TAROTOVÁ STŘEDA: Tarot skrytých světů jen pro vás...

Po delší době je tu tarotový vykládací den pro Vás. Navíc jedna ze čtenářek, která bude náhodně vybrána v diskuzi, tuto tarotovou sadu i získá. A protože tohle opravdu stojí za to, pojďte se dívat se mnou.  Takhle zvláštní a osobitý tarot možná vidím úplně poprvé v životě...

Snad si s ním a spolu dnes užijeme krásný tajemný den plný, doufejme, vzájemné naděje.

Než se vrhnu na informace o autorkách tohoto dokonalého díla, vrhněte se se mnou na kartu, kterou mám nějak zvrhle ráda - osmičku mečů.

 

Osmička mečů

Osmička mečů – karta vlastních svazujících představ a vzorců chování. Obyčejně bývá zobrazována jako žena spoutaná jemnými pouty mezi osmi meči, mezi nimiž lze poměrně snadno proklouznout, stačí sundat si šátek z očí  a zkusit to.

Tady je to o uvězněné labuti….

 

7517MGF.jpg

 

Z textu z knížečky:

„Bobulová bába žije v ostružinovém houští, kde rostou lákavé a sladké ostružiny, ale i listy mají zlomyslně zahnuté trny, aby chytily a nepustily. Malý kolibřík se zrádným spletitým šlahounům dokáže vyhnout. Umí proletět úzkými mezerami a snadno prokličkuje mezi trny. Vznešená  a majestátní elegance labutě s jejím rozpětím křídel však nebyla stvořena pro křivolaké a trnité cesty.

Tato labuť není první obětí, která padla bobulové bábě do nastražené léčky. Stařena má celou sbírku lebek těch, kdo si mysleli, že jejich moc a smělá síla všechno přemůže. Jenže samotná moc a hrubá síla pokaždé nestačí na to, aby proklestily cestu k vítězství. Zakleté houštiny šípkových keřů, které vyrostly okolo Šípkové Růženky, podobně zlákaly stovky statečných rytířů, jen aby zemřeli v jejich trnitém objetí.

Kolibřík poletuje u labutě. „Utiš se,“ radí jí, a jak se labuť přestane zmítat, i trny ji přestanou drásat. Kolibřík jemně dává stranou větvičku po větvičce a labuť vidí světlo svobody, které k ní shora dopadá. Je sice daleko, ale lze ho dosáhnout.
Osmička mečů vám připomíná, abyste zbytečně neplýtvali energií na nepodstatné věci. Je snadné nechat se ochromit krizí – cítit omezení, zmatek a bezmoc a připadat si jako v pasti – ale vždy existuje nějaké východisko. Stačí se na okamžik zastavit a přehodnotit situaci."


Tady mne tato karta zaujala na první pohled, svým neobvyklým zpracováním...

 

Nový pohled na staré archetypy...

Či spíš zcela nové příměry, nové možnosti pochopení dávné moudrosti. To z těchto karet přímo vyvěrá.

Ostatně tady ony labutě v mečových kartách přímo bytostně evokují bolest, kterou tyto karty s sebou někdy přinášejí. A to i bolest očistnou...

 

7518ZDJ.jpg

 

Fascinují mne karty, na kterých josu podivná zvířata, kříženci čehokoliv s čímkoliv.

 

7519NzB.jpg

 

Ďábel je jak vystřihnutý z vizí a snů, které vám přicházejí do duše při vysoké horečce.

Nevím, jak vám, ale mě se v takových chvílích kromě hučení v hlavě tvoří v realitě pocit podobný zrnění v televizi.

Podívám-li se na TOHOHLE Ďábla, dloube se mi v žaludku a odcházím do onoho televizního efektu. Je děsivý.


Vedle Věz kupodivu klasicky nepadá, jako všude jinde, ale hoří...

 

7520NTA.jpg

 

Ke knize je přiložena také báječná knížka. Malá formátem, velká obsahem.

 

7521YWV.jpg

 

Takže, jedna z Vás bude na konci dnešního dne vybrána a jednu sadu Tarotu skrytých světů jí za pár dnů přinese pošťák.

Milé? Ano, milé a já děkuji nakladatelství Synergie, že tuto sadu věnovalo Wink


Většinou bývají řeči o autorech nepříliš záživné, ale tady si stojí za to povšimnout společného pohybového jmenovatele těchto karet. Cítíte v nich ten pohyb? Zvláštní, podivný... kde jen jsme ho už viděli. No jasně, malířčina láska - tango, divoké flamengo...

 

Obrazy vytvořila Stephanie Pui-Mun Law

Ta malovala fantazijní obrazy jiných světů již od ranného dětství, ale její profesionální umělecká kariéra začala  až v roce 1998, kdy na vysoké škole dostudovala výpočetní techniku. Po třech letech, během nichž celé dny trávila programováním pro počítačovou firmu a pak spěchala domů, aby hluboko do noci malovala, opustila svět předem dané logiky a čísel a dala přednost malovaným světům snů a nadpřirozených bytostí.

Její ilustrace si pro své hry a knižní tituly objednávají významní světoví klienti a ilustrovala třeba knihu Dreamscapes, v níž se věnuje využití akvarelové techniky pro fantazijní malování. Její práce se také pravidelně objevují v časopisech Realms of Fantasy, Cricket a Cicada. V roce 2002 byla nominována na cenu „Best Interior Art“ za svou práci na tématech o kouzlech a magii.

Kromě projektů na zakázku tráví také mnoho času vlastní autorskou tvorbou, k níž čerpá inspiraci v mytologii, legendách a folklóru. Velký vliv na ni má umění impresionistů, prerafaelistů, surrealistů a mistrovská ruka přírody. Jejím podpisem je šepotavý šelest v pokroucených větvích dubu, světlo prosvítající listím a nekonečná paleta oblohy. Z pohybu a kompozice jejích obrazů je také zřejmé, že se přes deset let věnovala flamengu. Všechny aspekty jejich obrazů jsou komponovány jako tanec a ti, kdo nan ich tančí, nejsou zdaleka jen lidé….

Stephanie Pui-Mun Law v současné době žije v Oaklandu v Kanadě.

 

Texty pak napsala:

Barbara Moore

Tato žena studovala tarot u předních světových odborníků a věnuje se mu už přes dvacet let. Je autorkou knih k několika sadám tarotových karet, z nichž některé jsou klasikou – Průvodce Zlatým tarotem, a jiné zcela nezvyklé – Průvodce tajemným vílím tarotem nebo Snílkův deník či Vampíří tarot věčné noci. Napsala také knihu o magii pro Pohanskou magickou soupravu a stále na nových souborech pracuje. Vydala také Tarot pro začátečníky, v listopadu roku 2010.

Tarot vyučuje a platí za uznávanou autorku v této oblasti.

Tarot jí provází od mládí, kdy jí už na vysoké škole zaujalo mísení archetypů, mytologie, dějin a psychologie.

 

Tarot skrytých světů vydalo nakladatelství Synergie před pár dny.... www.synergiepublishing.com

 

A co Vás zajímá asi nejvíc. Pod tento článek můžete celý dnešek klást otázky pro tyto karty. Pokusím se Vám odpovědět v průběhu celého dne. Dotazy z dalších dnů už zodpovídat nebudu a když dovolíte, nechám si i nějaký regenerační čas, nejsem teď ideálně "ve formě"... ale přesto jsou tyto karty pro mne obrovskou výzvou.

 

Tak směle do toho.
A jestli se na někoho nedostane, nezoufejte. V dalších dnech mám pro vás připraveny další dvě sady inspiračních karet, takže si uděláme další dva vykládací dny - zase s jinými obrázky.

 

Renata


192NzA.jpg


 

 

 Hodnocení článku

Hodnotilo 17 čtenářů průměrem 4.76 bodů z pěti


Čtěte také:

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LEDEN 2018 
Klovavá bába, Žber, nebo Černá Lucie. Co vám to říká? 
Proč je Kozoroh napůl rybou? 
Richard Bach: Jonathan Livingston Racek. Nebojte se ŽÍT! 
VÝKLADOVÝ TÝDEN: Kouzelný kočičí tarot 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 3 > >|
post Zaslal: 05.12.2012 16:49
 

dobry vecer Renatko,ak este vladzete tak by som vas prosila o radu ako pojde moj novy biznis ci to zvladnem financne? a co moj partnersky vztah, mam este sancu v zivote...? lebo stracam sily....dakujem velmi pekne a prajem pekny a kludny vecer..))

 
Avatar
#30120
pěkný mikulášský den

perpe2a
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.12.2012 14:49
 

čeká mě nějaká změna ve vztahu nebo pracovně? 2.9.1973 ve 2,20 hod

děkuji 

 
post Zaslal: 05.12.2012 10:29
 

krásného mikuláše a krásný denLaughingplný usměvu,mohla bych se zeptat prosim,jestli mě potká něco krásného děkuji 3.1.1969

 
Avatar
post Zaslal: 26.11.2012 15:55
 

Krásný den,ráda bych věděla,zda člověk s kterým chodím již 19 let to se mnou myslí dobře a splní sliby.Mámli se na něj ještě vázat a očekávat od něho naslibovanou budoucnost Barbora 27.10.1963,nevím si rady,stále čekám na zázrak

 

 
post Zaslal: 21.11.2012 16:12
 

Dobrýden,chtěla bych se zeptat co mě v nejbližší době ještě potká,nenadarmo se říká,že štěstí přeje připraveným,moc děkuji a klidný,nerušený den Lůca 3.1.1969Embarassed

 
#29297
láska nebo nenávist??

maky_maky
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 21.11.2012 15:22
 

Dobrý den, prosím moc o radu, mám můj stávající vztah nějaký smysl ??ať už kladný, či záporný??je to přece jen můj manžel máme spolu krásnou dceru a pomáhá mi s výchovou i má druhé starší dcery, ale nějak vnitřně cítím, že to není ono???prosím poradíte??děkuji a přeji krásný i když pošmourný den Wink

 
Avatar
post Zaslal: 11.11.2012 13:39

Odpověď na příspěvek #28605
Uživatel: Lenkajitu

Renatko, vy jste zlatíčko nebo můj anděl, moc Vám děkuji za odpověď :-)
 

nemáte zač Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 11.11.2012 13:38

Odpověď na příspěvek #28610
Uživatel: Verka

Ahoj Tomáši, vždyť víš, že se to jenom zhorší, jde o...
 

duchovní řeči? Smart evil to Toma potěší! ROFL

 
post Zaslal: 10.11.2012 23:09

Odpověď na příspěvek #28295
Uživatel: Tomáš Žebrák

Ahoj Renčo, mám problém s přítelkyní. Dělá si co chce,...
 

Ahoj Tomáši, vždyť víš, že se to jenom zhorší, jde o to jak to budeš příjmat ty, buď líp, anebo hůř.ROFL

 
post Zaslal: 09.11.2012 21:38
 

Renatko, vy jste zlatíčko nebo můj anděl, moc Vám děkuji za odpověď :-)

 
Avatar
post Zaslal: 09.11.2012 09:35

Odpověď na příspěvek #28458
Uživatel: Lenkajitu

Krásný večer, Renatko... Jestli ještě máte krapek síly, moc...
 

Tak já odpovím ještě vám... mohly by nějaké přijít, vyloženě nuzota tady není, nějak nečekaně a lidsky, mělo by to být spojeno s něčím hezkým od člověka.

 

V zaměstnání to vypadá na nějaký boj, rozhodně budete nucena se za sebe postavit, ale dobře to dopadne, posílíte tak svoji pozici...

 

Zdraví - těžko, těžko je, něco vás tíží, něco přetěžuje, cítíte, že máte na bedrech víc, než dovedete snést. V tomto ohledu se budete muset rozhodnout, něco umínit, nebo změnit. Ale to rozhodnutí ohledně zdraví tam je. Není to však nic špatného nebo negativního. Uděláte to ráda, protože budete vědět, že vám to prospěje.

Partner - je tam nějaký šťastný impuls do budoucna, do budoucna, o kterém nyní uvažujete nebo  v brzké době uvažovat budete.

 

 
Avatar
post Zaslal: 08.11.2012 23:02

Odpověď na příspěvek #28515
Uživatel: rak177

Jasně,Renčo,to víš,že vydržím.A těším se i na ty...
 

Ten mám a  těším se právě (mimo jiné) na článek o něm.

 
#28523

post Zaslal: 08.11.2012 22:18
 

Jj, Zlatý se mi taky líbí, od Marchettiho.  S tímto mě napadá, že mě synergie štve, že nechtějí přeložit od Marchettiho Dědictví božského tarotu, že prý mají jiné projekty. No, například Cesta vášně :-(((

 
Avatar
post Zaslal: 08.11.2012 19:50

Odpověď na příspěvek #28450
Uživatel: Renata Petříčková

Zlatý mám v paměti... budou to jiné sady, Zlatý mě napadá...
 

Jasně,Renčo,to víš,že vydržím.A těším se i na ty jiné kartičky.Love it

 
post Zaslal: 08.11.2012 13:47
 

člověku to dodá sílu dál koukat do budoucna s optimismem Smile

Radush 

 
Avatar
#28487
ach díky anděli :)

raketa
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 08.11.2012 10:36
 

to je tak milé, tak pěkně jsi mi to napsala a tak mile jsi psala nám všem, děkuji moc za Tvůj čas. Středa zas byla pěkně náročná a u tebe mezi řádky je tolik nadějí do budoucna .... :)  na oplátku posílám pozitivní energii,pozor, dorazí expres ještě dnes :)

 
Avatar
#28465
Díky za výklad

pikolca
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 08.11.2012 00:50
 

milá Renčo.

 
post Zaslal: 07.11.2012 21:19
 

Krásný večer, Renatko... Jestli ještě máte krapek síly, moc prosím o nahlédnutí do kouzelných karet a do mojí budoucnosti. Co mě čeká? Jak na tom budu s penězi, v zaměstnání, se zdravíčkem a s přítelem? Jestli se Vám podaří odpovědět, moc a moc děkuji předem!

Přeji Vám nádhernou dobrou noc :-)

12.8.1968

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:38

Odpověď na příspěvek #28450
Uživatel: Renata Petříčková

Zlatý mám v paměti... budou to jiné sady, Zlatý mě napadá...
 

Je pěkně barevný, to jo... ale popravdě, ten mě by mě při výkladu rozptyloval, pro velkou pestrobarvenost...

Tenhle je nádherný pro to, že nerozptyluje a je tam hodně výřečných obrázků, z nichž může člověk vidět až za roh :-). Přeji pěkný večer.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:33
 

Už pro dnešek končím, tak mne prosím omluvte, zítra vyhlásíme jednu výherkyni a ostatní vydržte do příště, cca za týden.

Děkuju moc za obrovský zájem!

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:32

Odpověď na příspěvek #28429
Uživatel: re07

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mě čeká v lásce, jsem sama....
 

oprakovaný vraceč... otázka proč. Odpověď, nevrací se pro pocity jistoty a lásky, ale vždycky tam předtím je nějaký drama, nějaký malý boj. On se k vám vždycky prodere a ejhle, zase vítězí... A to nikterak skrze ego, ale ten vztah je opravdu osudový a miluje vás ať jakkoliv po svém, opravdu ryzí láskou. co se týče případné budoucnosti, tak by to bylo těžké břímě, hodně trablů k vyřešení, i by to hodně bolelo, ale ta šance najít rovnováhu a žít ten život tady je. Otázka je, jste-li ochotni jít do těch trablů, protože ta cesta k vztahu by příjemná nebyla. Rozhodně by to nebylo - budem spolu bydlet miláčku? Jasně! Tak super, támhle mám byt - a žili spolu šťastně až do smrti. To ne... tam by lítalo peří...

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:28

Odpověď na příspěvek #28428
Uživatel: rak177

Renčo,díky za článek,moc se mi líbí a karty jsou...
 

Zlatý mám v paměti... budou to jiné sady, Zlatý mě napadá při jedné příležitosti, takže ještě trpělivost.Love it

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:27

Odpověď na příspěvek #28446
Uživatel: Nertera

To je holubí šeď... ten odstín mám moc ráda i na...
 

no vida, jsem chytřejší Ok máš pravdu, je to jako holubí peří!

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:26

Odpověď na příspěvek #28426
Uživatel: yvanie

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kdy mě konečně do života vstoupí...
 

nejste Vy takový ten typ, kterého je pro muže škoda? Včera jsem byla ve zverimexu a tam jedna zákaznice tvrdila prodavačce, že chceš-li mít pos...anej koberec, pořiď si psa, chceš-li mít posr...anej život, pořiď si chlapa.Tak mi tak přijde, že v drtivé většině máte šanci na to druhé. Strašně jemný tvor, je to tady samá žena, žádný mužský energie a ten průsečík, kde se scházíte s muži /vnitřně, duší/ je celkem složitý a maličký. Jakobyste ani nebyla stvořena pro ten těžký hutný zemský vztah s mužem.  I když vykládám dál, zase Poustevník, doba osamnění, Kolo osudu se mi vrhá konečně k muži a to hodně seběvědomému, symbolu vítězství, před kterým se tady sklání i lev. Je tam ten muž někdy, ale... k tomu ale  je to pořád o tom hrozně těžkém úkolu přijmout vůbec ten vztah, nějak to v sobě vybalancovat.

 
post Zaslal: 07.11.2012 20:25

Odpověď na příspěvek #28439
Uživatel: Renata Petříčková

Určitě odejít. POkud tam zůstanete, tak se Vám zdraví...
 

Děkuji moc. Drží mě tam kolektiv, skvělí spolupracovníci, ale... Rozhodně o tom budu přemýšlet a dívat se po nové práci.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:24

Odpověď na příspěvek #28441
Uživatel: Renata Petříčková

ta modrá je v nich nádherná, ale není to čistá modrá,...
 

To je holubí šeď... ten odstín mám moc ráda i na očních stínech i při malování.Smile

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:21

Odpověď na příspěvek #28417
Uživatel: M*artina

Renčo, dobré odpoledne ještě jednou...omlouvám se za zmatky, ale teď mi...
 

Martino, rozhodně tam bude něco kolem... nějaký čachríky, ale jen drobnosti, jako nějaký podvody to nedivím, nevím, nějaká drobnůstka alá úprava odhadu kvůli finančáku nebo tak... ale peníze by z toho být mohly, je tu pozitivní karta sběru výsledků svého úsilí, takže...

takže uvidíš!

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:19

Odpověď na příspěvek #28425
Uživatel: Ivet

Krásné odpoledne Renátko, děkuji za prima článek a...
 

Ivet, zas tak brzy to nebude. Vy si ještě musíte jakoby v sobě srovnat - rozumem - co chcete. Co a koho... a pak se to otevře a osud Vám ho nadělí ;-)

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:17
 

ta modrá je v nich nádherná, ale není to čistá modrá, do šeda, do fialova???

 

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:16

Odpověď na příspěvek #28407
Uživatel: henna

Dobry den Renato, mam odpovedet muzi,ktery mi poslal nabidku  na seznameni...
 

pěknej třesk to bude, a docela dobrá zkušenost, která vám ukáže své vlastní síly a schopnosti. Na konci toho všeho sice ZASE zůstanete sama, lásku na celý život od toho nečekejte, ale...

i tak to bude stát za to.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 20:14

Odpověď na příspěvek #28392
Uživatel: Barb

Chtěla bych se zeptat na svou práci - je tam poslední dobou opravdu veliký...
 

Určitě odejít. POkud tam zůstanete, tak se Vám zdraví nezlepší, naopak se ty problémy budou ještě prohlubovat, je to takový sžírání na samou kost duše, či jak to nazvat. Hrozně moc bolesti a lítosti.

Když odejdete, tak je tady hodně zvláštních karet, ze kterých bych tipla, že Vám v tom novém povolání možná pomůže nějaký muž, ale hlavně se velmi uklidníte.

V tuhle chvíli jednoznačně použít rozum a jít pryč.  Potřebujete čas na regeneraci a ten tam je.

 
post Zaslal: 07.11.2012 18:20
 

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na moji finanční situaci, jestli zůstanu ve stejné práci a jestli má budocnost můj vztah. Narození 16.1.1974.

Omlouvám se, že jsem položila tolik otázek. Děkuji moc a přeji pěkný večer. Petra

 
#28437
předpověď z karet

viva.na
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 07.11.2012 17:55
 

Dobrý den! Prosím o odpověď z karet na otázku zda se mi zlepší finanční situace a také zda se vivine k lepšímu součastná situace v manželství, či radši hledat jiného partnera.Děkuji za odpověď a přeju všechno dobré!

 

 
Avatar
#28433
Nové zamestnàni...?

Milada
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 07.11.2012 17:07
 

Dobry vecer,

manzel mà vyhled na nové zamestnàni (narozen 11.03.1960, v 5°°). Klapne mu to?

Dekuji,

Milada

 
post Zaslal: 07.11.2012 15:51
 

Dobrý den.chtěla bych vědět,jestli zůstanu se svým manželem nebo mě čeká nový vztah.Jsem narozena 19.6 1978, manžel 11.6 1978.Děkuju moc za odpověď

 
post Zaslal: 07.11.2012 15:42
 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mě čeká v lásce, jsem sama. Podaří se mi navázat vážnější vztah? Ještě bych se chtěla zeptat, kým jsem pro muže, který se mi opakovaně vrací do života? Mám snad společnou budocnost s ním? Mám z něj těžkou hlavu. Moc děkuji za odpověď. Narodila jsem se 7.4.1990

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 15:35
 

Renčo,díky za článek,moc se mi líbí a karty jsou krásné.Těším se na další povídání o Tarotech,snad to bude ten Zlatý.Love it

 
post Zaslal: 07.11.2012 15:32
 

Milá Renato,

mam za to, že se mi svět tak trochu otačí jiným směrem, děti už chodí do školky i když jen dopoledne, měníme byt,já se cítím jiná, a ta se chci zeptat na uplně nudnou otazku, co mne tak nejak čeká dál v živote,kam se vrtnu a jestli bude vše nějak s laskou dělané a spokojené. moc děkuji Ivana K. 19.3.1976

 
post Zaslal: 07.11.2012 15:16
 

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kdy mě konečně do života vstoupí muž,který bude myslet vztah vážně?nar.21.12.1964.Děkuji

 
Avatar
#28425
Tarotová středa - dotaz

Ivet
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 07.11.2012 15:15
 

Krásné odpoledne Renátko,

děkuji za prima článek a musím se vyjádřit k sadě karet. Zcela otevřeně říkám, že jsem ještě tak krásné tarotky neviděla. Jsou okouzlující, překrásné...nevím, která je krásnější.... díky autorce za toto Tvoření. Práce s tak nádhernou sadou karet musí být radost sama :-)!

A ráda bych vás požádala o výklad na otázku týkající se vztahů.

Čeká mě v blízké době vztah s novým partnerem?

Iveta nar. 21.12.1964

Děkuji a přeji vám jen to nejlepší :-)!

S láskou Ivet

 

 

 
#28423
Karty jsou moc krásné.

Ifča
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 07.11.2012 15:02
 

Mám doma Zlatý Tarot od Barbary Moore a tyhle mi přijdou jako jeho úplně pravý opak. Jako by se vzájemně doplňovaly :-). Hmmm, budu o nich přemýšlet. 

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 14:53
 

Dobry den,

vzhledem k tomu, ze me pomerne brzy ceka narozeni prvniho ditete, tak bych rada vedela, jestli vsechno s manzelem dobre zvladneme (ja 12.8.1981, on 12.9.1980), myslim tim nejen peci o malou, ale napriklad i financne. A take by me zajimalo, jestli se nam podari vyhledove vyresit bydleni ve vetsim byte nebo domecku.

Predem moc dekuji :)

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 14:27
 

Renčo, chci tě jen pozdravit a pochválit karty. Nádherně nakreslené. Ač modrou barvu moc nemusím, karty na mě působí moc dobře. Už se těším na tvůj další úlovekOk

 
post Zaslal: 07.11.2012 14:20
 

Milá Renčo, musím napsat, že tarotové karty miluji, když je někde vidím, musím se zastavit v chůzi a kochat se..ALE..tyto skvosty...ty vidím prvně v životě...a dostaly mě na kolena. Je to krása. Na jednu stranu mi připadají neznámé...a na druhou...tak tajemné..ale...jako bych je už někdy v minulém životě spatřila.Probouzejí ve mně úžas...a krásné brnění v celém těle.

Renčo, prosím, mohla bych se zeptat,jestli vyjde mé dceři práce, ve které dělala včera pohovor? Je to Martina, nar.18.3.1979. Já Marie - 23.11.1952.

Moc děkuji za Vaše krásné stránkyInnocent

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 14:18
 

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, pro kterého ze dvou mužů jsem v jeho životě důležitější a se kterým z nich mne čeká lepší budoucnost? Nebo je snad na obzoru někdo třetí... Já nar. 21.9.1982, pánové 17.10.1982 a 17.4.1981. Děkuji a přeji krásný den :-)

 

 
post Zaslal: 07.11.2012 14:10
 

Dobrý den, prosím Vás, podíváte se, jaká bude u mě nadále finanční situace? Zlepší se o něco v následujícím roce? Narodila jsem se 13.4. 1961 Ještě bych se ráda zeptala, jestli se synovi podaří najít slušnou práci? Jeho datum nar. 2.7. 1986 Moc Vám děkuji za odpověď.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 13:38
 

Renčo, dobré odpoledne ještě jednou...omlouvám se za zmatky, ale teď mi volala kamarád, který mi prodej bytu zařizuje, že jedni zájmemci se chtějí jít podívat ještě jednou a že to vypadá že by ano...jejda, že by? Vyvstala mi z toho, prosím, ještě jedna otázka...je to "čisté"? Já totiž už jednou, asi tak před 15 lety přišla v souvislosti s bydlením o hodně,hodně,hodně peněz a nerada bych si to zopakovala...dík moc...

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 12:33
 

Renato, krásné středeční odpoledne přeji...nejprve jsem chtěla poděkovat za výklad z minula...to byly ty krásné víly...měly pravdu...jedna z věcí, které mi potvrdily bylo moje bydlení s negativními energiemi...ačkoli jsem nechtěla další bydlení řešit sama (na pana úžasného stále čekám Tongue out), Váš výklad mě "nakopnul" k řešení...prodat a bydlení vyřešit pronájmem...dospěla jsem sama v sobě k závěru, že vůbec nemám potřebu vlastnit nějaký byt v tom smyslu jednu krychličku v nějaké velké krychli...že si bydlení musím v klidu rozmyslet (mno, poořád toužím po domečku), a že potřebuji nějaký oddechový čas na zurovnání všeho, nejenom bydlení....i když vlasně zatím nevím, kam půjdu, vím jenom to, že TADY už NE...takže prodávám...neúspěšně...já vím, blbá doba...zatím jsem v klidu a říkám si, že všechno má svůj čas...proto, prosím, moje otázka bude směřovat k bydlení...podaří se mi byt prodat? a případně kdy? anebo, jak se moje bydlení bude dále vyvíjet? Děkuji.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2012 11:45

Odpověď na příspěvek #28409
Uživatel: krizovatka

Díky tobě jsem si koupila karty Orakulum Grálu. Nevím o...
 

to se musim pridat, taky jsem si koupila orakulum gralu na renatin popud, uplne me okouzlily! vykladam si je taky jen intuitivne, nevyznam se v tom, ale musim rict, ze to neuveritelne sedi... tyhle taroty jsou ale taky nadherne! na tarot jako takovy si ale porad netroufam, no treba jednou se mi postesti a budu moct chodit k mise do "skoly"...

 
post Zaslal: 07.11.2012 11:42
 

Díky tobě jsem si koupila karty Orakulum Grálu. Nevím o vykládání nic, jen si každý den vyberu jednu na ten den. Sednou. Večer 31.10. jsem vybrala 3 a ptala se co můžu čekat pro nový rok. Vytáhla jsem Moudrost, Vděčnost a Tvořivost. Připadá mi, že se můžu velmi těšit. Takže děkuji a přeji krásný den. 

 
1 2 3 > >|

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist