Velký horoskop na srpen II.část

Protože je horoskop hodně podrobný a obsáhlý, je rozdělen na tři části po čtyřech znameních. Bylo by to opravdu moc dlouhé. V sobotu jsme začali Kozorohy, Vodnáři, Rybami a Beránky. Dnes pokračujeme Býky, Blíženci, Raky a Lvy.

Celý rok 2011 je víceméně pod vládou planet Uran, Saturn, Neptun, Pluto a Slunce.

 

122YWI.gif

 

Každá planeta má laicky řečeno svou povahu, kterou servíruje do horoskopů nás všech. Tím, ať už si to přejeme, nebo ne, ovlivňují všechno naše konání a namnoze i efekt, který se nám dostává zpět. Logicky jinak bude například působení Pluta vnímat Štír a jinak například Lev.

A cože nám to vlastně připravila tato pětice? Čemu vládnou, a kde nás ovlivní?

 

Uran – Je tajemným nositelem zpětné vazby, karmických věcí a umí odkrýt zasunuté aspekty našich duší. Je-li někdo skrytým hrdinou, schopným v kritické situaci nasadit vlastní život, vběhnout do hořícího domu a zachránit cizí rodinu, pak za to může postavení jeho Uranu.

 

Saturn – Představte si starce s obrovskými hodinami v rukách, nemilosrdného a spravedlivého vládce času a všeho, co pokládáme za zákonné. Je to on, kdo říká „Máš na to? Zachoval jsi se správně? Ne? Inu dostaneš, co zasloužíš…“

 

Neptun – Voda, mytologicky známý trojzubec a vládce všech vizí, iluzí, talentů, emocí a schopnosti tvořit. Je to on, kdo dává člověku možnost využít své fantazie i nadání. Dokáže ale také doslova utopit člověka v jeho vlastních iluzích.

 

Pluto – Hádés. Vládce podsvětí, šiřitel nejen všeho pudového a hříšného, ale také vládce nad životem a smrtí. Všechny naše špatné stránky, všechno pokušení získat cosi na hranici zákonnosti, či etiky má pod palcem on. To on říká „Vezmi si to, když máš na to chuť“. Současně v nás umí vzbudit vášeň, kterou bychom bez něho jen velice těžko poznávali.

 

Slunce – Životadárné a hřejivé, nositel zdraví a energie. Šiřitel optimismu a pocitu, že všechno bude zase dobré. Dává důvěru v sebe sama a učí poznávat kvality vlastního bytí. Je to „JÁ“, každého z nás. Současně umí být spalující, egoistické a málokdy uvažuje, zda stačí prostředky k dosažení cílů.

 

Předpověď na srpen 2011

 

Pan Neptun se pohne do znamení Vodnáře. Na jednu stranu to způsobí zjemnění jeho energie a rovněž nás donutí přemýšlet o budoucnosti. Říká: „Uskutečni své sny, dej jim tvar a uveď do života to, o čem přemýšlíš“.  V reálu budeme zaměřeni na společenské a politické aktivity, nové postupy, neotřelé nápady a na projekty směřující do budoucnosti.

 


 

BÝCI

 

Srpen je pro Býky velmi slibný, ale současně hodně hektický. Přichystá vám mnoho změn, které budou možná náročné, ale výsledek jistě bude stát za to. Jen se vyhýbejte unáhleným rozhodnutím.

 

Vaše touha po úspěchu by totiž mohla způsobit, že se odvážíte k příliš zásadním krokům, a potom vás to bude mrzet. To celé má na svědomí Saturn, který si vzal ve vašem případě slovo, a ne malé.

 

Po stránce vztahů to vypadá s Býky v srpnu nadějně. Neptun v této době kamarádí se Saturnem, a tak oba slibují porozumění a harmonii ve vztahu, které budou pramenit z nějakého uvědomění, které vám tyto dvě planety hezky podsunou. V tomto období je vše nakloněno životu v páru.

 

Jupiter v trigonu s Plutem Býkům zase pomůže najít správnou rovnováhu mezi důvěrou v sebe a vytrvalostí, což se stane potřebným pohonem pro uskutečňování cílů. Budete si jistí a budete se cítit silní. Vaše kariéra bude mít podporu a dostane se vám i uznání.

 

Někteří z Býků se s vlivem Saturna stanou trvalými hledači pravdy a možná, že uplatní i svou schopnost být loajálními a moudrými učiteli.

Zdravotně můžete pocítit lehké napětí, které se ale s Merkurem zmírní, protože Merkur vám pošle racionální úsudek a opatrnost. Ulevte žaludku.

 

BLÍŽENCI

 

124Mzg.jpgJupiter a Saturn. Spojení těchto dvou, ještě s přispěním Urana, bude mít ve vašem případě vliv na budoucnost a vaši odvahu. Nebojte se dát třeba i výpověď v nynější práci, pokud vás příliš nebaví a kde se necítíte docenění.

 

Může se vám naskytnout možnost zhodnotit, nějaký váš talent, nebo schopnost, které jste neměli možnost, za stávajících podmínek využít.

 

Jen Blíženci, narození v druhé dekádě, by měli být opatrnější. Na ně je hodně zaměřen opoziční Pluto, a ten není v tomto postavení, pokaždé poctivý.

 

Vaše vztahy jsou pod vládou, a to v tomto měsíci značně a dál prakticky až do podzimu.. Pokud jste ve vztahu, který pod pohledem nemilosrdného soudce Saturna obstojí, pak se těšte na porozumění a posílení stability ve všech rovinách partnerství.

V opačném případě, vám tento soudce důrazně doporučí hledat něco, co bude mít trvalejší podobu. Příchod Jupitera koncem srpna posílí potřebu společného soužití. Nová láska, nalezení krásy ve stávajícím vztahu, ale i vstup do manželství, to se klidně může stát.

 

Neptun vás zase může obohatit cestou do ciziny. Mohlo by se dokonce stát, že takto získané poznatky se stanou základem další etapy vaší profesní dráhy.

 

Saturn je stále také tím, kdo ovlivňuje váš  4. a 5. dům (ve Vahách). Budete odhodláni řešit problémy a projevíte velkou dávku trpělivosti a vytrvalosti při budování zodpovědných a dlouhotrvajících vztahů. Saturn bude přát Blížencům odpovědným, čestným, rozvážným a bezúhonným.

 

Zdravotně vám zase přejí Mars a Jupiter. Budete nabiti energií, a tento stav bude pokračovat až do konce srpna. Jupiter také může způsobit mírné zvýšení vaší tělesné hmotnosti.

On je mrška poživačný, a o Venuši, která vám celý srpen dýchá na záda, už ani nemluvím.

 

RACI

 

Jupiter a Pluto zapůsobí na pocit zodpovědnosti. A měli byste se v srpnu připravit i na další důležité změny. Jestliže provozujete vlastní firmu, pozor na papírování. Pokud ho budete zanedbávat, je možné, že už ho nestihnete dohnat, nehledě na nebezpečí podvodu, či nečestného jednání.

 

Dobře čtěte i malinkatá písmenka pod textem na smlouvách.

 

V oblasti vztahů,  je vám nakloněn Pluto, který dává vašemu chování nádech tajemna a poutavosti a také Jupiter, který vám propůjčí příjemné vyzařování a šarm.

 

Jupiter je k vám velkorysý až do konce září. V partnerství pomůže vytvořit porozumění a umožní vám vycítit potřeby a touhy vašeho partnera.

 

Určitému riziku jsou vlivem Saturna vystaveny vztahy mimo manželství. Víte, že Saturn nám nic nezákonného neodpustí.

 

Pluto, se Rakům stále, i v srpnu, prochází 6. domem, a tak bude i nadále ovlivňovat práci, podnikání a dílem i zdraví. Změny v zaměstnání či škole, nejsou vyloučeny. Není třeba se ale výrazně bát.

S dobře postaveným Jupiterem půjde v tomto měsíci spíše o šance, které vám mají dopomoci k novému pohledu na svět a k objevení toho pravého místa, na kterém byste se měli nacházet.

 

Zdravotně se hlídejte, hlavně co do hospodaření s vlastními zdroji. Vyhraďte si část dne pro relaxaci a únik od stresu a hluku. Poslouchejte a nepodceňujte signály svého těla. Pijte, věnujte se sportu a na konci léta si nechte zkontrolovat hladinu cholesterolu a funkci jater.

 

LVI

 

Máte, milí Lvi, prima rok, a tak ani srpen nebude výjimkou. Když si ohlídáte energii a krevní oběh, budete zářit štěstím.

 

Saturn, Jupiter a Pluto ovlivňují vaše výsledky v práci a zaručují neočekávané příjmy. Až do konce srpna nebudete mít o peníze výraznou nouzi. Dostane se vám podpory z mnoha stran, a vylepšíte tak celkovou image sebe sama.

 

Uran pak navíc otevře vztah mezi vámi a vašimi podřízenými a možné jsou i akční změny. Až do konce roku se budete cítit jistější snad na všech frontách.

 

I ve vztazích se tento měsíc připravte na svit té šťastnější hvězdy. Saturn zvýší vaši schopnost vcítit se do partnera, být odpovědní za slova i činy a porozumět. Pluto pak oživí erotiku.

Příchod Jupitera ve vašem znamení posílí váš klid a spokojenost.

 

Pluto bude mít ale vliv i na váš 5. dům (dům lásky a vztahů).  Přinese silnou potřebu vyjádřit hluboké citové pohnutky, vyvolané láskou, či nenávistí, nebo též silným citem k dětem.

 

Neptun jako planeta vyšších myšlenek, ale také iluzí, pokračuje Lvům v tranzitu sedmým domem. Působení tohoto tranzitu je jemné, protože trvá dlouho. Nestane se nic závratného, jen nebudete přesně vědět, co od vztahů očekávat, a zda lze reálně dosáhnout toho, po čem toužíte.

Dejte tomu čas a užijte to pěkné. Na analýzy je brzy.

 

Máte sklon idealizovat si partnera, manželství a vlastně jakýkoli partnerský vztah. Váš partner vás ovšem zřejmě nějakým způsobem inspiruje, takže cítíte silné pouto. Vždyť, proč ne.

 

Jupiter vám v srpnu pomůže k odvaze využít všech příznivých příležitostí, kterých rozhodně nebude málo.

 

Oblast zdraví bude zátěžovější vzhledem k velkému množství práce. Poslouchejte své tělo a dopřejte mu i odpočinek a relax. Ať se toho nesložíte.

Na podzim pak pozor na pohlavní orgány, vaječníky, ledviny. Když polehávat po mezích, tak s dekou!! 


 

**

 

Planety se pořád hýbají. Některé rychle a některé pomalu. Neustále kolem sebe pochodují. Jejich vzájemné postavení způsobí pokaždé něco jiného.  Ten úhel, jak na sebe koukaj je důležitý.

 

  • Když jsou v zákrytu, je to Konjunkce.  
  • Když je to 60° je to sextil
  • 90° kvadrát
  • 120° trigon 
  • 180°, když jsou proti sobě, je to opozice.

 

Bylo by to na dlouho, ale pro představu

 

Konjunkci si rozumějí, jakoby se dívají na věci stejně a mají stejný názor.

 

V Sextilu – dokáží se domluvit, jedna proti druhé nic nemá, mohou se doplňovat. Nechtějí si škodit.

 

V Kvadrátu – navzájem se dráždí, mnohdy si nerozumí, kritizují se. Někdy to ale třeba u pracovních vztahů přináší tvůrčí napětí, zdravou konkurenci a tak. Kvadrát také způsobuje silnou sexuální přitažlivost.

 

V Opozici – to je náročné. Pokud třeba ve vztahu mají lidé na sebe v opozici Lunu, jeden druhého nepřijme jako rodiče. Ona dítě vychovává formou, která je pro něho nepřijatelná.

Z jeho pohledu není matkou, jeho dětem. Pokud jsou takto třeba Venuše, ten, jehož je opozice nepřijme vzhled toho druhého. (to je někdy sranda u těch Venuší, protože pokud jsou dobře aspektované, pak prostě i když si jeden dá na hlavu kýbl, na něj cedník a na to cihlu, tak ten druhý se z toho pomine blahem.:-) ) Mars v opozici, mohl by druhému i fyzicky ubližovat.. a tak dále.

 

Poslední tři znamení jsou připravena na zítra ráno

 

Michaela


vizitka Kudláčková


Hodnocení článku

Hodnotili 4 čtenáři průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

Alena Kárníková: Lunární kalendář 2013. Letos obohaceno o chutě a vůně! 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2017 
Mám „kamarády“ v modrý kouli! 
Proč jsme schopni i toho, co nechceme umět? 
Voda má paměť. Je to informační médium. Jen ho využít! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

..no tak to je super - a já furt, proč celý srpen tak nezřízeně ..žer .. tedy jím Surprised A on je za tím Jupiter s Venuší! 

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 
Už se těším na Panny....sem napnutá jak kšandy co mě zase potká :)) hned ráno to u kafíčka zkouknu
 
Avatar
#1114
konečně horoskop

SNÍŽEK
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

a pro býky dobrý,nadějný,díky,Míšo Smile

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Máří Magdalena mne taky zajímá,uvítala bych o ní článek,tak až s ní budeš mluvit Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 
jak na kvartál, na měsíc, ne? Jen s podřízenými si můžeš strkat jak s figurkama na šachovnici až do Silvestra. Máš nějaké? Já ne :-/ A nezapomeň tu deku!!! Ale asi si půjdu pro zichr i vsadit, proč to nepotuplovat :-) I když Sazka... (palec dolů)
 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 
Ahoj Miso! Zdravim a preju hodne uspechu. Asi se jeste zapotis, ale bude to stat za to. Uz se tesim na Vahy.
 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

toto je testovací text \"Laughing\"

aljsd lajd la

 asdasd

 asd sad

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

 Foot in mouth

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Díky Míšo za krásné rozepsání horoskopu na Srpen máme se všichni na co těšit pá jen tak dále máš to krásnééééWink

 
#180
no super...Blíženci

renata
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 
tož už to cítím teď, ale jestli to v srpnu přitvrdí, tak abych si šla koupit o číslo větší garderóbu...:-((
 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 
Já už v podstatě šťastnější být dle horoskopu nemohu, takže tímto mám jakékoliv skuhrání na příští kvartál zatrženo.....co se dá dělat. Budu juchat až do uplného vyjuchání:)
 
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 
...za málo :)))
 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist