VELKÝ HOROSKOP na květen 2012 pro všechna znamení

Vedle faktu, že nás zlobí a také bude zlobit vzrůstající aktivita Slunce, což může způsobit na poli techniky a hlavně lidského zdraví i psýchy vlastně cokoli, bude tento měsíc pro mnoho znamení nejen veskrze pozitivní, ale namnoze také dost zásadní. Květen mají pod palcem Venuše, Saturn a Jupiter…

5126Zjl.jpg

 

Kozoroh   

 

Máte ideální měsíc k administrativním změnám.

Výborně se bude také dařit vašim obchodům a vůbec vašim finančním aktivitám. V polovině měsíce se můžete setkat s dávným přítelem, avšak setkání pro vás může být jistým zklamáním. Kouzlo osobnosti a přitažlivost z vás vyzařuje na míle. Na co sáhnete, to pokvete, jak v obchodech, tak ve vztazích. Vyhněte se ale plánům. Neplánujte budoucnost, a pokud by vás ta touha přepadla, dívejte se na monitor, jak ten čtvereček lítá a odráží se zpátky...

 

Zdravotně : Hlídejte si ledviny. Nepolehávejte po mezích. I když s vaší Venuší to půjde těžko. Budete jako utržení ze řetězu.

 

Vodnář 

 

Celý měsíc nebudete vědět co dřív.

Valí se to na vás ze všech stran, ale především z vedení. Připravte se na možnou kontrolu. Pokuste se neinzultovat otravného finančáka hned ve dveřích, mohl by vám to vrátit jinde. Od 20.5. budete mít konečně prostor vyrazit zase v plné zbroji do světa byznysu a financí všeobecně. Váš zaměstnavatel by měl z vás být nadšen. Očekávejte odměnu, ocenění, zisky! Konec měsíce věnujte rodině a těm, které milujete.

 

Zdravotně : Opatrně s alkoholem, léky a návykovými látkami.

 

Ryby 

 

Začátek měsíce máte v kapase.

Na co sáhnete, tak to se vám podaří. Nebojte se obchodů, schůzek, byznysu, ani malého risku. Užívejte si, láska, práce, kariéra, zdraví vše je v naprosté pohodě. Do poloviny měsíce budete okouzlovat všechny, což lze využít jak v soukromí, tak i u partnerů obchodních. Neodolá vám ani šéf. Konec měsíce vás povede k hlubšímu zamyšlení nad sebou. Možná budete lítostiví.

 

Zdravotně: Nepřepínejte se, nejste na klíček! Pozor na nervy a jezte ovoce a pijte kopřivu. Malá detoxikace vám prospěje.

 

Beran 

 

Pokud jste v dubnu pitvali tisícero scénářů, hoďte si korunou a jděte do toho.

Na poli financí a obchodů se tento měsíc určitě dočkáte! Čas je vhodný také pro nezadané, protože Venuše je nakloněna všem ohnivým znamením a Mars se na vás také usmívá. Vydejte se do ulic a usmívejte se na všechny strany. Z některé se vám to vrátí několikrát. Mohli byste se nově zamilovat, nebo na stávajím protějšku objevíte něco nového, hezkého.

 

Zdravotně: Pozor na prochladnutí a také si hlídejte spodní část nohou.

 

Býk 

 

5127Yzl.gif


Začátkem měsíce se nemusíte cítit nejlépe.

Jste jako Sfinga. Uvolněte se, nebo zkameníte docela.  Přílišná svázanost a ztuhlost vám opravdu nebude dělat dobře. Na pracovišti může probíhat nečekaná kontrola hospodaření, což ale přece není nic, co byste něčekali. Navíc, s vaší důkladností. Už jste si všimli jak voní země, když se budí? Jak vám to sluší? Polovina měsíce přinese do vašeho jednání konečně charisma a magnetickou energii. Je možné toho využít k odpoledním schůzkám se zvláště složitými nebo komplikovanými klienty, ale také pro lásku. Určitě uspějete i na poli financí! Koncem měsíce se někdo ve vašem okolí  bude dožadovat skládání účtů za sliby z minulosti. Ustojíte to.

 

Zdravotně: Dávejte si pozor na klouby a hlavu ve smyslu přetěžování nervové soustavy. Spěte občas!

 

Blíženec 

 

První polovina měsíce vás příjemně stabilizuje.

Můžete dojít k nějakému hlubšímu poznání, které se vztahuje k vašemu osobnímu emocionálnímu vývoji. Na obchody čas nezbyde a ani by to nebyl vhodný čas. Nemůžete sedět jedním pozadím na dvou židlích. Doba od 22.5. si žádá čistou hlavu, emoce pod pokličku a plné pracovní nasazení. Bude se vám dařit! Investujte, obchodujte, nakupujte. Dlouhodobě plánované obchodní setkání promyslete, mělo by vám přinést očekávaný zisk. Konec měsíce bude pro vás příjemným překvapením.

 

Zdravotně: Blíženec je senzitivní, takže na vás asi geomagnetické bouře a celkově akční napětí ve vzduchu bude působit hodně. Odpočívejte a zásobte se bylinkami a prostředky na bolení hlavy.

 

Rak 

 

5125YWU.jpg


Vaše rozladění na začátku měsíce je způsobeno jednak hloupě umístěnou Lunou, Neptunem a také Saturnem.

Nepřidá vám ani fakt, že se někdo příliš intenzivně naváží do vašeho soukromí. Luna má v květnu u Raků tendenci k melancholii. Dobře vám udělá pevné teplé objetí. Obchodní partner to tedy asi nebude. I když, kdo ví…Kolem 21.5. se všechno změní. Budete se cítit dobře i v práci i ve svém nitru. Hurá do obchodů a manipulací s kontem. Konec měsíce je hektický a vášněmi nasáklý čas. Opatrně s plánováním schůzek, méně je někdy více. Můžete očekávat emocionální houpačky, pocity rozladění a samoty.

 

Zdravotně: Opatřete si Meduňku a Kozlík a po večerech popíjejte. Poslouchejte jen veselé písně a zakupte všechny díly Krtečka. Žádné horory!

 

Lev 

 

Začátek měsíce ovlivňuje stabilitu partnerských vztahů a v práci by se mohlo projevit mírné napětí.

Na finance a obchody v tuto dobu raději úplně zapomeňte. Snažte se, makejte a polovina měsíce obrátí vaše úsilí v pozitivní zpětnou vazbu. Ne, neděláte všechno zbytečně! Od 18.5. vám mars, Venuše i Saturn slibují odměnu. A sladkou. Konečně se začne dařit a vy si budete moci otřít čelo a odpočinout. V lásce jste trochu zapomněli, že s vámi někdo existuje, ale vy to budete umět napravit tak královsky, že se z vás protějšek doslova roztetelí. Konec měsíce přináší velké změny pro všechny Lvy.  Ta koruna vám bude slušet na všech frontách.

 

Zdravotně:  Hodně pijte, pravidelně jezte a nezapomeňte odpočívat a věnovat se svému tělu. V zimně jste ho zhuntovali dokonale!

 

Panna  

 

Začátek měsíce se bude mračit, tak se kromě zahrádky ničím moc nezabývejte.

Je to Saturnem a také neptunem, který má rád někdy deprese a falešné snění. Druhá polovina měsíce je příznivější a průběh času nasvědčuje, že večery určitě nebudete trávit sami. Asi se zamilujete. V pracovním prostředí je pak možné využít velmi pozitivních aspektů ke spolupráci s druhými. Konec měsíce může být náročnější na finanční operace a rodinné výdaje. Raději zvolněte pracovní tempo.

 

Zdravotně: Pozor na zkažená jídla a žaludek obecně!

 

Váhy 

 

První týdny v měsíci uděláte nejlépe, když si dáte zámek na pusu a budete pečlivě naslouchat.

Vaše snaha všem říkat, co si o nich myslíte, by se mohla velmi rychle otočit proti vám, zvláště kolem 10.5. Při vyjednávání o financích, buďte opatrní. Pluto ví, jak snadné je podlehnout iluzi a chybovat. Pozor na kompromisy, aby nakonec byly pro vás ještě obchodně vůbec výhodné. Poslední týden v měsíci je nejlepší. Věnujte se maximálně práci, vztahům, obchodům, burzám a nebojte se trochu zariskovat. Planety vám budou přát. I v lásce budete hodně úspěšní.  Závěr měsíce bude optimistický a plný milých překvapení.

 

Zdravotně: Nepodceňujte staré neduhy. Něco by se vám mohlo vrátit. Kdy jste si naposledy nechali udělat krevní obraz? Aha?

 

Štír 

 

Začátek měsíce věnujte papírování.

Jsou to dny, kdy by bylo vhodné vyrazit na úřady a pracovat na poli financí. Během měsíce se pak bude měnit všechno tak rychle, že bude občas  lepší nechat věcem přirozený průběh a v žádném případě nic nikam netlačit. Buďte zdrženliví a nepouštějte se do žádných nových aktivit, pozor pozvánka na pracovní schůzku by mohla být pěknou léčkou k využívání vašich schopností a talentu. Také pamatujte, mlčet zlato a celý měsíc se vyhýbejte alkoholu. Neočekávejte od druhých stále tolik pozornosti a upřímnosti, ve vašem okolí jsou jenom lidé nikoli nadpřirozené bytosti. Konec měsíce bude milejší a čím víc k jeho konci, tím vám nabude přitažlivosti, charisma a také štěstí, které tolik čekáte. Následující měsíc pak budete doslova lev salónů.

 

Zdravotně: Ohrožena je kůže a hrozí různé infekce. Necucejte tyče v MHD a nepijte ze sklenic v páté cenové skupině. Nesedejte si na záchodová prkénka a nespouštějte se s povětrnými jedinci!

 

Střelec

 

5128Yzk.jpg


Začátek měsíce je váš.

Nová pracovní nabídka, nebo uzavřený kontrakt v prvních dnech či týdnech vás přesvědčí, že jste se v minulosti nenamáhali zbytečně. Budete se cítit v maximální kondici. Můžete uzavírat obchody a doslova se vyřádit na různých burzách. Od 18.5. zvolněte,  a příliš se neangažujte, stejně to v tuto dobu ve firmě už nikdo neocení. Závěr měsíce by mohl být celkem pohodový, vyhněte se hovorům o financích, emocích, samotě. Oviňte partnera, jděte se bavit, udělali jste hodně, tak teď se odměňujte.

 

Zdravotně: Pozor na kyčle a kolena!

 Hodnocení článku

Hodnotilo 12 čtenářů průměrem 3.92 bodů z pěti


Čtěte také:

„Padá hvězda, něco si přej.“ 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2015 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2018 
Magický herbář i zvěrokruh od Petry Neomillnerové jsou kapesní klenoty 
Škaredá? Ani náhodou! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 26.05.2012 22:32
 

Ahoj, chci se zeptat, kdy asi bude horoskop na červen...?

 
Avatar
post Zaslal: 14.05.2012 19:08

Odpověď na příspěvek #18504
Uživatel: Ailbe

Hmmm - do letošního roku jsem nevěděla., co to bolest hlavy je. Letos se mi hlava...
 

Vzhledem k tomu, že bolest hlavy má asi 100 příčin, najít tu pravou je kumšt.

Zkus žít klidně a jaksi zorganizovaným životem.

Ono  je  to možná přechodné.

 
post Zaslal: 28.04.2012 12:28

Odpověď na příspěvek #18518
Uživatel: Marcis

Míšo, nejsou od čtvrtka nějaké těžké konstalace - havárie,...
 

Já se podívám na tranzit po dnech...

 
post Zaslal: 28.04.2012 10:40
 

Míšo, nejsou od čtvrtka nějaké těžké konstalace - havárie, sebevraždy??

 
Avatar
post Zaslal: 28.04.2012 07:53
 

si rýpnu, ju...u Lva sice horoskop sedí, ale myslím, že správně je tvar v zimě, ne v zimněWriter

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 20:34

Odpověď na příspěvek #18504
Uživatel: Ailbe

Hmmm - do letošního roku jsem nevěděla., co to bolest hlavy je. Letos se mi hlava...
 

majoránkovej čaj stojí za pokus.

Ale ne majoránka z lékárny, ale rovnou ta "kořenící" z pytlíčku, půl pytlíčku do šálku a zalít vařící vodou.

Lékárenská nemá takovou sílu jako ta z pytlíku.

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 18:18

Odpověď na příspěvek #18504
Uživatel: Ailbe

Hmmm - do letošního roku jsem nevěděla., co to bolest hlavy je. Letos se mi hlava...
 

U mě prosím Valetol..Rock

 
Avatar
#18504
Díky za horoskop

Ailbe
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 27.04.2012 16:06
 

Hmmm - do letošního roku jsem nevěděla., co to bolest hlavy je. Letos se mi hlava občas ozve - zrovna včera a před včerejškem ...a která bylinka je prosím proti bolení hlavy? 

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 10:33
 

no dík teda... jsem se šla potěšit optimismem a tady prej prášky na hlavu. Právě jsem se vrátila od doktorky hádej s čím... s hlavou. Pár dní brutus, tušila jsem za tím dutiny, ty ač se zánětem nejsou původním přičinitelem - mám ZASE pošramocenou krční páteř, takže jediný, co mě v květnu čeká, bude čekání, až konečně přestane v různých intenzitách bolet hlava...

doufám, že červen bude lepší...

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 10:20

Odpověď na příspěvek #18473
Uživatel: Quentinová z Montargis

Můj horoskop redy, ale teda manžel je Vodnář a Míšo... vodnohoroskop, co...
 

já si jako Vodnář taky budu dávat pozor na alkohol. protože ten, požívaný v malých dávkách, neuškodí v žádném množství. jinak je fakt, že nestíhám, je toho na mě nějak moc

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 09:42
 

No začátek měsíce není nějak moc podle mých představ, zato pak, ale co se mám co zamilovávat, když jsem vdaná a zamilovaná už 30 let?

Leda nějaká jiskra zas vplane v oheň? Myslím tedy doma!Smart evil

 
 

Můj horoskop redy, ale teda manžel je Vodnář a Míšo... vodnohoroskop, co tu teď čtu- toť dokonalá situace nyní u nás doma)) Ok

 Kentán v nové  práci přesně takto lítá a vše doma klape správně, jak má),  A PRÝ POZOR NA ALKOHOL))))) že se stříská, to vím předem, páč mají konec sezony sportovní a jsou ve vedení ligy a určitě to obhájí, tak mi někdo nechodícího muže a nechodícího tchána určitě odněkud doveze, až to oslaví...

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 09:07
 

"Můžete očekávat emocionální houpačky, pocity rozladění a samoty."

...takze nic moc noveho... hmmm... :(

Teple objeti, kde jsiiiii???? Jdu si pustit radsi veselou pisen.... nebo toho krtecka...

 
Avatar
post Zaslal: 27.04.2012 07:55
 

Míšo pobavila jsi mě Kiss

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist