Velký horoskop na LEDEN 2012 pro všechna znamení

Nebudu vám to trhat na dvě části, vím, že to nemáte rádi. Wink
V lednu nám radí hlavně Saturn, silný Pluto a milostivá Venuše: Cokoli budete chtít podniknout nového, všechno, co nemáte odzkoušené a to se týká i vztahů, si dobře rozmyslete a nechte projít hlavou. Merkur jako dárce intelektu se na většinu z vás v lednu trochu vykašlal, zato Venuše a pudový Pluto vám sedí za krkem.

3320NTY.jpg

 

Z toho vyplývá, že: Saturn vám nic nedaruje a jakoukoli chybu, nepoctivost, nebo požitkářské jednání vám spočítá i s úrokem. Na druhou stranu vaše citová oblast si bude přímo mlaskat. Rácio je to tam, ale láska s vámi chodí spát i vstává.

Milujte se, ale nepodnikejte!

 

KOZOROZI

Zkraje měsíce se musí Kozorozi díky Saturnu připravit na větší pracovní stres, nátlak a také to může skončit i změnou fatální. Zvláště tam, kde jste se minulý rok na něco vykašlali. Holt pan Saturn, odměňuje za všechno. I za chyby. A podle zásluh. Zvláště problematické to mají studenti.  Pluto vám naopak slibuje silnou sexuální přitažlivost. Užijete si tělesně. No, alespoň něco, když intelektuálně a prakticky jste v háji.

 

Zdravotně nepřetěžujte záda a spodní část nohou.

 

VODNÁŘI

Pokud máte, Vodnáři co zařizovat, nebo dokončovat, pohněte s tím začátkem měsíce, když má ještě dobrý vliv Merkur a Venuše. Pak odhoďte propisky a dlouhodobé smlouvy si neprohlížejte ani z dálky. Jediné smlouvy, kterých se to netýká, jsou smlouvy manželské a sliby partnerské. Venuše vám popřála. Možná potkáte osudovou lásku, nebo se vám významně změní citová či rodinná oblast života.  Nezahýbat!!! Saturn by vám to vrátil hned po 25.1. Pluto vám také přeje v oblasti zdraví.

 

Pokud se vám nepovede někam spadnout (hrozí jen nepozornost), pak byste na tom zdravotně měli být lépe, nežli koncem roku.

 

RYBY

Věci kolem vztahů a milostné oblasti by Rybičky měly řešit do 17.1. To jim Venuše svítí jako sluníčko a ony samy také svítí. Pluto vám dal šarm a Saturn se dívá z toho svého hezkého úhlu, maje za lubem vám cosi věnovat jako satisfakci za vynaložené úsilí. Konec ledna bude pro Rybky náročnější v oblasti financí. Nehýřit, šetřit! Pokud budete někde ještě v lednu oslavovat, dobře se oblékejte.

 

Zdravotně vám hrozí různé typy zánětů z prochladnutí a také žaludeční potíže z nestřídmosti. Jo, i z kocoviny.

 

BERANI

Tento měsíc, zvláště pak jeho první polovina bude pro Berany hodně o lásce, citových vztazích, vztazích v rodině, přátelství, mileneckých záležitostech a manželství. Schválně, zahlédli jste tam Berani, někde slova práce, podnikání nebo finance? Ne? No právě. Vyhněte se těmto oblastem, alespoň do 12.1. A to obloukem. Ale myslím, že vám na to stejně moc času nezbude. Zkuste opatrně ošolichat Merkura a Saturna koncem ledna. Ale poctivě prosím. Cokoli by se vám nezdálo košér, od toho prchejte. Saturn má na vás spadeno. Nebo spíše si vás fakt hlídá. Odmění, ale taky praští, pokud si to zasloužíte.

 

Zdravotně jsou tu jednoznačně střeva. Ano, pokud právě teď hnízdíte v posteli či jinde se střevní chřipkou, vidíte, že astrologie je věda! :-)

 

BÝCI

Neptun vás opustil s koncem roku a na jeho místě se usadil Saturn a také pan Pluto. Vy si rozumíte se Saturnem docela dobře, takže byste se, zvláště zkraje měsíce měli spolu dohodnout. Vymysleli jste nějaký postup s Neptunem a Saturn vám to pomůže realizovat. Trochu si polepšíte finančně. Alespoň v porovnání s koncem roku, když byla vaše finanční situace někde mezi nulou a mínus pěti miliony.

Venuše se Vám trochu vyhýbá. Taky, co s vámi, když řešíte jen práci? Na plánovacím kalendáři tuhle marnivou a vášnivou paní pálí zadeček. Vzala proto Pluta, který vám loni dal onen sexapel, a šli spolu oblažit Lvy, kteří  na ně už čekají. Vy prostě podnikejte, a vydělávejte. Tam to půjde celý leden.

 

Zdravotně vám přidělá práci Mars. Krevní tlak, špatný spánek a bolení hlavy. Ne pořád, jen občas. :-)

 

BLÍŽENCI

Máte, Blíženci náročný měsíc, ale přežijete. V kostce je vaše astrologická vize asi taková, že kdyby tu nebyla Venuše, která vám dá něco přitažlivosti a také Pluto, který vás bude postrkovat do různých postelí, mohli byste klidně myslet, že v Universu jiné planety nejsou. A ony nejsou. Pro vás. Saturn je k vám zády, takže vám nic nedá, ale ani nevezme, Merkur neví, že existujete, takže nedoporučuji žádat o členství v mense, Marsu jste lhostejní, čili žádná energie navíc a Neptun, pro vás také nic nemá. Můžete si odpočinout. Ale ne nadlouho. V únoru sice moc prostoru Venuši nezbude, zato pracovně to bude dobrý taneček. Mohlo by se to projevit už po 20.lednu. Nestačíte se divit. Pozitivně!

 

Zdravotně pozor na zlomeniny, vymknuté kotníky, naražená zápěstí a řezné rány.

 

RACI

Zato Rakům se usadila v obýváku v ložnici i za pracovním stolem přímo armáda planet. Přežijete tu invazi s vypětím sil. V hledáčku vás má Saturn, který má pro vás poměrně hodně změn, které souvisejí s děním minulý rok, a to na všech frontách. Podpoří ho Venuše, která mu podstrčí vaše milostné vztahy. Dále vás nenechá usnout Pluto, díky kterému budete myslet skoro až chlípně a také Mars si vás našel, čili pro uskutečnění toho koktejlu ani nepůjdete daleko. Merkur nad tím kroutí hlavou a připojí se po 21.lednu. Tehdy u toho všeho začnete i myslet, což není na škodu. V zásadě vstoupíte do února jako někdo jiný a to v mnoha oblastech. Vlastně ve všech. :-)

To proto, že ani zdravotně se nudit nebudete.

 

Doporučuji neodkládat plánované zákroky, bude se to dobře hojit. Pozlobí vás asi zuby.


3313ZjU.jpg

 

LVI

No joo, vždyť už je ta Venuše tady. Ne, nikam nezmizela, i když jste si to mohli koncem roku myslet. To by bylo, aby král zvířat a lidí neměl o náklonnost postaráno. Tak abyste Lvi věděli, nejen Venuše, ale také Pluto se o vás budou v lednu starat. Budete k sežrání. Takže, vynechte exotické ostrovy. J Pluto vás naučí nějaké nové věci kolem sexuální oblasti. Mimochodem, když jsme u toho Pluta. Takový Štír se bude hodit. A bude vám to i příjemné. Dále upoutáte druhé Lvy, Panny a Střelce. Saturn se na vás začne dívat po 15.lednu, když by se vám mohlo podařit něco pěkného také po pracovní stránce a finance se rovněž přišourají. On nezapomněl, co všechno jste obětovali a jaké úsilí jste vynaložili koncem roku. Jen si dal na čas. Rozhodně si myslím, že leden, zvláště jeho konec, špatný nebude.

 

Zdravotně nechť si Lvi hlídají oblast krční páteře a také hlavu a nervy.

 

3318YWE.jpg

 

PANNY

Panenky jsou trochu uštvané a mají starosti v pracovní oblasti. Vydržte, Panny, už kolem 12. ledna přijde Venuše se Saturnem, a když se tihle dva dají dohromady, pokaždé je z toho něco příjemného. Pluto se vás moc netýká, to spíše Merkur, který vám dá hodně bystrého vnímání a úsudku. Můžete směle uzavřít nějaký obchod, nebo smlouvu, případně udělat nějaké zkoušky a podobně. V lásce celkem pohoda. Jenom pozor kolem 20. ledna. To se staví Marsovský úhel. Nehádejte se, mlčte.  Zvláště, pokud je vás partner Střelec, Beran nebo Lev. Nehroťte až do 25.1.

 

Zdravotně si dávejte pozor na přetažení, nespavost, nachlazení a také na oči.

 

VÁHY

Začátkem ledna dobíhá Váhám Uran. To znamená, že mohou dokončovat nějaké záležitosti z minulosti a fatální změny. Protože je to celé hodně o Venuši, budou tyhle věci asi dost souviset s partnerskými vztahy. Mělo by být jasno po 17.lednu. Přijde Saturn a dovolí vám hodně věcí pochopit a přijmout. S Marsem byste mohli koncem měsíce udělat konečně nějaké závažné rozhodnutí, která vy z duše nenávidíte. On vám Saturn ukáže, že to je prostě někdy nutné, a že všechno se prostě nevyvrbí.  Pracovně se vám začne blýskat na lepší časy hlavně koncem ledna a začátkem února. Rovněž vás čekají významné rodinné události.

 

Zdravotně je to trochu o Neptunu. Mohla by vás potrápit hlava. Migrény, tlak a nervy.

 

3319MzE.jpg

 

ŠŤÍŘI

To jsem zvědavá, co mi milí Štíři za tuhle předpověď dají Tongue out . Ale je to tak. V oblasti vztahů vás čeká výrazně zajímavý začátek měsíce. Budete si to Plutem a Venuší doslova užívat ve třech. Dostanete osobní charisma a zadostiučinění v lásce. Budete báječní milovníci a pozorní partneři. Budete milováni a to nezůstane jen platonické.  Sexuální apetit máte jako otesánek, a také jste žádoucí. Fakt super začátek. Po 17. lednu se ještě navíc přidá nějaká dobrá zpráva ohledně financí a podnikání. To zařídil Saturn, který se už nemohl dívat, jak se marně snažíte o vyřešení nějaké věci.  Podpořila ho Venuše, která k vám nepustí ani moc problémů. Užijte si leden. Ne, že byste takových měsíců neměli letos víc, ale tento bude víc vidět. Po tom průserovém listopadu a prosinci to bude jako bolehoj.

 

Zdravotně je to hodně o nervech, střevech a pozor na uši. Čepici!

 

STŘELCI

A dobré zprávy mám také pro Střelce. Pokud jste, a mnoho z vás zřejmě koncem roku ano, změnili práci, nebo školu, můžete se s Venuší a Plutem, to celé pod Marsem, dočkat nějakého povýšení, nebo ocenění za zásluhy. To potěší. Finančně vám leden přilepší a Merkur ještě věnuje málo chybných rozhodnutí. Venuše na vás začátkem měsíce trochu zapomene, ale přišourá se kolem dvacátého ledna. Možná potkáte osudovou lásku. To zařídí Uran, který k vám přistrkuje v oblasti citových vztahů nějakou zásadní osobu. Možná už jste se s ní kdysi setkali. Nebo k ní přijdete nějakou podivnou cestou. Jako když někam třeba nemáte jet, nebo jít a náhodou - „náhodou“ , se tam ocitnete. O takové náhody se Uran stará rád. Většinou si vezme s sebou ještě Jupiter.  Koncem měsíce si Střelci dejte pozor v rodině, něco se tam bude měnit.

 

Zdravotně by si Střelci měli dávat pozor na horní část zad, oblast krku a lýtka.

 

Krásný leden všem!

 

Michaela


 

vizitka Kudláčková


Obrazy : http://www.galerie-bergr.com/


Hodnocení článku

Hodnotilo 15 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Probuzení do duchovního světa: Nejlepší kniha o šamanismu, jakou jsem zatím četla... 
Runová magie IV. - Jak si vyrobit runy a runový amulet 
Snad nebude 2005 YU55 to poslední, co v úterý uvidíme :-) 
Zázraky jsou možné – drzost je jistá 
Znáte REIKI? Jedna z vás ano… 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 21.01.2012 22:52
 

Že já se, kráčmera, nepodívala na horoskop v průběhu měsíce, mohla jsem se předpovědi držet a tímto předejít mrzutostem, jež se ukázaly směšné.

Tak teď pár dnů držet zobák a s tím zdravím to taky vyšlo,nespavost! Tak jsem si vzala něco na spaní a slabého - od lékaře a spím i ve dne, v noci omdlím a ráno vstanu v 9 a hodinu prorážím do zdí další dveře!

 

Manželovi to vychází taky,  nervy a vysoký tlak má ze mne a hlava ho bolí, protože  po  ní poprvé v životě dostal květinou - tedy řezanou,ne v květináči!

Bylo mi to moc líto - tedy té kytky.Cry

 

 
post Zaslal: 06.01.2012 22:42

Odpověď na příspěvek #12331
Uživatel: Jirina Novakova

To je krásně koncipovaný horoskop, fakt, nádhera i s těmi obrazy.
 

Děkuji moc Love it

 
post Zaslal: 06.01.2012 19:11
 

To je krásně koncipovaný horoskop, fakt, nádhera i s těmi obrazy.

 
post Zaslal: 06.01.2012 13:53
 

Tak vodnář mi docela sedl.Fakt jsem,aniž jsem si horoskop přecčetla,začala všechny úřední věci a výkazy vyřizovat hned od pondělka a příští týden by mělo být finito.Tak konečně mi horoskop vyšel a shodl se reálem.Kéž by to tak vše pokračovalo.

 
post Zaslal: 05.01.2012 14:18
 

Tak já jsem teda překvapená, protože jsem opravdu potkala muže, který mě moc zaujal, tak uvidíme co se bude dít dál

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.01.2012 09:25
 

sakra, kdy se mi už konečně začne dařit? těch špatných zpráv je víc než by mi bylo příjemné. ale co. mám na to minimálně ještě dalších 11 jiných měsícůSmoke

 
Avatar
post Zaslal: 05.01.2012 07:58
 

Dám vědět, jak mi vyšel, když je zde pro mě tak optimistický.

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 20:50
 

Uz aby to bylo, abych byla v tom unoru nekdo jinej. To, co jsem ted, s tim si neporadi ani ta armada planet.... a ze se ani zdravotne nudit nebudu, to uz mi bylo naznaceno v prosinci... no mozna bych se i radsi nudila :(... a kdy se, mile planetky prejde od chlipneho mysleni k cinum? nekdy mi to prijde, ze uz asi nikdy, ale co, to uz je jen prkotina... je teprv ctvrtyho a uz mi beha mraz po zadech... ne zvenku, tam je teplo... achjo...

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 18:38
 

Jééé, to je nádhera...osudová láska, ale stačila by i ta významná změna v citové oblasti...

zato ten Merkur...ještě štěstí, že poslední zkoušku jsem dělala dneska...a s pomocí andělů udělala...vytáhla jsem si jednu z těch tří otázek, co jsem se rozhodla, že si vytáhnu...nojo, ale chtěla jsem začít psát bakalářku... Writeale asi počkám do února a pak nebudu stíhat a tak si to Hang

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 18:26
 

Jsem zvědavá na ty významné rodinné události, stejně tak na lepší časy (týkající se práce) v únoru. Zatím mi v práci přislíbili akorát neprodloužení pracovního poměru od dubna. OMG

 
post Zaslal: 04.01.2012 15:53

Odpověď na příspěvek #12181
Uživatel: Moríghan006

Jo, přesně, ochránit hlavu a nervy. Protože nervy se mi z hlavy začínají...
 

Ty jo, nepíšeš o mně?Laughing Jsem taky Lev, dcera Vodnář, muž skalní fanoušek hokeje, to je samej ču...k, kretén, prdel... A jakmile si bere dres svého oblíbeného týmu, malá začne skandovat...

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 15:14
 

NO, jak jsem přečetla Dante, tak taky musím něco napsat. Ten konec Lvího horoskopu se shoduje s tím, co mi padlo v runách, s tím, co se mi zdálo a myslím, že i s tím, co jsi mi Míšo vyložila v Tarotu. Jestli si vzpomínáš... Stanou se věci, které stejně víš, že se stanou, nebo něco v tom smyslu. Co se týče mé osoby, tak ta finanční pomoc někomu byla hodně velká, přineslo mi to velké odříkání a i spory s manželem, ale pomohla bych stejně, nic za to nečekám. Ale jestli Saturn bude odměňovat za dobré skutky v penězích, tak mi to vůbec neva Laughing.

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 14:16
 

DÍKY za horoskop! Cool

Ale mě teda mrazí! Píšeš mi tam téměř na chlup to samé, co mi před pár měsíci řekla o začátku roku kartářka.

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 14:02

Odpověď na příspěvek #12182
Uživatel: maje

tak s dcerou vodnářkou si užiješ. moje mamina a ségra by mohly...
 

Přesně slova mojí mámy - ony ti to ty tvoje děti vrátí Laughing. A vrací teda i s úrokama.

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 13:22
 

No super - a už to začlao ... dopoledne jsem se docela festovně fikla nožem . a vida - v předpovědipro blížence je "pozor na řezné rány"

...hmmm ... a jak mám rozumět tomu, že Merkur bude k Blížencům zady? To mi to jako bude v hlavě šrotovat pomaleji? Nebo vůbec? To se mi teda zrovna v lednu vůbec nehodí!  OMG... Toilet

 
Avatar
#12182
nazdááááááár

maje
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 04.01.2012 13:16

Odpověď na příspěvek #12181
Uživatel: Moríghan006

Jo, přesně, ochránit hlavu a nervy. Protože nervy se mi z hlavy začínají...
 

tak s dcerou vodnářkou si užiješ.ROFLROFL moje mamina a ségra by mohly vyprávět. a když jsem se jich tuhle ptala, jak to mohly vydržet, tak mi řekly, že se celou dobu uklidňovaly větou: taky bude mít jednou svoje dítě. a měly pravdu. moje dcera je sice na přelomu mezi kozorohem a vodnářem, ale oficiálně je vodnář taky. a já si říkám: taky bude mít jednou svoje dítě. jinak bych jí musela zabítSmart evil

 

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 13:01
 

Jo, přesně, ochránit hlavu a nervy. Protože nervy se mi z hlavy začínají přesouvat  do zádele.

Manžela neustále napomínám za sprostá slovíčka, že to malá pochytí. Hlavně, co se týče sportovních utkání, to je samej deb*l, kret*n a nukleární hovado. Manžel, že prej u hokeje je sprosťačení vyjímka a může.

Včera navečír si moje dvouletá Vodnářka prohlížela dětský kalendář. Na obrázku chlapeček s hokejkou na bruslích. A malá - prdel, do prdele, debile, ku*va už. Já na to - takový hnusný slovíčka se neříkají. A malá - u hokeje můžu.

Zbláznila bych se z obou.

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 12:11
 

K vyřizování toho mám hodně, ale díky super benzínu, který nám zničil auto, musím počkat až na 3 dekádu v lednu, ach jo.Objednaní na opravu jsme až 20.ledna, kopla bych do všeho vzteky.Kdy už začnou prodávat čistý benzín.Vloni to samý, oprava nás stála 10 000.-, jenom se  modlím, aby to nebylo znovu tolik.Vodnář mi celkem sedí, až na to auto.

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 11:41
 

strašně moc Míšo díky za tento horoskop. Opravdu přišel v pravou chvíli a navíc  sedí. A jen tak mimochodem, nádherné obrázky, ty úplně zbožňuju.

Ten první obrázek na mě působí jak mandala, uklidňuje- je kouzelný.  

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 10:38

Odpověď na příspěvek #12152
Uživatel: Michaela Kudláčková

  Ty už sis ho udělala viď ? 
 

.... ještě ne, ale udělám ho aspoň 3xtak silný

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 07:40

Odpověď na příspěvek #12161
Uživatel: selinka

Neuvěřitelné, pravda ... tím spíš, že jsem  změnila pozici,...
 

no vidíš, ale zase musíš uznat, že se nenudíš. tomu říkám akční hned od začátku rokuSmart evil dělám si z toho srandu, protože vím, že ty to zvládneš levou zadní. Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 07:20

Odpověď na příspěvek #12159
Uživatel: maje

ani mně se nechce dělat absolutně nic. někdy mě až zaráží, kolik toho...
 

Neuvěřitelné, pravda ... tím spíš, že jsem  změnila pozici, takže se v tom snažím  orientovat .. ehm, teda jako měla bych vyvinout snahu. Paní, co mi "předává" práci se odjela na tři týdny válet na Havaj, mně nepřidali ani korunu, no uznej, to je motivace jako stehno Are you crazy

 
Avatar
#12159
Ahooooooooj!!!

maje
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 04.01.2012 07:12

Odpověď na příspěvek #12158
Uživatel: selinka

Hm, dodělat všechny úkoly na začátku měsíce .. když mně se...
 

ani mně se nechce dělat absolutně nic. někdy mě až zaráží, kolik toho máme společného. já to nechápu. dvě dokonalé a éterické bytosti a nikdo si toho neváží a neuctívá nás.ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 06:53
 

Hm, dodělat všechny úkoly na začátku měsíce .. když mně se táááák nic nechce OMG

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 02:21
 

mně by to i mohlo vyjít!

 
post Zaslal: 04.01.2012 00:33

Odpověď na příspěvek #12151
Uživatel: mkanka

tak ten odvar z amkovic si asi udělám ať to přežiju 
 

ROFL  Ty už sis ho udělala viď ? ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 04.01.2012 00:28
 

tak ten odvar z amkovic si asi udělám ať to přežiju Hang

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist