Tahák na Popelení – číselné řady

Už jsme to probírali a já na to narazím i dnes večer v rádiu. To proto, že ze všech znamení od Andělů jsou právě číselné řady takovou nejjednodušší a také současně nejčastější formou sdělení, kterou ONI volí. A abychom se při vysílání nezdržovali významy čísel, zvolila jsem tahák předem. To abychom toho probrali co nejvíc.

Protože znamení jsou různá a nechodí jen od NICH.

 

Také chodí od nás samotných, nebo jsou součástí synchronicity.

 

Komunikace pomocí číselných řad ale dle mého od Andělů pochází. A týká se snad úplně všech lidí, nebo chcí říct, že s tímhle máme všichni zkušenost.

 

Ze už se vám na tuty někdy stalo, že se podíváte na hodinky a pokaždé, nebo hodně často je právě třeba 11:11 nebo 22:22?

 

Nebo jedete a stále na SPZ jiných aut vidíte řadu pětek, nebo šestek, dvojek a tak.

 

Že míváte období, když vás vysloveně pronásledují určité číselné řady, aniž byste se po nich pídili?

 

No tak je ono a tady je ten tahák.

 

Víc už v Popelení.

 

111 - pečlivě zkoumejte své myšlenky a ujistěte se, že myslíte pouze na to, nač myslet chcete. Tato číselná řada značí, že se před vámi otevírají nové příležitosti a vaše myšlenky se rekordní rychlostí stávají realitou. Trojčíslí 111 je jako jasné světlo blesku, kterým vás fotograf na okamžik oslní. Značí, že si vesmír právě vyfotografoval vaše myšlenky a teď je vyvolává do hmotné podoby. Těší vás, jaké myšlenky vesmír zachytil? Pokud ne, změňte je.

 

222 - vaše čerstvě zasazené nápady začínají prorůstat do skutečnosti. Nepřestávejte je zalévat a vyživovat, a ony brzy vyrazí na světlo, takže uvidíte důkazy svého zhmotňování. Jinými slovy - nevzdávejte se pouhých pět minut před zázrakem. Brzy se projeví a přesvědčíte se o výsledcích své manifestace, tak jen nepolevujte! Nadále si pěstujte pozitivní myšlenky a pokračujte ve vizualizování.

 

333 - jsou vám na blízku nanebevzetí mistři, a ti chtějí, abyste věděli, že vám nabízejí svou pomoc, lásku a společnost. Volejte je často na pomoc, zvláště když okolo sebe vidíte kombinace čísla 3. mezi nejznámější nanebevzaté mistry patří Ježíš, Mojžíš, Marie, Quan Yin a Yogananda.

 

444 - jste obklopeni anděly, kteří vás ujišťují o své lásce a ochotě pomoci. Nebojte se, protože jejich pomoc je na blízku.

 

555 - držte si klobouky, protože přichází velká životní změna. Neměli byste ji brát jako pozitivní nebo negativní, neboť všechny změny jsou přirozenou součástí běhu života. Možná je tato změna odpovědí na vaše modlitby, takže v sobě nadále pěstujete vizi a pocit vlastní vyrovnanosti.

 

666 - Tato číselná řada vás žádá, abyste své myšlenky dělili rovnoměrně mezi nebe a zemi. Šestky vás nabádají k tomu, abyste se soustředili na ducha a službu a spolehli se, že vaše hmotné i emocionální potřeby budou automaticky uspokojeny.

 

777 - andělé vám aplaudují - gratulujeme, daří se vám! Neustávejte v pilné práci a vězte, že se váš sen stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které vás upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.

 

888 - Tato číselná řada může znamenat, že zakončujete nějakou emocionální, pracovní nebo vztahovou fázi. Upozorňuje také, že se na konci tunelu objeví světlo. Navíc to znamená, že „úroda dozrála, nečekejte se sklizní a užijte si ji“. Jinými slovy, neodkládejte cestu za svými sny nebo radost z plodů vaší práce.

 

999 - Toto je konec důležité fáze vašeho života. Je to také vzkaz určený služebníkům světla podílejícím se na léčení země, který znamená: „Dejte se do práce, protože Matka země vás potřebuje.“

 

000 - připomínka, že jste sjednoceni s Bohem a měli byste ve svém nitru cítit lásku svého Stvořitele. Znamená to taky, že určitá situace oběhla plný kruh.

 

18207YTU.jpg

 

Na mě fungují konkrétně pětky zcela bezpečně.

 

Jakmile je potkám třikrát za sebou v krátké době, říkám si „Ááá, to jsem zvědavá, co to zase bude“.

 

U trojek říkám „Ahoj Ježíšku, také Tě mám ráda“.

 

U sedmiček zdravím andělíčky, u dvojek požádám o splnění přání a poděkuji za ochranu a tak dále.

 

Magor? Dobře, ale šťastný.

 

Moje dcera u čtyřek vždy pozdraví svého strážného Anděla, kterého si představuje, jak sedí někde blízko, má klobouk, kouří doutník a mává.

 

Pavlína mu na to také zamává a praví „Čauky příteli, dík, že jsi se mnou.“

 

Přijde mi vtipné, že si představuje Anděla s doutníkem, ale proč ne?

 

Jsou takoví, jakou podobu jim dáme, protože ve skutečnosti hmotné tělo nemají.

 

Já je například vidím jako světýlka, co přemýšlí a komunikují. Jsou barevní. Často zlatí, růžoví, namodralí...

 

Ještě mě nezradili.

 

Pokaždé pomohli. Někdy skutečně na poslední chvíli.

 

Kdo kdy pocítil dotek téhle energie, ví, jak strašně příjemné to je.

 

Jestli člověk může na tomhle světě ještě někomu bez obav důvěřovat, pak je to Anděl.

 

A díky Bohu za něj.

 

Ahoj večer!

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 21 čtenářů průměrem 4.76 bodů z pěti


Čtěte také:

Boží seriálek – EGYPT – úvod 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2019 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2018 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: ÚNOR 2015 
OTÁZKY PRO TAROT 3.2.2012 - I. část 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 26.07.2015 12:29
 

ahoj Míšo, poslouchala jsem vysílání až dnes dopoledne. Chtěla bych Ti sdělit zážitek z loňska. Byla jsem téměř rok bez práce, přežívala na podpoře a neustálým hledáním práce (+50 let), už mi zbýval jen měsíc do konce podpory a moje nervy byly na pochodu. Protože jsem sama, tak to bylo o to těžší (i když člověk není nikdy úplně sám, že?) A když je mi nejhůř dívám se z podkrovního okna při zapálené svíčce v noci "do dáli". Když už jsem nevěděla kudy kam a u toho okna jsem stála snad půl hodiny, najednou, opravdu se mi zjevila holubice obřích rozměrů, byla přes celou půlku noční oblohy..měla obrovská křídla,nejprve jsem si myslela, že mám hledat firmu á la Hrdlička, Holub atd a pak mi došlo, že je to znamení, že se mám uklidnit. Práci jsem pak našla během 14 dní, ne takovou jakou jsem chtěla, ale je to práce a obživa. A na tu holubičku často myslím, když něco řeším.

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 19:32
 

To je hrozně zajímavé, to se  mi v životě vůbec neděje, jen jednou, když jsem byla malá, se mi zdál sen, který obsahoval samé trojky: tři muži, tři koně.. doufám, že dneska stihnu poslouchat

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 17:01
 

Ahoj Míšo,

děkuji za článek, nebo vlastně tahák.

Nedávno jsem platila v obchodě a na účtence bylo 15.05.2015 15:05.Ty dvojky vidím taky docela často.Na mobilu...No a jak tu holky píšete, že máte rádi andělíčky, tak já je mám taky ráda.

ahoj Helena

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 15:30
 

Já jsem si té číselné řady nikdy nijak nevšímala,ale kyž to vezmu - manžel byl 5.12, já 21,5.,čili zpětně. 

 

Nebo odstěhovala jsem se z bytu,který jsem přenechala dceři a ona mi později řekla. Mami,já jsem se tam musela vrátit - ten dům má č. 276 a ona je narozena 2.2.76. 

Nebo - já mám 3 dcery - ve znamení kozoroh,býk,vodnář - od nejstarší po nejmladší.

 

Prostřední dcera má také 3 dcery narozené ve stejných znameních. 

Je a tom něco zvláštního? 

 

Také se u nás hodně opakuje narození ve dnech,či měsících 1,2,5,7,21,10,12 (ale jsou tam i jiná čísla).

 

Jsou to nějaké číselné řady nebo má to něcodo sebe?

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 13:30
 

Taky me porad pronasleduji cisla, hl na hodinach. Temer kazdy den mam 11:11, taky 22:22 a 00:00. Na autech a billboardech apod taky. O cislech mam i sny. Minuly tyden se mi zdalo o trech 11kach.

Ve snech mivam i jine informace, dokonce i jmena konkretnich lidi. Naposled to bylo o W. Gilbert a jeho sekvenovani DNA. Je to moc zajimave, dovidam se spoustu novych veci.

Taky je zvlastni, ze ta slova jsou v anglictine- DNA sequencing.

Tohle jsem nestudovala a tak nevim, co si s tim pocit. Mozna jen potrebuji rozsirit obzory :)).

Mam z toho ale radost a tesim se na pokracovani.

 

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 09:34
 

Na autech se mi to občas stává.

Tři stejná čísla.

Ale už jsem psala o kamarádce, která (to je zážitek s ní někam jít) všude potkává po léta číslo 89 (tuším, už si nejsem jistá, byla z Prahy). 

Nedávno psala.

Pořád a stále to číslo všude potkává, auta jako by se domluvila  a další a další věci.

Prvně z toho byla vyděšená  (před lety), ale teď to bere normálně, jen pořád neví a chtěla by to vědět, PROČ?

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 08:48
 

Jo tak číselný řady ty mě taky docela často pronásledují :) za den se mi to klidně stane dvakrát třikrát, je pravda že mě nikdy nenapadlo jim na to něco říct nebo tak. Na to kolik semnou mají práce a trpělivosti si to určitě zaslouží, takže se polepšim :) Jinak hodně jsem spokojená se stránkou - nakridlechandelu.cz kde si hledám různý kombinace. Mýho přítele se třeba drží 23 celoživotně :)

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 08:27
 

Proč se mi to poslalo 2x ? Omlouvá se.

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 08:26
 

Ahoj...ano i mě pronásleduje číslo 22 Laughing ... Zrovna  ve středu se dívám na hodinky ( mám digitální) datum 22. hodina 22:22 a 22 sekund. 

Mám to tak posledních pár let. Nedávno jsem jela na kole a měla chmurné myšlenky. Předjíždělo mě auto( asi PPL, nebo DPH) a to mělo na dveřích obrovské číslo - jak jinak než 22.

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 08:24
 

tohle téma je super, už dlouho jsem se pídila po nějaké uspokojivé odpovědi. Mě se stávalo skoro 2 roky (a je to nedavno, co to skončilo), že jsem denně narážela na číselnou řadu 1004. Buď bylo tolik na hodinách, nebo jsem něco hledala na straně 104, barák naproti moji práci měl také čislo 104. Nejdřív jsem se bála, bylo to jak varování. Tím spíš, když jsem se sama narodila 10.4., že.. :D Ale pak jsem si zvykla, mám dojem, že to nějak souviselo s mou prací. Dala jsem výpověď a fakt je, že od chvíle, kdy jsem začala o výpovědi uvažovat, tak ty řady zmizely.. Už se téměř neobjevují. Jinak - moc díky za články, moc ráda je čtu a vždycky se pobavím. Mějte krásné léto, Martina Cool

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 08:17
 

Ahoj...ano i mě pronásleduje číslo 22 Laughing ... Zrovna  ve středu se dívám na hodinky ( mám digitální) datum 22. hodina 22:22 a 22 sekund. 

Mám to tak posledních pár let. Nedávno jsem jela na kole a měla chmurné myšlenky. Předjíždělo mě auto( asi PPL, nebo DPH) a to mělo na dveřích obrovské číslo - jak jinak než 22.

 
Avatar
post Zaslal: 24.07.2015 07:48
 
Andělíčky, ty já miluji a mám moc ráda povídání o nich, Miško ty si telepat, já si o nich dneska četla skoro celou noc, zvláštní, nějak ty články ,postupně připravuješ ,jako na mou objednávku... Do čeho se ponořím, pak mám pokračování od tebe. At se nám Šárka brzy zvetí,bez ní nam bude smutno ,ale energii pošlu taky, odpočinek potřebuje taky. Už se večera nemůžu dočkat.
 
post Zaslal: 24.07.2015 06:42
 

Ahoj Miško,

číselné řady od tebe mám napsané vl.rukou a mám je stále na dosah a na andělíčky nedám dopustit.Tvůj tahák byl dobrý nápad a pohlazení po probuzení.

Keltská bojovnice Šárko,kdybych mohla tu energii napytlovat a poslat,tak ji tam máš ještě dnes,ale Míša určitě něco vymyslí,energie z ní srší.

Na večer se moc těším a všechny vás moc zdravímWink.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist