Velký horoskop na září 2011

Horoskop na měsíc září jsem tentokrát, abych vás nenapínala, rozdělila jen na dvě části. Prvních šest znamení je tu dnes a druhá šestice hned zítra, ve víkendové příloze. V zásadě lze ale říci, že celé září je hodně o Jupiteru, Venuši, Marsu, Raku a Panně. Každé znamení na různé aspekty těchto planet reaguje jinak, a také vůči každému z nich jsou v jiném postavení. Tedy koukají se z jiného úhlu. Viz včerejší článek o konjunkcích a kvadrátech Tongue out

KOZOROH

 

1068NGY.jpg

 

Ve vztazích

 

Až do poloviny září vám přeje aktivní Venuše a Panna. Mělo by vám být  dobře vedle partnera, a Venuše přeje i novým seznámením a lásce všeobecně. Zhruba do 19. Září proto věnujte pozornost svým vztahům a to třeba i trochu na úkor pracovních záležitostí, které stejně v tomto období moc aktivity nesnesou.

 

Pracovně

 

Mars v Raku vám trochu zatopí v pracovní oblasti v první části měsíce. Obrňte se tedy trpělivostí až zhruba do 17. září, kdy se Mars posune do Lva a bude lépe. Půjde to sice pomalu, ale půjde to o něco lépe. Pozor si v tomto období dejte hlavně na Berany a Střelce.

 

Doma

 

Na začátku měsíce se hlavně věnujte rodině a svým blízkým. Cokoli zanedbáte, nebo opomenete v tomto období, se vám jako bumerang vrátí koncem září. Kolem 24. září, byste mohli stát před nějakým vážnějším rozhodnutím ohledně bydlení a domu. Možná se připravte na jednání na úřadech a na papírování.

 

Zdravotně

 

Nevysedávejte po mezích a hlídejte si ledviny a močový měchýř. Kozorozi jsou celé září hodně náchylní v těchto partiích. Pozor by si měli dát také Kozorozi s cukrovkou a budete snadněji přibírat.

 

VODNÁŘ

 

1069ODZ.jpg

 

Ve vztazích

 

Také Vodnářům přeje paní Venuše hlavně začátkem měsíce. Prakticky až do 20. září nebudete mít v hlavě téměř nic jiného než partnera a jeho, ale i vaše blaho.  Okolo 21. – 24. si hlídejte slova. Pokud přežijete trochu kritičtější dny s kvadrátem Marse, můžete se těšit z hezkých vztahů prakticky až do října.

 

Pracovně

 

Vy máte s Uranem v Beranu poměrně slušné období v pracovní oblasti až do konce roku, ale přeci jen si teď v září dávejte bacha hlavně kolem 15. Pak by mělo být zase lépe. Na nějaké právní záležitosti a možné úřadování se připravte kolem 24. září, plus mínus dva dny. Dobře čtěte smlouvy a neriskujte na silnici, neprošlo by vám to!

 

Doma

 

Trochu náročnější to budete s Marsem mít kolem hodnocení vlastní osoby. Pozor na ego. Pokud ale žijete v něčem, co se vám až tam moc nelíbí, mohli byste to, zvláště začátkem měsíce řešit hodně šmahem. Budete doma tak trochu za rebela. To by šlo, pokud už nebudete za brblala a věčného mentora. To by nešlo, to by vedlo k neshodám. Pokud máte partnera Berana (Skopce), dávejte dobrý pozor, co se vyplatí a čeho byste mohli oba litovat.

 

Zdravotně

 

Nikam se nehrňte, nikde neriskujte, pokud možno nesportujte! Uran v Beranu je kombinace, která občas přinese nějaký ten úraz a ve vašem případě je to hlavně hlava. Vodnáři, kteří trpí migrénami si možná užijí zvlášť od 10. do 19. září. Koncem září si hlídejte záda.

 

RYBY

 

1070OTc.jpg

 

Ve vztazích

 

Venuše přeje prakticky celé září hlavně Rybkám, které žijí v legálních vztazích. Milenecké aférky se moc konat nebudou a mohlo by stát, že hlavně začátkem měsíce, ukončíte nějaký mimopartnerský vztah, případně takový, který k legálnímu svazku nevede. Září přeje u Ryb spíše věrnosti a poctivosti a tak to budete i vnitřně cítit. Co není poctivé, nebo nemá naději, půjde pryč.

 

Pracovně

 

Užívejte si příjemné nastavení Marse, který se k Rybám točí tou milou tváří až do zhruba 20.září. Podaří se, na co sáhnete.  Pak přijde malý, Ryb v druhé dekádě narozených, i velký zvrat. Odhalíte možná nepřítele, který byl doposavad skrytý, a vy se připravte na konfrontaci, která může být i bouřlivá.

 

Doma

 

Jupiter v Býku vám přeje. Dobře se postaráte o domov a rodinu a nebude s vámi doma problém. Budete tvůrčí a pracovití a možná budete hodně budovat. Mohli byste být velice originální a mohli byste se inspirovat dost netradičními prvky, kterých se nezaleknete. Koncem září to zaskřípe doma v komunikaci.

 

Zdravotně

 

Rybkám hrozí po celý měsíc hlavně problémy s otoky a to především dolních končetin. Prostě nikde nepostávejte, zvláště, jestli máte potíže s žilním systémem.  Od 10. do 24. září to navíc kvůli nepříjemnému postavení Merkura může vypadat na nějaké střevní potíže.  

 

BERAN

 

1071OTE.jpg

 

Ve vztazích

 

Až do 10. září můžete ještě využívat příjemného postaven Venuše ve Lvu, která vám slibuje, že se rozhodně nebudete v lásce nudit. Budete akční a nedivila bych se, kdyby se z toho vyvinul nějaký zajímavý románek. Budete vášniví a nic lidského vám nebude cizí. Pokud to nepřepálíte, bude se vám v oblasti citů dařit až do poloviny měsíce. Později, tak, jak slábne vliv Venuše a jak se posune do Panny, budete více zaměření na stálost a kvantitu vyměníte za potřebu kvality. Holt každá legrace má svůj konec a nohy na zemi taky nejsou k zahození.

 

Pracovně

 

Mars je v Raku a to znamená, že byste neměli nic hrotit, protože v oblasti práce mají Berani dost jiné nastavení, než je válečník, který se koupe ve vodě. Většina Beranů bude mít po pracovní stránce až do poloviny září trochu problém skloubit svoje představy s pocitem, který za sebou nechá výsledek jejich práce. Nevylučuji rozladění a pracovní spory. Od poloviny září bude lépe, protože Mars bude dost vykoupaný a Beraní oheň bude mít zase tu pravou sílu. Do té doby se vyhýbejte stresu a přetížení, jen byste měli depku.

 

Doma

 

Doma by Berani měli mít mnohem lepší nastavení, než v práci. Budete se hodně věnovat rodině a budete víc prožívat i atmosféru v ní. S citovým Rakem, který jak už jsem řekla, vykoupe válečného Marse v ve vodním živlu, vám v náruči blízkých bude rozhodně lépe, než v kanceláři šéfa. Jestli máte v plánu se rozmnožit, učiňte tak kolem 18, 19. a 21 září.

Zdraví

Pokud si dáte pozor na nervy, a nimi spojenými, většinou somatickými problémy, měli byste být celkem v pohodě. Koncem září si hlídejte žlučník.

 

Býk

 

1072YjE.jpg

 

Ve vztazích

 

Venuše má hodně společného s Pannou, a tak se připravte na více, než na vášnivé romance Spíše na střízlivé, ale zato pravdivé hodnocení vašich vztahů. To samozřejmě může na sebe vzít mnoho podob. Berte to tak, že do poloviny září buďto zhodnotíte, že vás vztah je to pravé, nebo ho ukončíte. Býk není právě romantik a zakládá si na trvalých hodnotách a tady je posílen Venuší v Panně. Tedy, co nemá do budoucna smysl, už asi na konci září nebude existovat. Budete spravedliví, ale poměrně dost nekompromisní.

 

Pracovně

 

Po pracovní a materiální stránce se budete v září těšit dobré kondici a dostatku. Přispěje k tomu pro Býky dobře postavený pan Jupiter, který vám nadělil mimořádně pozitivní období. Mimochodem po celý zbytek roku! Jestli jste vymysleli nějaký významný projekt, pusťte se do něho a myslím, že byste nic výrazně zkazit neměli.

 

Doma

 

Patrně budete budovat domov a určovat pravidla společného soužití. Jestli se nebudete chovat jako dogmatik a vaše nápady na sebe nevezmou podobu působení zabejčného demagoga, což také umíte, pak by ostatní měli vyhodnotit, že máte vlastně pravdu. Více vysvětlujte, než přikazujte a budete se mít doma prima. Zhruba od 15. září, plus mínus dva dny, podle vaší dekády narození, se vám Jupiter chystá poskytnou přímo zářivé období!

 

Zdraví

 

Býkům v září přeje jak Venuše v oblasti zažívání, tak i Jupiter v oblasti imunity. Pokud se nebudete s aktivní Venuší přežírat, tak ani neztloustnete. To je v září, po zdravotní stránce, totiž vaše jediné nebezpečí.

 

Blíženci

 

1073YTR.jpg

 

Ve vztazích

 

V lásce se vám bude nebývale dařit od 1. Do zhruba 10 září. Co můžete, to v oblasti lásky zařiďte v této době. Potom už budete mnohem víc opatrní, až bych řekla mimo, a to vám vydrží až do 14. 9. Potom, zvláště 16.,17. a 18 září máte vysloveně šťastné období. Poděkujte Venuši, která bude v tuhle dobu zářit snad jen pro Blížence. Koncem měsíce budete citově lehce znaveni. Taky, takové tempo je znát, to se nedá nic dělat.

 

Pracovně

 

V době od 10. do 25. září nic nedonikejte na poli pracovní a snažte se být nenápadní. Věnujte se lásce a pracovně si jen prohlížejte monitor. Nic by se vám nedařilo. Jestli máte pracovně co vyřizovat, vrhněte se na to okamžitě a teď, dokud jsou Jupiter a Mars ještě v srpnové pozici.

 

Doma

 

Doma vás hodně ovlivňuje Panna a ne každý Blíženec si s touto paní analytičkou a kritičkou rozumí. Snažte se jen existovat a polykejte slova kritiky. Nemusela by být na místě. A i kdyby byla, dáte ji takovou formu, že před vámi každý uteče. Mnohem lépe uděláte, když se pokusíte vytvořit něco harmonického, nebudete hrotit a všechny připomínky necháte na konec září, když nebude mít takovou sílu, a kdy se jí do cesty postaví Váhy.

 

Zdravotně

 

Začátkem měsíce nepřetěžujte záda. Pokud máte s nimi potíže, tak vás vlastně bolí už někdy od 29. srpna. Bude lépe, ale až od poloviny září. Pak si dávejte zase pro změnu pozor na žaludek a žlučník. 

 

Raci, Lvi, Panny, Váhy, Štíři a Střelci budou zítraHodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Boží seriálek - EGYPT - NEFERTITI. Miloval ji nejen Achnaton, ale prý i Hitler 
Crowley Tarot je silný terapeutický pomocník 
Výkladový den pro Vás: Andělské tarotové karty od Doreen Virtue 
VÝKLADOVÝ DEN se Snadným tarotem od Barbary Moore 
VÝKLADOVÝ DEN: Myšlenky moudrosti 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 17:32
 

začátkem měsíce Blíženci problémy se zádama...přijela dcerunka, dneska jsme byli se zádama u lékaře, nemůže se hnout, krabičky prášků, cvičit a potíže asi do poloviny měsíce, pravil lékař...

Se žaludkem má taky potíže, teď momentálně ne...

Pracovně v době, kdy se má flákat - má její šéfová dovolenou!

Problémy s Pannou (to jsem já) taky sedí, přeme se co chvíli. Zkrotí mne Váhy (manžel)...nemám co dodat.

No, ještě jsem zvědavá na tu lásku, nikoho  nemá!

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 09:50
 

jsem napnutá jako struna. Mám v plánu jak víš velké životní změny. Jsem zvědavá co mě čeká Smile

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 09:04
 

Vodnářka jsem, tak jsem zvědavá, mám něco rozjednaný, zda mi to vyjde?

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 08:57
 

haha miso, mne ale napinas i tak :-)... kdo ma vydrzet cekat az do rana na druhou cast??

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 08:18
 

Hm taky vodnář,tak uvidíme,jak bude snad to nějak,přežijuWink

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 07:18
 

jako vodnář taky žádná slávaHang

 
Avatar
post Zaslal: 02.09.2011 00:30
 

Hlavne se "tesim" na ty pravni zalezitosti koncem zariHang.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist