PRO VÁS: Středa s Kartami skryté moudrosti

Tak prý karty, které prý dovolí propojit svět duchovní a svět materiální. To beru! S tím mám problém a to se ráda naučím, jak tyhle dvě zcela určitě jen zdánlivě nepropojitelné věci spojit v jeden harmonický celek. Tak se to pojďme společně naučit, tyhle karty na vás, milé Popelky, totiž tak trochu pokřtím. Jsou úplně nové!

Karty, které odpovídají na otázku PROČ?

 

 

Colette Baron-Reid, autorka knih Messages of Spirit (Poselství Ducha) a Remembering the Future (Rozpomenout se na budoucnost), je populární jasnovidkyně a motivační řečník, přednáší na seminářích, bývá hostem rozhlasových pořadů a je autorkou meditačních CD, z nichž nejoblíbenější je Journey Through the Chakras (Cesta po čakrách). Vystupovala se Sylvií Browne, Johnem Hollandem, Caroline Myss a mnoha dalšími.  V současné době žije v Sedoně, ve státě Arizona, se svým mužem Marcem a dvěma čtyřnohými kamarády.

 

7609YjE.jpg


Opět to samé? A proč ne?

Zprvu mne přiložená příručka poněkud překvapila. Krabička i knížečka vypadají nádherně a čistě, autorka však velmi často používá motliby, žehání a je tu i slovíčko Amen, takže to může zprvu vzniknout povrchní dojem nějakých studených kostelů, hřbitovů a duchovních v černých hábitech. Každý má svou vlastní cestu a tak jsem se podvolila dobré vůli Colette Byron-Reid a šla její cestou. Tyto karty umožňují nahlédnout do vzorců chování, které se projevily ve vašich životech. Úctu a pokoru těmto kartám lze projevit i pouhou myšlenkou, procítěním. Pokud chcete rituál, je tu k dispozici a autorka pro ně má velkou slabost, takže ho tu máte patřičně a podrobně popsán.


Seznámeni jsme, významy karet opakují ty základy lidského bytí – roční cykly, trpělivost, odpočinek, odvaha, štědrost, přijímání, projevená pomoc „shůry“… stále to samé.  Není třeba hledat nic jiného, toto jsou prostě zákonitosti našich životů a každé nové zpracování dává šanci najít a oslovit další a další lidi. Colette Baron-Reid svou osobitostí se to může podařit.

 

7610MTE.jpg

 

Tyhle dvě se mi líbí nejvíc, ztělesnění jemné síly a ochrany z ženského i mužského úhlu pohledu... Indián jako anděl mne fascinoval...

 

 

7611NGQ.jpg

 

Tyhle dvě mě zase nahání strach... asi ten tvrdý hmotný svět...

 

Kovový král působí hodně nepříjemně - ale... je to vyzyvatel, který přišel učinit vašemu trápení konec. Nikoliv však shůry, ale musíte sami, dává vám štít ochrany. Musíte stanovit své vlastní hranice, aby vás okolí nezraňovalo.

 

No vidíte, hned je ten chlapík sympatičtější...

 

 

Propojuje moudrost předků

Kdysi tu s námi žili ony bytosti z fantazijních světů, ochránci všeho živého, víly a andělé. Učili nás, jak žít. Postupem času zmizelo ono moudro a tyto bytosti se staly pouze bájnými. Kdoví… dnes se k nim navracíme, mnoho lidí začíná opět věřit v ono propojení  hmotných a nehmotných světů. Tyto karty tyto světy propojují.

 


Můžete se ptát i vy. Klaďte vždy jen jednu otázku a ptejte se po příčinách, po otázce proč… Protože to není klasický tarot a výklady jsou tedy trošku obtížnější na napojení, pochopení,budu si z Vašich odpovědí vybírat. Nedostane se jistě na každého, ale nezoufejte, příští týden vás čeká ještě jedna karetní sada, budeod Doreen Virtue a sama jsem na ni zvědavá.


A potom, další den to bude ten slibovanýýýý – no dobráááá – Zlatý tarot. A s ním už se dostanete dle předběžných plánů i na můj vlastní web, který je v tuhle chvíli jako pomalu zařizovaný byt. Ladíme, malujeme, zdobíme…  a už se těším, až vás pozvu.

Renata

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2012, www.synergiepublishing.com


192NzA.jpg


Hodnocení článku

Hodnotilo 8 čtenářů průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

Amy Sophia Marashinsky: Orákulum Grálu. Odhalí se i Vám! 
Paulo Coelho: Proměny. Diář na rok 2013 
Skoro každý může vidět energetické pole. Dá se to naučit 
Výkladový den se Čtyřmi dohodami 
VÝKLADOVÝ DEN: S kartami Strážci světla od Kyla Graye 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 > >|
post Zaslal: 17.11.2012 09:47

Odpověď na příspěvek #28867
Uživatel: Renata Petříčková

Ivanko, určitě v tuhle chvíli tomu nechat volný průběh. Tam se nic nepoděje, ,...
 

Milá Renato, moc dekuji za výklad. počkám tedy co mi vítr přivane. Můj dlouhodoby pocit, ze se jen placam dokola dokolecka umocnuje konec materske. S tou trpelivosti - dekuji, ale nekdy mam pocit, ze jsem velmi netrpeliva,a je pravda, ze u tech nejblizsich.  V noci jsem hlidala kamaradky chlapecka, byla si odrodit druhe ditko, trochu rychlovka, ale krasny pocit, ze novy clovicek je na svete. jeste jednou diky moc, za to, ze jste a krasny vikend I.

 
post Zaslal: 17.11.2012 08:46
 

Jeste k tomu memu:) psala jsem o priteli s kterym jsem byla 15 mesicu.. Proc se ke me chova tak zle? mam ho nechat jit? nebo muze mezi nama jeste neco byti?

 
#28988

post Zaslal: 16.11.2012 23:51

Odpověď na příspěvek #28962
Uživatel: elkan

Zdravím Vás, v 1. třídě měl jinou paní učitelku, teď má...
 

Jééé, tak to je dobře, že je tam změna k lepšímu.

Škoda teda, že ta původní učitelka udělala takový základ, ale snad to ted s novou učitelkou rychle překoná a bude tam důvěra ve spravedlivé hodnocení jeho snahy a výkonu. At se vše daří. 

 
post Zaslal: 16.11.2012 08:01

Odpověď na příspěvek #28940
Uživatel:

Špatný na tom je, že na to za celou dobu nepřišla úča sama. 
 

Zdravím Vás, v 1. třídě měl jinou paní učitelku, teď má úplně novou, která je u nás na škole nová, tak spíš jsem ráda, že vidí, že se snažil první 2 měsíce a pak to v listopadu vzdal, možná měl v paměti, že to stejně nevyšlo v té první třídě..Jsem ráda, že mě pozvala do školy, abychom si promluvily..Určitě je tato paní učitelka vnímavější, než ta , co byla v první třídě . elkan :)

 
Avatar
post Zaslal: 16.11.2012 06:53

Odpověď na příspěvek #28949
Uživatel: Renata Petříčková

maje, v pohodě.. já tam toho přeskočila víc, tak jsi asi byla mezi nimi. ...
 

ahoj Renčo, jsi poklad. děkuji moc. tak já na tom začnu pracovat na 100%.

 
#28955

post Zaslal: 15.11.2012 22:56

Odpověď na příspěvek #28946
Uživatel: Renata Petříčková

To je pravda, u nás je na škole psycholožka  a ta prý...
 

Tak předpokládám, že pro odborníka by to neměl být problém. Protože ta patologie nebude u všech 700 žáků, vypozoruje to u třeba u pár a ty dále sleduje a k tomu se jen přesvědčí, jestli se neobjevilo něco nového u dalších.

 

Ale ano, pokud učitel/ka nemá talent...

 

Mně by i zajímalo, jak to bylo s tím psaní u pisatelky zde. Jako syn psal hezky, ale tu jedničku s hvězdičkou nedostal, jiní jo. PROČ? Když psal hezky, to jako učitelka porovnávala s těmi druhými a vyhodnotila, že oni to mají ještě hezčí? Jen doufám, že tohle snad ne.

 

A i ted, ve druhé třídě, když na začátku psal hezky...přeci musí vyhodnotit, jestli se snaží a je to jeho maximu, pak ale musí tu jedničku s hvězdičkou dostat, i když to nebude jako předtištěná předloha. Jak jinak to dítě má vědět, že když bude v píli, poctivosti a snaze pokračovat, že to je ta správná cesta....? 

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 21:50
 

nevím jestli není pozdě,trápí mne že se manžel a syn nedokáží domluvit a táhnout za jeden provaz,manžel je narozený 11.12.1952 a syn 8.8.1985 a vyloženě se nesnášejí.Prosím,jestli můžeš,byla bych moc ráda,už nevím co s nima dělat.

 
post Zaslal: 15.11.2012 21:01
 

Hezký večer, děkuji Vám za výlad, ale moc mu nerozumím. Nemyslím si, že bych se citila chudá a  připadala  si jako chudinka.... Možná si to jen nechci připustit. Ale děkuji, je to důvod,  abych se nad sebou zamyslela.

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 20:40

Odpověď na příspěvek #28930
Uživatel: Ivana3

Dobrý den! Moc děkuji za výklad a za čas který jste tomu...
 

Děkuju a přeji i Vám.. :-)

 

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 20:39

Odpověď na příspěvek #28928
Uživatel: maje

ahoj Renčo, koukám, že pořád odpovídáš, ale můj dotaz se...
 

maje, v pohodě.. já tam toho přeskočila víc, tak jsi asi byla mezi nimi. 

Mě to připadá, že to nekončí proto, že to nějak živíš - příčina - následek. Nějak špatně jednáš či smýšlíš a  je to jakoby slizeň toho, co jsi zasela - o tom mluví tahle karta a cesta ven - karta nesobeckost, pokora, vědomé konání. Pořádně zanalyzuj svůj život, někde činíš nějakou chybu, tu odstraň a uvolní se to. Není to nevůle osudu zvenčí, je to výsledek nějakého vyzařování, které jde z tebe...

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 20:36

Odpověď na příspěvek #28926
Uživatel: bambulka

Dobry den Renco, rada bych se karet zeptala, proc jsem stale bez partnera? Myslim toho...
 

bambulko, otázka tedy zní proč potkáváte pořád ty ženaté a nepravé... ony jsou tady strašně osudový a vyrovnaný karty. Jestli tomu věříte, tak mi i připadá, že to tak má být, že právě TAKOVÝ život máte prožít.

Ale já nejsem zas tako osudově založena a tak se ptám, co udělat, abyste z toho mohla vystoupit. Je to cesta, je tady komunikace, kompromisy, čistý poctivý život a pak je tady ta pomocná ruka  a muž.  Je tady pořád ten čas a poté nějaké pochopení, které si teď ještě neumíte představit, ale úplně to otočí vaše smýšlení o světa a to je pak ten prostor pro to, že k sobě energeticky přitáhnete toho pravého. Neženatého.

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 19:52

Odpověď na příspěvek #28940
Uživatel:

Špatný na tom je, že na to za celou dobu nepřišla úča sama. 
 

To je pravda, u nás je na škole psycholožka  a ta prý obíhá třídy a sleduje nějaký patologický náznaky u dětí - sice dost pochybuju, co z toho musí mít v hlavě, když ve škole je 700 žáků, ale lepší něco, než nic. Když učitelky nemají talent...

 
#28940

post Zaslal: 15.11.2012 18:19

Odpověď na příspěvek #28922
Uživatel: Renata Petříčková

To je pravda, tohle opravdu zahýbe v dětské dušičce důvěrou ve smysl...
 

Špatný na tom je, že na to za celou dobu nepřišla úča sama. 

 
#28939

post Zaslal: 15.11.2012 18:19

Odpověď na příspěvek #28901
Uživatel: elkan

Dobrý den, děkuji za odpověď, synek chodí do 2.třídy, jeho datum...
 

PB, sorry, ale to mám dost z té učitelky. 

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 15:38
 

Dobrý den!

Moc děkuji za výklad a za čas který jste tomu věnovala.Pěkný den  Smile

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 15:23
 

ahoj Renčo, koukám, že pořád odpovídáš, ale můj dotaz se zatoulal. doufám, že jsi se neurazila (to jsem vážně nechtěla, a nechtěla jsem tyto karty ani zesměšňovat), ale já mám vážně silný pocit, že se mi poslední dobou se.e všechno. vztah, práce, peníze, "přátelé". už asi vím, že jsem měla dostat lekci a poučit se. ale už je toho - na můj vkus - přehnaně. mohla by ses prosím podívat, PROČ se tyhle lekce tak moc táhnou a proč už konečně není světlo na konci tunelu? díky moc. maje

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 15:11
 

Dobry den Renco,

rada bych se karet zeptala, proc jsem stale bez partnera? Myslim toho opravdoveho, tech zenatych uz mam plne zuby, i kdyz sucasneho mam rada, takto to jiz dal nejde. Dekuji moc, je to uz hodne dlouho, co se citim jak kul v plote

Vladka

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 14:30

Odpověď na příspěvek #28903
Uživatel: curupury

Děkuji moc za odpověd.Hodně se mi potvrdilo co jsem sama tušila.To že dcera...
 

Četla jste Andělé v mých vlasech? Je tu tu někde i recenze na Popelkách, jsou tam i ukázky. Ta autorka taky byla "ujetá" (mluvila s anděly, viděla je....) to je přesně ten typ vnímání a jak byla odstrkovaná!!!!!

HOdně, to dětství pro ní byl horor. MOžná by stálo za to si tuhle knížku přečíst minimálně k pochopení toho, jak to dítě vidí reálný svět, který nám přijde normální a JIM strašně nenormální.

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 14:29

Odpověď na příspěvek #28916
Uživatel: blesksoft

nádherné karty tak jemné A otázka proč se mi sype život pod rukama...
 

Nebylo tam někdy v minulosti či není moc moc lpění na majetku, na tom hmotném blahobytu.. to se tady totiž v reálu hroutí a je to přijetí pokory a nesobeckosti, spíš až jakoby o dělání kolektivního dobra pro jiné, vyplnit si něco, co jsi myslela, že jsou jen trapné iluze...  Ta cesta ven tam je skrze něco, co považuješ za zbytečnost v hmotném světě a přitom po tom toužíš... A máš na to, aby se to vyplnilo, máš na to - ta inteligence a schopnost strategie tady je... pokud to vezemeš do rukou, poměrně brzo se to zlepší.

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 14:26

Odpověď na příspěvek #28901
Uživatel: elkan

Dobrý den, děkuji za odpověď, synek chodí do 2.třídy, jeho datum...
 

To je pravda, tohle opravdu zahýbe v dětské dušičce důvěrou ve smysl světa.

Určitě je tohle dobrá cesta, co jste zvolila...

 
post Zaslal: 15.11.2012 11:54
 

Dobrý den, v práci jsem přestoupila na novou pracovní pozici a ráda bych věděla jestli se mi bude dařit a na co si mámdát pozor. Děkuji Pavla

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 11:52
 

nádherné karty tak jemné

A otázka proč se mi sype život pod rukama jak domeček z karet?

moc děkuju a hodně štěstí všem

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 10:29
 

Děkuji moc za odpověd.Hodně se mi potvrdilo co jsem sama tušila.To že dcera vnímá všechno kolem sebe, mi už řekla psycholožka  a proto se prý nemůže soustředit na "nepodstatnosti".Ono není zas tak těžké jí uvěřit ,že si umí povídat se zvířaty nebo se stromy,horší je jí obhájit ,před těmi co to neumí a nikdy jí nepochopí.Buď si myslí ,že má i ve svém věku moc bujnou fantazii,nebo prostě lže.Jěště jednou dík.

 

 
#28901
děkuji za odpověd, proč je synek ve škole nespokojený

elkan
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 15.11.2012 10:17
 

Dobrý den,

děkuji za odpověď, synek chodí do 2.třídy, jeho datum narození jsem napsala do předmětu u té otázky / 20.5.2004 /. Je to tak, jak píšete, celou první třídu čekal na první 1 s hvězdičkou, opravdu nádherně psal, ale ani jednou ji nedostal...kolem spolužáci prý ano..Byl z toho zklamaný, a teď druhá třída vidím, že je pro něho utrpení, začal strašně drápat, učitelka si mě pozvala kvůli tomu do košly, ukazovala mi jeho sešit psaní v září - pěkné písmo a začátek listopadu odpor, hnus, zda se u nás doma něco nezměnilo..Tak jsem jí to řekla, že stále ho rzí, že nedostal nikdy 1 s hvězdičkou..tak jse se domluvily, že ho začneme motivovat známkai, z prověrky v matematice dostal 1 podtržená - bez chyby, ale úprava 4 - měl to doškrtané a ošklivě udělané..

děkuji ještě jednou Dáša

 
Avatar
post Zaslal: 15.11.2012 06:41
 

Páni, ty jsou krásné. A já přišla pozdě Frown

i když pozdě ..... já mám tolik Proč? , že stejně nevím na které bych se zeptala. A na většinu znám odpověď.

 

 
#28889

post Zaslal: 15.11.2012 00:12

Odpověď na příspěvek #28881
Uživatel: Renata Petříčková

hm... a to by rozhodně stálo za to, já to viděla na autorově webu a rozhodně by...
 

NO právě, nevím, proč od Doreen jich přeložili tolik a tady nedoděj jedny, aby od jednoho autora bylo vše kompletní. Protože sám Marchetti prohlásil, že u nic dalšího dělat nebude. A kolik lidí v různých diskuzí "pláčou" nad tím, že to není v čj jazyce. 

 

Kdybych měla čas něco dělat se svou omezenou angličtinou, pustila bych se do toho s radostí a bavilo by mě to. Jenže čas mě vyzval na souboj a bohužel, že ráda, že tak tak držím krok. 

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 23:43

Odpověď na příspěvek #28864
Uživatel: Renata Petříčková

Slibuju, že tam v článcích budeme nahlížet ještě dál, než...
 

Co na to říct...RockRockNo,Popelky a tvůj webík.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 23:32
 

Byla jsem pryč a tento článek otevřela až nyní - úžasné !!!!

Zítra, ač mám práce nad hlavu si najdu chvilku si ho přečíst v klidu celý a je jasné, že jednou to stačit nebude.

Reni - skvěléOk

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 22:04

Odpověď na příspěvek #28878
Uživatel:

Jééé, děkuji. Já se tak těšííím. A na...
 

hm... a to by rozhodně stálo za to, já to viděla na autorově webu a rozhodně by asi dost lidí stálo o rozšíření sbírky. Nádherný karty....

 
#28878

post Zaslal: 14.11.2012 21:58

Odpověď na příspěvek #28870
Uživatel: Renata Petříčková

pracuju na tom, na zodpovězení otázky, kde vázne ten třetí (nebo...
 

Jééé, děkuji. Já se tak těšííím. A na nový web dvojnásob.

No já v létě do Synergie volala a dozvěděla jsem se, že Dědictví božského tarotu nechystají, rozhodně ne letos a ani příští rok, že mají jiné projekty. :-(

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:44
 

Děkuju, Petro a Tatiano, bude se mi líp usínat...Love it

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:42

Odpověď na příspěvek #28849
Uživatel: curupury

Ahoj zdravím Teda ty karty jsou fakt krásný ,líbí  se mi...
 

Druhově nepříslušná dcera je fakt druhově nepříslušná.

Karty: Sestry ročních období - cykly růstu, přírodní zákony, božský řád.

Vesmír - kreativita, nekonečná velikost

Vědma z říše divů - poctivost, kompromisy...

Ona má příliš velké životní plány, její duše vnímá až příliš široký rozměr a tenhle svět je pro ní prostě moc malý /pocitově, emočně, tím vnitřním vnímáním, které se těžko identifikuje/ Ona je prostě spojena s tím vším kolem, s tím vším Vesmírem, není úplně přízemní tvor, aby jí ke štěstí stačila výplata a plný košík v hypermarketu...

Tolik k otázce proč, ovšem co s tím... to bych taky v dnešní době ráda věděla :-) Asi v první řadě, ji respektovat, nesnižovat její schopnosti a chování, je úžasná taková, jaká je. A když bude mít dost sebevědomí a vy ji provedete tou konzumní džunglí jakž takž, tak má šanci si najít pro sebe i tu přijatelnou cestičku.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:41
 

Awesometo je vzkaz pro tebe od Jitky,lépe si to vystihnout nemohla je šťastná jak blechaRocksi fakt úžasná tak krásně by to nikdo jiný nenapsal. A co se týče mě tak doufám,že se vyhoupne už brzy....Moc děkujem umíš člověka potěšit a zárověň utěšit. To jen tak někdo neumí Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:39

Odpověď na příspěvek #28848
Uživatel: Lenkajitu

Hezký večer, Renatko, mám jednu otázečku pro Vaše nové...
 

Mě to přijde, že tam není jakoby dotažení záměru a cíle. Že je tam strach z dokončování věcí, prací apod... a brzké propadnutí se do takových stavů "ale stejně to nedokážu, co bych se snažil".... Přitom je to zbytečné, stačilo by trošku klidu a trpělivosti ve své snaze a je tady dle karet i andělská pomoc, takže by zvenčí mohlo i něco zdárnému průběhu "připomoci"...

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:35

Odpověď na příspěvek #28844
Uživatel:

No a otázku nemám. Teda mám ji ch tuny, ale ne nic, co by mě...
 

Třeba vhledy přijdou. Chystám se na svým webu to zájemkyně sériií článků naučit.

Fakt to není těžké, umíme to každý(á)...

Sice rozvinutí toho všeho je tak trochu danajský dar, ale nakonec - co dneska není...

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:34

Odpověď na příspěvek #28836
Uživatel: Ivana3

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, proč se stále ve svém...
 

Potřebujete pomoc zvenčí. Jednoznačně. Buď u vás už je a neumíte ji přijmout, nebo se brzy objeví. Pro řešení těch problémů je třeba dojít k nějakým pro vás dosud neznámým znalostem a informacím. Něco se naučit a to naučené potom použít v praxi k řešení toho problému.

Nejste nyní schopna řešení, protože ho prostě neumíte, musíte se ho naučit. A ta pomoc by tam někde měla být, není to zavřený nebo blokovaný, vykukuje tam.

 
#28871
reakce na výklad 28866

petra74
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 14.11.2012 21:30
 

Díky moc za výklad, je pravda, že v mém posledním vztahu selhala komunikace. A máte pravdu, že jsem se s tím konečně rozhodla něco udělat, ale jen to dotáhnout do konce. Díky

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:30

Odpověď na příspěvek #28843
Uživatel:

Karty jsou nádherné.  Zlatý tarot bude ten od Marchettiho?  (jj,...
 

pracuju na tom, na zodpovězení otázky, kde vázne ten třetí (nebo čtvrtý?) Marchetti - mě totiž taky hodně zajímá.

Zlatý tarot bude od něj...Wink

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:28

Odpověď na příspěvek #28831
Uživatel: nancy

Krásný den, zase jsem se doatala k pc dlouho, ale dnes se skusím zeptat,...
 

Proč je všechno špatně. Je tu sebepoškozování, vnímání chudoby a poté důvěra, strategický přístup a potom onen Kovový král seshora. Hodně podobný výklad tomu, co se tu už jednou dnes objevil. Nancy, máte, schopnost vymyslet cestu ven, hodně, hodně bystrou mysl, která to vymyslí stejěn jako šachovou partii a tu obranu si musíte kolem sebe vytvořit, nenechat se vykořisťovat okolím.

Úplně bez karet  - k chudinkám slušný chlapi nejdou. Tam není ta energie, na kterou se právě oni táhnou. Přitáhnete k sobě buď podobně zbídačeného chlápka nebo násilníka.

Pracujte na sobě, máte na to, jste velmi inteligentní, dokonce natolik, že by vám mnohé ženy mohly závidět. Nejprve se postarejte o to, aby Vám nikdo neubližoval, postavte se za SEBE!

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:21

Odpověď na příspěvek #28830
Uživatel: beruska19

Mila Renato, především at je dobře. Pořád se motám kolem toho,...
 

Ivanko, určitě v tuhle chvíli tomu nechat volný průběh. Tam se nic nepoděje, , ono to přijde, přesně to, co máte dělat - jsou tu hned po tom období klidu - soudnost, jasná vize, detaily, vy to prostě vyzkoumáte a bude to tam. Potom teda zase trpělivost s klid, takže táhne-li to vás k těm všem sociálním věcem, klidně o tom uvažujte dál, vyloženě se na to hodíte svým mírným temperamentem.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:19

Odpověď na příspěvek #28829
Uživatel: petra74

Dobrý den, tyto kartyvidím poprvé, jsou moc krásné. A...
 

Děkuju za přání... rozhodně by postel byla teď lepší, ale dostala jsem se do "výkladového rauše" Laughing tak tělo nadopované zázvorem a citrónem, chvíli počká...

 

 

Protože jste taková jemnější duše a  a asi by to bylo na složitější výklad. Je tu něco o komunikaci, , paradoxně takový klidný karty, harmonie, rušená něčím zvenčí - setkáváním s nepoctivostí, lžmi - a je to něco, co jakoby Vaše karma, něco, co si táhnete z minula ale vzhledem k těm dalším kartám bych řekla, že by se to mělo brzy zlomit, pokud použijete svou vlastní vůli, inspirace a pořádně se do toho opřete. Asi se nebojte jít za svými sny, můžete tímhle opřením se do svého života docela slušně tyhle negativní vlivy odvrátit, nebo hodně eliminovat.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:13

Odpověď na příspěvek #28828
Uživatel: rak177

Ahoj Renčo,karty vůbec neznám,ale líbí se mi a i to,jak je...
 

Slibuju, že tam v článcích budeme nahlížet ještě dál, než JEN do výkladů...Tongue out

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:12

Odpověď na příspěvek #28827
Uživatel: Vanilka82

Děkuji za výklad, je to přesně tak, jakoby mi karty mluvily...
 

Já vím, to by šlo rozsekat taroty třeba. Ale nejsem si jistá, jestli je to správné. Někdy k tomu řešení musíme dospět my sami, jindy nechat osud, aby rozhodl za nás... tady je to na všechny strany strašně hezký, i kdybych vám na jednoho ukázala - to je ON... tak byste pochybovala, protože prostě OBA. Je to, jak to je a má to tak být. Vydržte, ono se to nějak dovyvine.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:10

Odpověď na příspěvek #28826
Uživatel: Lenka Ch.

Zrovna včera jsem si tyto karty pořídila :O). Teď se s nimi oťukávám....
 

Musím říct, že jsem jim trochu křivdila. Významově jsou naprosto excelentní a mají úžasný "jazyk"... rozhodně jedny z těch hodně dobrých!

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:09

Odpověď na příspěvek #28823
Uživatel: Anet

Jsme s přítelem 15 měsiců a dnes jsme se už potřetí rozešli....
 

otázka zní proč se tak děje. Protože on se musí naučit dělat drobné krůčky, žádat o pomoc, přijímat, chápat příčiny a následky. To je jeho životní lekce s Vámi. To, že se rozcházíte může být jen proto, že to vždycky nějak nezvládnete spolu...ale cítíte, že to zase stojí za pokus. Vy tam máte tu "vedoucí duchovní pozici", abych tak řekla. Více jste komunikativní, více cítíte, máte tu moudrost, kterou třeba nevyužíváte vědomě, ale on ji z vás cítí. vy jste v tomhle případě jeho učitelka.Přeju pevné nervy, protože to je hodně nevděčná a obtížná role. Až se ON zkrotí, až se srovná a pochopí, potom už se rozcházet nemusíte.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 21:06

Odpověď na příspěvek #28822
Uživatel: Tatiana

Děkuju děkuju moc T. Jen ,aby se mnou chtěl mluvit což teď se právě stáhnul a...
 

nojo... tak je zrovna na tý houpačce dole... až bude nahoře, tak s nějakým komunikačním aktem vyleze - to si piš!

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 20:59

Odpověď na příspěvek #28819
Uživatel: Tatiana

A jelikož  Tvá odpověď mě óópravdu vystihla ptá se i...
 

Vztah jí hodně přinese, štědrost, přijíjmání, utajování, ale tu cestu k sobě ti dva budou hledat poněkud klikatěji, přesto ty karty jako celek jsou hodně jemný,takže bych do toho šla. Mnoho hezkého prožije a budoucnost bych neřešila.

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 20:57

Odpověď na příspěvek #28817
Uživatel: elkan

Dobrý den Renatko,prosím o výklad  PROČ můj syn má...
 

Jak dlouho do tý školy chodí? Mě to tady přijde opravdu v pohodě, je taková citlivější, až ženská duše v mužském těle, a mezi tím vším je silná karta Dáma blesků - překvapení, někdy šok, naprostý posun v paradigmatech.... takže bych řekla, že mu ta škola prostě nesedí, kolektiv, všechno kolem, je naprosto mimo jeho chápání, je šokovanej vůbec tím, že musí do školy, co se tam dělá a PROČ. To nechápe. Tou školní docházkou ho jakoby život zklamal.Šla bych na to asi cestou "zatraktivnější školní docházky," nějak mu to vysvětlit,  musíme ji vychodit všichni, je v tom díl přípravy pro život, když mu to půjde, bude mít později větší šanci si v životě získat zaměstnání, které ho bude bavit... nějak ho rozvíjet, sdílet nadšení ze školních úspěchů apod...

 
Avatar
post Zaslal: 14.11.2012 20:06
 

Ahoj zdravím

Teda ty karty jsou fakt krásný ,líbí  se mi snad i víc než ty minulý.

Dlouho jsem přemýšlela nad tím svým proč ,protože mě žádné vážné problémy momentálně nepálí.No nakonec jsem na pár proč narazila,ale podmínkou byla jen jedna otázka,že.A proto se ptám.Proč je moje starší dcera taková jaká je,respektive proč se v některých situacích chová, tak jak se chová?Má tendence chovat se nestandardně,vzhledem k věku ,pohlaví a někdy i druhové příslušnosti.

Děkuji za odpověď

Nevím jestli je to důležité ,ale dcera se narodila 10.6.2002 a já 14.4.1981

 
1 2 > >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist