OTÁZKY PRO TAROT 3.2.2012 - I. část

Plním slib a vyhlašuji nové otázky pro Tarot, jak jsem říkala. Postup je stejný, jak jste si zvykli. Pro ty, kteří nevědí, ale zopakuji…

Dole pod tímto článkem je DISKUZE do ní prosím napište svou otázku, kterou chcete zodpovědět.

 

Pamatujte prosím, že byť je Tarot velice silný prostředek, kterým se lze podívat téměř na cokoli, tak NEŽIJE.

Takže ani nemyslí. Nemůže si domyslet věci a nemůže vám říkat co máme dělat. Je ale schopen říct, co se stane když uděláte cokoli. Jakoby se to už stalo.

 

Může se podívat do mysli jiného člověka, může se podívat na zdravotní stránku kohokoli, ale neumí čas a nepředvídá.

 

Stejně, jako není živý dalekohled, kterým si chcete přiblížit vzdálený předmět.

Pokud nenamíříte na konkrétní věc, uvidíte jen obecný obrázek třeba krajiny. Namíříte-li jeho pohled uvidíte co chcete, mnohem lépe. Nemůžete ho zeptat, kam teď máte jeho pohled obrátit.

 

Čili, čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď.

 

Mám to takhle na dálku složitější v tom, že vás nemám u sebe a mnohem hůř se mi vstupuje do vašeho problému skrz vaší bytost.

 

Je lépe mě nasměrovat.

 

A tak budu vděčná, když připíšete k otázce své datum narození a místo kde jste.

 

Průběžně se pokusím ode dneška do neděle odpovědět na co nejvíce dotazů.

 

Některé zase vyberu na krátké video, aby to pro vás bylo co nejautentičtější.

 

PTEJTE SE Wink

 

Přeji všem krásný den a příjemný víkend.

 

Michaela


 

vizitka Kudláčková


Tak tady je první dávka. Beru to odshora, od 14412, tak, jak jsem to našla a dolů k prvnímu, a pak zase odshora. Aby to bylo fér, vůči minulému výkladu Wink

 

#14412

Honey

Zaslal: 03.02.2012 19:49

 

Milá Míšo . Mám hned dva dotazy , které mně trápí . Jednak nejmladší syn začal mít problémy ze školou , je inteligentní , byl na testech u psycholožky a přesto propadá . Chtěla bych vědět , zda a kdy si uvědomí , že si kazí život a jestli se mu odaří všechno v lepší obrátit. ( syn 30.1.1997, Zlín) Druhý dotaz se týká pejsků , před časem jsem se ocitla na křizovatce a nevím , zda mám pokračovt v chovu psů , výcviku , nebo ani v jedné oblasti se mi nebude dařit . Děkuji (16.5.1970)Zlín, v okamžik dotazu Brno

 

Ahoj, syn se myslím ještě zlepší, ale pak to vypadá, že si vybere něco, co mu bude vysloveně lépe sedět. On je orientovaný jinam, jistě ví, co by ho bavilo, nebo si to v tuhle dobu uvědomuje. Rozhodně z něho něco bude, má pěkné karty.

 

Co se týče Tvých pejsků. Ted bys měla v tuhle dobu zaznamenat nějaký úspěch. Pak to jde zase mírně dolů. Myslím, že Ti přijde do cesty někdo, kdo Ti výrazně pomůže, spolupráce bude super i za cenu, že něco budeš dělat jinak.

 

 #14401

Ewig

Zaslal: 03.02.2012 18:19

 

Dobry den, rada bych se zeptala, jak budu zvladat novou praci, kterou zacnu delat od 1.4. tohoto roku (ve firme jsem jiz delsi dobu, pouze prechazim z jednoho oddeleni do druheho). Taky by me zajimalo, zda se zlepsi moje financni situace. Narodila jsem se 12.8.1981 a jsem z Brna. Dekuji.

 

Hezký večer, myslím, že práci, nebo její novou obměnu jste si vybrala dobře. Budete to zvládat a myslím, že Vás to bude i bavit.

K penězům. Hodně Vám k nim pomůže právě tahle nová práce. Myslím, že bude lépe hodnocená. Pouze si později dávejte pozor, s kým se seznamujete a s kým se stýkáte. O peníze by Vás mohl připravit muž. Není to likvidační, jen hodně nepříjemné. I psychicky.

 

#14398

kapi

Zaslal: 03.02.2012 17:32

 

ZdeŇka 4,3,1977 Praha,Dobrý večer,paní Míšo,mám dotaz ohledně práce zda vydržet ve své dosavadní a nebo jestli se na mne usměje štěstí v podobě nové lepší práce.ps jsem moc ráda že jsem vás konečně zase objevila.Děkuji

 

Hezký večer, Zdeňko, v té stávající práci to asi opravdu není žádný med, ale jestli mohu radit, ještě vydržte, bude trochu líp. Něco se tam změní, odejde někdo, nějaký strůjce nespokojenosti a trochu se to uklidní.

Jinak bych Vám asi měla říct, že skutečně dostanete nabídku. Bude od ženy a ta má něco společného ze zahraničím. Možná cizinka, nebo tak něco,. (Bacha, pro Tarot je cizina i Slovensko, protože je tam jiná měna). Tuhle nabídku neberte, není to poctivý model – a to ani náhodou. Počkejte si, ono to bude dobré později.

 

#14397

rak177

Zaslal: 03.02.2012 17:23

 

Ahoj Míšo,prosím tě,ráda bych věděla,zda na tom budu letos finančně lépe nebo si budu muset najít ještě nějakou další práci?(17.7.1962 Praha)Děkuji.

 

Ahoj, hele máš tam nějaké vyrovnání s nějakým člověkem z minulosti. Jeho chování ty chápeš jako podvod. Mělo by to být pro Tebe dobré. Jen tam jsou pak ty peníze, nebo to vyrovnání celé nějaké zamotané, jako když bys na to nemohla, nebo tak něco. Ale to je dál, to Ti spíš hodím, až to bude probíhat. Nevím, o koho jde. Ale je to Císař, čili, peníze by mít měl, jen se s nimi asi nechce loučit :-)

 

#14392

Vanilka

Zaslal: 03.02.2012 16:09

 

Milá Míšo,

koukni se mi prosím jak se mi bude tento rok dařit v práci jsem střelec 23.11.1973 v Ústí nad Labem a ještě můj syn Lukášek 6.8.2007 má během 2 měsíců už 4. antibiotika tak bych ráda věděla jestli se už z toho začarovanýho kruhu konečně dostane a bude zdravý. Moc a moc děkuju Vanilka

 

Ahoj, myslím, že po pracovní stránce budeš spokojená. Mohla bys i povyrůst. J Další postup se Ti pak bude zřejmě nabízet také, ale myslím, že to nebudeš chtít, kvůli nějaké ženě, se kterou bys musela pracovat a která podle Tvého soudu není poctivá. Pak se to vyřeší. Asi jejím odchodem, takže super.

Synek bude v pohodě, jen jestli mohu radit, nech mu udělat krevní obraz. Jestli nemá něco tam. Ale to může být cokoli, třeba horší srážlivost, málo nějakého prvku, železa minerálů a tak.

Přeji štěstí.

 

#14379

brijova

Zaslal: 03.02.2012 13:55

 

Mám kolegu který se mi líbí, flirtujeme spolu,chtěla bych vědět, zda se mu líbím i já jako žena,jestli se z toho vyvine bližší vztah. Děkuji Pavla9.12.76, Lubomír 29.3.62

 

Ahoj, nejsem si teď úplně jistá, ale ten pán je ženatý, či zadaný, není? Moc se do toho vztahu nevrhej, prosím, je to komplikované. I Ty tam máš jiného muže. Nechala bych to flirtem. Brzy možná poznáš proč. Lásku tam ale máš, to se neboj.

 

#14376

prazak

Zaslal: 03.02.2012 13:39

 

objeví se partner nebo přítel pro společný život?

( nar. 2.2.1960)

zdraví Eva

Ahoj, ano, a myslím i velmi brzy. Je to člověk z minulosti! Jo a všechno nejlepší k narozeninám. Kiss

 

Další :-)

 

Ilon

Zaslal: 03.02.2012 13:21

 

Dobrý den, milá Míšo mám dotazy dva :-). První se týká plnohodnotného vztahu, který nepřichází.A druhý - mého zaměstnání - co se do roka změní. Věřím, že karty nastíní...jsem narozena 5.5. 1964. Děkuji za Vaši vstřícnost.

Bydlím na jihu Čech - Dačice...Ilona

 

Ahoj, snad Ti udělám radost vztahem. Víš, myslím, že jsi si zažila hodně nepříjemného a hodně máš ještě v sobě nezpracováno. Vlečeš si balvan, který si mimoděk projektuješ do případných jiných vztahů. Ale je tu člověk a není daleko, který Tě vyvede z omylu a velice rychle a efektivně. Bude to láska jako trám.

K té práci…to je trochu horší…vidím to tak, že když to prostě jde na jedné straně, tak se to na druhé zkomplikuje. Hlavu vzhůru, žádná žumpa není bezedná, tak se vyřeší i to.

Přeji Ti štěstí – bude zamilovaná a to se všechno líp snáší.

 

#14372

Lisa

Zaslal: 03.02.2012 13:20

 

Hezky den Miso, rada bych se zeptala jestli jeste budeme mit treti dite. Manzel by si to velmi pral. Ja vaham, protoze u druheho ditete (16.6.2009) jsem mela u porodu vazne zdravotni komplikace. Obavam se, aby se situace zase nezopakovala. Dekuji za odpoved.

Ja: 10.7.1977 Manzel: 02.01.1974

 

Ahoj, asi ano a bude to velice náhle. Klidně bych tipla, že to bude chlapeček. Porod nebude tak zlý, bude to lepší. Jen si prosím dávej pozor na nohy. Hlídej si otoky, třeba varixy mě napadá, ale může to být cokoli. A to už během  těhotenství, při porodu, po něm.  Jinak pohoda. Držím palce.

 

#14370

Kristína

Zaslal: 03.02.2012 13:10

 

Drahá Míšo, chtěla bych Vás poprosit, zda se mi můžete zeptat karet, jestli ještě zažiji ŠŤASTNÝ PARTNERSKÝ VZTAH? V loni jsem odešla po 14. letech od partnera - v partnerství jsem se na vše musela spoléhat sama na sebe - i na finanč. stránku... Moje dat. nar. 9. 12. 1976 (Zlín). Děkuji za odpověď, i za Vaše výborné stránky, články...

Hezký večer, Kristýno,

 

Ano, a budete mít na výběr hned z několika možných adeptů. Myslím, že Vašemu srdci nakonec bude nejbližší člověk, který má cosi společného s Vaší prací. Nebo Vy s jeho. Mohl by mít právní vzdělání, je dobrý obchodník. Snad Panna. Bacha, Vám nebo jemu to zasáhne výrazně do práce. Ale myslím, že vám to oběma bude jedno :-)

 

#14368

Viktorie Královská

Zaslal: 03.02.2012 12:56

 

Přeji krásný den všem. Vás bych se, Míšo, chtěla zeptat na zdraví mé dcery Lucie, chytne každý bacil a já už nevím, co s ní.Je nar.3.8.96 .Pak bych se Vás ráda zeptala, jestli syn , narozen 11.1.1992 dodělá VŠ a pak najde nějaké dobré uplatnění v práci a poslední otázka, jak na tom letos budu s penízkama... zoufale chybí. Já narozena 23.8.69. Děkuju moc a zdravím, Hanka.

 

Hezký večer, Hanko,

Dcera bude dobrá, myslím, že to její chytání bacilů má něco společného s milostí a jí cestou někam, pobytem někde, nebo tak něco. Také tam má milosti úraz či operaci, něco, co docela nezmizelo v nějaké formě z těla. Asi jí bolí záda, ale to bude mít zřejmě pořád, každý má něco.

Synovou VŠ si tak docela nejsem jistá, tedy ne v téhle formě. Bude ho to lákat cestovat, jít studovat nebo pracovat do ciziny, takže by mohl hodně měnit.

Ohledně Vašich penízků to je ale vcelku pěkné, tento rok. Půjdete po křivce směrem nahoru :-)

 

#14367

jastura

Zaslal: 03.02.2012 12:27

 

Potřebovala bych vědět, zda bude nový majitel pozemku, na němž máme psa, souhlasit, aby tam ten pes zůstal a nebude nám navyšovat cenu. Pokud by mi karty prozradily, jestli se naše finanční situace v nejbližší době zlepší (nebo jestli se mám připravit na další nečekaná vydání) taky bych se nezlobila, ale pesan je teď důležitější. Jsme v Havířově, já 12.11.82, přítel 22.3.83, pes fakt netuším - někdy v zimě před 10 lety. Děkuji a moc se nepřepínej

 

Ahoj, vypadá to s ním hodně komplikovaně. Že by se tvářil jako pejskař, to tedy podle těch karet ne. Skoro mi to přijde, že pejsek půjde někam, kde to má cosi společného s vaší rodinou.

K financím. Tvůj přítel tam má nějaké potíže, které bude zkraje těžko zvládat. Pak se cosi změní. Asi radikálně. A pak je to už dobré. Nebude to nadlouho, jen prostě vosírek.  Bude dobře. Wink

 

Další

 

#14361

bilapuma

Zaslal: 03.02.2012 11:39

 

Chtěla jsem se zeptat, kvůli finančním problémům chci udělat osobní bankrot, tak jestli to vyjde. Jestli se všichni věřitelé přihlásí.Datum narození 15.9.1978.A ještě pro mou kamarádku, jak se bude vyvíjet dál její manželství.ona 3.7.1968.on 27.11.1966 mají dost velké problémy.Děkuji a pěkný den

 

Ahoj, myslím, že to není špatný nápad. Vlastně se to asi podaří dobře. Jen se připrav na jednoho věřitele, který Ti bude dělat problémy. Může to být cokoli, kdokoli, je to tam spojené s vozem, snad něco kvůli autu.

Kamarádka by udělala nejlépe, kdyby popřemýšlela, jestli to má ještě smysl. Fakt karty nic moc. Je tam hodně lží a také spousta výčitek, zklamání i rozčarování. Nevím, jestli se dá přes to přelézt. Ale jsou to jenom karty, takže držím palce.

 

#14360

Iveta

Zaslal: 03.02.2012 11:34

 

zdravím, můj nejstarší syn /10.10.1985/nasekal spoustu dluhů, zajímalo by mě, jestli se někdy srovná tak, aby normálně makal a splácel, a jestli někdy vrátí i nám co jsme za něj zaplatili

23.8.1965 Jihlava, díky moc

 

Ahoj, ano, myslím, že se srovná a má tam i docela pravidelné příjmy i takový pohodový život kolem citů. Dostane se i na vás. Budete v pohodě i po stránce vztahů.

 

#14358

Mandi

Zaslal: 03.02.2012 11:30

 

Dobrý den, pokládám otázku, týká se syna, nar. 29.5.1973. Zlepší se jeho situace? Finance, práce, také by bylo třeba, aby byl zodpovědnější, je naděje že si to konečně uvědomí. Zlín. Děkuji moc.

 

Ahoj, no má to hoch komplikované. Prvně se zamiluje, nebo je zamilovaný, takže vztahy prima. Co se práce týče, vypadá to, jako by teď něco radikálně měnil, ale bude mít novou. Ty finance – přijde mi, že udělal v minulosti něco, co ho rozhodně dožene, protože to jinak nejde. Nebude to nic příjemného, ale nepůjde to obejít. Už ne. Hodně mu zřejmě pomůže nějaká paní, asi partnerka. Ne, finančně, spíš ho jakoby srovná.

 

#14356

pikolca

Zaslal: 03.02.2012 11:19

 

Milá Míšo, znáš mě. Já a karty :), vlastně chci i nechci vědět. Ale asi vědět v tuto chvíli chci a mám velice aktuální otázku. Zajímalo by mě, zda si v době cca 1/2 roku najdu novou práci a pokud možno v jakém oboru, případně na jaký obor se mám zaměřit v hledání.  Děkuji ti a měj hezký den a víkend. Nikol (nar. 25.12.1971 - Praha)

 

Ahoj, nespěchej. Máš tam nabídku, ale nedoporučuji ji brát, realita by pak byla hodně odlišná, od toho, co se slibovalo. Ani druhou bych na Tvém místě nebrala, nedostala bys peníze, se kterými bys počítala. Teprve ta třetí je dobré. Bude to podle mého nějaký státní sektor, nebo velká firma.

 

#14355

Ellucy

Zaslal: 03.02.2012 11:14

 

Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat na to, zda a kdy budeme mít s přítelem miminko. Jsem narozena 14. listopadu 1978 (Příbram), on 21. května 1981. Ještě mám podotázku - v jakém oboru si přítel najde práci. Děkuji.

 

Ahoj, vy to máte tak divně propojené. Jako byste teď miminko nemohli, protože na to není situace a jeho práce je také taková zazděná. Pokud teď na něco narazí, bude to nějaká s odpuštěním s*ačka. No, a pak mi to přijde, že ty prvně otěhotníš a on najde záhy hnedka dobrou práci. No, třeba se taky bude víc snažit ji najít. :-)

 

#14353

jazuzinka

Zaslal: 03.02.2012 10:58

 

mě by zajímalo, jestli se vyřeší moje současná situace nějakým ráznějším řešením. Promiň Tarote, ale ty víš a já se nechci víc rozepisovat.

Míšo, moc děkuju za tvůj minulý výklad, vše se mi už vyplnilo, to je kalup, nečekala jsem to tak brzo. Prosím, mohla by ses zeptat Tarotu na výše položenou otázku? já vím, že jo hodně obecná, ale ono to všechno spolu souvisí. Díky.  no a samosebou mě také zajímá finanční přilepšení a zdraví, nebyla by v kartách třeba nějaká výhra?

 

Ahoj, no že by ráznějším, to se mi bohužel nezdá. Spíš mi přijde, že věci, které řešíš, jsou takové teď roztahané od ničeho k minimu, ale i za to zaplať Pámbu. :-) Pak to ovšem vyřešíš asi náhle. Nicméně, teď ještě ne.

Finance – máš tam nějaké vyrovnání z minulosti s někým. Může být i soudní, ale nemusí to před soud jít. Bude to vypadat že už, ale pak to bude potřeba ještě dořešit. Pak se to otočí.

 

Držím palce, Zuzanko 

 

Další  Wink

 

#14348

Dante Alighieri

Zaslal: 03.02.2012 10:26

 

Jak se bude vyvíjet můj vztah s přítelem, nar. 14.1.1984, já 7.2.1986, oba žijeme v ČB. Konkrétnější otázka? Rozejdeme se nebo s ním už zůstanu?

A taky se zeptej karet, jestli bych uspěla, kdybych si u šéfa řekla o zvýšení platu.

Děkujuuuu.

 

Ahoj, to vypadá nadlouho. Až na nějakou věc, která Ti na něm vadí, pohoda. Nikdo není dokonalý, takže to prostě žvejkni. Hezké karty.

S tím šéfem to je zajímavé. Klidně mu řekni. Připtav se na to, že Ti striktně řekne, že to nejde, že prostě ne, a pak Ti zakrátko přidá :-)

 

#14346

Andrea2509

Zaslal: 03.02.2012 10:15

 

Ahojky Míšo, snad nevadí,když se zeptám na dvě otázky:

První otázka-Monika-moje dcerka (28.11.1995) nastoupila do prvního ročniku střední školy,jelikož na tom není po zdravotní stránce moc dobře-dodělá tento rok první ročník?

Druhá otázka-v pondělí jsem dostala zajímavou pracovní nabídku a chtěla jsem se zeptat,jestli to má budoucnost? Já - 25.9.1970

 

Ahoj, ona bude tenhle zdravotně mnohem lepší. Koukám, nemá ona alergii, astma? Ale jinak vcelku pohoda. Bude mít jednu delší absenci, ale to není vážná nemoc spíš by se jí táhlo nachlazení, nebo něco, co zná. Nemá fatální problém.

Druhá otázka – Ano, rozhodně si myslím, že do toho jdi, Ten muž který za tím stojí ví moc dobře co dělá. Mohlo by to být dobré pro Tebe.   

 

#14342

Markéta

Zaslal: 03.02.2012 10:02

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda potkám v nejbližší době partnera, se kterým budu žít. Moc děkuji. Markéta, Pardubice, 30. 7. 1986

 

Ahoj, ano. A bude náhle a neočekávaně. On kvůli Tobě něco změní, možná třeba jiný vtah nebo tak. Je to pěkné. Mohl by být ve Lvu, nebo ve Střelci. Mimochodem, tímhle vztahem trochu rozesmutníš jiného adepta :-)

 

#14341

Marcis

Zaslal: 03.02.2012 09:59

 

Ahoj Míšo, ráda bych se zeptala na pracovní oblast. Jsem OSVČ a chtěla bych něco změnit, skončit s jednou firmou, jsme v kontaktu jen telef. a nestačí to. Dostanu nějakou novou prima příležitost jako v létě?? (nový klient) Začala jsem tvořit z korálků a hrozně mě to baví:-)) Nar. 13.11.1971 v 6.30 stále Strakonice. Díky moc.

 

Ahoj, nic teď hlavně neruš. Čeká na Tebe prima nabídka a bude od mladé ženy. Bude se Ti to líbit, ale do té doby budeš myslím ráda, že máš, co máš. Vidím to tak za dva tři měsíce.

 

#14340

cornety

Zaslal: 03.02.2012 09:52

 

Dobrý den Míšo,chtěla bych vědět jak dopadné mé manželství.Já-21.09.1976,manžel- 12.11.1971.Jsme 8 let spolu,máme 2 děti...8..5 let.Jsme ve stavu,kde jsme velice dobré kamarady a fungujeme jen kvůli dětem.Jsme spolu a přitom hodně vzdálene jeden od druhého a každy si žije ten svůj život.Tak zda mám to ukončit a jak to dopadne? Děkuji.Hradec Králové.

 

Ahoj, trochu se v tom nevyznám, protože se ty věci budou teď dít kolem Tebe nějak moc rychle. Vypadá to na nějaký radikální řez, který přijde od něho. Jen si nejsem vůbec jistá, jestli ty Tvoje super krásný karty hnedka za tím, jsou ještě s ním, nebo jestli Ti cestuje do života někdo jiný, a to obratem. Na těch kartách nejsou jména, čili může to být stejně dobře manžel, který se zcela otočí a pominete se ze sebe blahem, nebo fakt jiný partner. Co je prima, je to, že budeš fakt spokojená :-)

 

#14338

Dana

Zaslal: 03.02.2012 09:49

 

Dobrý den Míšo,v současnosti mám jeden  vztah a ráda bych věděla jeslti tento vztah má budoucnost moje datum je 14.7.1972 Brno a přítel 19.11.1970 Chropyně a pokud ne,tak jeslti potkám nějakého fajn chlapa pro život. Co myslíš? Děkuji moc za odpověď. Dana

 

Ahoj, já bych tenhle vztah nechala ještě dýchat. Ještě bude pěkný. Cokoli dalšího by bylo ve Tvém a jeho případě úplně zbytečné teď říkat. Užívejte si to :-)


Další 

 

#14337

Debra

Zaslal: 03.02.2012 09:48

 

Ahoj Míšo, ráda bych se zeptala na to, zda bude přítel spokojený v nové práci a zda se nám bude teď lépe dařit. Nar. 2.5.1977 (on) 3.9.1978 (já - to nevím jestli je třeba pro karty) Děkuji !

 

Ahoj, hele to je tak ložený. Ano, bude spokojený. Vyřeší se mu i velice rychle nějaký problém s nějakým spolupracovníkem, nebo člověkem, se kterým si moc nesedí. Prostě on odejde a bude to. Celkově, k druhé části Tvé otázky – jdete nahoru. Gratuluji !

 

#14335

DigiD

Zaslal: 03.02.2012 09:40

 

Dobrý den,chtěla bych vědět jestli mám v  kartách nějakou novou práci. Bude dlouhodobější a v jakém oboru?  Jsem delší dobu na úřadu práce. Narozená jsem 19.6 1978 ve Dvoře Králové.Děkuju moc

 

Ahoj, hnedle teď brzy dostaneš nabídku, ale zase je to jen na chvíli. Nicméně za slušné peníze, takže to potěší. Pak máš nějakou práci pro člověka, který jezdí sem tam. Nic moc ale jde to. Na tu proavou si ještě chvilku počkáš, ale nakonec tam je. A myslím ještě letos. Je to něco, co budeš pokládat za osudové. Co Ti změní život. Dobrý to je ! :-)

 

#14333

bublajz55

Zaslal: 03.02.2012 09:33

 

 Dobrý den paní Michaelo. Jsem tu nová, rozkoukávám se a přesto se už na Vás obrátím s jednou otázkou. Zajímalo by mne, zda do svého života ještě pustím nějakého muže? (29.03.1955) Děkuji za odpověď.

 

Ahoj, tak ať se Ti tu líbí a hned mám pro Tebe snad dobrou zprávu. Ano, pustíš. A až to přijde, prosím vykašli se na to, že bude zřejmě maličko mladší, než Ty. To jsou jen úchylná společenská dogmata, která nemají pražádný efekt. Myslím, že bude tan pán po nějaké nemoci, nebo tak. Je to hezké, moc hezké. Přeji štěstí!

 

#14331

Františka

Zaslal: 03.02.2012 09:27

 

Dobrý den Míšo, najde můj syn práci? Most/ 3.1.1982.

Děkuji Františka

 

 Ahoj, ale ano najde. Bohužel to nebude to, co chtěl dělat, ale myslím, že tak trochu nemá na výběr. Bude na něho tlačit i nějaká paní, asi partnerka, takže zatne zuby. Časem bude práci měnit, kvůli rodině, ale je to na lepší, takže….vlastně dobrý, viď :-)

 

#14327

 

Dagmar

Zaslal: 03.02.2012 09:09

 

Ahoj Míšo,doufám,že to nebude vadit,když se zeptám na dvě otázky.Ta první je,jeslti to bude v práci ok a nehrozí ztráta zaměstnání nebo něco jiného a druhá jak to bude dál se mnou a s přítelem.Já 19.9.1971,on 27.12.1977.Moc děkuji 

 

Ahoj, o práci se neboj. Myslím, že se tam něco velice rychle a velice radikálně bude měnit, ale pro Tebe je to vlastně přínos. Myslím že Ty ty změny uvítáš.

S přítelem, no, všude je něco a teď se hodně vztahů rozpadá. Myslím, že byste měli být hodně rozumní a hodně spolu komunikovat. Všechno se dá vždycky zvládnout, když se to neláme přes koleno :-)  Přeji štěstí.

 

#14325

dajdada

Zaslal: 03.02.2012 09:01

 

Ahoj Míšo,

ráda bych se zeptala na novou práci. K 31.1. jsem dala výpověď a k 1.4. bych měla nastoupit jinam. Vše se seběhlo poměrně rychle a neočekávaně jsem dostala tuto " lepší nabídku práce" sama ještě ani nemůžu tomu uvěřit. To víš, že je to dilema odejít defakto z důvěrně známého do neznámého. Zajímá mě jak ta změna bude vypadat, bude opravdu dobrá jak si myslím, nebo dopadnu jak sedláci u Chlumce. Když jsem se ptala posledně otázka zněla jestli mi prodlouží smlouvu a ty jsi mi odpověděla, že ano, že to bude dobré a v práci to bude vypadat jinak. Tak dlouho jsem se doma v tom šťourala a nešlo mi do hlavy jak jinak by to mělo vypadat jinak, když mi bylo jasné, že vedení svůj přístup nezmění. Sama jsem si na to dělala karty a opravdu mi tam vycházela změna k lepšímu, ale pak mi došlo, že to může být taky tak, že někde skončím a bude něco jiného lepšího hned vzápětí. Nakonec lepší nabídka přišla, pohovor v nj jsem udělala a teď ..... Prostě doufám v lepší časy, budou opravdu????? Díky moc za odpověď. Nar. 2.7.1972

 

Ahoj, jasně že budou. Myslím jen, že se Ti maličko posune datum nástupu, nebo se tam něco maličko zdrží, ale ty budeš v pohodě. Jednoznačně se Ti bude, až na drobnosti s nějakou osobou tam odsud, co Ti poleze na nervy, dařit lépe :-)

 

#14324

Reliska

Zaslal: 03.02.2012 08:53

 

Hezké  ráno.Míšo já bych  se  ráda  zeptala na  svůj  zdravotní stav.1.2.1973.Děkuju

 

Ahoj. Budeš v pohodě. Nechej si změřit tlak :-)

 

#14321

 

selinka

Přidat do přátel

 Zaslal: 03.02.2012 08:45

 

Ahoj Míšo, nevím, zda mám pokračovat ve vztahu se sice báječným mužem, ale taky ženatým a o 16 let starším ... jestli si třeba neblokuju trvalý vztah s někým jiným? Pořád mám pocit, že na nic jinýho nemám nárok, upřímně  ... děkuji! 5.2.1977,Ostrava

 


 

 

#14319

 Kaylie

Přidat do přátel

Zaslal: 03.02.2012 08:37

 

Ahoj Míšo, já by se chtěla zeptat, zda v blízké době najdu práci a jak to vypadá po zdravotní stránce. Zda bude trochu klidněji, či ne.

23.8.1956 Horní Cerekev

 

Ahoj, ano, něco tam je, ale spíš mi to přijde jako nějaká brigáda. Ale co, hlavně když něco. Zdravotně si hlídej žaludek a žlučník a dávej pozor, až budeš posouvat tělo po ledových chodnících. Nic vážného, ale asi by Tě bolela kyčel. 

 

#14318

beruska19

Zaslal: 03.02.2012 08:32

 

Míšo, mohla bych vás poprosit, stále zvazujeme stehovani, vlastne cekame na dodelani kontkretniho bytu, ale jestli to bude on, je nejiste, domluva pro zatim neni ukoncena, pokud by vse vyslo, prodali bychom soucasne bydleni, a meli tak moznost zahladit pohledavky bank vuci nam, a asi by se manzelovi lepe dychalo, a tim i cele rodine. v planu by pak mohl byt nejaky pribytecek na vikendy a prazdniny deti,a volno cele rodiny,  coz by bylo fajn. Jen je to vsechno takove zamlhovane. druha vec, kolem ktere se porad motam, je "naplneni meho zivota", ale to asi mooc velke sousto takhle na dalku a asi i pro tarot jako takovy. Budu rada, kdyz si najdes cas, alespon pro tu prvni cast - bydleni a tim i vyreseni financi. Jo a taky zarlivost toho meho chlapa je neuveritelna, tedy spis jak jeho samotneho trapi, ale je racek, tak to k nemu hold patri. (vcerejsi dvojky si uzil a ja s nim vecer pak, jeste, ze sel radeji spat). tak jeste Praha - Vršovice, 19.3.1976

 

Ahoj, s tím bydlením je to strašně zdlouhavé a snad bude lepší, se zeptat později. Někdo tam vyrukuje ještě s něčím, s čím jste nepočítali, tak to budete muset zvažovat – je tam hodně jednání a hodně lidí.

S tím Tvým Ráčkem ale pohoda. Žárlí a má mouchy, ale váš vztah je o lásce a rozhodně je ještě hodně nadlouho. Dotaz, neplánuješ tě dítě???

 

#14315

 mkanka

Zaslal: 03.02.2012 08:25

 

Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat, jak to všechno dopadne: jestli porod bude v pohodě a přirozený a co můj vztah s jejím otcem. A jak to budeme mít s našimi polovičkami. Je to teď hodně složité a vysilující. Ale to už víš. Já 16.11.1969, 21.7.1976 ČB

 

Ahoj, porod v pohodě, jen Tě možná budou bolet záda. Polovička překvapivě teď také celkem pohoda . Pozlobí později, ale pak se zase uklidní.


A POSLEDNÍ :-)

 

#14312

Isis1

Zaslal: 03.02.2012 07:57

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na  budoucnost a možná i přítomnost, prostě na můj vztah s přítelem  /já 29.12.60 - on 16.11.70/.   Moc děkuji. Jarka

 

Ahoj, tak řekněme, že procházíte takovým náročným obdobím a je tam dost věcí, které je třeba řešit. On by hrozně rád něco výrazně změnil. Důležitá je chuť ty věci řešit. Je tam nějaký problém, co jmenuje „my a společný domov“, který se zdá být složitý. No, mě to připadá, že to dobře dopadne, že právě ta chuť tam je.

 

#14311

pafka78

Zaslal: 03.02.2012 07:42

 

Dobrý den,

zajímalo by mě co ke mě cítí muž narozený 2.11.1981. Jestli je mezi námi možný trvalý vztah. Já jsem narozena 29,11.1978. Děkuji Pavla

 

Ahoj, ale ano, je to možné. Ten pán Tě má rád. Z jeho strany je tam ale hodně nedořešených věcí z minulosti. Vztahy a tak. A i Ty si hodně řešíš.  Ty si tím vztahem nejsi jistá, nevíš, jestli to má budoucnost právě kvůli těmhle věcem. Je to tam o tom, že „začít od nuly, jet něco od nového začátku“. Pevně věřím, že ten začátek jste vy dva. Držím palce!

 

#14308

Quentinová z Montargis

Zaslal: 03.02.2012 07:15

 

Ahoj Míšo zlatá, pokud budeš mít čas i na moje kartouchy, víš co se mi stalo za hrůzu v pondělí, ale to snad už nebude souviset s budoucnem, jen bych chtěla vědět-vidět, jaký výsledek by mohlo mít moje důležité jednání 6.2. v 9h, pak zda v letošním roce poletím letadlem nebo popluji lodí a jestli tam nemám zlou ženskou. Děkuji , stačí nějak raz dva---co bude---já vím, že se nás bude ptát hodně, počkám a moc děkuji.

 

Ahoj Kentánko drahá.  Nejsem si vůbec jistá, jestli ten termín toho jednání je fakt reálný. Lépe kdyby byl jiný. Jinak ono z toho vyplyne ještě hodně nejasností, které bude třeba řešit. Přes trochu vypjaté nervy se to ale podle mého vyřeší ku Tvé spokojenosti. Vlastně budeš ráda. Zlou ženskou tam nemáš, spíš bych naopak řekla nějakou, která Tě podrží u nějakého výš postaveného muže.

Boučku, pochybuji, že letos poletíš, nebo popluješ. Stálo by to moc obětí.

 

#14306

peetrax

Zaslal: 03.02.2012 07:07

 

Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat na přítele – zdravotně na tom není dobře, nedaří se mu v práci, nutně by potřeboval novou… Je to na všech frontách dost špatný už několik měsíců a je to strašně ubíjející. Kdy se to KONEČNĚ zlomí? Datum a místo ti pošlu do vzkazu. Protože já to mám v práci taky nahnutý, chtěla bych se zeptat, jak to se mnou bude v oblasti pracovní dál. Děkuji moc.

 

Ahoj, vzkaz jsem četla. O přítele se neboj, fakt je, že ho asi nemine nějaký drobný zákrok. Ale pak se mu uleví. V práci skutečně zřejmě skončí, nebo ho převelí, ale spíš bych to viděla, že odejde. Má tam ale záhy nabídku, vypadá to, že od nějaké ženy. Vezme to, i když je to trochu něco jiného než čekal, či chtěl.Ty se o práci neboj, tam to v blízké době vypadá vcelku v pohodě. Přeji štěstí.

 

#14303

maje

Zaslal: 03.02.2012 06:46

 

Ráda bych věděla, jestli se mi už konečně začne dařit alespoň v jedné oblasti (práce, peníze, vztah/nový vztah, vztah s dcerou). dojde alespoň někde k příznivému obratu? díky moc. nar. 5.2.1980 v havl. brodě (teď žiji v Ledči nad Sázavou). díky moc.

 

Ahoj, napsala jsi to hezky fakt :-) Dobré to máš v oblasti práce. To je pěkné. I finančně půjdeš teď nahoru. Žádný strmý vzestup, ale rozhodně zaznamenáš zlepšení. Vztah – tam ještě maličko počkej, bude to také lepší, ale ještě je to takové jalové. Co se vztahu s dcerou týče, to je komplikace. Je tam málo komunikace, také nechuť něco rovnat. Bude to ještě chvilenku trvat. To ona si to musí srovnat!

 

 

#14299

gira

Zaslal: 03.02.2012 00:54

 

Miso, jedna vec me v posledni dobe znervoznuje. Nevim, jak si mam vysvetlit to, ze ten chlapik, z kteryho jsem byla pred casem hooodne dlouho uplne paf - asi si vzpominas... (abych pak ale prece jen prijala jako fakt, ze to nejde, abysme byli spolu, a ze to tak je OK), tak proc ten chlapik najednou z nicehoz nic jako by vyslovene vyhledaval kontakt se mnou. Neni to totiz vubec jednoznacny, co z jeho chovani citim. Mate me to. Podotykam, ze cca.rok jsme se videli jen velice sporadicky a nahodne, jinak v podstate uz byl zmizelej z myho zivota i z myslenek (myslim ted totiz uz par mesicu vydatne na jinyho...;),,,). Muzes se prosim, zeptat Tarotu, co za tim je, o co mu jde? Jak to mam chapat? Dekuju Ti moc! Moje datum nar.30.6.1967 a jeho 18.2.1969.

 

Ahoj, hele mě to přijde, že má velké problémy někde v rodině. Doma. Kdo ví, jestli se tam něco nestalo, nějaký konec, nebo začátek konce. On sám má pak trochu výčitky svědomí, nějak hloupě se zachoval, a rád by to narovnal. Je možné, že se teď budete víc vídat z jeho vůle. Co tím sleduje? Ono je mu smutno a ví, že ty jsi ten, kdo ho neodmítne. Nech to trochu uzrát. Neposírej se, ale buď vstřícná. Ovšem nepropadej do toho. Spolehlivý v rozhodnutích právě není. On umí udělat obrat jako krasobruslař, tak vyčkej, na jak dlouho tuhle akci on má.

 

#14480

lucacek

Zaslal: 04.02.2012 17:10

 

Chtěla bych se zeptat, zda můj vztah má budoucnost a vydržíme spolu? Já 15.1.1979, přítel 1.12.1979.

 

Ahoj, stručná a trefná otázka, takže i odpověď. Vedle toho, že tam budete řešit nějaký pro oba schůdný model okolo bydlení, což by mohlo maličko zamrzat, rozhodně si myslím, že spolu vydržíte a že to budoucnost má :-)

Hezké je to. 

 

#14479

haflinger

Zaslal: 04.02.2012 16:36

 

Dobrý den Míšo,

mám na Vás a Váš tarot dvě, pro mě v tuto dobu velmi zásadní otázky.Chtěla bych se zeptat zda se mi už konečně rýsuje nějaká pořádná práce?Bohužel hledám od června,ale stále marně. A poté bych se chtěla zeptat na vztahy.V současné době se vídám kamarádsky mužem narozený 26.11.1981 a chtěla bych vědět zda z toho bude kvalitní partnerský vztah? Mé datum narození je 13.12.1988(jablonec nad nisou). Děkuji a přeji příjemný den:)

 

Ahoj, přes nějaké krátkodobé záležitosti, kde si vyděláš, ale bude to na chvíli tam pak práci máš, ale hnedka to nebude. Nerada mluvím o čase ale určitě tak dva – tři měsíce. Ke Tvé druhé otázce, moc se na to neupínej, on se vlastně závazku a svazku docela bojí. Není srovnaný ani s minulostí. Myslím, že právě teď není schopen uvažovat jinak, než „kamarádi“, možná bližší kamarádi. Je to, jako když stojíš na nějakém bodě stále jen jednou nohou. Asi bych byla opatrná a neupínala se na to. Třeba budeš časem příjemně překvapená.

 

#14478

Sylvie

Zaslal: 04.02.2012 15:38

 

Dobrý den Míšo. Právě se mi rozpadá po 22 letech manželství. chci se zeptat co k tomu karty říkají k blízké budoucnosti. (Sylvie nar.19.7.1967) .

S dcerou chceme pro zlepšení fin. situace pracovat v oblasti fotografie, a já grafiky a obrazů. Podaří se nám uspět?

Moc Vám Děkuji

 

Ahoj, no mě to nepřipadá, že by se úplně rozpadal v nejbližší době. Možná se to ještě otočí. Přijde mi, …prostě vás zatím nevidím každého zvlášť. Spíš strach z budoucnosti vidím. Nejistotu…a tak.

K druhé části otázky, ano, je to dobrý nápad. Jako přivýdělek to je dobré, budete mít z toho radost. :-)

 

Zbytek odpovědí najdete v II.částiHodnocení článku

Hodnotilo 10 čtenářů průměrem 4.9 bodů z pěti


Čtěte také:

666 – není žádný důvod se bát. Šelma už nežije 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018 
Když jsme v tom Egyptě: Horoskopy podle Bohů 
Orákulum vizí. Rozjímavý skvost Cira Marchettiho 
Sarah Bartlettová: Tarot od A do Z  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 3 > >|
post Zaslal: 20.07.2012 02:00

Odpověď na příspěvek #23159
Uživatel: janisa

Zdravím Vás Míšo...jsem ve vztahu asi 2roky.Když jsem byla od...
 

Já si Vás přidám k tomu novému vykládání. Tohle je staré, ukončené dávno. To se stane. Vaší otázku přidám k novým a odpovím Love it

 
Avatar
post Zaslal: 19.07.2012 18:46

Odpověď na příspěvek #23159
Uživatel: janisa

Zdravím Vás Míšo...jsem ve vztahu asi 2roky.Když jsem byla od...
 

Nebylo by vůbec špatné,kdyby ses podívala pod svůj příspěvek,co tam Míša píše.

 
post Zaslal: 19.07.2012 18:30
 

ještě datum narození....22.6.1974

 
post Zaslal: 19.07.2012 18:27

Odpověď na příspěvek #14299
Uživatel: gira

Miso, jedna vec me v posledni dobe znervoznuje. Nevim, jak si mam vysvetlit to, ze ten chlapik, z...
 

Zdravím Vás Míšo...jsem ve vztahu asi 2roky.Když jsem byla od rozvodu sama,byla jsem soběstačná finančně.Kvůli příteli jsem pustila práci,která mu vadila.Momentálně bych samostatná finančně nebyla,ale vztah ač hodný mi přijde zoufalý:-(ale takovou práci co jsem měla už nikdy nezískám.A ted nevím,co mám dělat...jestli být odvážná,rozejít se a věřit...že to finančně dám?jestli třeba prodat dům...abych neměla ty výdaje...nevím?podvědomně i hledám někoho...přežívám.děkuji za odpověd

 
 

Prosím, neposílejte už otázky sem. Tohle vykládání na Popelkách už dávno skončilo. Nové ohlásím včas. 

 

Kdyby to hořelo, na HP je kontakt. Díky moc. Love it

 
post Zaslal: 12.02.2012 17:58
 

Pěkný večer Míšo Smile

Asi tě nepřekvapím,když se tě zeptám na vztah.. Mám pocit,že se mi všechno rozpadá. Jen bych chtěla vědět jaký je mezi námi problém a jestli to bude v pořádku.(já 10.2.1981 on 5.9.1972)

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2012 22:43
 

Dobrý večer Míšo.Měla bych dvě otázky .Jedna se týká mého manželství.Mám zůstat nebo se rozejít.Jsme spolu 40 let a nyní jsme oba v důchodu. Můj datum narození 3.10.1951 a manžel 11.7.1952. Máme neshody čím dál častější.Manžela vytáčí již skoro všechno.

A druhý dotaz na vnuka nar.20.5.2009.Na jeho zdravotní stav.Posílají ho na neurologii na magnet.rezonanci.Moc děkuji.

 
post Zaslal: 11.02.2012 19:52
 

Ahoj Míšo,chtěla bych se zeptat,v partnerských vztazích nemám zrovna štěstí,čeká mě konečně chlap,který bude myslet vztah vážně?Čeká mě do budoucna nová práce,kde se mi bude dařit finančně a budu spokojená?Nynější práce je fyzicky náročná a vysává ze mě veškerou energiji.Již jsem psala,ale nemůžu dotaz najít?Nar.21.12.1964 Tlučná.DĚKUJI

 
post Zaslal: 11.02.2012 16:43
 

Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat, zda v nejbližší době najdu přítele? Jsem narozena 14.6.1982 a bydlím v Klatovech. Děkuji Ti

 
post Zaslal: 11.02.2012 16:05

Odpověď na příspěvek #14895
Uživatel: Michaela Kudláčková

 Markétko, a co jméno rovnou? Ne, zlato, to nejde...snad tu práci...
 

Míšo, přesto děkuji za odpověď, myslela jsem si, že to trošku přiblížit jde, ale děkuji ti za výklad.. snad přijde brzo :)

 
post Zaslal: 11.02.2012 15:54

Odpověď na příspěvek #14894
Uživatel: Mauki

Ahoj Míšo, děkuji ti za výklad, prosímtě, chtěla jsem se zeptat,...
 

ROFL Markétko, a co jméno rovnou? Ne, zlato, to nejde...snad tu práci přiblížit,,,bych zvládla. Love it

 
#14894
14342 - výklad

Mauki
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 11.02.2012 15:40
 

Ahoj Míšo, děkuji ti za výklad, prosímtě, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíš, kdy ho tak potkám a kde? případně co bude dělat za práci, abych věděla, že je to on:) Děkuji, Markéta.

 
Avatar
post Zaslal: 08.02.2012 09:48
 

ahoj Míšo. dostala jsem se na odpovědi až dneska. hrozně moc ti děkuji. sice neutrál, žádný sociální pozitiva ani jistoty, ale co.KissLove it

 
Avatar
post Zaslal: 07.02.2012 22:23
 

Miso, moc dekuju za výklad:) I když mě tedy vuubec nepotesil, tak budu doufat a snazit se, aby nevysel:)

 
Avatar
post Zaslal: 06.02.2012 14:56
 

A video je bomba, prostě síla. Moc přeju, aby Selince brzo ten pták přiletěl. Jo a "gerontocentrum" nemělo chybu. Cool

 
Avatar
post Zaslal: 06.02.2012 14:48
 

Míšo, moc děkuji. Je pravda, že je na příští týden objednaný ke specialistovi (doktor přes duši) a myslím, že to je to, co potřebuje + odejít od té své práce, kde to nikam nevede. Moc děkuji za povzbuzení! Love it

 
post Zaslal: 06.02.2012 11:37

Odpověď na příspěvek #14561
Uživatel: Quentinová z Montargis

Míšo moje milá ukartovaná) děkuji pěkně, jsi moc hodná))...
 

Hlavně dej vědět. Moc na Tebe myslím!

 
post Zaslal: 06.02.2012 08:18
 

Děkuji ti. Mám takový pocit, že ten finančí průser je za rohem, ne-li přímo za dveřmi.. Snad to příjemnější dorazí v zápětí..

 
 

Míšo moje milá ukartovaná) děkuji pěkně, jsi moc hodná))

 Termín jsem bohužel dostala jako pevný a nezměním ho, cca za dvě hodiny budu sedět na skoro elektrickém křesle... se uvidí, jak tam dopadnu)

 A když ne letadlo nebo loďka, tak to bude raketa ROFL , no co no)

 Karty dneska na prdlačky, tak já věčný optimista si to holt přeberu po svém))))

 

 
post Zaslal: 06.02.2012 00:01
 

tak to nevadí.. jestli s tím jsou takové problémy, tak já si počkám na příště.. se s tím neotravujte :)

 
 

hmmm. tak jinak. Musím to zžejmě od Františky dát do nového článku. 

 
 

Moment, už to mám. Asi jsem zahltila admin. Uložila se jen půlka. Jdu na to. Hned to bude. Minutku.

 
post Zaslal: 05.02.2012 23:39

Odpověď na příspěvek #14551
Uživatel: popopop

Ahoj Míšo, na mě jste zapomněla.. :( ale nevadí.. třeba budu mít...
 

Néé to není možný!

 
post Zaslal: 05.02.2012 23:36
 

Ahoj Míšo,

na mě jste zapomněla.. :( ale nevadí.. třeba budu mít příště víc štěstí Smile

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 23:35
 

Miso, dekuju moc!! Takhle podobne to taky citim, dokonce jsem mela i trochu pocit, jestli jen nehleda proste pripadny utociste, kdyby musel z domu, ber kde ber.... Nebyla jsem si ale jista, jestli treba neprehlizim neco dulezityho, jestli mu nekrivdim... Ale neposirat se mi uz docela jde, pokud jde o nej :). Zaplatpanbu! Ale ze mi to trvalo... Tak uvidime...

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:58
 

ROFLGiruško,taky boskááám.Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:31
 

jezis, co jsem to tam dala smajlika WOW to mela bejt jen pusinka na dobrou noc Surprised

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:30
 

sladka, ne sladla ROFL ja uz asi neumim ceeeeesky, neumim ceeeeeesky ;)

kolegynce rakynce taky dobrou noc Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:29

Odpověď na příspěvek #14542
Uživatel: Quentinová z Montargis

tak já už musím do peřin, kute nakt a sýse trojmen do Říše,...
 

ty ses sladla, kento ;) - tobe taky sladke sny a at ti zejtra dobre dopadne, at je to, co je to!!! Love it

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:28
 

ROFL Holky,dobrou.

 
 

Asi málo prdíš , musíš víc papat hrášek a fazole, pak budeš mít bubliny jedna radost))ROFL

 

 Dobrou noc teta Raková Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:24
 

Já se omlouvám,mě ta bublina pro Kenťu prostě teď nefunguje.

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:24

Odpověď na příspěvek #14540
Uživatel: gira

treba to jeste misa stihne sem hodit... drzim ti moc palce!
 

tak já už musím do peřin, kute nakt a sýse trojmen do Říše, GiruškoLove it

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:23
 

PohladitKiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:20

Odpověď na příspěvek #14539
Uživatel: Quentinová z Montargis

já vím, já vím, taky klikám a taky vím, že Kudlojc...
 

treba to jeste misa stihne sem hodit... drzim ti moc palce! Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:19

Odpověď na příspěvek #14538
Uživatel: gira

ja uz jsem taky uklikana, ale chapu, ze misa ma i jiny starosti o vikendu nez nas nedockavky ;) -...
 

já vím, já vím, taky klikám a taky vím, že Kudlojc musí papat a spinkat a hlídat havěť od ségry a odpočívat a nesedět u karet)) tak já se sem kouknu zítra, třeba to ještě stihnu, než odjedu... stejně tam musím jet, chca nechca, jen jsem chtěla být na cestu  jakoby děsně silná osobnost s čarovnou podporou mojí  Míchavíly)))

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:14
 

ja uz jsem taky uklikana, ale chapu, ze misa ma i jiny starosti o vikendu nez nas nedockavky ;) - i tak clovek musi smeknout pred takovym vykonem! a pocvicit se v trpelivosti nikdy neuskodi (vyzkouseno letitou praxi...)

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:14
 

Ťukám na bublinu a nějak mi to nešlo no.Are you crazy

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:13
 

PohladitKissNeboj,vydrž.

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 22:11
 

PohladitKissNeboj.

 
 

CryCryCry

 
post Zaslal: 05.02.2012 19:13
 

Děkuju a věřím že to tak dopadne.

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 17:25

Odpověď na příspěvek #14528
Uživatel: selinka

Já ti dám pipi, ty Káťo jedna ale jo, dobrý, zahnaly jste mi...
 

heeeeej pipi je nejněžnější moje oslovení, tak volám dítě a kočky  a ty všechny miluju)))

 
 

dyk a já už mám fousy jak ZZ Top...ale ještě počkám, ještě počkám...nakonec se dovím stran svého dotazu, že letos nepojedu ani lodí ani nepoletim letadlem, ale za to pocestuju do (_I_)  ROFL babu hnusnou určitě potkám a zítra jdu pod gilotinu zcela dobrovolně)))))) buď to klapne nebo ne)

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 17:24

Odpověď na příspěvek #14526
Uživatel: Quentinová z Montargis

přesně tak to bylo myšleno a ty to víš) jen se řehtej, pipi moje...
 

Já ti dám pipi, ty Káťo jedna Smart evilale jo, dobrý, zahnaly jste mi dnešní splíny Love it

 
post Zaslal: 05.02.2012 16:12
 

Mně se taky líbí chytrý chlapi Ok

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 16:08

Odpověď na příspěvek #14525
Uživatel: selinka

Asociace s ptákem je bezkonkurenční, Kenťo .. dík za další...
 

přesně tak to bylo myšleno a ty to víš) jen se řehtej, pipi moje selinková) Rockjarní ptáci sílu vrací)))))))))))

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 15:59

Odpověď na příspěvek #14517
Uživatel: Quentinová z Montargis

Otevři, otevři...Seli, brzo bude jaro a vracejí se ptáci a k tobě...
 

Asociace s ptákem je bezkonkurenční, Kenťo .. dík za další rozesmání Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 05.02.2012 15:58

Odpověď na příspěvek #14516
Uživatel: Michaela Kudláčková

Selinko, moc Ti přeji, abys ho už brzy potkala, toho pana úžasnýho. Počkej,...
 

Mně chlapi, co mají mozek, hodně imponují, jj, pravda Wink

 
post Zaslal: 05.02.2012 15:50
 

Míšo děkuji a zaplaťpánbůh za to, jak se to vrbí.Champagne

 
1 2 3 > >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist