Výkladový den s Indigovými anděly

Tak já se tady poprvé setkávám se synem Doreen Virtue, který jde v matčiných stopách. Společně s ní vytvořil tyto karty, které se věnují tzv. „indigovým andělům“, údajně tedy ti, kteří mají za úkol jen a pouze nás chránit a správně vést. Na světě s námi žijí i indigoví lidé, intuitivní vůdci s vrozenými duchovními schopnostmi, včetně schopnosti jasně rozpoznat pravdu. 

Mají za úkol nás nenechat sejít na špatnou cestu. Je to dnes moderní téma – indigové děti – a kdoví, jak to vlastně je. Charles Virtue je jedním z indigových lidí.  Pracuje jako metafyzický duchovní a léčitel páté generace a díky své matce se už v útlém věku naučil spolupracovat s anděly. Organizuje a vede andělské kurzy po celém světě a své matce pomohl s napsáním již dvou knih.

 

Tyto výkladové andělské karty, je jich tu opět 44, se trochu liší od těch ostatních, andělských, jsou více zaměřeny snad ještě jemnějším způsobem na indigové zákazníky, jak bych tak řekla. Na lidi, uvnitř kterých je skryta moudrost a mají tendence pomáhat druhým. Možná právě jim často padá karta s názvem...

 

Péče o sebe

 

Ujistěte se, že se nezanedbáváte. Jak Indigoví lidé totiž díky svému božskému poslání soucítíte se světem, v důsledku čehož se někdy stáváte až příliš velkorysými. Nesmí se to nikdy dít na váš úkor. Tato karta vás nabádá, že si musíte být vědomi svých vlastních životních potřeb. Ujistěte se, že děláte dost sami pro sebe, že kvůli  své štědrosti netrpíte. Je skvělé mít pocit, že jsou vaše potřeby naplněny. Užijte si to. Věřte, že lidé kolem vás jsou vedeni svými vlastními anděly, kteří dbají na to, aby o ně bylo dobře postaráno.

 

Jistě, jste zde na Zemi proto, abyste pomáhali druhým, ale nejste řešením problémů pro všechny. Největší dar, který jim můžete dát, je požádat jejich anděly, aby je probudili a vedli je ke splnění jejich jedinečného poslání.

 

Celé karty jsou prodchnuty tímto duchem, tím vedením a směřováním sebe i druhých.  Možná je i vhodně zvolená barva ořezu – stříbrná – protože takový stříbrný cinkavý pocit jsem z nich opravdu měla. Jsou lehounké, tenké a v rukou se jakoby rozplývají.

 

13193Zjk.jpg

 

Osobně jsem na ně ale hleděla trochu s nedůvěrou, mezi indigové se nepočítám, a tak mám prostě strach, že tyto karty jsou na mě příliš lehké a neuzemněné.

 

No uvidíme.

 

Máte-li pocit nějakého vyššího poslání a poznání, dnes se ptejte, pokusím se některým z vás odpovědět. Nejspíš samostatným výkladem i s obrázky a fotkami karet, aby si tazatel sám mohl udělat z výsledku svůj dojem.

 

Takže dnes šance pro ty, kteří si o sobě myslí, že tu nejsou jen tak pro nic za nic, jen pro ty hmotné účely a třeba pocítí touhu se na něco ohledně své osoby nebo svých blízkých zeptat.

 

Na závěr dnešního dne vyhlásím několik z Vás, kteří získají výklad i s fotkami – a o tom bude další článek na Popelkách, takže je nač se těšit.

 

13192ODd.jpg

 

Karty Indigoví andělé vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com

 

Renata Petříčková


192NzA.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 7 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2017 
HOROSKOP pro všechna znamení na květen 2014 
Proč je Beran Skopcem? 
RYBY: Mocné jsou jen ve své říši – jako Neptun 
UFO téměř nad Prahou? Fotky jedné čtenářky! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 23.03.2014 15:23
 

Huhůůůůů, chtěla jsem sem napsat, ale rozšlápla jsem si notebook ROFL, neuvěřitelné, ale u mne možné a ta sranda mne přijde na 3 tácy, tak příště si to rozmyslím a koupím si něco rozumnějšího.

 

Jinak píšu poděkování Renatce, ačkoliv při četbě odpovědi na můj dotaz jsem se nařehtala jako už dlouho ne a dodnes  - jen si na to vzpomenu, začnou mi téci slzy smíchu, leč jsem spokojena.

 

Rení, díkes a hlavně zdravíčko a ne migrény.Ok

 

 

 
Avatar
post Zaslal: 18.03.2014 14:00
 

Strašně moc děkuju :)

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 20:10
 

KONéééééC. A děkuju všem...

Pro článkový výklad jsem víceméně náhodně vybrala dotazy:

Zubatá

Mandarinka

Zdenča

 

:-)

 

 

 

 

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 19:37
 

Dobrý večer........zrovna nedávno jsem o tom přemýšlela, co mám za úkol na tomto světě.Nějak nevím kam se vrtnout.Třeba by mi kartičky poradily.3.7.1968 Ivana díky a pěkný večer

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 18:23
 

Dobrý den Renčo,

chtěla bych se karet zeptat na lásku. Přelomem roku jste mi předpověděla, že tam někde toho pana božského mám, ale pořád nic. Už nechci být sama :-(. Je tam někde vhodný muž pro mě?

Veronika 8.12.1985

 

Děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 17:28
 

Mila Renatko.Zaujalo mne-poslani.Kazdy asi to sve.Ja sama za sebe-nevim.Cely zivot si preji mit svoji rodinu,domov a nejak se mi nedari.Nejsem nestastna,jsem zdrava,miluji,mam praci..a presto se obcas placam ve smutku,ze to,co si nejvic preji,nikdy nedostanu a ptam se proc.Chtela bych se tedy zeptat,proc to tak je,jestli to vsechno na me teprve ceka a nebo je to proste muj udel?Dekuji a preji krasny den Lenka(29.6 1973)

 
post Zaslal: 17.03.2014 17:11
 

Dobrý den Renatko, chtěla jsem se zeptat, zda konečně potkám partnera a nebudu sama. (2.2.1960).

Díky za odpověď.

Eva

 
post Zaslal: 17.03.2014 16:33
 

Krásný den Reni, ráda bych věděla proč jsem tu na zemi, jaké je moje poslání, 22.10.1972, děkuji. Jsou to moc krásné karty:-)

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 16:30
 

Hezký den Renatko,

jsem nar.17.7.1973 a chtěla bych se zeptat jestli mě čeká něco nového v lásce.Jsem již delší dobu sama.

děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 16:14
 

Dobrý den Renatko,já bych chtěla vědět,jaké je mé poslání tady na Zemi,děkuji a přeji krásný den.Renata :-)

 

 
Avatar
#86318
Renatko,prosím,

SNÍŽEK
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 16:13
 

trápí mne že se manžel (11.12.1952) se synem (8.8.1985)nesnášejí,snažím se aby se aspoň tolerovali,ale marně.Co s nima?

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 16:05
 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda budeme s mým minulým přítelem mít někdy možnost si vysvětlit nedorozumění a zda se ještě někdy uvidíme. Moc se tím už dlouho trápím. Děkuji Vám moc. Taťána

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 14:37
 

Dobrý den

chtěla jsem se moc prosím zeptat na sebe, pokud na mě dojde řada a můj dotaz bude přečten :-) Zda mě ještě čeká nějaká lepší budoucnost ? Moc děkuji za případnou odpověď.Smile

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 14:33
 

Přeji hezký den a ráda bych se zeptala na naši rodinu v souvislosti s nemocnym dědou. Zvládneme to všechno? 3.11.1969

 
post Zaslal: 17.03.2014 14:24
 

Totiž abych to ještě upřesnila. Chtěla bych se zeptat na své maximum, zda se dokážu živit prací s dětmi, a nebo je moje maximum starat se o děti své. Cítím že mám na výběr, ale ráda bych si vybrala to vyšší poslání, jen mám někdy pocit, že mi v tom partner trochu brání. Prosím o radu jak dál. Markéta 5.10.1992

 
post Zaslal: 17.03.2014 14:08
 

Dobrý den, jsem moc ráda, že se mohu zrovna v této době ptát takovýchto karet. I když můj dotaz zůstane nezodpovězen, alespoň si to urovnám v hlavě. Od malička ráda pomáhám lidem a po několika velkých rozhodnutích jsem se rozhodla pro práci s dětmi, až v těchto letech zjišťuji, že tím směrem se vlastně ubírám celý svůj život. Rozhodla jsem se také studovat sociální obor, který mě posune k této práci blíž. Jenomže v době studia, teď, jsem si našla partnera, který mě stojí docela hodně energie a tak trochu sem si k němu vytvořila mateřskou lásku a zodpovědnost. Mám ale pocit, jakoby moje domnělé poslání ustupovalo a okruh mé práce s dětmi se do budoucna zužuje jen na děti moje. A upřímně mezi tím váhám. Zda se rozhodnout pro rodinu a nebo na plno využít darů, které jsem dostala a pokusit se následovat touhu pracovat s dětmi jako terapeut, nebo vychovatelka. V poslední době začínám mít totiž o mém poslání pochybnosti, zda to dokážu. Prosím o radu, děkuji.

 
post Zaslal: 17.03.2014 13:55
 

Milá Renato, psala jsem i na kočku, ale bohužel až včera v noci, a tak zkusím i ted a tady. Je určitě to, co se mi nechce uplne vyslovit, a tak pokud to tyto kartičky umí,mohli by mi odpovědět, jak to pro mne je? A pak jestli by šlo ještě na moje dětičky, Kristýnku a Samíka, jestli jsou s námi spokojení a mají co opravdu chtějí?Ted čtu, co jsem napsala a nevím, zda to budou jasné otázky, snad ano. Děkuji moc a hezký den

 
post Zaslal: 17.03.2014 13:36
 

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na dceru:Monika 1.3.1971 a její manžel Lumír 24.2.1973.Jak to mezi nimi dopadne.Dcera se trápí.Děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 13:24
 

Dobrý den, chtěla jsem poprosit, jestli potkám fajn muže, protože se mnou nyní vztah udělal velké kotrmelce. Děkuji Sára

 
post Zaslal: 17.03.2014 13:19
 

Hezký den..chtěla bych se zeptat na manžela,jak sním budu vycházet,,je to čím dál horší a celkově na tento rok,co mě čeká..Děkuji..

 
Avatar
#86280
A zase ta práce....

Désirée
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 13:17
 
Dobrý den, Reni, ráda bych se zeptala kartiček na práci. Mám teď takové dost smolné období, tak jestli se to srovná a podaří se mi sehnat novou práci. Děkuji moc. :-)  Panna 18.9.1975 0,05 hod. v HK
 
post Zaslal: 17.03.2014 11:55
 

Velmi se omlouvám Renatko, snad si na mě pamatujete..Léčila jsem se s rakoviniu prsu,několikrát jsme si psaly..Nemoc je za mnou,jsem zpět v práci a mě to velmi změnilo..to je asi normální, ale mě to změnilo opravdu hodně..Celou léčbu rakoviny jsem byla silná,ale teď mě rozpláče snad cokoliv. nazvala jsem se labilní, no kamarádka mi řekla, že jsem více citliví-empativní..To zní lépe. Cítím, že to má nějaký důvod, ta moje změna..V práci, protože je doba postní, jsem dala kasičku a sbíráme do ní s kolegyněmipeníze, které jsme si tak nějak třeba odřekly, za čokoládu atd. Potom ji odevzdám u nás v kostele. Mohla byste se prosím podívat, zda to co cítím,má nějaký důvod?Přiznám se, že jsem měla i " pocit " že bych nejvíc pomohla v Africe..nechápu, proč mě to napadlo, mám 2 děti a nikdy bych je neopustila..děkuji Dáša

 
#86265
Karty Indigoví andělé

mandarinka
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 11:50
 

Dobrý den,já bych se ráda zeptala na svoji osobu neboť se mi v životě nic nedaří,ztratila jsem smysl života,moje životní cesta je dosti obtížná,plná těžkých překážek,urážek,ponižování,lhostejnosti,prázdnoty. Ráda bych na celou věc,moje trápení nahlédla z andělské perspektivy.Cítím se často jako trpitel,nevím co sem komu udělala tak zlého,že musím stále o svoje štěstí, přežití a důstojné místo v životě tolik bojovat. Možná přeháním,ale jsem už vyčerpaná,vyšťavená jako citron a nemám stále nic po čem tolik toužím.Žádnou životní jistotu a ani oporu. Děkuji a přeji úsměv v srdci a duši v peří.

 
post Zaslal: 17.03.2014 10:29
 

Dobrý den, před 15-ti lety přišla na svět moje dcera, u které jsme později zjistili vrozenou vadu sluchu. Ikdyž to určitá forma postižení je, dcera se s ním vypořádala více než dobře. Je hodně silné povahy a i přes svoje mládí ví co chce a pere se s životem na výbornu. Přes to si občas posteskne, proč zrovna ona musí nosit naslouchátka. Za celou dobu pořád doufám, že budu moct něco udělat, aby měla sluch v pořádku. Vím že na moji otázku asi nebude jednoznačná odpověď, ale zajímalo by mne, jestli moje naděje jsou splnitelné. Děkuji. 

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 10:19
 

Milá Reni, tak to je to, co teď dost často řeším..

Pořád přemýšlím, proč jsem tady, co mám za úkol, kam se posunout dál, co je smysl mého života..

Mám pocit, že ten správný člověk ke mně nedávno do života už přišel a je to, jako kdybych něco ukončila a teď se ptám, co dál...

Uvidíme, jestli se na mne dnes usměje štěstí a budu mezi vybranými na výklad karet..

A jinak Ti děkuji, že jsi.. člověk, který jen tak, nezištně druhým poskytne pomoc a útěchu..

Přeji krásný den všem..Smile

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 10:10
 

Ty jsou nádherný, vůbec je neznám:)) co řeším víš, když jsou o sejití nesejití ze správné cesty, tak by mě zajímalo, jestli si to  z nějakýho důvodu protrpět až do konce nebo ho nechat jít,,,:)) Ale klido, az ti prijdou pod ruku, at tu neblokuju jiny nateseny dusicky:))

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 10:07

Odpověď na příspěvek #86192
Uživatel: janynka

Proč tady vlastně jsem? - to je otázka, kterou si kladu dost často....
 

Janynko, každý na zemi má svůj úkol a nějaký cíl, který musí dokončit, proč takto uvažuješ? Z tvého psaní cítím depresi a bezmoc, někdo ti ublížil a ubližuje?Zkus to změnit,na tohle ti karty od renči napoví, ale změnu musíš udělat hlavně ty, to samé by ti jistě řekla i Renata. 

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 10:01

Odpověď na příspěvek #86228
Uživatel: sidonka

Dobrý den, mám takový dotaz, od svého dětství se se mnou...
 

Sid, proč se s životem pereš? Nech ho plynout vlastním tempem a uvidíš, že ten pan ideální se najde sám, možná ho máš ve svém okolí ale pro samaritánství ho nevidíš. Je to jen můj názor, samaritánem se nikdo nenarodí.

 
Avatar
#86228
"sociální pracovnice"

sidonka
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 09:51
 

Dobrý den, mám takový dotaz, od svého dětství se se mnou život opravdu nemazlil a naučila jsem se rvát se životem. Jako každá ani já nejsem výjimkou, jsem snila o princi, který bude mou oporou ve chvílích těžkých ale i v radostech. Bohužel, k mým starostem mi do života přichází partneři, kteří hledají oporu ve mě. těší mě druhým pomáhat, ale občas mi dochází síly a říkám si, jestli někdy přijde ta opora, nebo je mi opravdu dáno pomáhat "slabším" a jak já říkám být tou "sociální pracovnicí"? Děkuji a přeji příjemný den. Sid

 
#86203
Směřuji správným směrem?

Zdenča
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 08:55
 

Dobrý den, Renato,Smile

chtěla jsem se zeptat zda-li můj život směřuje tím správným směrem. Vím, že jsem se měla narodit a že to tak má být, jelikož jsem přišla na svět i přes antikoncepci a i přesto, že rodiče již další dítě nechtěli.Wink Jen poslední dobou nevím jestli jsem se vydala správně a to hlavně v pracovní rovině - zvolila jsem si obor účetnictví, ale stále v něm nemůžu najít práci, protože nemám praxi. Mohla byste se podívat do karet, zda je to ten správný obor a zda najdu v blízké době práci? Často se ptám proč tu jsem a co mám dokázat? Co karty říkají na můj život a jeho směr? Nebo jde jen o to být trpělivější? Vím, že vše se děje tak, jak má, vše má svůj čas, a co má přijít přijde. Ale přijde to vůbec? Nebo mám změnit směr? Help

Děkuji Zdenča

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 08:24
 

Dobrý den budete se vracet k výkladům z 26.3.?Děkuji Petulina

 
post Zaslal: 17.03.2014 08:09
 

Dobrý den,už dřív mi karty předpověděly,že hodně brzy potkám novou lásku,ale zatím nic.Mám proto něco udělat,nebo to přijde samo?Děkuju moc.

 
#86193
Dekuji za vyklad

tygrik
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 08:01
 

Renatko,ja bych moc potrebovala na vztah,mam za sebou dva,do obou muzu jsem se zamilovala,ale bohuzel oba s vysledkem meho trapeni.Nevim co delam spatne,uz jsem zoufala.Muzu se zeptat zda me ceka nejaky vztah,co by za to stal,nejaka laska,co me nebude tak rychle bolet a bude stalejsi?A taky moc prosim na zdravi,protoze se mi tahne neustale zanet jicnu,tak zda se to vyleci.Moc dekuji a jsem moc vdecna.Lenka23.6.1982

 
post Zaslal: 17.03.2014 07:59
 

Proč tady vlastně jsem? - to je otázka, kterou si kladu dost často. Cítím, že to není "ono", jak žiju, ale nějak ne a ne přijít na to, co by mělo být "ono"...

Za případnou odpověď moc děkuji!

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 07:39
 

Moc prosím, zda najdu práci? 17.1.1964 děkuji mocLove it

 
#86188
velice zajímavé Reni

angelika.devil
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 07:35
 

Ikdyž se nepovažuji za indigového člověka  protože poslední dobou stále hledám kam patřím, co nebo kdo vlastně jsem a mám problémy s "normálním světem", poprosím o nahlédnutí na mou osobu pokud na to budete mít čas a sílu Love it

 

 
#86187
prosba pro dceru

monana
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 07:03
 

Dobrý den Renato, prosila bych o výklad pro dceru nar. 30.01.1993 - zlepší se jí už zdravotní problémy a psychika, dostane se na VŠ, jejíž studium by ji bavilo nejvíc? A kluk - je nějaký na obzoru? Děkuji.

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 06:58
 

Krásné ráno, Reni, chci se zeptat na práci, jestli mám šanci získat práci na plný úvazek tam, kde jsem teď (neoficiálně se prý něco rýsuje) nebo budu muset změnit působiště. A pak ještě na vztah s manželem. On je štír já beran a opravdu moc ho miluju, ale někdy mám pocit, že s ním už nedokážu žít. Na druhou stranu si neumím představit ani život bez něho, navíc spolu máme syna... děkuju za odpověď. LuckaSmile

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 06:53
 

ahoj Reni. mám pocit, že nepatřím do tohohle světa. nelíbí se mi, jak se k sobě lidi chovají, že vyhrávají ti, kteří mají nejostřejší lokty, jsou sobečtí,.. prý jsem snílek, ale já si vážně myslím, že se lidé můžou k sobě chovat lépe a svět může být lepším. mám pocit, že taková je i moje dcera. a to je moje otázka. je moje dcerka jako já nebo jí spíše vyhovuje "reálný" svět? díky moc za případnou odpověď a všem ostatním popelkám přeji ty nejlepší zprávy 

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 06:44
 

ahoj Renčo, vzhledem k povaze karet by mě teď zajímalo, co na sobě můžu zlepšit, abych si škodila co nejméně. Nebo možná jinak - co dělám špatného a čím si škodím...? Díky Smile

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 06:38
 

ahojky,

nad tím, co je vlastně mým životním posláním, dumám celej život. Většinou mi připadá, že jsem k ničemu, ať dělám, co dělám, je to jeden průšvih za druhým :( Bylo by fajn vědět, jak to vlastně mám.

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 06:29
 

Dobrý den,

ráda bych se zeptala co mně čeká v práci kam jdu dnes na pohovor a nastupuju 1.4. moc děkuju

 
Avatar
post Zaslal: 17.03.2014 06:11
 

Ráda bych se zeptala na svoje vyšší poslání. Vím, že nejsem odsud a je těžké v tomhle světě fungovat. Snažím se brát všechno jako lekce, které jsem si zvolila, abych toho hodně prožila a pochopila na vlastní kůži, jen bych už chtěla znát víc, znát proč a co s tím. Děkuji, Renčo.

 
Avatar
#86159
Nádherní andílci:-)

haflinger
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 17.03.2014 00:59
 

Dobrý den,

 

minulý výklad jsem se kartiček ptala na práci, kam jsem měla nastoupit. Karty řekly, že práce bude pro mě naprosto úžasná a všechno dobré. Bohužel po měsíci jsem tam skončila.Tak bych se chtěla zeptat zda se mi rýsuje něco nového a hlavně co láska? Stále nemužu potkat pana pravého:-( Už ho tam kartičky někdě vidí?

Děkuji a přeji hezký den:-) A kartičky jsou úžasné- mám rada takovéhle jemné a něžné obrázky:-)

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist