Silnější, než poklad

Začnu tak jako pozvolna, protože je toho hodně, co se skrývá v kronikách místního kraje, ale pravdou je, že už první informace, kterou vím asi týden, pro mě byla hodně zajímavá. Do jednoho článku by se to rozhodně nevešlo. Možná ale snadněji pochopíme, proč pan Mužík urputně kutal právě tady…

… ovšem blbě.

 

Místní vám totiž s naprostou jistotou a přesvědčením řeknou přesně, kde je Štěchovický poklad. Jsou tu lidé, kterým to vyprávěli už učitelé ve škole krátce po válce.

 

Zjistíme, že Hitler vůbec nebyl hlupák, co se ezoteriky, magie a tajemna, kterým byl posedlý, týče.

 

21947ZDY.jpg

 

Kronika je nadupaná informacemi, které jsou dobovými záznamy, reáliemi, fotografiemi i vysvětleními, co je na tomto místě tak zajímavé, že to upoutalo nejen Vůdce, ale i mnohé před ním.

 

Jak říkám, začnu pozvolna.

 

Ovšem už jen to pozvolna vysvětluje mnohé, kupříkladu to, proč se tady člověk tak rychle uzdravuje, proč mě ani jednou, co jsem tady nebolela hlava, jak to, že jsem takhle výkonná, ačkoli bych měla možná nějakou depresi, alespoň malou přece mít.

 

Sama jsem nedávno říkala Véně, že je mi fakt až podivné, jak mi je dobře především fyzicky.

 

Už třetí den tady jsem měla hlad jako vlk, spím jako miminko celou noc, prakticky se necítím vyčerpaná.

 

Je to divné, protože je, nebo by měl být tohle všechno pro člověka neuvěřitelný náklad, který by se na fyzičnu měl odrazit.

 

Jak je tedy možné, že se cítím dobře, vysloveně, jako po nějakých lécích, kapačkách, nebo co já vím… znám se, vím, jak reaguji na stres.

 

Čekala jsem, že to přijde.

 

Protože u mě je to vždycky až pak. Prostě funguji, když musím, vydám maximální výkon, a když je po všem, tak se sesypu fyzicky i psychicky na jednu hromadu.

 

Ale nic.

 

Mám hlad, tloustnu, makám, jsem k nezastavení, nemotá se mi hlava …

 

Když jsem jí to všechno vypověděla a dodala, že to snad není možný na jednoho nerváčka, pravila s jejím klasickým klidem:

 

„Jsi téměř přímo na srdeční čakře republiky, a věř mi, že to je nějaká síla. Přečti si místní kroniky a bude ti to jasný“.

 

A tak jsem to udělala. Nebo spíš jsem s tím začala.

 

Neobjevila jsem Ameriku, ví se to dávno a bohužel se to neutajilo ani během 2. světové války.

 

Tady se téměř nečinilo, tady se budovalo.

 

A vědělo se proč. Jestli měl někdo přehled o energeticky aktivních místech, pak to byl Hitler a lidi kolem něho.

 

Bývala tu jeskyně ve skalách nad Pikovicemi, kde žil poustevník, který nikdy nezemřel. Respektive, on asi zemřel, ale pokud jeskyni navštívíte a zeptáte se ho na cokoli, odpoví.

 

Prý.

 

Chtěla bych tu jeskyni najít, už jen proto, abych se podívala, protože o ní nevím a nevěděla jsem ani jako malá holka. Akorát nevím, na co bych se poustevníka zeptala.

 

No něco by se našlo.

 

Fakt, že je tohle tak zajímavé místo co do té srdeční čakry, mě ale velice zaujal.

 

21945Njc.jpg

 

Jen totiž pro úplnost – není to tak dávno, co jsem vám ukazovala systém čaker i cvičení a zaujalo vás to.

 

Jako náhodou jsem o něco málo později vržena přímo na centrum jedné z nich.

 

Srdeční čakra je čakrou čtvrtou a jmenuje se ANAHÁTA.

 

Je uprostřed hrudníku. Jejím základním posláním je cit, láska a dopuštění.

 

21948ZmY.jpg

 

Její barvy jsou zelená a růžová.

 

Rozhodně mám toho k vydávání a povídání mnohem víc.

 

Pochopila jsem už, proč teď a tady, pochopila jsem mnohé ohledně nějakého záměru Universa, ale prakticky ještě v celkovém pohledu nechápu nic.

 

21942MDM.jpg

 

Nechápu celý ten systém všeho, co se poslední týdny stalo, ani jak je možné, že to takhle zapadá. Ale je to neskutečně zajímavé.

 

Všechno tady je léčivé, není to náhoda, je to obrovská síla a ta síla je neskutečně pozitivní a je všude a ve všem, co je kolem.

 

21944OWU.jpg

 

Asi i chápu, proč jsem jako malá právě tady objevila svoje „bratry“, které neviděl nikdo, než já, a o kterých Véna prostě nepochybovala, zatímco okolí se mi je snažilo vyvracet.

 

Pochopila jsem, že jestli má někde člověk nejblíže k Andělům a uzdravující energii, tak je to patrně právě tady.

 

21946Mjg.jpg

 

A kde je Štěchovický poklad?

 

Promluvte si s místními, povědí vám to, ale bude vám to celkem k ničemu, to mi věřte.

 

Ono celé tohle místo je tisíckrát zajímavější, než celý onen poklad, který je bezesporu také zajímavý, ale je velice dobře, že ho nelze vyndat.

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 23 čtenářů průměrem 3.74 bodů z pěti


Čtěte také:

Magický amulet na získání práce 
Orákulum Grálu: Tajemství svatého grálu s Tomášem Vojtou a výklady pro Vás! 
Richard Bach: Jonathan Livingston Racek. Nebojte se ŽÍT! 
Výkladový den se Čtyřmi dohodami 
VÝKLADOVÝ DEN: S kartami Strážci světla od Kyla Graye 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
#195262
je to mile ruzová a sv zelena

aronie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 11.08.2016 00:17

Odpověď na příspěvek #195217
Uživatel: Lucia Bohrn

Absolutne skvely clanek!!! A jak uzitecny! --------------------------------- Diky Miso i za...
 

A tak narozeninky už byly? Ještě přeji pohodu, radost, klid a zdraví a teke trosinku humoru

at to zije... 

21971MDQ.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2016 23:51

Odpověď na příspěvek #195217
Uživatel: Lucia Bohrn

Absolutne skvely clanek!!! A jak uzitecny! --------------------------------- Diky Miso i za...
 

Lucio, je to pravda, já se v posledních dnech taky cítím lépe než předtím, jako bych měla najednou více energie. Ok I když u mne je to relativní, pořád totiž kojím nejmenší dítě, takže jsem většinu času jako mátoha.

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2016 20:35

Odpověď na příspěvek #195217
Uživatel: Lucia Bohrn

Absolutne skvely clanek!!! A jak uzitecny! --------------------------------- Diky Miso i za...
 

Luci, to je hodně zajímavý cos napsala o současném stavu přírodních vlivů na jedince!!!Okdíky za to!

 
Avatar
post Zaslal: 10.08.2016 12:01
 

Absolutne skvely clanek!!! A jak uzitecny!

---------------------------------

Diky Miso i za odkaz na zpivani tela, vytiskla jsem si to a zacnu co nejdriv. Citim, ze je to super vec, doplnim ke svym 5 Tibetanum kteri jsou lepsi po ranu nez kafe a antidepresiva a hodiny v posliovne.

------------------------------

Rada bych doplnila par korekci k clanku, jestli muzu. Nic se nedeje nahodou, jak tu rekli mnozi, ale nejde casto o zadne mysticizmy a cary, ale o to, ze nase podvedomi, ktere treba leta spalo, premozeen city, pocity zodpovednosti atd.,  a dopoustelo nejake nase chovani, si proste reklo DOST. Samy o sobe pak vyplynou ciny a deje,vetsinou sebezachranne,  aniz bychom si je myslenkove uvedomovaly, ale je to zakonite a zadne zazraky.

-------------------------------

siminas - hezky prispevek, jen nemyslim, ze by Misa prozivala trapeni. Od trapeni utekla. Ted proziva sebeuvedomeni si sebe, situace, ve ktere byla, v jake je ted. Ma pred sebou uzasne vyhlidky, jen nesmi zapominat na ty nerviky, ktere se vetsinou neozyvaji po mesici, ale po 3, 6, 9. mesicich az roce. A aby se neozvaly a nenastoupily stavy depky nebo jine neprijemne pocity, Misa  pro to dela vsechno a to je super. Je na vzdousku, slunicku desticku, spi,  buduje, planuje, tvori,  ma kolem sebe kamarady, rodinu, stravuje se hodnotne (doufam) , min bafci atd. :-)

-------------------------------

Posledni poznamka patri rokline stechovicke , nebo jak se to spravne jmenuje (omluva). a super naladeni. Verim, ze je to lety proverena a i vedecky zduvodnena lokalita. ALE posledni dny resp. tydny se dari lidem lepe i jinde. Geomagneticka aktivita a dalsi mozne bio, klima  vlivy  podle mych zdroju jsou na takove urovni, ze podporuji zdravi a nejen to dusevni. Lidem je lip.I tady na Hane.

------------------------- 

Miso, odhodila jsi bremeno, doufam uz stoprocentne, bodejt by jsi nepocitila priliv energie i bez caker te lokality (tim neoponuju, ze prave tam kde jsi, to je pro tebe prava ozdravovna!!). Vzdyt tvy podvedomi se denne muselo potykat a tva duse vyrovnavat s negativnimi myslenkami, event. deji zvenci. Nemluve o tom, ze sam objekt byl velkym spotrebitelem tvy energie.

 
post Zaslal: 09.08.2016 23:51
 

Tedy, Míšo, úžasný článek jako vždy. Pro mě byla zajímavá informace o zelené a růžové barvě skrdeční čakry... Jaká náhoda!... Včera jsem objevila úžasný obchod s kameny, tak nabitý energií, až mě při odchodu z něj rozbolela hlava... Ale, strávila jsem tam pěknou chvíli vybíráním si dárku k dnešním narozeninám a mezi jinými si mě přitáhl růženínový a olivínový náramek. Nevím, zda je můžu kombinovat nebo ne, ale odvčera jsem je skoro nesundala z ruky (mám nasazené oba naráz)... A mají krásné barvy - růžovou a zelenou!!!

 
post Zaslal: 09.08.2016 21:43

Odpověď na příspěvek #195181
Uživatel: kytka

Jojo,fakt to funguje.Už pět let cvičím jogu a kdykoli jsem unavená nebo bez...
 

Ty jo, vidíš, na to bych se zrovna zeptat mohla !!

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 21:37
 

vrátila jsi se na místo které potřebuješ aby vyléčilo Tvoji duši i tělo a vyřešilo Tvé problémy Love it

 
post Zaslal: 09.08.2016 21:29
 

Jojo,fakt to fungujeWink.Už pět let cvičím jogu a kdykoli jsem unavená nebo bez nálady,po cvičení mám pocit,že je vše jak má být...A prozpívávání čaker je super,vždy poznáte při zpívání,kde je něco v nepořádku a je třeba to pořádně prodýchat a rozeznítWink...Určitě Míšo není náhoda,že jsi zrovna tam,kde jsi a léčivé je tam úplně všechno.No a ten poklad máš ve svém srdíčku.Fotky jsou úžasné a plné tajemna,i pan Kocour chtěl být na snímkuTongue out.Myslím,že Hitler toho hodně věděl,jen podle mně ,zlo se obrátilo proti němu - no až potkáš poustevníka,tak se ho zeptejLove it

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 19:26

Odpověď na příspěvek #195147
Uživatel: hyenka

Míšo, chtěla bych Ti moc poděkovat za ten návod ke cvičení....
 

Tak já se přidávám. Mám to cvičení napsané ve svém zápisníku. A dokonce jsem ho praktikovala docela dlouho na můj vkus. Další know how do zásuvky.Jakobych tu měla být věčně. Zítra začínám. Třeba se už konečně stane zázrak,na který čekám. Jinak zázraků pozoruji kolem sebe dnes a denně nepočítaně. Hyenko,díky a Champagne

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 17:18

Odpověď na příspěvek #195159
Uživatel: Michaela Kudláčková

Tady:    http://www.popelky.cz/telo/jak-je-dulezite-naucit-telo-zpivat.html
 

ahoj, no je to zajímavý...a fakt to funguje?

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 16:10
 

Tak tu lecivou energii bych potrebovala jako sul! Se tam za Vama Miso nastehuju a budu pomahat na zahrade :) Vyzkousim aspon to cviceni. Jinak nekdy se stava (me casto), ze hodne vysavaji i lido kolem, tak se Misi vubec nedivim, ze ozila... Drzim palce, at je jen lip!

 
post Zaslal: 09.08.2016 12:19

Odpověď na příspěvek #195162
Uživatel: hyenka

Je to fakt až k neuvěření, jak moc to funguje. Budu to posílat dál. S...
 

LaughingOk

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 12:08

Odpověď na příspěvek #195156
Uživatel: Michaela Kudláčková

To je fakt bezvadný! každýmu to pokaždý pomůže. Mám velkou...
 

Je to fakt až k neuvěření, jak moc to funguje. Budu to posílat dál. S vřelým doporučením :"Testováno na zvířeti (na Hyence Smile)". Fakt strašně moc děkuju!

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 12:01

Odpověď na příspěvek #195159
Uživatel: Michaela Kudláčková

Tady:    http://www.popelky.cz/telo/jak-je-dulezite-naucit-telo-zpivat.html
 

jé díky moc Miško!

 
post Zaslal: 09.08.2016 09:09

Odpověď na příspěvek #195147
Uživatel: hyenka

Míšo, chtěla bych Ti moc poděkovat za ten návod ke cvičení....
 

To je fakt bezvadný! každýmu to pokaždý pomůže. Mám velkou radost. 

 

jazuzinko, počkej, někde to najdu a hodím odkaz.

 
post Zaslal: 09.08.2016 09:07

Odpověď na příspěvek #195146
Uživatel: mirabelka

Pravdou je,ze po tom úmorném sekacím dni u tebe jsem mela pred sebou jeste téměř 200km...
 

To jsem ráda, Miško. Je to vidět i na tom, že všechno, co jsem zasadila, co jsi přivezla, i co jsem nakoupila, dokonce i to, co jsem teď během dvou dnů přesadila v rámci přípravy na překvapení, se ujalo a roste. Ok

 

 

 
post Zaslal: 09.08.2016 08:56
 

Jsem ráda, že ti je dobře.

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 08:50
 

Osudová výhybka.. To je tak, když tě každá změna posune dál k lepším věcem, o kterých by se ti ani nesnilo :) Míšo moc děkuji za Tvůj dodatečný výklad, taky by se nějaká ta změna šikla. Posílám ti pro radost jednu skvělou písničku od Radůzy: https://www.youtube.com/watch?v=TbhAdtpBp84

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 08:07
 

sakra,... jaký cvičení? to mi zase něco uteklo Cry

potřebovala bych jako sůl nějaké pozitivní cvičení pro tělo i duši, prosím, nebyl by nějaký odkaz? pokud už se tu Míša tomu věnovala...

děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 07:54
 

Míšo napadlo mě, je to asi blbost, leč...asi jsi vržena do té srdeční čakry, aby si našla konečně tu lásku, s kterou jsi plýtvala na nehodné, nemusí to být nutně láska jako chlap-i když si myslím, že ta tutově bude za rohem, ale ta všeobjímající láska Matky Zeně k člověku, jedinci, kterou málokdo cítí.A ty si jedinec, který tyto nuance určitě chytáLove it

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 07:46
 

Tedy, Míšo, nemůžeš být se svým trápením na lepším místě... a náhody se fakt nedějí...

Nevěděla jsem, že máme u nás v republice takové léčivé místo, co se týče bolavého srdíčka..

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 06:11
 

Míšo, chtěla bych Ti moc poděkovat za ten návod ke cvičení. Cvičila jsem asi týden, změny jsou neuvěřitelné. Staly se mi věci, o kterých jsem si myslela, že už jsem je dávno prošvihla, vyjasnily se záležitostí z minulosti, které předtím nedávaly smysl, a celkově jsem někde jinde ( a s někým jiným).. .psychicky i fyzicky. Fyzicky jen o 7km, psychicky o pár světelných let. Popelky, cvičte, fakt to funguje! Love it

 
Avatar
post Zaslal: 09.08.2016 04:20
 
Pravdou je,ze po tom úmorném sekacím dni u tebe jsem mela pred sebou jeste téměř 200km domů a v pohodě jsem je zvládla. Proste jsem nebyla unavená :D Takže asi na tom neco bude :-)
 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist