VÝKLADOVÝ DEN: Myšlenky štěstí

Tyhle karty umí trefit do černého! Řekla bych, umí trefit do našich mentálních zlozvyků tak, že se jen začervenáte. A přesně namíří vaši energii opačným směrem, kde je štěstí! Hurá, je tu šťastný výkladový den pro vás!

Je na čase, abyste si dopřáli zdravou dávku sebelásky. Zasloužíte si ji. Jste dokonalá, zářivá, skvělá, božská bytost. A čím dříve to přijmete a začnete se podle toho k sobě chovat, tím dříve se váš život naplní lehkostí, soucitem, zdravím, vitalitou a štěstím.

 

Základní pravidlo minimálně toho, že svůj život budeme prožívat lehčeji. V tomhle má autorka, Kris Carr určitě pravdu. Říká se přece, že stejnou situaci vidí a prožívá jinak optimista a jinam pesimista. Vždycky se vyplatí alespoň se snažit vidět lepší stránky každé situace, než se užírat černými scénáři. Když už nic jiného, alespoň tak prospíváme našemu zdraví – fyzickému a psychickému.

 

Takže necháte se pozvat do světa myšlenek, jež působí a přitahují do života štěstí?

Hmmm… tak tohle pozvání ráda přijmu. Chcete také?

 

24601NzM.jpg

 

Tak proto tu je dnes speciální výkladový den, který prosím pojměte jako něžnou inspiraci a pobídku k tomu, jak se nejlépe chovat sám k sobě, ale také ke svým blízkým. Berete je jako náhodné setkání s moudrostí, která je podobná tomu, jako když třeba vyslechnete nechtěně nějaký rozhovor v obchodě a uvědomíte si, že tam byla nějaká informace určená i vám. Možná už zítra nebude důležitá, ale teď pro tuhle chvíli je přesně tím, co vám uleví nebo co složí poslední dílek puzzle, které si nosíte v hlavě.

 

Takže vás vítám u výkladového dne Myšlenky štěstí.

 

24602ZmM.jpg

 

 

Kris Carr: Myšlenky štěstí nás budou provázet celým týdnem….

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017


192NzA.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 9 čtenářů průměrem 4.56 bodů z pěti


Čtěte také:

Amazonit - kámen vnitřní i okolní čistoty. Hlavně pro ženy! 
Bříství - Na západě příjemné, na východě temné sídlo Bohyně. 
Co čekat od muže v lásce a sexu podle znamení? 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2015 
Přijmout jméno, znamená přijmout celý příběh 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 > >|
Avatar
post Zaslal: 11.08.2017 09:36
 

Jsem ráda, že vám to sedlo!

Love it

 
post Zaslal: 10.08.2017 16:34

Odpověď na příspěvek #210069
Uživatel: Renata Petříčková

Hurá, úspěch je tady nebo hned za rohem. Tvrdá práce a tvoje...
 

Renatko, děkuji ... úspěch super :)

 
post Zaslal: 10.08.2017 14:03

Odpověď na příspěvek #210060
Uživatel: Renata Petříčková

Nech odejít to, co patří minulosti, aby vznikl prostor pro to, co má...
 

Moc děkuji Renatko za výklad, karta přesně odpovídá situaci

 
post Zaslal: 10.08.2017 13:35

Odpověď na příspěvek #210053
Uživatel: Renata Petříčková

chimonia, Mluvíš víc než posloucháš? Dokončuješ...
 

Děkuji, je to pravdaSmile

 
post Zaslal: 10.08.2017 12:51

Odpověď na příspěvek #210067
Uživatel: Renata Petříčková

Radys, přestaň porovnávat....ablka se neporovnávají s pomeranči. Hvězdy...
 

Díky Smile

 
post Zaslal: 10.08.2017 10:52

Odpověď na příspěvek #210034
Uživatel: Renata Petříčková

Ivíku... Dáváš neustále něco druhým, a jen...
 

Ano,ano to jsem celá já,táhnu tu káru sama tělo bolí,duše také,ale o pomoc nepožádám.Budu se snažit polepšit.Děkuji Invalid

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:58

Odpověď na příspěvek #210025
Uživatel: karlinka

Pokud není pozdě, také bych chtěla požádat o jednu kartu. Děkuji :-)
 

karlinko, je čas na malý jarní úklid. Domov je posvátné místo a není jedno, v jakém prostředdí žiješ. Vzdej patřičnou úctu prostoru, kde nabíráš nové síly, a naplň ho krásou. Toho, co nepotřebuješ, se zbav, ať máš víc místa. Třeba to někomu daruj. To, co je pro tebe harampádí, můýže bý tpor někoho jiného pravý poklad. Navíc, když nemáme na starosti tolik materiálních věcí, máme víc energie na zpracovávání emočních záležitostí. S čistou hlavou máme nový prostor pro velké věci, které nás čekají.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:55

Odpověď na příspěvek #210021
Uživatel: hankahanka

i já bych prosím chtěla kartičku, děkuji a mávám! Hanka
 

Hanko, Pokud nevíš, jak se rozhodnout, zřejmě to má dobrý důvod. Netlač na sebe a pořádně to promysli. Nemusíš nikam spěchat. Nech se vést moudrostí svého srdce. Jestliže máš pocit, že jsi pod tlakem, a musíš hned jednat, je to pravděpdobně  známka toho, že to není ta pravá příležitost. Netrap se, protože časem přijdou další a ta pravá ti bude sedět jako ulitá.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:54

Odpověď na příspěvek #210020
Uživatel: Radak

Hezký den, prosila bych také kartičku, jestli je to ještě možné....
 

Hurá, úspěch je tady nebo hned za rohem. Tvrdá práce a tvoje úsilí nese ovoce. Můžeš si blahopřát a opravdu si vychutnat fantastické vítězství. Jen si pamatuj, že úspěch přichází v cyklech, takže na vrcholu nemůžeme být dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Máme úspěch, slavíme, odpočíváme, pokračujeme dál a znovu máme úspěch. Je dobré vědět, v jaké fázi této cesty právě jsji. Máš úspěch a dokážeš ještě spoustu dalších věcí.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:50

Odpověď na příspěvek #210018
Uživatel: Radyys

Dobrý den  Výkladový den jako na zavolanou ... Prosím o...
 

Radys, přestaň porovnávat....ablka se neporovnávají s pomeranči. Hvězdy nesoutěží s ostatními hvězdami. Vědí, že v nekonečném vesmíru je dost místa pro všechny. Všechny mají dost prostoru na to, ab mohly zářit. Smiř se s tím, že to máš jinak. Užívej si svoje zvláštnosti a výstřednosti. Buď naplno sám sebou a ve vyjadřování jedinečnosti podporuj také ostatní.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:49

Odpověď na příspěvek #210015
Uživatel: Furling

Renatko, dočítám po dovolené a vim, ze uz je asi den po...  Ale kdyby...
 

Tááák,Soucit je srdcem všech duchovních cest. Mír, který hledáš, přichází s mírem, který vytváříš. Dnes rozšiř svůj soucit na všechny bytosti, včetně sebe sama. Laskavost prospívá všem.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:48

Odpověď na příspěvek #209998
Uživatel: soptik

Renatko, jestli bych mohla požádat ó kartičku i pro mne, budu moc ráda....
 

Ivanko, Je čas přestat hledat rady všude kolem a místo toho jít dovnitř. Ty víš, co je pro tvoje tělo, mysl a duši nejlepší. Posaď se a medituj nebo se běž projít do lesa. Zeptej se sebe na to, v čem potřebuješ poradit, a poslouchej. Nalaď se na svoje vnitřní vedení. Přijmi své intuitivní odpovědi a zařiď se podle nich, můžeš se v tom na sebe bez obav spolehnout. Všechno, co potřebuješ, už máš v sobě.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:46

Odpověď na příspěvek #209990
Uživatel: sarula

Hezký den, také bych moc chtěla poprosit o výklad na vztah, co mě v...
 

sarula, Když si ceníme přítomnosti blízkého člověka, naše vzájemná vazba se pociluje. Vytváříme hlubší vrstvy důvěry, blízkosti a přátelství. Je tak snadné zpohodlnět a přepnout na autopilota. Místo toho zkus svůj vztah okořenit. Udělej něco nezvyklého a spontánního. A pokud zrovna nemáš nikoho a hledáš k sobě spřízněnou duši, vezmi sebe sama na zábavné rande. Čím jsi šťastnější a v hlubším spojení se sebou, tím přitažlivější budeš pro druhé.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:45

Odpověď na příspěvek #209986
Uživatel: siminas

Milá Renatko, prosím o vyložení karty pro mne. Děkuji..
 

Simi, Uzdravování probíhá v určitých etapách. Nelze ho uspěchat ani vtěsnat do předem naplánovaného rozvrhu. Často nadáváme na semena, že jsou k ničemu, a neuvědomujeme si přitom, že zatím jenom nepřišel jejch čas a potřebují víc vody, slunce a péče. Když jsme na sebe zlí, potlačujeme své regenerační schopnosti. Někdy se zaměříme jen na jednu část procesu uzdravování a nevidíme ty ostatní, které mohou probíhat na mnoha různých úrovních. Trpělivost. Uzdravuješ se.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:44

Odpověď na příspěvek #209982
Uživatel: Julietta

Hezký den , prosím o vyložení inspirativní karty. Moc děkuji,...
 

Nech odejít to, co patří minulosti, aby vznikl prostor pro to, co má přinést budoucnost. Možná je čas ukončit vztah, který se přežil, odejít z práce, která tě přestala bavit nebo odmítnout závazek, který tě příliš vyčerpává. Minulost je pryč. Co se stalo, stalo se. Uvědom si svoje pocity, pouč se ze svých zkušeností a nech odeznít případné výčitky či provinilost. Když se nám něco v životě rozpadá, začínají se zároveň ukazovat nové možnosti.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:38

Odpověď na příspěvek #209977
Uživatel: miracle

Dobrý den Renatko, mám náročnější období, potřebuji...
 

miracle, Uzdravování probíhá v určitých etapách. Nelze ho uspěchat ani vtěsnat do předem naplánovaného rozvrhu. Často nadáváme na semena, že jsou k ničemu, a neuvědomujeme si přitom, že zatím jenom nepřišel jejch čas a potřebují víc vody, slunce a péče. Když jsme na sebe zlí, potlačujeme své regenerační schopnosti. Někdy se zaměříme jen na jednu část procesu uzdravování a nevidíme ty ostatní, které mohou probíhat na mnoha různých úrovních. Trpělivost. Uzdravuješ se.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:33

Odpověď na příspěvek #209974
Uživatel: macourek

Krásné ránko Reni , prosím také o vytažení karty...
 

Marcelo, Je čas učinit rozhodnutí. Váhání tě připravuje o energii. Ať už zvolíš jakkoliv, pro tvoji duchovní cestu to bude ten správný krok. Zaměř svou energii. Rozhodni se. Uč se. Rozvíjej se.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:31

Odpověď na příspěvek #209972
Uživatel: Lena

Dobrý den, chtěla bych také požádat o vytažení inspirativní...
 

Lenko, Ti, kdo mají odvahu létat - ti, kdo jsou ochotni riskovat pád - dávají vzniknout velikým věcem. K naplnění tvých snů je třeba činů a ty jsi připraven jednat. Pamatuj si, že nemáš co  ztratit. I když spadneš, získáš tím velmi cenné poučení. Tak se zvedni a skoč do toho rovnýma nohama. Jdi do toho!

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:28

Odpověď na příspěvek #209971
Uživatel: fati

Dobré ráno, poprosím také o vytažení jedné karty....
 

fati, Když máme pocit, že svůj svět přestáváme mít pod kontrolou, snadno se tím necháme úplně rozhodit. A právě tehdy je dobré začít s každodenní meditací. Mysl je nejotevřenější po ránu, a tak je dobré se se svým středem spojit na začátku dne. Rozvíjej svou vnitřní nehybnost a nikam nespěchej. Na konci života nás nebudou trápit seznamy nesplněných úkolů, ale možná si budeme přát, abychom v životě víc milovali, žili naplno a ve větším míru. Na nic nečekej a zpomal už teď.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:27

Odpověď na příspěvek #209969
Uživatel: IRIS

Dobry vecer Reni , prosim o kartu Myslenky stesti  S pozdravem a laskou Iris
 

Iris, ohledně práce: Když nemáme dost prostoru, obvykle se nám těžko zpracovává to, v čem jsme odlišní. Poodstup a vytvoř tak prostor pro upřímný otevřený rozhovor. Možná se budeš chtít poradit s někým, kdo ti pomůže projít emočním zmatkem, anebo ti budou stačit jen nové prostředky pro vzájemnou zdravější komunikaci. Ať už díky tomu zjistíš cokoliv, nesnaž se to hned napravovat. Napřed si dejte vzájemně prostor.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:24

Odpověď na příspěvek #209968
Uživatel: chimonia

Dobrý večer Renatko, taky poprosím o vyložení karty. Děkuji.
 

chimonia, Mluvíš víc než posloucháš? Dokončuješ za druhé lidi jejich věty? Pssst... Skutečné propojení s druhými lidmi je o tom, jak se s námi ostatní cítí, nakolik jsme otevření a přítomní. Živit s tebou komunikuje... Snaží se ti sdělit něco důležitého. Přestaň se bát, že tě nikdo neuslyší. Tvůj čas něco říct přijde. Teď však poslouchej.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:24

Odpověď na příspěvek #209967
Uživatel: MorteM

Ahoj Renatko, prosím vytáhni pro mě jednu kartu štestí, co mi chce...
 

Už teď jsi krásná a dokonalá bytost, taks i dovol pocítit, jak k tobě proudí bezpodmínečná láska. Představ si sebe sama jako dítě. Třeba máš nějakou svoji oblíbenou fotografii, na které jsi jako rozpomilé pětileté dítě. Podívej se do svých nádherných očí a uvědom si svou výjimečnost. To maličké v tobě pořád potřebuje tvoji něhu, právě tak jako dospělý člověk, kterým jsi teď. Neopouštěj se, prosím. Pojď se ponořit do oceánu lásky, který máš v sobě.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:19

Odpověď na příspěvek #209966
Uživatel: Gabriela

Ahoj Renatko, prosim o vylozeni karty, co je ted pro me nejlepsi? Diky a hezke vykladani preji...
 

Gabrielo, co je pro tebe nejlepší? Mluvíš víc než posloucháš? Dokončuješ za druhé lidi jejich věty? Pssst... Skutečné propojení s druhými lidmi je o tom, jak se s námi ostatní cítí, nakolik jsme otevření a přítomní. Živit s tebou komunikuje... Snaží se ti sdělit něco důležitého. Přestaň se bát, že tě nikdo neuslyší. Tvůj čas něco říct přijde. Teď však poslouchej.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:18

Odpověď na příspěvek #209965
Uživatel: Rena

Dobrý večer Renatko, prosím o vytažení karty štěstí i pro...
 

Reno, Soucit je srdcem všech duchovních cest. Mír, který hledáš, přichází s mírem, který vytváříš. Dnes rozšiř svůj soucit na všechny bytosti, včetně sebe sama. Laskavost prospívá všem.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:17

Odpověď na příspěvek #209964
Uživatel: Gebre

Hezký večer Renatko. Stále se točím v kruhu, najdu si cestu ven? Díky.
 

Gebre, Když se před tebou objeví překážky nebo konflikt, rozhodni se pro lásku. Utrpění, pochybnosti, zklamání - to vše dokáže láska změnit. Ukazuj svoji lásku odvážně, otevřeně, bez očekávání. A pokud by pro tebe bylo těžké milovat samu sebe, začni zvenku a propracuj se k tomu. Projevování lásky druhým může být brána, jak ji pocítit k sobě.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:11

Odpověď na příspěvek #209963
Uživatel: petorio

Také poprosím nasměrovat ke štěstí a sdělit, co mi pomůže. Děkuji.
 

petorio, Stůj upřímně a opravdově v tom, co říkáš. Možná se snažíš někomu vyrovnat nebo dostát jeho vysokým nárokům. A možná ten někdo jsi dokonce ty. Říkáš, že se máš dobře, i když to tak necítíš? Potlačuješ svoje potřeby, protože nechceš dělat vlny? Když skrýváme pravdu, vyjeví se nakonec destruktivním způsobem. Říkej to, co si opravdu myslíš a co cítíš. Z krátkodobého hlediska ti pár nepříjemných chvilek, ale dlouhodobý klid a štstí, které ti přinese, za to rozhodně stojí.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:03

Odpověď na příspěvek #209962
Uživatel: nancy

Reni,mám teď takové náročnější období...ale...
 

nancy.... Péče o sebe zahrnuje také zábavu a legraci. Hraješ si dost? Máš dostatek volného času, nebo máš všechno rozpočítané na minuty? Život je zatraceně rychlý, tak si ho nezapomeň užívat. Hraní nás propojuje s naší dětskou zvídavostí a radostí. Když ti život začne připadat příliš vážný, odlož na chvíli stranou všechny svoje úkoly a povinnosti a vytvoř si prostor pro to, co tě rozradostní. Běž do kina, běž se pobavit, jak ti je vlastní. Dopřej si uvolnění a kus radosti ze života. Čiré, prostě radosti.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:02

Odpověď na příspěvek #210038
Uživatel: Renata Petříčková

Lenko,  Tvoje plná přítomnost je ten největší dar, jaký...
 

Děkuji Reni, přeji hezký den :).

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 08:01

Odpověď na příspěvek #209961
Uživatel: wendula88

také prosím o vytažení. Moc děkuji ;)
 

Ať se v našem životě právě děje cokoliv, máme schopnost se nad něco povznést. Stačí se pro to rozhodnout. Můžeme se povznést nad negativní myšlenky i nad omezující představy. Můžeme se povznést nad svou zónu pohodlí inad své stížnosti. Povznést se nad svou krizi i nad pytlík s brambůrkami. Na co ještě čekáš? Vstaň a povznes se.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:49

Odpověď na příspěvek #210037
Uživatel: Renata Petříčková

Lejdynko, Jablka se neporovnávají s pomeranči. Hvězdy nesoutěží s...
 

Děkuji moc. Renátko, chytré a rozumné odpovědi, kráísné kartičky, děkuji a hezký den přeje Lejdynka

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:39

Odpověď na příspěvek #209960
Uživatel: monana

Pekny letni den Reni,prosim o vytazeni karty i pro me,tesim se,dekuji
 

monano, Jablka se neporovnávají s pomeranči. Hvězdy nesoutěží s ostatními hvězdami. Vědí, že v nekonečném vesmíru je dost místa pro všechny. Všechny mají dost prostoru na to, ab mohly zářit. Smiř se s tím, že to máš jinak. Užívej si svoje zvláštnosti a výstřednosti. Buď naplno sám sebou a ve vyjadřování jedinečnosti podporuj také ostatní.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:38

Odpověď na příspěvek #209959
Uživatel: Helena17

Hezký den Renatko, prosím také o jednu kartičku, která mi...
 

Hmmm... Když si ceníme přítomnosti blízkého člověka, naše vzájemná vazba se pociluje. Vytváříme hlubší vrstvy důvěry, blízkosti a přátelství. Je tak snadné zpohodlnět a přepnout na autopilota. Místo toho zkus svůj vztah okořenit. Udělej něco nezvyklého a spontánního. A pokud zrovna nemáš nikoho a hledáš k sobě spřízněnou duši, vezmi sebe sama na zábavné rande. Čím jsi šťastnější a v hlubším spojení se sebou, tím přitažlivější budeš pro druhé.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:36

Odpověď na příspěvek #209958
Uživatel: Mandi

Přeji krásný zbytek dne. Prosím také o kartičku která mi...
 

Mandi, Když máme pocit, že svůj svět přestáváme mít pod kontrolou, snadno se tím necháme úplně rozhodit. A právě tehdy je dobré začít s každodenní meditací. Mysl je nejotevřenější po ránu, a tak je dobré se se svým středem spojit na začátku dne. Rozvíjej svou vnitřní nehybnost a nikam nespěchej. Na konci života nás nebudou trápit seznamy nesplněných úkolů, ale možná si budeme přát, abychom v životě víc milovali, žili naplno a ve větším míru. Na nic nečekej a zpomal už teď.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:33

Odpověď na příspěvek #209957
Uživatel: Lenka Ch.

Reni, já si také prosím jednu kartičku, která by mě nasměrovala....
 

Lenko,  Tvoje plná přítomnost je ten největší dar, jaký můžeš dát sobě i ostatním. Život probíhá právě teď, v tomto okamžiku. Dnešní den je ten jediný, na kterém opravdu záleží. Ukotví se v přítomném okamžiku a dej mu všechno. Všímej si detailů a vychutnávej si je. Buď tady a teď.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:30

Odpověď na příspěvek #209956
Uživatel: Lejdynka123

Dobrý den Renatko, člověk si sám sobě nevyloží, poprosím taky o...
 

Lejdynko, Jablka se neporovnávají s pomeranči. Hvězdy nesoutěží s ostatními hvězdami. Vědí, že v nekonečném vesmíru je dost místa pro všechny. Všechny mají dost prostoru na to, ab mohly zářit. Smiř se s tím, že to máš jinak. Užívej si svoje zvláštnosti a výstřednosti. Buď naplno sám sebou a ve vyjadřování jedinečnosti podporuj také ostatní.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:27

Odpověď na příspěvek #209955
Uživatel: Kaylie

Beruško moje milá, já mám taky prosbu. Zkusíš mi...
 

Kaylie, Soucit je srdcem všech duchovních cest. Mír, který hledáš, přichází s mírem, který vytváříš. Dnes rozšiř svůj soucit na všechny bytosti, včetně sebe sama. Laskavost prospívá všem...

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:25

Odpověď na příspěvek #209954
Uživatel: Ewig

prosim o kartu i pro me, pokud by to bylo mozne :) Ceka me neco idealne pozitivniho? :) Dekuji...
 

Ewig, Všude kolem tebe jsou kouzla. Otevři se zázrakům vesmíru. Všímej si souvislostí a synchronicit. Řiď se svými pocity a věř celým svým srdcem. Naše sny se nám plní, pokud jsou naše plány v souladu s naším cítěním. Z této posvátné jednoty vycházejí inspirované nápady, rozkvétají ty nejlepší vztahy a to, co se má uskutečnoit, se daří s lehkostí. Všechno je možné.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:23

Odpověď na příspěvek #209953
Uživatel: Ivík

Co mám udělat pro lepší zítřek,popozítřek a...
 

Ivíku... Dáváš neustále něco druhým, a jen zřídka dostáváš to, co potřebuješ? Pak je čas požádat o pomoc. Nejsi Superman, takže nemusíš všechno zvládnout sám. Stačí zavolat, a přispěchá ti na pomoc celá armáda andělů. Nauč se vyjadřovat své pocity, potřeby a říkat si o podporu. Když se otevřeme pomoci, která je všude kolem nás, vesmír nám poskytne štědré dary. Jakmile požádáš, andělé se začnou objevovat. Vyhlížej jejich znamení.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:19

Odpověď na příspěvek #209952
Uživatel: větvík

Pěkný den! Mohla bych poprosit o kartu pro mě? Mám nějaké mizerné...
 

Mirko, Když mluvíš špatně o druhých, tvoje energie tím ztrácí na síle a pohasíná. Nestěžuj si, nevyvyšuj se nad odsstatní, lidé nejsou dokonalí a to včetně tebe. Radši se pozvedni na nějakou radostnější vibraci. Pozitivní komunikací. Cílenou. Oceňuj, co na druhých i Tobě funguje. Co je na tom všem kolem úžasné. Čím víc to tak budeš dělat, tím víc budeš zářit.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:17

Odpověď na příspěvek #209951
Uživatel: Jaňule

Hezký den, Reni, prosím o vytažení kartičky pro mě - mají pro mě...
 

Jaňule, Když se před tebou objeví překážky nebo konflikt, rozhodni se pro lásku. Utrpění, pochybnosti, zklamání - to vše dokáže láska změnit. Ukazuj svoji lásku odvážně, otevřeně, bez očekávání. A pokud by pro tebe bylo těžké milovat samu sebe, začni zvenku a propracuj se k tomu. Projevování lásky druhým může být brána, jak ji pocítit k sobě.

A s tím stoprocentně souhlasím!

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2017 07:12

Odpověď na příspěvek #209950
Uživatel: rub

Zdravim Renatko a moc diky za tuto moznost. Dnesni uplnek mi davá docela zabrat,...
 

rub... Strachy nejsou žádné skutečnosti, často jsou to jen děsivé myšlenky nebo pocity. Proto je neodsuzuj, ale místo nich je pozvi na čaj. Nabídni jim sušenky a popovídej si s nimi. Poslecni si co ti mají říct. Když máme dost odvahy na to, abychom byli s tím, co nás děsí, zažíváme hlubokou moudrost.

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2017 21:33
 

Pokud není pozdě, také bych chtěla požádat o jednu kartu. Děkuji :-)

 
post Zaslal: 09.08.2017 16:57
 

i já bych prosím chtěla kartičku, děkuji a mávám! Hanka

 
post Zaslal: 09.08.2017 16:54
 

Hezký den, prosila bych také kartičku, jestli je to ještě možné. Moc děkuni Radka

 
post Zaslal: 09.08.2017 13:59
 

Dobrý den Laughing Výkladový den jako na zavolanou ... Prosím o kartu Love it a děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2017 01:09
 

Renatko, dočítám po dovolené a vim, ze uz je asi den po...  Ale kdyby na me vyzbyl prostor,  tak bych taky poprosila o kartičku,  dekuji ❤

 
post Zaslal: 08.08.2017 17:45
 

Renatko, jestli bych mohla požádat ó kartičku i pro mne, budu moc ráda. Děkuji moc ivana

 
post Zaslal: 08.08.2017 17:45
 

Renatko, jestli bych mohla požádat ó kartičku i pro mne, budu moc ráda. Děkuji moc ivana

 
post Zaslal: 08.08.2017 17:45
 

Renatko, jestli bych mohla požádat ó kartičku i pro mne, budu moc ráda. Děkuji moc ivana

 
Avatar
post Zaslal: 08.08.2017 15:29
 

Hezký den, také bych moc chtěla poprosit o výklad na vztah, co mě v blízké budoucnosti čeká. Děkuji moc Sarula

 
1 2 > >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist