Velký horoskop na září 2011 II.

Druhá část zářijového horoskopu pro Raky, Lvy, Panny, Váhy, Štíry a Střelce. Prvních pět znamení, které vyšly v pátek 2.9.2011 najdete po tímto odkazem. ZDE.

Rak

 

1093MGI.jpg

 

Ve vztazích

 

Jestli to chcete přesně, tak se čiňte dnes, zítra a pozítří. To je Venuše Rakům nakloněna nejvíce. Od příštího týdne samozřejmě také, ale ne tak intenzívně. Navíc, vy asi sami dobře víte, jak blízko máte k různým pocitům beznaděje a splínu. Tak to si užijete také, a to kolem 10. září. Okolo 15. zase nebudete vědět roupama co byste podnikali a dejte si v tuhle dobu pozor na nevěru. Sexuálně vás to nejspíš zabolí poslední tři zářijové dny.

 

Pracovně

 

Od 4. září, můžete počítat s přímo zářivou kariérou. V práci se vám bude v tuto dobu dařit všechno, nač si vzpomenete. Tato nádhera potrvá do 12. září. Dva dny po tom, si dávejte dobrý pozor na závistivce a skryté nepřátele. Pak už bude zase klid až do konce měsíce. Prakticky lze říci, že po pracovní stránce, máte dobře šéfované období po celý měsíc.

 

Doma

 

Doma vám přeje jak Mars, tak i Jupiter a díky nim se vám povede výrazně přispět k materiálnímu zabezpečení rodiny. Pozitivní budou zejména období kolem 11. září a 21. září. Pokud nebudete mít na rodinné příslušníky přehnané požadavky, bude vám doma prima vlastně ještě první týden v říjnu.

 

Zdravotně

 

Až do 20.září jezděte čtyřicet a nikde neriskujte. Hrozí úrazy z nepozornosti a také pokuty. Po tomto datu už bude lépe, ale začněte si hlídat žaludek a ledviny.

 

 

 

Lev

 

1097OGE.jpg

 

Ve vztazích

 

V první polovině září byste mohli být v oblasti vztahů nezvykle rozpačití a nervózní, což vám tak trochu není podobné. Ten tam je ten suverén a vám rozhodně nebude příjemné, že si nějak moc nevěříte. Může za to Venuše, která prochází v blízkosti upjaté a analytické Panny. Mohly by se dokonce objevit pochybnosti, jestli se k sobě s partnerem vůbec hodíte. Ovšem, je to jen přechodná věc, stejně, jako Venušin pochod Pannou. Druhá polovina září vám zase přinese velmi výrazné milostné a vztahové úspěchy. Jo, zase budete ten sebevědomý Lev, ze kterého všichni slintají blahem. Nebo rozhodně si to zase začněte myslet.

 

Pracovně

 

Až do 19. září se pusťte všech plánovací kalendářů a zapomeňte na prosazování nějakých novinek a vůbec raději nepočítejte s nějakými pracovními úspěchy. Takhle kdybyste se chtěli něco nového naučit, například nějaký ten rekvalifikační kurz, tak to by klapnout mohlo. Rovněž různé zkoušky a testy vám v tuto dobu půjdou. Za to všechno může Merkur a paní Panna. Všechno vám ale vynahradí druhá polovina září, kdy budete oplývat sebevědomím a v práci můžete dosáhnout výrazných úspěchů.

 

Doma

 

Tak trochu je to stejné, jako ve vztazích. Ta Panna! V první polovině měsíce vás ani doma moc neuvolní. Spíš budete kritizovat, na co přijdete a můžete být docela protivní. Mohlo by se stát, že vám někdo řekne, že vám nerozumí. Ve druhé části měsíce se pak připravte na zvrat, který vám slíbím moc ráda. Venuše odciputá a vám nastává ideální období pro rozvoj blízkých i vzdálenějších rodinných vztahů. Budete silní v kramflecích a bude s vámi prima.  

 

Zdravotně

 

Do 9. září vám po zdravotní stránce přeje Merkur a Lev ve vašem znamení, takže ve Lvu. Tohle postavení slibuje dobrou kondici a dobrou schopnost organizmu se seberegerovat.  Od 20. si pak ale dejte pozor, abyste si nemysleli, že zvládnete úplně všechno a odněkud nežuchli na záda. V tom lepším případě vás prostě budou jen víc bolet.  

 

Panna

 

1096ZTc.jpg

 

Ve vztazích

 

Panenky to mají v první polovině měsíce s Venuší v jejich znamení nastaveno moc dobře. S Pannou si rozumíte. Budete vyrovnaní a milí.  To znamená šanci na velké úspěchy v lásce. Na venek budete působit velmi pozitivně a budete milí a přítulní.  Vlastně vám musím říci, že podobné nastavení ve vztazích si udržíte až do konce měsíce a to i přes to, že Venuše trochu zeslábne.

 

Pracovně

 

Kromě pracovité Panny vám od  4. září přeje i dobře aspektovaný Mars, který vám v práci může pomoct například k získání vyššího platu nebo jiných výhod, pokud najdete odvahu si o ně říct. Všechno, na čem vám pracovně záleží se snažte stihnout do 19. září. Kolem 22.23. a 24 září si dejte dobrý pozor na nějaké nemilého kolegu a úskok.  

 

Doma

 

Nejideálnější dny pro vaši rodinu a vaše působení v ní je kolem 20. až 23. září. Nebudete litovat vynaložené prostředky, abyste vašim blízkým udělali radost nečekanými dárky. Jste k zulíbání.  Většina září bude po rodinné stránce spíš klidnější a poměrně vyrovnaná. V materiální oblasti vás čeká celkem slušný standart. Poděkujte Merkuru, Panně a Jupiteru.

 

Zdravotně

 

Vaše kondice a zdraví stoupá mezi 9. a 26. Zářím. Vaše tělo by mělo mít dostatek sil vypořádat se s čímkoli, co nebude pád z dvanáctého patra na hlavu. Ti z vás, kteří budou v této době například po operaci, se budou zotavovat přímo zázračně.

 

Váhy

 

1094ZGM.jpg

Ve vztazích

 

V září, hlavně v začátku, udělají Váhy dobře, když se v oblasti lásky vyhnou náhlým změnám, i kdyby lákaly. Od 16. září vám ale začne v lásce přát Venuše, která má i kladný vliv na sexuální oblast vašich vztahů. Tohle nebude o tetě! Máte velikou šanci potkat koncem září osudového partnera. Tedy, pokud už vedle vás neusíná.

 

Pracovně

 

Naučte se tento měsíc v práci s klidem a vyrovnaně přijmout věci, které nemůžete změnit, a to hlavně co se týče nepříliš dobrých vztahů na pracovišti. Je možné, že koncem září dostanete nabídku jinam. Může za to Jupiter a Mars. Neodmítejte to, pokud je to alespoň trochu lepší, než, to, co děláte teď.

 

Doma

 

S některými věcmi  si budete až do poloviny měsíce dělat až moc veliké starosti. Mohla by s vámi být začátkem měsíce doma zábava jako v krematoriu.  Teprve kolem 19.září k tomu budete mít důvod. Patrně budete řešit nějaké právní věci kolem bydlení.

 

Zdravotně

 

Saturn ve Vahách by vám mohl zkomplikovat oblast ledvin a také hlavy. Kdo trpíte migrénami zavřete se do temné komory zhruba od 8, do 14. září. Od 15. Už budete zdravotně v pohodě a čeká vás i příliv energie.

 

Štír

 

1092ODR.jpg

 

Ve vztazích

 

Nejpříznivější období pro vaše lásky a vztahy je od 4. září až vlastně do 21. září. Tak, jak vám srpen a Saturn přinesli malou krizi, tak pro vás má má Venuše satisfakci. Napětí pomine, tak si to užijte. A můžete tak činit až do onoho 21. Po tomto datu si dávejte pozor na slova a také na přílišné prosazování sebe sama. Mars je u vás na dotek a to není dobr, když je tam kvadrát jako tank. Buďte opatrní. Nemuselo by se vyplatit, dívat se někomu na záda jen proto, že jste nebyli ochotni vyslechnout jednou větu až dokonce, a pak o ní třeba jen pár vteřin přemýšlet. Každý není proti vám.

 

Pracovně

 

Kolem dat 5.,6., a ještě trochu i 7. září bude lepší držet se v pozadí a jen pozorovat dění  kolem sebe. Nechte si tu vaši ironii a jedovaté poznámky, aby vám někdo, kdo je k tomu kompetentní neřekl „good bye“. Od 9. do 25, už ale budete pod příznivým vlivem Merkuru, který podpoří vaše komunikační dovednosti. Koncem měsíce si opět dávejte pozor na jazyk.( Jenom v práci).

 

Doma

 

Začátkem měsíce docela dobrý, jen se držte zpátky, při jednání se straší generací. Od 14. do 16. září si udělejte čas na rodinu a děti - toto období bude pro vaše vztahy významné. Co teď uděláte dobře, to se vám později  bude vracet. K dobré atmosféře v rodině přispěje i vaše komunikativnost, kterou vás v druhé polovině měsíce obdaří Merkur. Ke konci září ale budete trochu rýpat a na své okolí budete až příliš nároční. Zkuste občas lidi tolerovat. Je to lepší, než je rovnou věšet.  

 

Zdraví

 

Váš vládce a ředitel, pan Pluto stojí v Kozorohu, bude tu postávat prakticky ještě mnoho let.  Pro vás to znamená zvýšenou zátěž pro klouby, páteř a ploténky. Do 19. se pro jistotu vyhýbejte ostrým pokrmům, ostrým předmětům a ostrým zatáčkám. Vzkazuje aktivní Mars.

 

Střelec

 

1095ZDc.jpg

 

Ve vztazích

 

Začátek září je letargický a nanicovatý, alespoň v lásce. Vášeň nikde, a kdyby byla, není ji kam směrovat. To od poloviny měsíce, už ale bude zcela jinak. Dostane se vám veliké přízně paní Venuše, která vám přinese novou zamilovanost nebo vrátí jiskru do stávajícího vztahu. Zahoříte a s vámi ještě minimálně jeden člověk. Možná je to Vodnář, nebo Váha.  Pokud se chcete seznámit jděte na lov hlavně 16. nebo 17. září. Pokud toužíte po miminku, pokuste se o něj 23. a 24. září !! (jestli to alespoň trochu jde)

 

Pracovně

 

V první části měsíce vám Jupiter nadělil nejenom štěstí, ale také dobrou šanci se materiálně zabezpečit. Od 19. září vám začne přát i Mars, který vám přinese pracovní nabídky a kariérní růst. Nové zakázky vás časově velmi vytíží, ale byla by škoda odmítat. Máte kliku!

 

Doma

 

Všechny kolem začátkem září potěšíte tím, že díky Jupiteru začnete brát život, a hlavně jeho finanční stránku, odpovědněji a seriózněji. Budete velmi pečlivě hospodařit a vyhnete se každému utrácení. Koncem měsíce ale, jako když utne. Budete šílení a budete utrácet jako byste byli Rodschild. Asi se z vás někdo druhý, patrně je to partner, zblázní.

 

Zdravotně

 

Od 1. do 30. září si díky Jupiteru, který bude obcházet kolem Býka, dávejte pozor na krk, nos a uši. Koncem měsíce hlídejte zuby.

 

Přeji vám krásné září a také příjemný víkend!

 

1107OGM.jpg

 

Michaela


 

 

vizitka KudláčkováHodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Magie květin: Bohatství od Krokusu a jak přes bledule požádat víly 
Mandaly : Mají opravdu takovou sílu? 
Pohnutý osud Chirona v našich horoskopech 
Silnější, než poklad 
Tyrkys: Nebesky modrý kámen pomáhá sjednotit a ulevuje od strachů! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
#5123
Pěkně děkuju

Tyr
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 03.09.2011 21:14
 

Frown. Až se naučím žít každý den jako ten polsední, tak možná mě takový horoskop potěší. ale....

 
post Zaslal: 03.09.2011 14:07
 

Horoskop vypadá hodně slibně;-) Byla bych moc ráda, kdyby se alespoň malá část toho pozitivního vyplnila...:-)

 
Avatar
#5112
Jo, mám sto chutí

Kaylie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 03.09.2011 11:36
 

být "přítulná", ale někde jinde než doma.

Honí se mi hlavou různé myšlenky, celkově tedy ten horoskop docela sedí, co se dá očekávat, jsme tu 3 členové rodiny, v té II. polovině vydání Horoskopu.

 
Avatar
post Zaslal: 03.09.2011 10:29
 

.... dobře, budu si dávat pozor na jednu nevypočitatelnou zatáčku až pojedu na jih Cool

 

 
Avatar
post Zaslal: 03.09.2011 06:55
 

Budu protivná, namyšlená, v práci na prd, ve vztahu na prd, doma naprd, každej bude frfňat nade mnou já nad všemi......ale hlavně, že zdravíčko bude sloužit. Tak to jsem rádaCool

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist