35
 

Krásný den,osud tomu chtěl a já jsem se seznámila se zadaným mužem Pavlem.váhy1964.  Má v sobě velké charizma a myslím, že i já ho přitahuju. Tvrdí, že s přítelkyní si nerozumí a ani spolu nežijí a chce se s ní rozejít....Nikdy bych si nic nezačala se zadaným mužem a tak se ptám kartiček, jak to vidí?Myslí to upřímně?Renata 22.10.1972, Díky moc

 
post Zaslal: 26.02.2014 16:12
 

Dobrý den Renatko,

snad budu mít ještě štěstí na odpověď.

Chtěla jsem se zeptat, zda se objeví jetě nějaká láska, abych nebyla sama.

Děkuji. Eva (2.2. 1960)

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 16:06
 

Dobrý den Renatko,

zase další nádherné karty. Ráda bych se jich zeptala, jestli mě v budoucnosti čeká nějaká velká láska, případně rodina a ještě bych si moc přála nějaké miminko Smile.  Jsem po rozvodu sama s dcerou. Narodila jsem se 22.8.1978.

Díky, Lucka

 
post Zaslal: 26.02.2014 15:43

Odpověď na příspěvek #81057
Uživatel: Renata Petříčková

Radko, takhle jednoznačný výklad hned na úvod jsem fakt nečekala....
 

moc děkuji - hned  se mi zlepšila nálada :) Love it

 
post Zaslal: 26.02.2014 15:42
 

stále se podivuji nad obsáhlou sbírkou Vašich karet a knih :) máte na to vůbec ještě místo ;)

Využiji tedy Vaší nabídky svou otázkou na možnost vztahu - já 4.12.1981 on 21.12.1987

Mockrát děkuji a těším se na další ukázku krásných věcí, které umíte používat s velkým citem.

 
post Zaslal: 26.02.2014 14:55
 

Mila Renatko, jelikoz na me otazky ve vykladovy den Osho Zen tarotu nedosla rada, rada bych je tu zopakovala... tedy, zda me v blizke budoucnosti cekaji nejake dulezite zmeny -  v pracovni oblasti mam nejake plany ohledne nove prace behem pristich mesicu (i kdyz nevim, zda vyjdou), takze spis by me zajimala oblast osobni - posunu se nekam ve svem osobnim rozvoji, v hledani smyslu sveho zivota? Pripadne, potkam konecne partnera pro zivot? V posledni dobe se citim vykorenena, i v blizkosti rodiny a pratel mam pocit osameni... Datum narozeni: 9.8.1986. Predem dekuji za odpoved.

 

P.S. Mimochodem, tento tarot ma nadherne obrazky.

 
post Zaslal: 26.02.2014 14:22
 

Steaumpunková módá je famózní. A co se týče korzetů ty jsou o mnoho lepší než podprsenky, sehnat dobře padnoucí podprsenku je kolikrát běh na dlouhou trať Undecided Korzet lichotí každé ženě, určitě bychom se Reni pokochaly celou foto :-)

Měla bych otázku... Tuším, že dojde na nějaké změny, ale nevím v které oblasti a zda to bude dobré. Ráda bych se tedy zeptala co mě letos čeká, jaký ten letošní rok pro mě bude? Děkuji za výklad.

 

 
post Zaslal: 26.02.2014 13:34
 

omlouvám se, ťukla jsem omylem na komentář nad sebou...

 
post Zaslal: 26.02.2014 13:31

Odpověď na příspěvek #81072
Uživatel: Renata Petříčková

No to byste se moc nepokochaly :-)))   Co se týče těch financí...Tipla...
 

Děkuji za výklad. Čekala jsem trošku jinou odpověď. Dá se říct, že život mám dopředu "nalajnovaný", tak se trošku i děsím;-) Ale jsem zvědavá;-) Děkuji moc za odpověď. Krásný den...

 
#81103

post Zaslal: 26.02.2014 13:10
 

Dobrý den, Renčo, mohla byste prosím u mě mrknout, zda se ke mě blíží nějaká láska? Jsem už dlouho sama, chodím i na seznamky, ale pořád nic. Mám tam brzy už toho božského?

Veronika, 8.12.1985

Děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 12:52
 

a Rení, prosím tě, mohla by ses ještě mrknout, jak to vypadá s tím bydlením? děkuji, broučku. AwesomeKiss

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 12:51
 

----------------

Pokračování výkladů večer, případně další dny. Do konce víkendu se určitě odpovědí dočkáte, otázky však klaďte pouze dneska. Zodpovím jen ty dnešní.

nebojte se, dočkáte se dalších dvojích karet v brzkých dnech  ;-)

A o víkendu bude stejný výkladový den probíhat i na mém webu www.cajovnaumodrekocky.cz takže kdo to nestihne tady dnes, může v pátek a o víkendu přijít k Modré číče...

 

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 12:49

Odpověď na příspěvek #80981
Uživatel: mkanka

Ahoj Renčo, víš jak jsem s enemohla dočkat tohoto tarotu. Z nedočkavosti si ho...
 

Je mi taky líto, originální kniha je prostě velkolepá i svým formátem: tenhle se sice vejde do kabelky, ale ten text je tak kvalitní a krásný, jedinečný, že přímo volá po něčem větším. Škoda.

 

 
Avatar
post Zaslal: 26.02.2014 12:47

Odpověď na příspěvek #80952
Uživatel: Daniela29

Přeji krásné ráno, ráda bych zeptala tarotu , zda se mi bude dařit...
 

Danielo, práce, nějaký kyselý ksicht tady je,a le pak nový začátek. Možná tu práci úplně změníš, nebo začneš dělat něco nového, co tě bude mnohem víc naplňovat, ale budeš u toho muset prokázat kousek trpělivosti. ROzhodně směr k lepšímu.

Co se týče lásky, budeš muset řešit situaci, kdy se ukáže, že něco není takové, jaké by mělo, jaké sis myslela, nezahazuj to hned, stačí změnit úhel pohledu a  vše bude zase v pořádku. Ta slepá ulička, ve které se budeš možná citit, má řešení, jen se pečlivě dívat.

 
post Zaslal: 26.02.2014 12:45

Odpověď na příspěvek #81081
Uživatel: Renata Petříčková

co tě čeká ? :-) ....hm. Máš partnerský vztah? Pokud ano, tak se...
 

A děkuju.

 
1 2 > >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist