Tajemný Bor a Borek. Démonickou oblast zná i jedna z vás!

Na jihu Čech, nedaleko od Českých Budějovic se nachází kus velmi zvláštního lesa, který se nazývá Bor. Podle dochovaných záznamů a místních starších obyvatel, se na tomto místě dějí zvláštní věci. Má se zde nacházet jakýsi „démon“, či „energetický upír“. Energie na tomto místě je silně negativní a trochu vnímavější člověk se tu vůbec necítí dobře. 

806ZmU.jpg

 

V 16. století se tu nacházela menší osada spojená s okolním světem pouhou stezkou mezi bažinami. Obyvatelé této osady prý byli napadáni a v několika případech dokonce usmrceni neznámou silou. Říkalo se  „Démon bažin“.

 

„V 18. století nabyla situace kolem Boru takových rozměrů, že obyvatelé z obav z tohoto „upíra“ propadali doslova hysterii, píše se v dobových spisech a kronikách.

 

Neskončilo to

 

Ve 20. století armáda poblíž buduje muniční sklad.
Ony nevysvětlitelné jevy se tu ale dějí stále. Při nočních hlídkách se  prý vojáci na tomto místě setkávají se strašidelnými bytostmi bez tváří a těl.

 

V 70. letech minulého století se jeden z vojáků údajně sám mění v zelenou příšeru s vodnatou hlavou!

Z paniky začnou jeho kolegové s okamžitou palbou a tři muži při ní přijdou o život. Poslední čtvrtý voják z této hlídky, poté umírá v nemocnici. Personálu budějovické nemocnice ale stále vypráví, a trvá na neuvěřitelném příběhu o proměně kamaráda.

Halucinace? Davová sugesce? Únava? Opravdový zážitek? Kdo ví…

 

Podivný požár

 

„Nacházeli jsme tu ohořelé dřeviny, ale tráva byla netknutá“, vypráví jeden ze svědků, který zase líčí podivný výbuch v této oblasti. Hovoří se o požáru, který měl mít podobu jakéhosi ohně, který ale hořel nad zemí. Někteří tvrdí, že se jednalo o UFO.

Pravda je taková, že o konkrétních příčinách nikdo nic neví a neexistují fotografické podklady. Událost je tady předávána pouze ústně mezi starousedlíky.

 

V 80. letech zde prý chodci potkávali velmi vysokou, jakoby rozpouštějící se postavu v kápi. Obyvatelé nedalekých vesnic mívají i dnes strach do těchto míst chodit.

 

Křižovatka U červeného sloupu, která se nachází ve zmiňovaném Boru, je známá častými sebevraždami a dokonce i vraždou.

 

Lidé v této oblasti hovoří i o dalších podivných úkazech.

Dozvíte se například, že nějaký čas na těchto místech lidé nacházeli spousty věnečků z polních květin a kamínky obvázané barevnými nitěmi. Nikdo netuší, kdo je sem umísťoval.

 

Bor a Borek

 

Nedaleko od Boru asi o 8 km dál se nachází malá vesnička pojmenovaná Borek. Je známá častými dopravními nehodami s častou smrtí.

 

Nejednoho člověka zarazí nápadná podobnost Boru a Borku.

Název Borek byl skutečně odvozen právě od nedalekého Boru.

Nabízí se myšlenka, že s ohledem na známou karmu, která může postihnout jméno, si tak mohl i Borek cosi negativního nabrat od stejnojmenného souseda.

 

Jedna z vás na vlastní kůži…

Těžkou autonehodu zde nedávno měla i jedna z našich čtenářek, dříve známá jako „Nehodička“ dnes jako „Mkanka“. 

 

Ona sama o tomto místě a své nehodě říká:

„Asi tři týdny před mou nehodou, jsem začala mít divný pocit. Jako by se mi mělo něco stát. Tak velkou nehodu jsem ale nečekala. Poprvé jsem tím místem projížděla s kamarádkou a ona řídila. Když jsme jely tou zatáčkou, kde se mi to později stalo, vzpomínám si, že mi naběhla husí kůže. Nicméně, nepřikládala jsem tomu nějaký zásadní význam“, vzpomíná Monika.

 

„Když jsem tím místem jela podruhé, řídila jsem už sama. Vzpomínám si jen, že jsem hodně ubrala, asi na 50 km/h. Vjela jsem do známé zatáčky a v tu chvíli se mi rozhodila kola,“ pokračuje.

„No a pak už jsem jen zahlédla ten bílý kamion….“

„Tři hodiny přede mnou, mladík na stejném místě, už takové štěstí jako já neměl. Srážku s autobusem bohužel nepřežil“, uzavírá vyprávění Monika.

 

Co je to za zvláštní oblast? Kdo z vás v těch místech bydlí?

Děje se zde něco nadpřirozeného?

Je snad Borek doprovázen častými nehodami, protože si tento název nese špatnou karmu z nedalekého „démonického“ Boru? 

 

O Moničině nehodě, zvláštních návštěvách ve snech a zajímavých znameních, která od „čehosi“ Monika dostávala pár týdnů před svojí nehodou, si můžete podrobněji přečíst v zítřejším vydání. 


Míša (Finč)


 

 michaela sykorova vizitka


 

 


Hodnocení článku

Hodnotili 3 čtenáři průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

HOROSKOP pro všechna znamení na červenec 2013 
Kameny: Na znamení zvěrokruhu se vykašlete 
Mandaly : Mají opravdu takovou sílu? 
NEJSLADŠÍ VÝKLADOVÝ DEN NA SVĚTĚ: Virtue, Valentine: Tarot Andělů strážných 
Výkladový den: Peníze a zákon přitažlivosti 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

téédá tady je černá hodinkaSmile super článek i vaše příběhy holky...

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3832
Uživatel: Michaela Sýkorová

Bože, to zní jako z nějakého hororu    Být manželem, tak...
 

Wink On na tyto věci nevěří... proto to přežila.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Stalo se mi v Canadě.

Nádherné slunečné počasí a babí léto, jedu po silnici blízko řeky Ottawy. V mírné zatáčce, ne více jak 20 °, se objevila hustá bílá mlha zakrývající můstek, pod kterým tekl potůček. V dáli se mi objevilo světlo, za kterým jsem jela a vyjela opět do nádherného počasí. Tento most měl kovové, obyté a pohmožděné  zábradlí... dodatečně jsem zjistila, že na obou stranách od silnice pozemek patřil od 18. století Indiánům, kteří tam měli postavený nádherný patrový srub. Rodina se dvěma dětmi. Byli zabiti... a od té doby o sobě stále dávají vědět. Dům byl mnohokrát prodán, ale strašilo v něm. Nikdo nevydržel... Přes ulici stála moderní garáž pro 2 auta. Nově postavený dům vždy shořel. Paradoxem je, že i my jsme kdysi chtěli koupit tento nádherný pozemek, ale přišli jsme pozdě, koupil někdo jiný... a historie se opakovala.

Děkuji Andělíčkám-strážníkům.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Děsivé místo.

 
 

děsivé...jde mi z toho mráz po zádech. Taky taková místa znám a dělám možné i nemožné, abych se poblíž nich nevyskytovala.

Dají se taková místa nějak "navždy" očistit??? Vždyť je to strašný, aby to takhle furt k sobě tahalo neštěstí?

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

..... snad to bylo jen varování, že mám zpomalit svůj život :-)

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3702
Uživatel: Renata Petříčková

děsivé...jde mi z toho mráz po zádech. Taky taková místa...
 

Chtěla jsem se jet tam na to místo do Boru podívat. Po té, co jsem se bavila s obyvateli okolních vesnic, by mě tam nikdo nedostal Run

A s tím očištěním negativního místa si teda nejsem jistá. když je někde špatná energie, tak vím, že to očistit a vyhnat pryč jde. Nevím ale, jak s takhle starou a vlastně neznámou silou bojovat...

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Moniko,sice se moc neznáme,ale tohle bylo opravdu varování,jsem moc ráda že jsi to přežila i když vím od Míši,že jsi měla vážně štěstí,přeji ti aby tě právě toto štěstí,provázela až do konce život.Těchto míst je raději se vyhnout,nejela bych tam ani náhodou,snad už bude jen dobře,brrrrr.

 
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3690
Uživatel: modroočka

Stalo se mi v Canadě. Nádherné slunečné počasí a babí...
 

ufff... s Indiány mám vlastní zážitek, který mi snad nikdo na světě nevysvětlí a nikdy to nepochopím. 

Asi jsi mi dala námět na jeden z článků na zítra... 

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Můj kamarád mi kdysi vyprávěl o svém zážitku z dětství. Je starý joko moje mamka.

Jezdili se jako mladí strašit k Bohnickému hřbitovu. Je to dost děsivé místo. Je tam asi 500m dlouhá příjezdová cesta a na konci velká brána. No jeli tam s kamarádem a dvěma děvčaty. Bylo chvilku po půlnoci. Zastavili tam a koukali z okna na tu bránu. Holky se samozřejmě bály a kluci z toho měli legraci. Když se ale po chvilce v dálce objevilo zelené světlo, do smíchu jim už moc nebylo. To světlo se pořád přibližovalo a bylo pořád vědší. Řidič tedy šlápl na plyn a rychle začal couvat. Světlo pořád za nimi. Můj kamarád ani ostatní lidé z auto do dnes neví co bylo dál, protože se probudili na začátku této děsivé příjezdové cesty a auto měli už obrácené a bylo o hodinu později. Nikdo neví co se tenkrát dělo, ale každopádně všichni do jednoho na tento zážitek zapoměli. Nebo alespoň můj kamarád. Po patnácti letech se setkal s jednou ze slečen z toho auta a oba si na to vzpomněli. Nechápali, jak na takovou silnou zkušenost mohli zapomenout. 

 
Avatar
#3740
Uživatel: kebulkaevulka

mkanka
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3719
Uživatel: kebulkaevulka

Moniko,sice se moc neznáme,ale tohle bylo opravdu varování,jsem moc...
 

možná varování a možná jsem si měla něco ujasnit a nejen já ..... Uvidíme, ono to má souvislost s tím co zítra napíšše Míša. Jinak díky za přání Smile

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17
 

Děsivé zážitky i čtení.Dcera mé kamarádky také měla zvláštní zážitek,ale to sem asi nepatří.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3702
Uživatel: Renata Petříčková

děsivé...jde mi z toho mráz po zádech. Taky taková místa...
 

Místo jako takové lze vyčistit velmi těžko, zejména je-li to velká lokalita. Kdysi jsem se učila o geopathogenních zónách. Zem jako taková může vyzařovat negativní energii (voda, kovy apod.), ale taky může být neutrální či pozitivní... a pokud tam někdo zemře (člověk, zvíře, u rostlin si nejsem jistá - to jsem ještě nezkoušela), zůstává tam psychosomastická energie, někdy i zemřelá duše z různých důvodů... a psycho-zóna ihned změní a vždy přitáhne jiné nega působební.

V domech se toto "čistí" potlačením psycho-zóne a odkloněním ostatních mimo obytný prostor. ... ...

Proto např. v nemocnici, kde úmrtí jsou běžná, se cítíme stísněně.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3724
Uživatel: Michaela Sýkorová

Můj kamarád mi kdysi vyprávěl o svém zážitku z dětství. Je...
 

To jsou časté "projevy duší", které nenašly cestu na své místo... někdy se mstí, pohrávají si s námi živými apod. Ale taky to může být i způsob, jak navázat kontakt s někým, kdo jim z této situace pomůže.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3756
Uživatel: rak177

Děsivé zážitky i čtení.Dcera mé kamarádky také měla...
 

myslím, že to nevadí klidně to napište. Rádi si přečteme Váš příběh. Write

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3758
Uživatel: modroočka

To jsou časté "projevy duší", které nenašly cestu na...
 

Domnívám se, že tam nemůže zůstat celá "duše". Jen jakási zbytková energie. Neboli paměť všeho co je okolo, kterou toto místo vyzařuje a vnímavý člověk tuto zbytkovou energii může pocítit a potažmo i vidět...

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3766
Uživatel: Michaela Sýkorová

Domnívám se, že tam nemůže zůstat celá "duše". Jen jakási...
 

ano, máš pravdu.

Moje učitelka-kamarádka podstoupila tento šílený pokus: kousek od jejich bytu se stala autonehoda, při níž mladá řidička zemřela. A ona tam šla vyměřit "dead zone", která byla velmi silná a s láskou si odnesla její duši s sebou domů. Pak nastal další horror. Kamarádka se uměla ubránit vysávání této přivtělené energie, ale zabíjelo to jejího manžela... a bylo opravdu těžké dát vše do pořádku, trvalo to asi 5 týdnů. Shift

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3770
Uživatel: modroočka

ano, máš pravdu. Moje učitelka-kamarádka podstoupila tento...
 

tak to je ale psycho... do toho bych nešla..

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3765
Uživatel: Michaela Sýkorová

myslím, že to nevadí klidně to napište. Rádi si přečteme...
 

Dcera mé kamarádky byla se svojí kamarádkou doma(bylo jim asi šestnáct let), u sebe v pokoji, seděly na posteli a povídaly si.Dveře pokojíčku byly zavřené na kliku.(měli ještě pejska Šerinku,ale ta byla zavřená v kuchyni,měla ráda klid)Najednou vidí,jak Šerina prošla zavřenými dveřmi(ocásek měla jakoby ještě ve dveřích),obě se na sebe podívaly,jestli to jako vidí obě,když se podívaly zpět ke dveřím,Šerina tam nebyla už.Tak se šly podívat do kuchyně(ty dveře od pokoje musely otevřít,protože byly zavřené na kliku) a Šerina tam spala v pelíšku,kuchyň též zavřená na kliku.Chci jen upozornit,že Monča není z těch,co by si vymýšlela.Kamarádka říkala,že v tom bytě občas byly nějaké divné věci,ale nijak to neprožívala.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3775
Uživatel: Michaela Sýkorová

tak to je ale psycho... do toho bych nešla..
 

ale ty bažiny, o kterých píšeš, to je to samé.

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3777
Uživatel: modroočka

ale ty bažiny, o kterých píšeš, to je to samé.
 

jo, to je hodně podobné, ale Tvá kamarádka si tuto energii vzala dobrovolně a cíleně ne? To bych se asi zabila, vědět, že mám doma tuhle sílu a ještě mi to sosá životní energii z mého partnera. Brrr Hang  Ale vím, že jsou lidé, co se toho nebojí a vlastně je obdivuji...

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3791
Uživatel: Michaela Sýkorová

jo, to je hodně podobné, ale Tvá kamarádka si tuto energii vzala...
 

to bylo ještě trochu jinak. Jednak byla v důchodu a měla dost času a jít vyměřit zóny do jednoho domu, kde umíral muž na rakovinu, jeho žena byla "ještě dobrá", děti se NIKDY nevyspaly... znalosti pouze z knih (a nedostatečné) a toto se nabídlo jako praktická zkouška. A místo aby se chránila, nabídla svoji zvědavostí sebe. Takže to byla hloupost. Po té se ukázalo, že její partner měl podobných přivtělených duší asi 19 !!! ... byly velmi agresivní, tenkrát pro nás začátečníky to bylo "nad lidské síly". Celý ten proces trval asi 1 měsíc a pomohl jí její syn.

Máš pravdu, nebojácnost se ne vždy vyplatí. Sama jsem hooodně opatrná, vím, co to umí.Invalid 

 
Avatar
post Zaslal: 29.08.2011 09:17

Odpověď na příspěvek #3830
Uživatel: modroočka

to bylo ještě trochu jinak. Jednak byla v důchodu a měla dost času a jít...
 

Bože, to zní jako z nějakého hororu Surprised  

Být manželem, tak jí z jejích pokusů uškrtim. A pak bych si asi zašla pro antidepresiva... Hammer 

 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist